Dodaj do ulubionych

Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów

IP: *.telpol.net.pl 19.03.10, 13:28
czy do końca świata mecze Bayernu z MU będą określane jako rewanż za
finał '99? Bo te drużyny spotkały się w ćwierćfinale 2001 i dalej
przeszedł Bayern. Więc jeśli byl jakiś rewanż, to wlaśnie wtedy. I
jeden wystarczy, więcej nie trzeba.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kibic Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.chello.pl 19.03.10, 13:28
      No dalej!
      Usuń komentarz, panie Borzech!
      • Gość: refer Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.superkabel.de 19.03.10, 18:11
        Bardzo ciekawe pary oj bedzie sie dzialo

        -----------------------------------
        Sciagaj filmy z rapida bez czekania
        SPRAWDZ
    • Gość: ManUtd Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.251.197.241.threembb.ie 19.03.10, 13:36
      Wspaniała wiadomość to że, teoretycznie mamy najłatwiejszą drogę do Finału!
      ManUtd
      • Gość: paweł Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.chello.pl 19.03.10, 14:05
        Może i nie wiedziałem kto z kim zagra, ale przed losowaniem byłem gotów postawić
        cokolwiek na to, że Barca z ManUtd spotka się najwcześniej w finale. Widocznie
        panowie (i panie?) w UEFA znaleźli sposób na to, by bez żadnego rozstawiania
        losować takie pary jakie im pasują w taki sposób, by nikt się nie zorientował.
        Oni tam doskonale wiedzą, że wszyscy chcą takiego finału i wiedzą również, że
        właśnie na nim mogą zarobić najwięcej...
        • Gość: dfdf Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.10, 14:20
          dla mnie takie przekręty akurat są ok. lubię gdy w finale graja dwie godne
          siebie drużyny
          • Gość: najaremo puknijcie sie w te puste łby IP: 195.42.249.* 19.03.10, 14:30
            i tyle w temacie.

            ps. to bylo do was wyzej oraz do autora tekstu.

            a teraz mozecie ten koment usunąć...
    • kermit.dolomit Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów 19.03.10, 13:38
      jak widac cenzura tu kwitnie
      • Gość: gomo Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.superkabel.de 19.03.10, 18:15
        Sciagaj filmy z rapida bez czekania
        SPRAWDZ
    • palestine Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów 19.03.10, 13:48
      dwukrotnie mój komentarz został usunięty, zamieszczę jeszcze raz,
      tym razem będąc zalogowanym. Nie moja wina, że macie dzieci w
      redakcji sportowej i popełniacie takie gafy. Chociaż zachowajcie
      twarz na tyle, żeby zostawić komentarz. Pozdrawiam.

      "mimo usuwania komentarzy, Wasz pokaz amatorszczyzny (konkurs na
      najgorszą red. sportową w PL wygrywacie w cuglach) został na
      szczęście zauważony również przez innych.
      Ale dobrze, że w końcu poprawiliście treść, przyznając tym samym, że
      jednak Solksjaer i Sheringham w nie grali w Bayernie i to Man Utd
      wygrało w końcówce z Bayernem :D"
    • Gość: daniel Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.5-1.cable.virginmedia.com 19.03.10, 13:51
      gdzie się podział mój komentarz?
      cccceeeeennnnnzzzzzuuuuurrrrraaaa !!!!!!!!!!!!!
    • Gość: don Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: 95.108.17.* 19.03.10, 13:54
      Szkoda, że jedyne dwa zespoły, które grają atrakcyjny futbol trafiły na siebie
      już w ćwierćfinale.
    • Gość: maaciekw Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.10, 13:56
      Dla mnie to szykuje się powtórka finału manu - fcb
    • Gość: pawel nie zgadzam sie z autorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.10, 14:02
      ze Barcelona z Arsenalem to najciekawszy mecz

      Barcelona to owszem klasa sama w sobie, jednakze Arsenal to cos na
      ksztalt Sevilli.

      Uwazam ze mecz francuski a przede wszystkim Bayern - Mu beda
      ciekawszymi pojedynkami.



      • Gość: MUfan Re: nie zgadzam sie z autorem IP: *.europe.hp.net 19.03.10, 14:16
        > Barcelona to owszem klasa sama w sobie, jednakze Arsenal to cos na
        > ksztalt Sevilli.

        Sevilli daleko do Arsenalu
    • Gość: m&m Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.10, 14:15
      a Henry powiedział, że nie chce grac z Arsenalem;) ma chłopak pecha.
      no i ciekawa jestem pojedynku Interu z CSKA bo w takich sytuacjach
      to nigdy nic nie wiadomo;)
      • Gość: 1 Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.tktelekom.pl 19.03.10, 16:36
        Henry niech zacznie nogami gole strzelac
      • Gość: Q Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.10, 16:38
        Może nie zagra ;-)
    • Gość: fck Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.10, 14:17
      super by było gdyby fabiański zagrał naprzeciwko leo mesiego , a tak na
      poważnie do wcześniejszych komentarzy: lepiej dostać prędko artykuł niż czekać
      aż korespondent go napisze starannie i sprawdzi ze słownikiem ... może napisze
      do kolegów lub zwoła kółko ortograficzne ... Jeżeli oceniacie czyjąś ciężką
      prace to pozytywnie . Jak byście się czuli gdyby ktoś wam gafy wasze wymieniał
      ? na szczęście gazeta.pl nie ma wam tego za złe i dolej pisze newsy :) NIECH
      ŻYJE SPORT ...niech żyje PzPn !!! :)
      • Gość: zzz Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: 151.204.99.* 19.03.10, 18:15
        a ja poprosze troche tego co ty palisz.
    • Gość: michał213 Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.haye.cable.virginmedia.com 19.03.10, 14:22
      Moim zdaniem, BArcelona zmiażdży Arsenal minimum 3:0
      Inter pokona CSKA
      Lyon i Bordaoux to pionki i zwycięzca rywalizacji odpanie w półfinale z Man United
      Man Utd pokona Bayern
      Barcelona pokona inter 3:0

      w finale Barca pokona Man United 3:0
      • Gość: afc Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.starachowice.vectranet.pl 19.03.10, 16:44
        jesteś pajac
      • Gość: Tomek FINAL IP: 194.98.63.* 19.03.10, 17:57
        Wszystko jest jasne jesli chodzi o final :

        MAN UTD vs zwyciezca pary BARCA vs INTER

        Pozdrawiam
    • Gość: hm Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.jmdi.pl 19.03.10, 14:26
      finał MU-Barca jak w mordę strzelił
    • Gość: castor Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: 85.222.87.* 19.03.10, 14:32
      Czyli wiadomo już, że w finale Manchester z Barceloną. Wielka
      niespodzianka :))
    • Gość: lol Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.kalisz.mm.pl 19.03.10, 14:39
      dlaczego usuneliscie moj komentarz, nie potraficie sie do bledu przyznac.
      Dzieci w redakcji sportowej ! bayern wygral z man.utd LOL
    • wichura Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów 19.03.10, 14:40
      Szkoda, że Arsenal (bo raczej nie Barcelona) odpadnie już w tej fazie, bo to
      dwie najładniej grające drużyny.
      Oby Bayern doszedł do finału!
      • Gość: ha Re: Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.starachowice.vectranet.pl 19.03.10, 16:46
        fuck
    • Gość: lesio Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.cable.smsnet.pl 19.03.10, 14:40
      szkoda ze juz w cwiercfinale Arsenal-Barca...
      wywiady
    • Gość: Henio Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.versanet.de 19.03.10, 14:54
      Bayern nie tylko ze dojdzie do finalu,
      ale go jeszcze wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • pokazcopotrafisz Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów 19.03.10, 14:56
      O losowaniu ligi mistrzów

      pokazcopotrafisz.blox.pl/2010/03/Wspaniale-pary-Ligi-Mistrzow.html
    • Gość: ekspert przygotujcie się na finał Arsenal - Manchester Utd IP: *.magma-net.pl 19.03.10, 14:58
      WHY?
      Bo liga angielska jest najlepsza na świecie.
    • Gość: gość Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.ists.pl 19.03.10, 15:05
      Najsłabsi w stawce Francuzi rywalizują ze sobą i ktoś na pewno awansuje. Kasa
      do podziału, obie najsłabsze drużyny zarobią a jedna awansuje dalej.

      Nieuczciwe losowanie, żeby 2 drużyny z 1 kraju skojarzyć !!

      Bayern będzie rozgromiony przez MU a Arsenal będzie rozstrzelany przez
      Barcelonę /która prawdopodobnie łatwo wygra całe rozgrywki/. Na to, to można
      spzredać chałupę, pobrać kredyty na maksa i obstawić. Kasa jak w totolotku!!
    • Gość: jaaaa Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.toya.net.pl 19.03.10, 15:06
      Bayern POwalczy w finale:-))) www.e-bobas.pl
    • Gość: dumduma Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.home.aster.pl 19.03.10, 15:10
      Arsenal wygra z Barcelona ;]
    • Gość: des'ree Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.10, 15:54
      rewanz za rok 99 juz sie odbyl w 2001 roku

      Manchester United - Bayern Monachium 0:1 i 1:2

      1 03.04 2001 0:1 Paulo Sergio 86
      2 18.04 2001 0:1 Elber 5, 0:2 Scholl 40, 1:2 Giggs 49
    • Gość: kibol Liga Mistrzów. Rozlosowano pary ćwierćfinałów IP: *.versanet.de 19.03.10, 16:04
      LM zaczne sie interesowac jak moja
      ukochana LEGNIUNIA, zacznie tam w przyszlym roku
      mitmischen!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka