Gość: ed IP: *.chello.pl 28.09.09, 23:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greg Przestepcy w programach publisi? IP: *.nat.tvk.wroc.pl 28.09.09, 23:22 No nie moge. U Lisa był przestepca? I ja mam niby placic za cos takiego abonament. Żale Wdowczyka sa nie na miejscu. Jezeli chce naprawde odkupic swoje winy, to za frajer przez te 3 albo 5 lat powinien sprzatac stadiony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki wrócić? cóż za bezczelność ! tylko dożywotni zakaz IP: *.kielce.vectranet.pl 28.09.09, 23:26 wrócić? cóż za bezczelność ! tylko dożywotni zakaz dla każdego umoczonego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronko Re: wrócić? cóż za bezczelność ! tylko dożywotni IP: *.toya.net.pl 28.09.09, 23:30 Smętny był ten program. Żadnych niewygodnych pytań, żadnych prób zdiagnozowania sytuacji. Z programu dowiedzieć się było można, że w III lidze była korupcja, ale już II to Wdowczyk wygrał sam. Jaki z tego wniosek? Kto mu kazał pracować w III lidze? Takie nazwisko, taki reprezentant - mógł się wypiąć i czekać na propozycję z I ligi. Chyba, że nie mówi całej prawdy i wie coś o przekrętach także w wyższych ligach Ale o to Lis już nie pytał. Widać że to kumple z czasów Legijnych Wdowca i tvn-owskich Lisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wax Piłkarz Legii, trener Legii, zdobył dla niej laury IP: *.echostar.pl 29.09.09, 07:49 dwóch innych trenerów Legii, akurat tych którzy zdobyli dla niej mistrzostwa i puchary też jest oskarżonych o korupcję. Dlaczego w aferze korupcyjnej nie ma wątków Legii ? Tak jak nie dowierzamy, że Wdowczyk handlował w 3 lidze, a w 2 już nie (przecież to oczywiste, że i tu i tu), tak powiedzcie dlaczego nie miał handlować zaraz po odejściu z korony do Legii ? Trener który musiał kupować Koronie mecze żeby awansowac z 3 do 2 ligi w Legii zdobył mistrzostwo. Powiadam wam - magia. Cała ta Legia do prześwietlenia. Niestety siła toważyszy w PZPN i władz legii są za silne, nikt nie ruszy widac jej sprawy :/ Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Piłkarz Legii, trener Legii, zdobył dla niej 29.09.09, 10:30 Warto też spojrzeć od drugiej strony: w 1993 roku Legia kupowała, a potem już nie? Oczywiście, że tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Piłkarz Legii, trener Legii, zdobył dla niej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:33 Ciekawe, dlaczego prokuratura jest innego zdania. Z jakich niby powodów, jeżeli czynił źle w jednym klubie, to musiał powielać to w innym ? Nawet średnio iteligentny obseerwator rzeczywistości nie może nie założyć, że jeżeli czegoś nie stwierdzono, to może tego nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wax Re: Piłkarz Legii, trener Legii, zdobył dla niej IP: *.echostar.pl 29.09.09, 11:19 Gość portalu: Karol napisał(a): jeżeli czegoś nie stwierdzono, to może tego nie > było. jeżeli czegoś nie stwierdzono, to nie znaczy, że tego nie było Łobodziński tez mówił, że o niczym nie wiedział, ale chyba każdy rozsądny człowiek wie, że było inaczej :/ Problemem lat korupcji i także obecnych jest to, że na wiele spraw patrzyło się i dalej patrzy przez palce. Skutek tego taki, że niektórzy ukarani byli/będą, a innym kara ujdzie płazem. Skoro Legia ustawiała w 93, skoro były poważne podejrzenia w 94, a w następnych latach aż do 2005r wiele osób/klubów kupowało, to wierzyć mi się nie chce, że w Legii tego nie było. "Wszyscy" handlowali, tylko tam nie ? Dla mnie decydującym argumentem jest fakt, że W. został już skazany za korupcję, a dwóch innych trenerów Legii ma postawione zarzuty korupcyjne. Pomijam już to, że tacy ludzie prowadzili tą drużynę i zdobyli dla niej laury, ale chyba zasadnym jest pytanie dlaczego brali/mieli brać (nie ma jeszcze wyroków) udział w korupcji gdzie indziej, a w Legii nie... Wg mnie to oczywiste jak było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CZ Re: wrócić? cóż za bezczelność ! tylko dożywotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:29 Dla mnie ten program był ciekawy. Lis był dociekliwy, a jego pytania, jak mi się wydawało, dociekliwe. Zaimponował mi ks. zIĘBA, kibic w sutannie. On nie powiedziałby nigdy, że grzechu nie można naprawić, oczywiście, po odcierpieniu kary Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: wrócić? cóż za bezczelność ! tylko dożywotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:24 Dożywotnia jest tylko głupota. Dałeś temu wyraz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tkw Wdowczyk, za garść srebrników sprzedał swój honor IP: 212.160.153.* 28.09.09, 23:34 a teraz chce wrócić i strasznie przeprasza. Presją tłumaczy swoje zachowanie. Wszyscy trenerzy są pod presją i wszyscy się mają umoczyć? To co mówi Wdowczyk to kolejne ochydne oszustow i tylko tak ochydne, patologiczne towarzystwo jak on sam może to kupić. Zdecydowane NIE dla tego pana, jedyna słuszna kara to dożywotni zakaz pracy w sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor kowalski odwaga cywilna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.09, 23:44 dobra, maczał w tym paluchy. z tego co kojarzę to zatrzymano mnóstwo osób, nie wiem - 2 setka chyba już strzeliła co? i ilu się potrafiło tak zachować? nie pamiętam żadnego. wystąpić w programie na żywo, w ogólnopolskiej tv i powiedzieć -mea culpa- na pewno nie jest łatwo i niewielu jest takich, którzy by się na taki krok porwali. nie przepadam za wdowczykiem - nigdy go nie spotkałem, a i tak jawi mi się jako cwaniaczek i penerek. ale za to jak się zachowuje od półtorej roku to w sumie go podziwiam. przyjął to wszystko na klatę, nie chowa się jak szczur. kto jeszcze tak postąpił? "Where everybody's guilty, the only crime is getting caught" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek wdowczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 00:00 ilu by się odważyło ? a no może i by było paru ale nie mają tego szczęścia że ich lisek zaprosił do programu :P a poza tym nie ma co gościa żałować i pie...ć że ma odwagę przepraszać. Przeprosiny to jego psi obowiązek w tej sytuacji i minimum przyzwoitości po tym co robił. Minimum i nic więcej. Jeszcze tego by brakowało żeby z przestępców robić bohaterów dla tego że potrafili po fakcie przeprosić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luc Re: wdowczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:48 Lis nie robił z W bohatera. To przypinanie łatki nie jestwłaściwe. Paradoksalnie, i W. to powiedział, on działał a dobro Korony, choć oczywiście wybrał niewłaściwą drogę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stalin Stalin też nie był pierwszy IP: *.ptim.net.pl 29.09.09, 00:00 Biedny Wdowczyk, skorzystał tylko z usług sprzedajnych dziwek. Powinno dac mu się szansę. I Stalinowi też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Stalin też nie był pierwszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:50 Ale sobie znalażl porównanie.Wdowczyk zrównany ze Stalinem ! Toż już nie można zgłupieć bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: odwaga cywilna IP: *.ptim.net.pl 29.09.09, 00:02 ilu z nich miało czelność chwalić dobrą grę korony przed milionami telewidzów w programie ligowym?! Odpowiedz Link Zgłoś
karim1972 Re: odwaga cywilna 29.09.09, 07:09 Malo kto z forumowiczow, ci potrafia za to swietnie pluc anonimowo na wszystkich... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: odwaga cywilna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.09, 09:08 przeprosił kogo ? najbliższych rodzinę, a ku... mnie nie przeprosił i całej reszty kibiców, trenerów innych drużyn, piłkarzy ... być może złamał innym kariery przez awans załatwiony w ten sposób. Kara ? Jaka kara ? w zawiasach ? Powinien siedzieć .... I nie dajmy się mamić zatrzymaniami. Prokuratura robi sobie jaja. Zatrzymać mogą i nawet pół miliona i co ? Kto do tej pory oprócz mniej lub bardziej wydumanych zarzutów otrzymał wyrok. Jednych prosi sie o złożenie zeznań a po innych (Reiss) wysyła brygade antyterrorystyczną i po co ? POKAZÓWKA !!! Za moją kasę. I nic więcej. A Wdowczyk .... Wyczekał (ofertę z TV otrzymał juz pół roku temu) do samego końca az usłyszał wyrok bo wtedy lepiej przygotować stek bzdur. On nie jest szczurem on jest szczwanym lisem .... ja go nie podziwiam ... matacz do końca cwaniaczek i penerek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Re: odwaga cywilna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:56 Co to jst penerek ? Pisze taki jeden z drugim i wśród różnych bałamuctw zamieszcza to słowo. Brak śladu myśli w jego wywodach,jest tylko ślepa nienawiść do wszystkiego, co ponad produkty niskiego czółka wystaje. I wszystko! Więcej takich kibiców jak ks. Zięba, mniej tak mało skomplikowanych umysłowo jak ten, którego list komentuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: odwaga cywilna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:33 gosciu do mnie pijesz ? Może bardziej rzeczowo ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: odwaga cywilna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:45 Zgadzam sie z tobą. Trzeba sporo odwagi, by publicznie powiedzieć, że wyrok jest surowy, ale sprawiedliwy, choć mógłby też myśleć, że został straszliwie skrzywdzony za wydarzenia sprzed 6. lat, za proceder, którego się wyrzekł, gdy wraz z drużyną pokonał próg II ligi. Nie mogę też oprzeć się wrażeniu, że Wdowczyk został przez prasę , a także prokuraturę potraktowany jako wymagający specjalnego podejścia, może dlatego, że dobrze się zapowiadał jako trener młodego pokolenia i kandydat do wielkiej kariery sportowej. Z wysokiego konia spada się zawsze bardziej potłuczonym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domellos Re: odwaga cywilna IP: 138.37.212.* 29.09.09, 12:16 moze nie ma innego wyboru (czyt. pracy). a moze jest tak zdegenerowany, ze tak naprawde nie rozumie ile szkod przez to wyrzadzil. nie chce, ani nie moge go osadzac, bo od tego nie jestem, ale skoro w calej naszej pilce jest takie bagno, to wydaje mi sie, ze jedynie zdecydowanymi i kategorycznymi ruchami nalezy probowac je oczyscic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kj Re: Wdowczyk, za garść srebrników sprzedał swój h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:10 A ja myślę że tacy jak Wdowczyk , już nauczeni czym to grozi po odbyciu kary powinni wrócić . Myślę że nigdy by w to drugi raz nie weszli . W odróżnieniu od zaczynających pracować w tym fachu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lotto Re: Wdowczyk, za garść srebrników sprzedał swój h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:36 Naucz się ortografii, a potem wypisuj te Twoje głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tkw Re: Wdowczyk, za garść srebrników sprzedał swój h IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.09, 19:44 Mój błąd "ohydne", oczywiście przepraszam wszystkich czytających. Jednak tego co napisałem nie uważam za głupoty, mam prawo do wyrażenia swojej opinii a pluć to sobie możesz na lustro jak zobaczysz w nim siebie samego. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Durnie 29.09.09, 00:01 Te wszystkie wasze komentarze maja oznaczac, ze kogo (jeszcze) nie zlapali, to nie byl umoczony w korupcje ? Ze caly PZPN jest niewinny ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lordwilku Re: Durnie IP: *.acn.waw.pl 29.09.09, 00:19 nie wiem jakie ty komentarze czytasz i co komentujesz bo te 6 komentarzy powyzej...to jakoś zupełnie nie o tym.... a co do tematu - Dariusz W. rzeczywiście usiłował przedstawić tyo tak jakby tylko 3 liga byłą skorumpowana do tego stopnia ze nie mozna z niej bylo wyjsc bez płacenia mimo posiadania najlepszej druzyny, natomiast 2 liga mimo ze sa tam lepsze druzyny dawała możliwość spokojnego awansu bez opłacania się...to jest tak nieprawdopodobne ze takie coś usiłuje sprzedać widzom w całęj polsce że aż się nie śmiałem...a Lis siedziałi potakiwał...nie tędy droga Panie Lisie bo rok 2010 się zbliża nieubłaganie..i zostanie tylko internet ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lordwlku Re: Durnie IP: *.acn.waw.pl 29.09.09, 00:21 no ok...kilka więcej niż 6 komentarzy;) Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Durnie 29.09.09, 00:29 Tak, czy siak miło, że zebrali się sami uczciwi, prostolinijni ludzie, którzy słusznie teraz wydają werdykty na tego łobuza. Cieszę się, że żaden z Was nie popełnił w życiu błędu ani nie zrobił żadnego świństwa. Pogratulować. Ja jednak uważam, że w społeczeństwie żyją nie tylko tacy idealni ludzie. Dlatego nie sądźcie innych swoją miarą ludzi idealnych. Dajcie szansę. Facet się pokajał, przyznał do błędu, współpracował z prokuraturą. Teraz musi swoje odcierpieć, a potem niech pokaże, że potrafi też normalnie pracować. Trochę dla polskiej piłki zrobił, niech zrobi więcej. Tym bardziej, że jemu będzie się teraz szczególnie patrzeć na ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttj [...] IP: *.acn.waw.pl 29.09.09, 00:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jarada Re: Durnie 29.09.09, 06:14 Każdy mierzy własną miarką. Ty widocznie świństwami jedziesz - ja nie. A ten Pan - to nie Wdowczyk - to Sprzedawczyk. Dożywotni zakaz powinien być - za znane nazwisko. Im bardziej znane - tym większa kara, bo szkodliwość społeczna większa. Tak jak zresztą wielu powinno dostać. Odpowiedz Link Zgłoś
karim1972 Uczciwy? 29.09.09, 07:04 Jak to wspaniale, ze akurat ty taki uczciwy jestes, dobrze, ze sa wciaz tacy ludzie, pewnie z PiS, nie? Tam sami tacy cudowni.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul Re: Durnie IP: *.clienti.tiscali.it 29.09.09, 09:50 Taa, okazmy chrzescijanskie milosierdzie i pozwolmy wrocic kazdemu zlapanemu, ktory po wyroku (zreszta jakiz to "surowy" wyrok w zawiasach) wyrazi skruche, a na oewno nic sie nie zmieni. Moze gdyby pan W. sam wybral sie do prokuratury, przyznal do winy i przeprosil wszystkich PRZED ogloszeniem wyroku mozna by dyskutowac. A tak okazal sie sliskim konformista, ktory zlapany za reke chce sie wywinac jak najmniejszym kosztem i tyle. Przykro mi ale to nie jest anonimowy czlowiek zlapany za kradziez jablek - w tym przypadku kara ma nie tyle zapobiec powtorzeniu przestepstwa, co pokazac reszcie tego zabagnionego srodowiska, ze korupcja nie jest czyms z czego mozna sie tanio wywinac okazujac "skruche". Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Durnie 29.09.09, 10:35 Z pewnością warto czytać posty, które się komentuje. Gdybyś to robił, zauważyłbyś, że napisałem wyraźnie: po odcierpieniu kary. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul Re: Durnie IP: *.184-82-b.business.telecomitalia.it 30.09.09, 19:49 Bynajmniej nie chcialbym go skazywac na dozywocie. Ale o jakim "cierpieniu" mowisz skoro facet najpewniej nawet nie zobaczy pierdla? A jesli faktycznie chce odpokutowac, a nie wrocic do trzepania brudnej kasy to mam swietna posade: prowadzenie szkolki pilkarskiej. Na wikt i opierunek starczy, praca spolecznie pozyteczna i lodow sie krecic nie da. Ale od zawodowej pilki z daleka przynajmniej przez 15 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: we3 Re: Durnie IP: *.acn.waw.pl 29.09.09, 10:33 nie zapomnij napisac tych glupot pod artykulami o wyrzuceniu Jaroslawa L. z twojego smiesznego klubu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aka Re: Durnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:00 podejrzenia można snuć dowolnie, ale konkretów mało. Doświadczenia Wdowczyka nie muszą być typowe, ale jego przykład dowodzi tylko tego, że on w korupcji uczestniczył tylko w III lidze, a w I i II - nie ! Co nie znaczy, ze jej tam nie było /nie ma ?/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rgc Do tych co bronią Wdowca... IP: 91.123.163.* 29.09.09, 11:43 Facet za te wszystkie przekręty chociaż ma wyrok i tak jest ustawiony do końca życia. Że niby zdolny trener?! raczej człowiek z tego całego 'towarzystwa', za pieniądze wygrywali a nie na podstawie umiejętności. Po drugie gdyby zwykły człowiek ukradnie coś wartego 100 dostaje zawiasy albo idzie siedzieć, a jak ktoś ukradnie milion to go pokazują w telewizji i tłumaczą go, że nie miał wyjścia i to nie jego wina, że trzeba mu wybaczyć... Przykłąd USA i Polańskiego pokazują, że tylko państwo w którym prawo jest równe dla wszystkich nawet bogatych może być silne i stabilne finansowo. Ponieważ wielu ludzi tego w Polsce nie rozumie mamy co mamy a raczej nie mamy: autostrad, dobrze płatnej pracy i PIŁKI NOŻNEJ NA PRZYZWOITYM POZIOMIE... Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do tych co bronią Wdowca... 29.09.09, 11:49 Gość portalu: rgc napisał(a): > Facet za te wszystkie przekręty chociaż ma wyrok i tak jest > ustawiony do końca życia. Naprawdę sądzisz, że na wyspach grał charytatywnie, a dorobił się w polskiej trzeciej lidze? > Po drugie gdyby zwykły człowiek ukradnie coś wartego > 100 dostaje zawiasy albo idzie siedzieć Bzdura. Do 250 złotych jest wykroczenie i grozi co najwyżej grzywna. > Przykłąd USA i Polańskiego > pokazują, że tylko państwo w którym prawo jest równe dla wszystkich > nawet bogatych może być silne i stabilne finansowo. Że przypomnimy choćby O. J. Simpsona :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Nie wracaj już do piłki człowieku!!! IP: *.chello.pl 29.09.09, 00:47 Nic już w niej nie zdziałasz. Zawsze ale to zawsze będziesz tym złapanym na gorącym uczynku oszustem. Trudno darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: Nie wracaj już do piłki człowieku!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:02 Porzuć te nadzieje, zwolenniku Majewskiego. Wdowczyk wróci, bo jest dobry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hui Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 01:50 Bandyta ! Do łopaty !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjk Re: Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale spra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:04 Obyś nigdy nie był na stadion wpuszczony, ty przestawicielu najgorszej wiochy ood słońcem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToJa Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.krt.net.pl 29.09.09, 01:58 Chłopak wyraził skruchę, wybaczam mu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale spra IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 29.09.09, 04:06 Tak, dac mu szanse,nastepnym razem bedzie korumpowal dyskretniej,nie da sie juz zlapac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rynio Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.dsl.bell.ca 29.09.09, 04:37 A ile meczy kupil dla legi to juz nikt nie powie ciesze sie ze tam juz nie mieszkam, bo tam wieksza komuna tak jak na kubie. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale spra 29.09.09, 07:16 Pytanie podstawowe, które zadać trzeba: Jak to było, że handlowano meczami na potęgę od najniższej do najwyższej ligi, że "wszystko" ponoć było ustawione, tylko o mistrzostwo bito się czysto i fair? Że Wdowczyk świnią był tylko u buraczano-żółtych, a potem w Legii i Polonii już uczciwie osiągał sukcesy. Że pan Blacha był ową świnią w Kielcach, ale już w Krakowie hodował aureolę? Nadzwyczajne Odpowiedz Link Zgłoś
wassercug_fajwel Korupter kupił ponad 10 meczów 29.09.09, 07:49 w handel zaangażowany był cały klub - kilka osób już skazanych z wyrokami, dzięki korupcji klub szybko awansował z III ligi do ekstraklasy - kara za korupcję degradacja i szybki awans pozasportowy przy zielonym stoliku Widzew - zaangażowana w korupcję 1 osoba, trzy mecze ponoć kupione prokurator do tej pory nie postawił i nie postawi żadnych zarzutów (bo nie ma dowodów) - kara degradacja i ujemne punkty....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: petersen ha,ha,ha-nigdy wcześniej ani póżniej ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 08:15 dobry kawał -nigdy wcześniej ani nigdy póżniej -kabaret ''Wdowczyk'' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pupek Dariusz Wdowczyk spadł z nieba... IP: *.inig.pl 29.09.09, 09:17 Słuchałem pana Wdowczyka. Z tego co opowiada, nic nie wiedział o bagnie korupcji w polskiej piłce, jego zawodnicy też nic a nic. Dopiero jeden telefon uświadomił mu i niewinnym niczym aniołki piłkarzom, choć doświadczonym, że korupcja istnieje i nie ma innej drogi. I dał się wciągnąć, biedaczyna, i przeprasza, ale wzięli go sposobem. Albo jest idiotą, albo kłamie i ma nas za idiotów. To kpina, jedni udają, że nic nie wiedzą, drudzy, złapani, że nic nie wiedzieli, umoczyli troszeczkę, i nic więcej nie wiedzą. I tylko Fryzjer był winny. No to może go powiesić i sprawa zakończona. Gdyby to zrobić publicznie i rytualnie na stadionie, każdy rzuci sobie w złe mzimu kamieniem, to cała polska piłka będzie oczyszczona, zaczniemy wygrywać z Brazylią, a nasze kluby z Barcelonami i Arsenalami. I po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrrr Re: Dariusz Wdowczyk spadł z nieba... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 09:46 Dokładnie tak, to wygląda jakby pan Wdowczyk zupełnie o niczym nie miał pojęcia a nagle, przypadkowo dał się zwieść jakiemuś podejrzanemu typkowi. :// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor kowalski to najtrudniejsze zawsze jest - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 09:48 powiedzieć "nie", gdy mówią "tak" przepraszać publicznie nie musiał. a przeprosił. to jest fakt panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: to najtrudniejsze zawsze jest - IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 29.09.09, 11:04 To jest trudne . To fakt. Jednak po tłumaczeniu , że to presja wyniku powstał u mnie jeszcze większy niesmak. Przeprosił to fakt ale jak zauważyłeś dopiero jak Lis go przycisnął. Presja wyniku, inaczej nie mógł. Ciekaw jestem czy oddał premię za awans ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Enola Gay Panie Dariuszu!Ma Pan honor? IP: 195.187.84.* 29.09.09, 10:10 Slyszal Pan o czyms takim? Bo jesli Pan ma choc cien honoru,choc gram,to zapomnij Pan o powrocie do sportu.Zajmij sie Pan soba,rodzina,rybami i czym Pan chce.Ale,bron Boze,pilka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Panie Dariuszu!Ma Pan honor? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:10 Ni zgadzm sie z Tobą, droga Enolo Gay ! Odnosze wrażenie, że Twoje przemyślenia w bardzo niewielkim stopniu dorównują wadze ładunku Enoli Gay. Pomyśl choć trochę, czy Wdowczyk na pewno nie może pomóc polskiej piłce, także, jako ciężko doświadczony wielce nagannym, ale krótko trwającym /3 miesiące/ zachowaniem sprzed 6 lat ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: we3 te tlumaczenia byly zenujace IP: *.acn.waw.pl 29.09.09, 10:13 Pan Wdowczyk dziwnie sie tlumaczyl. ma jednoznaczne pytania czy przeszkadzalo mu taplanie sie w korupcyjnym g... opowiadal, ze wyniki, ze trzecia liga, ze potencjal korona miala. straszne bzdury... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: te tlumaczenia byly zenujace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 11:13 przed napisaniem czegokolwiek wypada wpierw pomyśleć, a jeszcze przedtem choćby z daleka obejrzeć program, które chce się komentować.Inaczej efekt żałosny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.chello.pl 29.09.09, 10:17 prawda jest, ze wszyscy byli zaskoczeni aresztowaniem Wdowczyka nie bez powodu. Nie powiecie mi, ze ktos byl az tak zdziwiony aresztowaniem np Wojcika, jak Wdowczyka? Wdowczyk ma klase. Prawda jest taka, ze pracowal wczesniej w pierwszej lidze i nie spodziewal sie, ze w 3 lidze jest az takie bagno i samowolka, ktora przechodzi ludzkie pojecia. Niestety to nie jest tak, ze tylko Korona oszukala wszystkie inne druzyny ( ktos wczesniej pisal zeby Wdowczyk przepraszal inne druzyny). Wszystkie druzyny oszukiwaly i chcialy wyeleminowac Korone ktora zaraz by osiagniela awans. Ale to Cracovia miala osiagnac awans i osiagnela. Nikt jej nie sciga teraz bo to byl sezon gdzie nie weszla jeszcze ustawa o korupcji. Wdowczyk zostal wplatany w system i chcial poprostu zabrac tych chlopakow do 2 ligi gdzie nie bylo az takiego bagna i wygyrwac uczciwie. Druzyna wspolnie wybrala zla droge, ale czemu oskarzac go tak jak czlowieka ktory to robil po to zeby nachapac sie kasy? umowmy sie ze Wdowczyk mogl zrezygnowac z tego bo nie jeden 1szoligowy klub by go przyjal, ale chcial pomoc tym chlopakom wydostac sie z tego bagna, zeby mogli uczciwie wykonywac swoja prace. Taka jest moja opinia. A fakt robienia z Wdowczyka wielkiego przestepcy jest conajmniej nieprzyzwoite. I dlaczego ma zakaz wykonywania zawodu, skoro zawodnicy dalej moga wykonywac swoj zawod? bo jest bardziej popularny?sluzy za przyklad ktory ma odstraszac innych?zrobili wielka szopke. Wszyscy tutaj moralizuja i zgrywaja swietoszkow ale kto z was nigdy nie chwalil sie znajomym jak to was policja zlapala i daliscie 50zl w lape i sie na szczescie upieklo? ktory z was nie dal lekarzowi prezenciku za godne traktowanie?Jestescie w takim wypadku wszyscy przestepcami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AKS Ja nigdy w polsce nie dałem łapówy !!!!! IP: *.213-37-24.mc.videotron.ca 30.09.09, 03:08 ale ponieważ na każdym kroku było bagno więc wyjechałem z tego wspaniałego kraju i nie żałuję. jeżeli zaś chodzi o dariusza w. to gościu nie miał wyjścia i żeby się na tym bagnie utrzymać niestety zgrzeszył z przymusu! bo taka właśnie jest polska ! może się mylę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 10:53 Dobrze, że chociaż się do tego przyznał. Większość mówi, że została wrobiona albo, że nic o tym nie wiedziała. To bzdura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Zkałady bukmacherskie IP: *.nat.tvk.wroc.pl 29.09.09, 11:34 A ja mam takie pytanie. Czy jezeli postawilem zaklad bukmacherski na jakis mecz Korony, a potem sąd prawomocnie skazal Pana Wdowczyka za ustawianie tego wlasnie meczu, to czy moge domagac sie od Pana Wdowczyka odszkodowania? A jezeli tak, to w jakim zakresie? Czy tylko zwrot tego co postawilem, czy rowniez tego, co nie wygralem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomassso Powinni opublikować listę wszystkich klubów IP: 92.251.162.* 29.09.09, 12:01 w stosunku do których było, jest i będzie prowadzone śledztwo. Było by ciekawie poczytać;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ETO Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 12:35 On mówi o Engelu, nie o andrzeju B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysio Inna sprawa IP: *.joynet.3s.pl 29.09.09, 13:24 Chcę zwrócić uwagę forumowiczom, że Wdowczyk nie wykładał tych pieniędzy z własnej kasy. Cały czas nurtuje mnie pytanie skąd się brała kasa na te wszystkie przekręty. Trzeba chyba prześledzić wszystkie przekształcenia spółek piłkarskich, kto zyskiwał na tych machlojach? Za to mogłaby się wziąść skarbówka. Wydaje się, że sprawy korupcyjne w polskiej piłce są jeszcze bardziej zagmatwane, niż nam się wydaje i do tych najważniejszych korupterów jeszcze nie dotarto. Komuś zależy, aby za bardzo się nie babrać w tym syfie. Dziwię się tylko dziennikarzom, którzy siedzą dziwnie cicho a na wszystkich się znają i wszystko najlepiej wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg a Cracowia i parę innych klubów grają dalej, IP: *.stat.gov.pl 29.09.09, 13:26 jak zwykle karane są pionki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dutche Re: a Cracowia i parę innych klubów grają dalej, IP: *.rz.izeto.pl 29.09.09, 13:44 wdowczyk to jest pionek.Sponsor oczekiwal awansu wiec go dostal.Pytanie tylko kto wykladal kase bo chyba nie zawodnicy i trener z wlasnej kieszeni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Re: a Cracowia i parę innych klubów grają dalej, IP: *.nowinynet.pl 29.09.09, 14:08 Jezu!Przecież to wszystko było wyjaśnione w śledztwie!Jeżeli naprawdę nurtuje was pytanie skąd się brała kasa przeczytajcie kilka artykułów prasowych z tym wątkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mad Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 13:51 Tutaj Marcin napisał coś ciekawego. Polska bardzo tolerancyjny kraj widać. Czy jeśli komuś powinęła się noga to nie należy mu się druga szansa ? Ciekawe jakby byście się wtedy czuli jakbyście chcieli zacząć wszystko od nowa, naprawić swoje błędy a tacy jak wy pluli by wam w oczy i skazywali na odrzucenie społeczeństwa. A jak napisał Marcin ilu z was dało lekarzowi czy urzędnikowi jakaś kawę czy inny prezent czy zapłaciło zęby mandatu nie mięć ? To też korupcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bucuresti Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: 83.16.170.* 29.09.09, 14:04 Po 1, nie był nigdy trenerem Korony, a KOLPORTERA Korony Kielce! po 2, kto naciskał i była presja na wynik i kto sprowadził słynnego trenera (dał mu 1-ligową pensję) i po co do 3 (wówczas) ligi? po 3, co gwarantowała osoba Pana Dariusza W. właścicielom klubu? po 4, Pan Andrzej B. pojawił się nagle??? Przecierz sam stwierdził, że wcześniej miał takie propozycje od niego, ale nie skorzystał... coś mi tu śmierdzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fafiko Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.09, 14:07 I tak się zachowuje każdy normalny człowiek. Popełnia błędy, ale bierze za to odpowiedzialność i umie przeprosić. Jestem wrogiem tego, co kiedyś zrobił, ale teraz jako człowiek budzi mój szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedro CZegoś więcej się spodziewałem po tym programie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 20:09 Szczególnie słowa "PRZEPRASZAM", ale nie tylko rodzinę i bliskich tylko kibiców innych drużyn, którzy szli bądź jechali na mecz, w którym wynik był ustalony już przed pierwszym gwizdkiem. Dożywotni zakaz trenerki dla tego Pana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mic Dariusz Wdowczyk: Wyrok jest surowy, ale sprawi... IP: 82.210.181.* 07.10.09, 22:34 Jest takie powiedzenie: "nie sądź abyś nie był sądzony" dlatego nie chcę oczerniać pana Darka. Gdybym widział przed oczami 100 tys zł. za sprzedanie meczu to nie wiem, jak bym postąpił. Odpowiedz Link Zgłoś