Dodaj do ulubionych

sprzedaż systemu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.08, 17:46
Witam mam nietypowe pytanie. Zdaje sie, ze odkrylem system
inwestowania. System mechaniczny bez emocji. Regularnie zarabia jak
na razie, caly czas idzie do gory. Zakladajac, ze w b.dlugim okresie
bedzie dzialal bede mogl go sprzedac. Doradzcie jak to zrobic
technicznie tzn. ustalamy stawke, ja pokazuje gosciowi jak dziala,
gosc poznaje mechanizm i pa pa i ja zostaje bez kasy. Z kolei z gory
nie zaplaci bez testowania z oczywistych wzgledow. Ma ktos jakis
pomysl? :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Mosionek Re: sprzedaż systemu IP: *.lan.net.pl 21.12.08, 21:02
      Witam,

      Jesli chcesz sprzedac swoj system to faktycznie musisz pierw cos "dac" potencjalnemu klientowi zeby go do niego przekonac.
      Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale jesli chodzi o system mechaniczny = automat, tj. Expert Advisor pod MT4 to chyba pozostaje zabezpieczenie go w kodzie np. wyslanie wersji testowej z zabezpieczeniem typu: ograniczenie czasowe dzialania, by dzialal tylko na rachunku o danym numerze, tylko na rachunkach demo itd...

      Oczywiscie sprzedaz bez kodu zrodlowego ale nawet bez niego (o ile jeszcze dodatkowo go nie zabezpieczysz) mozna plik zdekompilowac.

      Mozesz zabezpieczyc sie jeszcze podpisujac z klientem umowę, by on go potem nie odsprzedawal dalej.

      Pozdrawiam,
      Paweł Mosionek
      www.forexclub.pl
      • Gość: vitek Re: sprzedaż systemu IP: 193.24.221.* 22.01.09, 05:56
        nie martw się bzdurami.
        jeśli masz system który mechanicznie zarabia pieniążki to stosując
        zasadę : (inwestuj to co system zarabia i zarabiaj coraz więcej) -
        szybko będziesz bogatym człowiekiem a w przyszłości niesamowicie
        bogatym. Pozazdrościć tylko
        • Gość: s-h-szdn Re: sprzedaż systemu IP: *.alcatel.de 22.01.09, 18:13
          Można uruchomić system u brokera z MT4 i udostępnić zainteresowanym login i hasło "Investor". Pozwola to obejrzeć zawierane transakcje online bez możliwości składania dyspozycji na rachunku.
          Ale jest tak jak pisze kolega wyżej. Po co sobie tym zawracać głowę jeśli procent składany spowoduje, że za parę lat będziesz multimilionerem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka