Gość: R IP: *.telia.com 04.11.04, 01:46 Byc moze Kasperczak potrzebuje troche odpoczynku (w Nigerii) od polskiego piekielka. Wiec moze Nigeria na dwa lata to nieglupi pomysl. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Martino... Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: 195.94.205.* 04.11.04, 08:18 Szkoda.... Można Wisły nie lubić, ale teraz, po odejściu Kasperczaka i kilku podstawowych piłkarzy, na naszym podwórku już naprawdę nie będzie drużyny, która coś by jeszcze pograła.... chlip, chlip.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pimek Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 04.11.04, 09:47 Szkoda Kasperczaka. Lubimy wszystko rozwalać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Salieri Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.04, 09:54 Czyli Wisła zajmie w tabeli miejsce Górnika? Pewnie,zdobywanie co rok mistrzostwa jest nudne. Heniu niech jedzie do Nigerii. Potrzebujemy jakiegoś Polaka na mundialu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @@@ Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: *.motorola.com 04.11.04, 18:29 Jedyny blad jaki Henio popelnil, to ze grali tym samym skladem co 3 dni. A przeciez mowili, ze nie maja lawki rezerwowych tylko dwoch rownozednych zawodnikow na kazda pozycje i beda rotacje. Zabraklo mu odwagi. Jak sie opiera taktyke na ataku non-stop, to trzeba miec wypoczetych zawodnikow. Schalke rozwalili bo byli juz po rozgrywkach ligowych i mieli przerwy 10 dni. Wczesniej w Krakowie z Schalke grali beznadziejnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blazkowicz Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: *.autocom.pl 04.11.04, 09:51 Niech rozwalą Górnika i pokażą Liczce miejsce w szeregu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _real_ Kasperczak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.04, 10:17 A ja lubię Kasperczaka >> to jeden z fajniejszych trenerów, nie tylko w polskiej piłce, ale w ogole z tych co funkcjonują w światowej piłce. Gdyby dane mu było prowadzić jakiś klasowy zespół bardzo dużego formatu (a nie tylko klasowy jak na polskie warunki) myślę że wtedy dyłby trenerską gwiazdą światowego formatu pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UJ Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: 195.117.144.* 04.11.04, 10:18 I znowu Wisła zrówna do poziomu polskiego szamba zwanego ekstraklasą. O pucharach i LM możemy zapomnieć na długie lata. Może choć ITI wreszcie się otrząśnie i coś sensownego zrobi z Legią, może Polonia zyska inwestora. Polska piłka to dno ityle, a pana Cupiała mam w d*pie. Odpowiedz Link Zgłoś
tyggg Kasperczak nic nie pokazał 04.11.04, 10:35 Jak na taki skład,mistrzostwo Polski to nie osiągnięcie. A na arenie międzynarodowej dno (Dynamo Tibilisi, Valerenga Oslo). Liczka za to potrafi zdziałać dużo z nienajlepszymi zawodnikami - może nie widać tego w Górniku, ale już w Poloni kiedy ją prowadził było widać. Mając taki skład jak Wisła, posądzam , że nawet taki amator jak ja byłby w 1 trójce. A Wisła nie wygrała np. z Amicą u siebie. Obecnie Wisła wydaje sie dobra - ale w rzeczywistości coś pokazać umie tylko w Polskiej lidze - czyli taka dobra nie jest. Kasperczak jest za schematyczny. Myślę , że po zmianie trenera będzie grała lepiej - jeżeli oczywiście skład nie będzie "za tani" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Prezes Cupial a co pokaże Liczka?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.04, 11:19 czyli tak: Wisłą z Kacprem potrafi co rok być w czołówce tabeli lub wygrać ligę ale nie potrafi przebić się w pucharach Wisła z Liczką umiałaby grać w Pucharach ale w lidze byłaby w środku tabeli tak? to niby jak ma zagrać w tych pucharach????????? żeby polski zespół mógł dostąpić zaszczytu agrania w eliminacjach do Ligi Mistrzów **musi** zdobyć Mistrzostwo Polski..............a tego Liczka nie zagwarantuje, zaś Kacper tak, bo od kilku lat Wisła gromi wszystkich na polskim podwórku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slavistka Re: Liczka w Wiśle, Kasperczak w Nigerii? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 13:20 Ja tylko jednego nie mogę pojąć: czemu wszyscy tak biją się o tego Liczkę? Czy nie ma lepszych trenerów? Są w czechach też, jeśli już się koniecznie chce Czecha!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś