orchidust El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... 10.09.09, 06:50 Jak można takie beztalencie jak majewski promować? Przecież ten facet nic nie osiągną! Założę się, że po tych 2 meczach lato stwierdzi, że Majewski najlepiej zna już drużynę i go zostawi :/ Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 To sie nazywa sabotaz. 10.09.09, 07:06 To co robil i robi PZPN z pilka jest typowym sabotazem i efekty sa widoczne.Niestety trzeba rozwalic ta klike nieudaczników,bo nigdy nie wyjdziemy z tego bagna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Louen Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:16 Jak S. Majewski zostanie selekcjonerem - nawet tymczasowym (choć pewnie to ściema)- to ja mówię do widzenia polskiej rerezentacji w piłce nożnej... już wolę sobie grę w golfa pooglądać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lex El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 195.246.216.* 10.09.09, 07:17 No jak zostanie Majewski to katastrofa, na jakiej podstawie go zatrudnią, jakie sukcesy odniósł ten Pan, zerooooooooo, wszędzie go wywalali bo nie potrafił dogadać się z piłkarzami. Jejku kiedy skończy się era leśnych dziadków. Już nawet ten Listkiwicz był lepszy, zdecydował się na ryzyko zatrudnienia Leo,a teraz czarna rozpacz. Jedynie Smuda może nas uratować, super wczoraj Szaranowicz powiedział,szukać zawodników o mentalności Kurka,Gortata,piłkarzy ręcznych, ambicji, walki, można przegrać ale nie tak jak wczoraj, wstyddddddd na cały świat, pierwsza połowa zero strzałów na bramkę przeciwnika, jakbyśmy wczoraj grali z Holandią albo Brazylią chyba byłaby rekordowa porażka w historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coda Z Polaków tylko Piotr Nowak, a z zagranicy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:27 ...to chyba nie prędko ktoś się zdecyduje tutaj pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
jab-77 Tylko nie to 10.09.09, 07:37 Przecież Majewski nic nie osiągnął nawet w polskiej lidze, a we wszystkich drużynach które prowadził, były na koniec jakieś kwasy. Ten gość jest za bardzo konfliktowy. A w ogóle co to za drużyna U-23? Tylko Smuda, ewentualnie Kasperczak. Nikt więcej nie ma pojęcia w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Tylko nie to IP: *.oami.europa.eu 10.09.09, 10:01 Zapomnijcie o pilce niech ten sport upadnie wtedy upadnie PZPN i potem za 10lat niech sie zacznie budowanie... Odpowiedz Link Zgłoś
kewiz Majewski? cofniemy się do średniowiecza... 10.09.09, 12:17 to będzie koniec naszej piłki, jakakolwiek by ona teraz nie była! Ten gość to trenerski analfabeta i półgłówek, do tego strasznie konfliktowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kom/44 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:40 Kolejny leśny dziadek . . . .żal ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajajaja El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.zone3.bethere.co.uk 10.09.09, 07:43 Majewski? toz to przeciez skandal...moze niech Jerzy Engel junior z Darkiem Wdowczykiem na spolke z wiezienia poprowadza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qaz El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 195.182.35.* 10.09.09, 08:01 q....a NO tylko NIE Majewski! Juz pokazał co potrafi w kilku kolejnych klubach - zero wyników a atmosfera "na noże" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.opgk.olsztyn.pl 10.09.09, 08:03 [sonda=] BiU [/sonda]Tylko Smuda miał sukcesy .Reszta to chyba dowcip.Co osiągnął Majewski?Szykuje się kolejna kompromitacja PZPN.Szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.opgk.olsztyn.pl 10.09.09, 08:07 Tylko Smuda .Reszta to dowcip PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwazny El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 08:09 Przecież piszą wyraźnie, że Majewski będzie tymczasowym trenerem i poprowadzi 2 mecze eliminacyjne... Potem już wybiorą nowego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arturoo El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.chello.pl 10.09.09, 08:13 Może wdowczyk. Jest szansa że kupi jakiś mecz i wtedy wygramy:-) Majewski to na koparke sie nadaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nienie El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.smgr.pl 10.09.09, 08:14 Tylko nie ten facio.Kombinują jak łysy pod górę.Od początku stały trener nawet niech będzie Piechniczek choć najlepszy byłby Smuda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MR666 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.chello.pl 10.09.09, 08:16 Powinno się teraz pisać, że "Leo się doigrał" ale MY kibice na to niezasłużyliśmy. Może ktoś w końcu nas teraz wysłucha i postawi na Smude! Myśle że jak na polskiego trenera dużo zrobił i prowadził najlepsze polskie drużyny(Widzew,Wisła,Legia).A Majewski...???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierny piłce El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.bgkcredit.com 10.09.09, 08:23 albo emigruje, albo zostanę internowany. Jeśli beton wybierze Majewskiego, to społeczeństwo ruszy na ulicę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nai podwójna krzywda leo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 08:23 cóż, leo na koniec dowalił nam podwójnie; nie dość że w fatalnym stylu odpadamy z MŚ, to jeszcze za 3 lata krzywd i nerwów holender zostawia nam na stołku trenerskim maję; eli, eli, lama sabachtani?! Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... 10.09.09, 08:24 Smuda nie,bo nie bedzie chodzil na tym geriatrycznym pasku.A ci dyletanci z PZPN-u potrzebuja trenera o mentalnosci bmw i te kryteria spelnia wlasnie Majewski.Ta sierota nigdy nie postawi sie ignorantom,którzy go zatrudnia,a Smuda nie jeden stolik by rozwalil w tej stajni Augiasza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sbl Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: 83.2.158.* 10.09.09, 09:28 Dokłanie. PZPN nie popełni drugi raz tego samego błedu i zatrudni teraz pudelka który łaskiawie bedzie spełniał ich polecenia i w kole wzajemnej adoracji trener bedzie kochał Late a Lato trenera, tylko ciekawe co wyjdzie z takiego połaczenia.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.dsl.in-addr.zen.co.uk 10.09.09, 08:54 Ja uwazam ze jedynynym wyjsie z polskich trenerow jest Kasperczak , bo tylko on jest poza ukladami pzp i jest dobrym trenerem bylo to widac jak prowadzil wisle krakow , i tez mysle ze najlepiej na stale zaby mial mozliwosc zlozenia dobrej druzynu przed mistrzostwami europy ktore przciez odbywac sie beda u nas w kraju . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Erni El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 78.154.67.* 10.09.09, 09:00 TYLKO NIE MAJEWSKI PROSZĘ.Albo Smuda albo Kasperczak - tylko oni coś ( osiągnęli z tych szkoleniowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znaawca Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:11 Chcesz osiągnięcia Stefana? Proszę - dwa razy zdobył prestiżowe trofeum wygrywając elitarne rozgrywki Pucharu Polski! A do tego awansował ze dwa razy do I ligi... I udało mu się zjednoczyć przeciwko sobie wszystkich kibiców Cracovii (zresztą nie tylko). Znów będziemy śpiewać - dzisiaj sobota, Majewski pakuj laptopa. Stefan to wybitny człowiek porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lissek El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 188.33.5.* 10.09.09, 09:17 Majewski?!?!?! Z nim na pewno utoniemy! Jak on z wszystkimi klubami które prowadził. Ja już położę krzyżyk na naszej reprezentacji ;( żal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znaawca Lato myśli też o Janasie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:29 Liczy, że już zapomnieliśmy MŚ w Niemczech..? 0:2 z Ekwadorem... To może Engel? Albo odkopmy Gmocha? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foks Dlaczego nie należy zatrudniać trenera bylejakiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:20 Jak wiadomo nadzieja, zwłaszcza ta kibicowska, umiera ostatnia, a my wciąż mamy szanse na awans (do baraży)! Nie są to co prawda szanse zbyt duże, ale też nie nazwałbym ich li tylko iluzorycznymi (my wygrywamy dwa ostatnie mecze, Słowacja pokonuje Słowenię, Czechy nie przegrywają wysoko z Irlandią Płn., Słowenia nie wygrywa zbyt wysoko z San Marino - szanse na taki scenariusz, wyjąwszy na chwilę pierwszy z wymienionych warunków, oceniam na 25%). Jak doskonale widać na przykładzie naszej grupy, bardziej niż umiejętności czysto piłkarskie w tych eliminacjach liczy się motywacja i wiara w sukces. Postawa naszych piłkarzy w tych dwóch ostatnich meczach, bez względu na to, czy przełoży się na awans do MŚ, może rzutować na przygotowania do Euro 2012 (wszak meczów o stawkę nie będziemy rozgrywać przez całe dwa lata). W tym przypadku na końcówkę eliminacji potrzebny jest trener, który nastawi drużynę ofensywnie i podsyci tę tlącą się jeszcze iskrę nadziei. Czyli Franz Smuda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: złośliwe bydlę Re: Dlaczego nie należy zatrudniać trenera byleja IP: *.lodz.msk.pl 10.09.09, 12:10 > Jak wiadomo nadzieja, zwłaszcza ta kibicowska, umiera ostatnia, a my > wciąż mamy szanse na awans (do baraży)! A jak San Marino wygra 3:0 ze Słowenią, to dopiero będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarkastyczny Sarkazm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.09.09, 09:21 Trener Majewski to wybitny przedstawiciel polskiej szkoly trenerow! Juz sam ten fakt powinien wszystkim wystarczyc do tego by traktowac go z nalezna mu czczia i chwala! Osiagniecia to przeciez rzecz drugorzedna. Wazniejsze ze on czuje ducha tego sportu. Chciałoby się rzec, że nawet II trener paraolimpijskiej drużyny szachistów, szczebla powiatowego byłby lepszy niż Majewski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.bnet.pl 10.09.09, 09:26 Jakoś sibie nie potrafię przypomnieć trenerskich sukcesów p. Majewskiego Odpowiedz Link Zgłoś