Dodaj do ulubionych

El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca...

    • orchidust El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... 10.09.09, 06:50
      Jak można takie beztalencie jak majewski promować? Przecież ten facet nic nie
      osiągną! Założę się, że po tych 2 meczach lato stwierdzi, że Majewski
      najlepiej zna już drużynę i go zostawi :/
    • 12.12a1 To sie nazywa sabotaz. 10.09.09, 07:06
      To co robil i robi PZPN z pilka jest typowym sabotazem i efekty sa
      widoczne.Niestety trzeba rozwalic ta klike nieudaczników,bo nigdy nie
      wyjdziemy z tego bagna.
    • Gość: Louen Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:16
      Jak S. Majewski zostanie selekcjonerem - nawet tymczasowym (choć
      pewnie to ściema)- to ja mówię do widzenia polskiej rerezentacji w
      piłce nożnej... już wolę sobie grę w golfa pooglądać...
    • Gość: Lex El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 195.246.216.* 10.09.09, 07:17
      No jak zostanie Majewski to katastrofa, na jakiej podstawie go
      zatrudnią, jakie sukcesy odniósł ten Pan, zerooooooooo, wszędzie go
      wywalali bo nie potrafił dogadać się z piłkarzami. Jejku kiedy
      skończy się era leśnych dziadków. Już nawet ten Listkiwicz był
      lepszy, zdecydował się na ryzyko zatrudnienia Leo,a teraz czarna
      rozpacz. Jedynie Smuda może nas uratować, super wczoraj Szaranowicz
      powiedział,szukać zawodników o mentalności Kurka,Gortata,piłkarzy
      ręcznych, ambicji, walki, można przegrać ale nie tak jak wczoraj,
      wstyddddddd na cały świat, pierwsza połowa zero strzałów na bramkę
      przeciwnika, jakbyśmy wczoraj grali z Holandią albo Brazylią chyba
      byłaby rekordowa porażka w historii.
    • Gość: coda Z Polaków tylko Piotr Nowak, a z zagranicy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:27
      ...to chyba nie prędko ktoś się zdecyduje tutaj pracować.
    • jab-77 Tylko nie to 10.09.09, 07:37
      Przecież Majewski nic nie osiągnął nawet w polskiej lidze, a we wszystkich
      drużynach które prowadził, były na koniec jakieś kwasy. Ten gość jest za
      bardzo konfliktowy. A w ogóle co to za drużyna U-23? Tylko Smuda, ewentualnie
      Kasperczak. Nikt więcej nie ma pojęcia w tym kraju.
      • Gość: me Re: Tylko nie to IP: *.oami.europa.eu 10.09.09, 10:01
        Zapomnijcie o pilce niech ten sport upadnie wtedy upadnie PZPN i potem za 10lat
        niech sie zacznie budowanie...
        • kewiz Majewski? cofniemy się do średniowiecza... 10.09.09, 12:17
          to będzie koniec naszej piłki, jakakolwiek by ona teraz nie była! Ten gość to
          trenerski analfabeta i półgłówek, do tego strasznie konfliktowy...
    • Gość: kom/44 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 07:40
      Kolejny leśny dziadek . . . .żal !
    • Gość: jajajaja El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.zone3.bethere.co.uk 10.09.09, 07:43
      Majewski? toz to przeciez skandal...moze niech Jerzy Engel junior z Darkiem
      Wdowczykiem na spolke z wiezienia poprowadza
    • Gość: qaz El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 195.182.35.* 10.09.09, 08:01
      q....a NO tylko NIE Majewski! Juz pokazał co potrafi w kilku
      kolejnych klubach - zero wyników a atmosfera "na noże"
    • Gość: kibic El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.opgk.olsztyn.pl 10.09.09, 08:03
      [sonda=] BiU
      [/sonda]Tylko Smuda miał sukcesy .Reszta to chyba dowcip.Co osiągnął
      Majewski?Szykuje się kolejna kompromitacja PZPN.Szkoda słów.
    • Gość: kibic El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.opgk.olsztyn.pl 10.09.09, 08:07
      Tylko Smuda .Reszta to dowcip PZPN.
    • Gość: Uwazny El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 08:09
      Przecież piszą wyraźnie, że Majewski będzie tymczasowym trenerem i poprowadzi 2 mecze eliminacyjne... Potem już wybiorą nowego...
    • Gość: arturoo El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.chello.pl 10.09.09, 08:13
      Może wdowczyk. Jest szansa że kupi jakiś mecz i wtedy wygramy:-)
      Majewski to na koparke sie nadaje
    • Gość: nienie El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.smgr.pl 10.09.09, 08:14
      Tylko nie ten facio.Kombinują jak łysy pod górę.Od początku stały trener nawet niech będzie Piechniczek choć najlepszy byłby Smuda.
    • Gość: MR666 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.chello.pl 10.09.09, 08:16
      Powinno się teraz pisać, że "Leo się doigrał" ale MY kibice na to niezasłużyliśmy. Może ktoś w końcu nas teraz wysłucha i postawi na Smude! Myśle że jak na polskiego trenera dużo zrobił i prowadził najlepsze polskie drużyny(Widzew,Wisła,Legia).A Majewski...????
    • Gość: wierny piłce El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.bgkcredit.com 10.09.09, 08:23
      albo emigruje, albo zostanę internowany. Jeśli beton wybierze
      Majewskiego, to społeczeństwo ruszy na ulicę!
    • Gość: nai podwójna krzywda leo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 08:23
      cóż, leo na koniec dowalił nam podwójnie; nie dość że w fatalnym stylu odpadamy z MŚ, to jeszcze za 3 lata krzywd i nerwów holender zostawia nam na stołku trenerskim maję; eli, eli, lama sabachtani?!
    • 12.12a1 El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... 10.09.09, 08:24
      Smuda nie,bo nie bedzie chodzil na tym geriatrycznym pasku.A ci dyletanci z
      PZPN-u potrzebuja trenera o mentalnosci bmw i te kryteria spelnia wlasnie
      Majewski.Ta sierota nigdy nie postawi sie ignorantom,którzy go zatrudnia,a
      Smuda nie jeden stolik by rozwalil w tej stajni Augiasza.
      • Gość: sbl Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: 83.2.158.* 10.09.09, 09:28
        Dokłanie.
        PZPN nie popełni drugi raz tego samego błedu i zatrudni teraz pudelka który łaskiawie bedzie spełniał ich polecenia i w kole wzajemnej adoracji trener bedzie kochał Late a Lato trenera, tylko ciekawe co wyjdzie z takiego połaczenia..
    • Gość: bartek El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.dsl.in-addr.zen.co.uk 10.09.09, 08:54
      Ja uwazam ze jedynynym wyjsie z polskich trenerow jest Kasperczak ,
      bo tylko on jest poza ukladami pzp i jest dobrym trenerem bylo to
      widac jak prowadzil wisle krakow , i tez mysle ze najlepiej na stale
      zaby mial mozliwosc zlozenia dobrej druzynu przed mistrzostwami
      europy ktore przciez odbywac sie beda u nas w kraju .
    • Gość: Erni El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 78.154.67.* 10.09.09, 09:00
      TYLKO NIE MAJEWSKI PROSZĘ.Albo Smuda albo Kasperczak - tylko oni coś (
      osiągnęli z tych szkoleniowców.
    • Gość: znaawca Re: El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do koń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:11
      Chcesz osiągnięcia Stefana? Proszę - dwa razy zdobył prestiżowe trofeum
      wygrywając elitarne rozgrywki Pucharu Polski! A do tego awansował ze dwa razy do
      I ligi... I udało mu się zjednoczyć przeciwko sobie wszystkich kibiców Cracovii
      (zresztą nie tylko). Znów będziemy śpiewać - dzisiaj sobota, Majewski pakuj
      laptopa. Stefan to wybitny człowiek porażka.
    • Gość: lissek El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: 188.33.5.* 10.09.09, 09:17
      Majewski?!?!?! Z nim na pewno utoniemy! Jak on z wszystkimi klubami które
      prowadził. Ja już położę krzyżyk na naszej reprezentacji ;( żal
      • Gość: znaawca Lato myśli też o Janasie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:29
        Liczy, że już zapomnieliśmy MŚ w Niemczech..? 0:2 z Ekwadorem...
        To może Engel? Albo odkopmy Gmocha?
    • Gość: foks Dlaczego nie należy zatrudniać trenera bylejakiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.09, 09:20
      Jak wiadomo nadzieja, zwłaszcza ta kibicowska, umiera ostatnia, a my wciąż
      mamy szanse na awans (do baraży)! Nie są to co prawda szanse zbyt duże, ale
      też nie nazwałbym ich li tylko iluzorycznymi (my wygrywamy dwa ostatnie mecze,
      Słowacja pokonuje Słowenię, Czechy nie przegrywają wysoko z Irlandią Płn.,
      Słowenia nie wygrywa zbyt wysoko z San Marino - szanse na taki scenariusz,
      wyjąwszy na chwilę pierwszy z wymienionych warunków, oceniam na 25%). Jak
      doskonale widać na przykładzie naszej grupy, bardziej niż umiejętności czysto
      piłkarskie w tych eliminacjach liczy się motywacja i wiara w sukces. Postawa
      naszych piłkarzy w tych dwóch ostatnich meczach, bez względu na to, czy
      przełoży się na awans do MŚ, może rzutować na przygotowania do Euro 2012
      (wszak meczów o stawkę nie będziemy rozgrywać przez całe dwa lata). W tym
      przypadku na końcówkę eliminacji potrzebny jest trener, który nastawi drużynę
      ofensywnie i podsyci tę tlącą się jeszcze iskrę nadziei. Czyli Franz Smuda.
      • Gość: złośliwe bydlę Re: Dlaczego nie należy zatrudniać trenera byleja IP: *.lodz.msk.pl 10.09.09, 12:10
        > Jak wiadomo nadzieja, zwłaszcza ta kibicowska, umiera ostatnia, a my > wciąż
        mamy szanse na awans (do baraży)!

        A jak San Marino wygra 3:0 ze Słowenią, to dopiero będzie...
    • Gość: sarkastyczny Sarkazm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.09.09, 09:21
      Trener Majewski to wybitny przedstawiciel polskiej szkoly trenerow!
      Juz sam ten fakt powinien wszystkim wystarczyc do tego by traktowac go z nalezna mu czczia i chwala!
      Osiagniecia to przeciez rzecz drugorzedna. Wazniejsze ze on czuje ducha tego sportu.


      Chciałoby się rzec, że nawet II trener paraolimpijskiej drużyny szachistów, szczebla powiatowego byłby lepszy niż Majewski.
    • Gość: Michał El. MŚ 2010. Kto poprowadzi eliminacje do końca... IP: *.bnet.pl 10.09.09, 09:26
      Jakoś sibie nie potrafię przypomnieć trenerskich sukcesów p.
      Majewskiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka