09.02.14, 12:51
Jak w temacie. Pierwsze mecze 1/8 już za ponad tydzień. Piszcie swoje typy. Moim zdaniem zwycięzcy 1/8: barca, bayern, real, psv.
Obserwuj wątek
    • mateusz.pro1 Re: 1/8 LM 09.02.14, 18:20
      Myślę, że barca może mieć ciężko grając z ManU. Real na pewno przejdzie. Ciekawy mecz sie szykuje pomiędzy bayernem a arsenalem, chociaż arsenal ostatnio bez formy. W piłce wszystko jest możliwe
      • Gość: gloka Re: 1/8 LM IP: *.mmj.pl 09.02.14, 19:40
        Sergio Aguero może sporo namieszać w tym spotkaniu Barcy z Man City. Zwłaszcza, że są teraz wiceliderem i chcą brać wszystko, co się da. Mam nadzieję, że będzie transmisja w tv tego meczu. W sumie to mecz "gigantów".
    • peligri Re: 1/8 LM 10.02.14, 19:59
      Moje typy:
      Barca, Olympiakos, Atl. Madryt, PSG, Chelsea, Real, Dortmund, Bayern
      • Gość: wakiki Re: 1/8 LM IP: *.mmj.pl 12.02.14, 22:33
        A gdzie oglądacie mecze? Widziałem, że jest dobra akcja "mecz za piwo" kupujesz jedno piwo Heinekena, i masz kod, który wpisujesz na stronie liga.heineken.pl i i masz jeden mecz Ligi Mistrzów w HD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka