Gość: Biela IP: *.bielsko.dialog.net.pl 20.06.02, 10:16 W piątek Anglia gra z Brazylią a nie z Argentyną. Argentyna już wróciła do domu heheeh Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj