Gość: szczakowianka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 14:00 Świt kupuje mecze aż miło. Teraz piłkarze(Szeremet) dziwią się że Polkowice też. Was to nie powinno dziwić panowie bo to wy tworzycie polską ligę buhaha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj