Dodaj do ulubionych

Sędziowie wykiwali Polskę!

IP: *.tpnet.pl / *.punkt.pl 11.06.02, 18:58
Czy wy też to widzieliście? Polska reprezentacja padła ofiarą spisku arbitrów
rozstrzygających mecze na MŚ. Hajto i Świerczewski mieli rację obarczając
częścia winy za niepowodzenia Polski sędziów.
1/ Pytam gdzie był sędzia przy pierwszej bramce dla Koreii?!! Czy krył tego
zawodnika? Oczywiście że nie.
2/ To samo przy pierwszym golu dla Portugalii
3/ Ile strzałów oddali sędziowie w meczach z Koreą i Portugalią? Łącznie 0
(słownie: zero)
Jak długo nasi piłkarze jeszcze będą robieni w konia? Czy na następny mundial
będziemy znów czekać 16 lat? Hajto ratuj...
Obserwuj wątek
    • Gość: trener Re: Sędziowie wykiwali Polskę! IP: *.dip.t-dialin.net 11.06.02, 19:33
      Zapomniales jeszcze dopisac ze padal deszcz,bylo slisko,szkoda ze nie zagrali
      w Warszawie.Ale to mozesz zrobic za 4 lata.
    • Gość: :) Re: Sędziowie wykiwali Polskę! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 11.06.02, 20:45
      i ta perfidna roznica czasu.
    • Gość: marek Re: gowno prawda IP: *.ipt.aol.com 12.06.02, 08:05
      Prawda jest taka ze reprezentacja Polski grala tragicznie i nie zasluzyla na
      zadne punkty. To jest ich wylaczna wina jak i tego glupiego trenera ktory nie
      chcial rozegrac wiecej meczow towarzyskich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka