Gość: inwestor IKE
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.06.09, 11:07
Dlaczego zostały ustalone tak niekorzystane warunki w inwetowania
środków emerytalnych w IKE. Fundusze zarządzjące niezależnie od tego
czy wypracowały zysk czy nie pobierają opłatę roczną 2,5-4% (zależne
od rodzju funduszu. Ja osobiście wpłacają do funduszu Skarbiec IKE
mam stratę po 4 latach oszczędzania 2 tys. zł. Sprawiedlwą opłatą od
zarządzania pieniędzmi byłaby opłata od zysku nawet 10 %, ale tylko
od wypracowanego zysku.