Dodaj do ulubionych

Super Wisełka!

IP: *.chello.pl / *.chello.pl 24.04.02, 09:18
Wisełko, kochany klubie nasz....
Teraz fakty:
3-0 dla Wisły, Legła traci punkty w kolajnych meczach. Tyluł w Krakowie. Legła
na kolanach.
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re: Super Wisełka! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.02, 15:42
      debil, lepsza jest Legia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka