Gość: nako IP: *.chello.pl / *.chello.pl 24.04.02, 09:18 Wisełko, kochany klubie nasz.... Teraz fakty: 3-0 dla Wisły, Legła traci punkty w kolajnych meczach. Tyluł w Krakowie. Legła na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misiek Re: Super Wisełka! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.02, 15:42 debil, lepsza jest Legia Odpowiedz Link Zgłoś