Gość: Lilarcor
IP: *.telpol.net.pl
19.03.10, 13:28
czy do końca świata mecze Bayernu z MU będą określane jako rewanż za
finał '99? Bo te drużyny spotkały się w ćwierćfinale 2001 i dalej
przeszedł Bayern. Więc jeśli byl jakiś rewanż, to wlaśnie wtedy. I
jeden wystarczy, więcej nie trzeba.