Dodaj do ulubionych

Dudek w Paris St Germain?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 22:22
Jurek zmien klub!!nie mozesz siedziec na lawce z takim talentem!!szukaj
dobrego klubu ale takiego abys gral tam dluzej jako 1!!powodzenia!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jaja olej to Jurek IP: 168.208.215.* 01.12.04, 22:36
      masz ponad 30 lat i chyba zdajesz sobie sprawe ze takich pieniedzy juz nigdzie
      nie dostaniesz, z calym szacunkiem ale lepiej siedz i pobieraj kase dopoki cie
      nie wyrzuca, apogeum swojej kariery juz osiagnales a na gorsze kluby zawsze
      masz czas, a na stare lata bedziesz mogl wrocic do polski i znow zostac ligowa
      gwiazda!
      • Gość: skok Znowu jakaś wiadomość z toalety Pani Zosi IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 02.12.04, 09:52
    • Gość: kibic leeds here we go with leeds united... IP: *.acn.waw.pl 01.12.04, 22:43
      zostan w poolu dudek, nie rob nam tego :'(
    • Gość: zima OLEJ TO JUREK!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 02.12.04, 01:59
      Ma już swoje latka i wiadomo, kasiorka jest potrzebna. Nie musi juz na siłe
      grac by sie promowac jak robia to "młodzi". Dudi z kontraktem 30 tys. funtów
      tygodniówki moze nawet siedziec te 2, 5 roku na ławie w Liverpoolu. To prawie 3
      mln euro/sezon. Który inny klub tyle da Jurkowi??? Zresztą niewielu jest
      bramkarzy na świecie, którzy maja taki kontrakt (Buffon, Kahn, Casillas - choc
      ten chyba ma mniejszy)...
    • Gość: ja JERZY DO BVB ALBO DO WISŁY IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.04, 08:48
      no
    • Gość: jer Re: Dudek w Paris St Germain? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.12.04, 09:51
      PSG jest za slaby dla dudka !
      • Gość: Allez Re: Dudek w Paris St Germain? IP: 81.15.215.* 02.12.04, 10:24
        Pieprzysz głupoty! Konfrontacja z takimi zespołami jak Olympic Marsylia,
        Olympic Lyon czy Bordeaux to dobra okazja aby Jurek zaprezentował swoje
        mozliwości.
        • Gość: Jokasty Dudek w Paris St Germain? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 10:29
          Bzdura! Liga francuska to jedna z najgorszych i najnudniejszych lig w europie -
          juz lepiej ogladac polska. Niech siedzi na lawie i bierze kase.
          • Gość: Allez Re: Dudek w Paris St Germain? IP: 81.15.215.* 02.12.04, 12:07
            Jeśli wg.Ciebie liga francuska jest najgorsza to jak ocenisz swój genialny
            pomysł aby Jurek Dudek grał w lidze polskiej której poziom jest zdecydowanie
            niższy niż francuskiej. :) Trochę logiki!
        • Gość: Anjew Re: Dudek w Paris St Germain? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 10:36
          Dla Polski byloby lepiej jesli Dudek gralby gdzies regularnie, oczywiscie w
          dobrej lidze (Anglia, Francja, Niemcy, Wlochy, Hiszpania). Ale kasa tez ma
          znaczenie, zwlaszcza dla zawodnika po 30... A takiej jaka ma w Liverpoolu nikt
          mu juz nie da... Wiec? Wybor trudny... Ale na jego miejscu zamienilbym 35tys
          funtow na lawce na 20-25tys euro regularnie w bramce dobrego klubu
          europejskiego...
    • Gość: leoś JUREK graczem meczu wg The SUN, a jaki opis! IP: 80.51.254.* 02.12.04, 11:07
      wiadomo ze jurek do ulubionych bohaterow the sun nie nalezy, a tutaj
      zreszta zobaczcie sami

      The home side had found it extremely difficult to get past keeper Jerzy Dudek,
      who is fighting to re-establish himself as the Anfield No 1.
      The Poland international, pushed aside by Chris Kirkland, did his cause no harm
      with a wonder show in the face of an attacking avalanche (!!!)

      Dudek pulled off some breathtaking (!!!) saves with Robbie Keane being denied
      by two world-class stops. Republic of Ireland hitman Keane was left banging the
      ground in frustration after Dudek somehow (nie somehow, to ostatnio u niego
      norma :) blocked his thunderous shot from close range after 37 minutes.

      How Liverpool survived the one-way traffic is almost impossible to explain.

      DREAM TEAM STAR MAN
      JERZY DUDEK (Liverpool). String of stunning saves.

      JUREK ODEJDZ Z THE REDS BO ZAWSZE BEDZIE PARCIE W TYM KLUBIE ZEBY BRONIL
      KIRKLAND A PRZED TOBA JESZCE WIELE DO OSIAGNIECIA!!!!!!!!

    • Gość: KORONA KIELCE www.stadionkorony.prv.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 14:03
      Zapraszamy!!!
    • blq dziennikarzyny... 02.12.04, 16:08
      cytat:

      "Drugi bramkarz Jerome Alonzo nie jest zawodnikiem na miarę ambicji paryskiego
      klubu, choć zajmuje 12. miejsce w Ligue 1. Wciąż ma jednak szanse na wyjście z
      grupy w Lidze Mistrzów."

      Kto ma szanse na wyjscie z grupy? Bramkarz? Wyborcza jak zwykle popisała sie
      inteligentnym i sprawnie piszącym dziennikarzyną :/
    • Gość: wilhelm PSG!!! PSG!!! PSG!!! IP: 81.219.117.* 02.12.04, 22:40
      i bardzo dobrze... W PSG bedzie gral regularnie i kasy tez mu nie zabraknie. W
      dodatku to bardzo dobry klub z ogromnymi mozliwosciami!
    • Gość: x Jedna z najwyższych pensji? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 08:53
      Jedna z najwyższych pensji? Brawo manager, brawo Jurek! A ktos mówił, że Jurek ma kiepskiego managera...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka