Gość: Raszowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 22:22 Jurek zmien klub!!nie mozesz siedziec na lawce z takim talentem!!szukaj dobrego klubu ale takiego abys gral tam dluzej jako 1!!powodzenia!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaja olej to Jurek IP: 168.208.215.* 01.12.04, 22:36 masz ponad 30 lat i chyba zdajesz sobie sprawe ze takich pieniedzy juz nigdzie nie dostaniesz, z calym szacunkiem ale lepiej siedz i pobieraj kase dopoki cie nie wyrzuca, apogeum swojej kariery juz osiagnales a na gorsze kluby zawsze masz czas, a na stare lata bedziesz mogl wrocic do polski i znow zostac ligowa gwiazda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skok Znowu jakaś wiadomość z toalety Pani Zosi IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 02.12.04, 09:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic leeds here we go with leeds united... IP: *.acn.waw.pl 01.12.04, 22:43 zostan w poolu dudek, nie rob nam tego :'( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zima OLEJ TO JUREK!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 02.12.04, 01:59 Ma już swoje latka i wiadomo, kasiorka jest potrzebna. Nie musi juz na siłe grac by sie promowac jak robia to "młodzi". Dudi z kontraktem 30 tys. funtów tygodniówki moze nawet siedziec te 2, 5 roku na ławie w Liverpoolu. To prawie 3 mln euro/sezon. Który inny klub tyle da Jurkowi??? Zresztą niewielu jest bramkarzy na świecie, którzy maja taki kontrakt (Buffon, Kahn, Casillas - choc ten chyba ma mniejszy)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja JERZY DO BVB ALBO DO WISŁY IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.04, 08:48 no Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jer Re: Dudek w Paris St Germain? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.12.04, 09:51 PSG jest za slaby dla dudka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Allez Re: Dudek w Paris St Germain? IP: 81.15.215.* 02.12.04, 10:24 Pieprzysz głupoty! Konfrontacja z takimi zespołami jak Olympic Marsylia, Olympic Lyon czy Bordeaux to dobra okazja aby Jurek zaprezentował swoje mozliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jokasty Dudek w Paris St Germain? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 10:29 Bzdura! Liga francuska to jedna z najgorszych i najnudniejszych lig w europie - juz lepiej ogladac polska. Niech siedzi na lawie i bierze kase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Allez Re: Dudek w Paris St Germain? IP: 81.15.215.* 02.12.04, 12:07 Jeśli wg.Ciebie liga francuska jest najgorsza to jak ocenisz swój genialny pomysł aby Jurek Dudek grał w lidze polskiej której poziom jest zdecydowanie niższy niż francuskiej. :) Trochę logiki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anjew Re: Dudek w Paris St Germain? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 10:36 Dla Polski byloby lepiej jesli Dudek gralby gdzies regularnie, oczywiscie w dobrej lidze (Anglia, Francja, Niemcy, Wlochy, Hiszpania). Ale kasa tez ma znaczenie, zwlaszcza dla zawodnika po 30... A takiej jaka ma w Liverpoolu nikt mu juz nie da... Wiec? Wybor trudny... Ale na jego miejscu zamienilbym 35tys funtow na lawce na 20-25tys euro regularnie w bramce dobrego klubu europejskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leoś JUREK graczem meczu wg The SUN, a jaki opis! IP: 80.51.254.* 02.12.04, 11:07 wiadomo ze jurek do ulubionych bohaterow the sun nie nalezy, a tutaj zreszta zobaczcie sami The home side had found it extremely difficult to get past keeper Jerzy Dudek, who is fighting to re-establish himself as the Anfield No 1. The Poland international, pushed aside by Chris Kirkland, did his cause no harm with a wonder show in the face of an attacking avalanche (!!!) Dudek pulled off some breathtaking (!!!) saves with Robbie Keane being denied by two world-class stops. Republic of Ireland hitman Keane was left banging the ground in frustration after Dudek somehow (nie somehow, to ostatnio u niego norma :) blocked his thunderous shot from close range after 37 minutes. How Liverpool survived the one-way traffic is almost impossible to explain. DREAM TEAM STAR MAN JERZY DUDEK (Liverpool). String of stunning saves. JUREK ODEJDZ Z THE REDS BO ZAWSZE BEDZIE PARCIE W TYM KLUBIE ZEBY BRONIL KIRKLAND A PRZED TOBA JESZCE WIELE DO OSIAGNIECIA!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KORONA KIELCE www.stadionkorony.prv.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 14:03 Zapraszamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
blq dziennikarzyny... 02.12.04, 16:08 cytat: "Drugi bramkarz Jerome Alonzo nie jest zawodnikiem na miarę ambicji paryskiego klubu, choć zajmuje 12. miejsce w Ligue 1. Wciąż ma jednak szanse na wyjście z grupy w Lidze Mistrzów." Kto ma szanse na wyjscie z grupy? Bramkarz? Wyborcza jak zwykle popisała sie inteligentnym i sprawnie piszącym dziennikarzyną :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilhelm PSG!!! PSG!!! PSG!!! IP: 81.219.117.* 02.12.04, 22:40 i bardzo dobrze... W PSG bedzie gral regularnie i kasy tez mu nie zabraknie. W dodatku to bardzo dobry klub z ogromnymi mozliwosciami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Jedna z najwyższych pensji? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 08:53 Jedna z najwyższych pensji? Brawo manager, brawo Jurek! A ktos mówił, że Jurek ma kiepskiego managera... Odpowiedz Link Zgłoś