Dodaj do ulubionych

Anglia-Brazylia

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.06.02, 10:16
W piątek Anglia gra z Brazylią a nie z Argentyną. Argentyna już wróciła do domu
heheeh
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka