Gość: big
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.12.08, 17:46
Witam mam nietypowe pytanie. Zdaje sie, ze odkrylem system
inwestowania. System mechaniczny bez emocji. Regularnie zarabia jak
na razie, caly czas idzie do gory. Zakladajac, ze w b.dlugim okresie
bedzie dzialal bede mogl go sprzedac. Doradzcie jak to zrobic
technicznie tzn. ustalamy stawke, ja pokazuje gosciowi jak dziala,
gosc poznaje mechanizm i pa pa i ja zostaje bez kasy. Z kolei z gory
nie zaplaci bez testowania z oczywistych wzgledow. Ma ktos jakis
pomysl? :)