Dodaj do ulubionych

Człowiek, który zatrzymał rewolucję

IP: *.isi.net.pl / *.crowley.pl 12.08.05, 00:13
Jasne bylo, ze zamknie usta, jak znajdzie sie na garnuszku PZPN... Pajac - no
ale do niczego innego nas nie przyzwyczail przez ostatnie lata.
Obserwuj wątek
    • Gość: twinn Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:18
      no w koncu ktos jakis felieton napisal na temat tego "kolesia". po prostu jak
      patrze na tego goscia to nie wiem czy sie z niego smiac czy plakac ze taki
      czlowiek wzial sie za naprawianie polskiego futbolu....juz wiem dlaczego
      listek wlasnie jego do tego zatrudnil... zal dupe sciska
      • Gość: Świteź Wiązów Czułem, że tak się kończy. IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.05, 01:34
        W PZPN nie ma już miejsca dla 40-50 letnich starych, skorumpowanych trypli!!!
        • Gość: Legia waraszawa Boniek na prezesa PZPN!!! Tylko ON!!! IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.05, 03:49
          Panie Bońku kochany... ratunku!
          • Gość: piłkarski poker KOMPROMITACJA TOMASZEWSKIEGO IP: *.plusgsm.pl 12.08.05, 10:00
            ten pan sie skompromitowal bardziej niz ktokolwiek inny ze zwiazku. ten ktory
            podrzegal do rewolucji i sam mowil o aferach w polskiej pilce teraz stoi w
            szeregu z tymi ktorzy te afery rozpetali. przyczyny sa dwie : albo
            tomaszewskiemu obiecali gory zlota albo maja na tomaszewskiego haka.

            to zenujace co tera mowi tomaszewski, facet stracil wszystko to co do tej pory
            zyskal, nazwisko zesmacil, historia zapamieta go jako sprzedawczyka, szkoda
            faceta bo bylo nie bylo dobrym byl bramkarzem...
            • Gość: expert tomaszewski nas zdradził ! IP: *.plusgsm.pl 12.08.05, 10:02
              zdradził uczciwych i przeszedł na strone cinkciarzy i oszustów !
              • Gość: Jas_Wedrowniczek2 Zamilcz waść i pomyśl ! IP: *.prs.pl 12.08.05, 12:27
                Powtórzenie z wątku umieszczonego dużo głębiej:

                LUDZIE !!!!!!

                Zostawcie Tomaszewskiego w spokoju. Nawet jesli zrobił jakieś błedy przez to ze
                zbratał się z cwaniakami i pseudodziałaczami, to napewno nie jest przez to
                bardziej winny od całej tej mafii, która to bagno tworzyła!

                Czy wasza pamięć jest taka krótka?
                Teraz to Tomaszewski najbardziej winny?
                Weźcie zimny prysznic i zacznijcie myslec, czy ktos z branży wam nie chce
                zamydlić oczu!

                Pomyślcie:
                Jeśli opluwacie osoby, które najdłużej trzymały dystans do tego bagna, to KTO
                może odrodzić piłkę nożną w Polsce?

                Rekinom z mafii na 100% oddajecie przysługę dyskredytując go.

                Wyżywajcie się bardziej na tych, którzy to bagno budowali latami,
                bo to ich trzeba w pierwszej kolejności ukarać.

                Z innej strony: przez tą aferę setkom osób z branży pali się ziemia pod nogami.
                Będą za wszelką cenę mydlić, kombinować i cały arsenał podłości wylewać na
                każdego kto im zagraża taka jest mentalnośc cwaniaczków z tego bagna.
                • Gość: Waldzio Re: Zamilcz waść i pomyśl ! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 12.08.05, 12:47
                  Dziwne słowa waść prawisz... Tomaszewski nie zrobił nic....powtarzam nic aby
                  oczyścic nasza piłkę.. Mało tego przez swoje działanie tylko utrudnia sszukanie
                  winnych. Bo jak inaczej nazwać jego popis z ukaraniem Dziurowicza? Chyba tylko
                  chce odstraszyć innych aby wyjawiali całą prawdę o polskiej piłce. Tomaszewski
                  won!!! Nie mam zadnych wątpliwości.
                  • mrpear JAN SPOCONY i MICHAŁ LIŚĆ... 12.08.05, 13:19
                    CI PAnowie mogą jeszcze długo porządzić w PZPN. Podobna afera w Czechach ciągnie
                    się od dwóch lat, mimo konkretnych dowodów przeciw działaczom (patrz wczorajszy
                    Przekrój). Na szczęście jesień blisko więc... LIŚCIU SPADAJ!
                    • Gość: ty Tomaszewski na prezesa PZPN, takie ma ambicje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 21:27
                      Kiedyś mówił, że zgodziłby się poprowadzić reprezentację, teraz zobaczył dla
                      siebie szansę w kierowaniu całym PZPN'em. Od początku tylko pier..lił żeby
                      wymusić na Liściu awans.
            • Gość: Kroolik TOMASZEWSKI TO BURAK!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:11
              TOMASZEWSKI TO BURAK!!!
            • Gość: Jerzy Re: KOMPROMITACJA TOMASZEWSKIEGO IP: 62.121.129.* 12.08.05, 10:24
              Na Tomaszewskiego nie trzeba mieć haka. To jest po prostu głupek i prymityw,
              typowy polski pyskacz, który ma we krwi narzekanie na taką czy owaką władzę.
              Lubi się odrażać, czego to by IM nie zrobił, gdyby tylko mógł. A tak naprawdę
              nie trzeba wiele, żeby go kupić. Ot, wystarczy ciepła posadka figuranta w
              jakiejś żałosnej komisyjce, która nic nie robi. I juz jest jednym z NICH
            • Gość: olek SPOCONY JANEK DOSTAŁ POSADĘ TO MA TERAZ IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 12.08.05, 10:42
              WSZYSTKO W DUPIE!!!
        • Gość: szafix Tomaszewski się zeszmacił i tyle!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 08:13
          Tak warczał,tak krzyczał "LISTOLUDKI" a teraz dostał ciepła posadkę i co?
          Gdzie teraz są jego obietnice oczyszczenia polskiej piłki?
          Dziurowicza zawiesić bo kapuje.Żygać się chce jak tego słucham.
          Jedna wielka klika złodziejska klika.
          • Gość: !!! RE: On zawsze był...!!!!!!!!! IP: *.eds.net 12.08.05, 09:55
            Od zakończenia kariery sportowej (czynnej) ten człowiek nigdy mi sie nie
            podobał. Od tego czasu on zawsze był przepraszam za wyrażenie "Szmatą". A co on
            zrobił dla polskiej piłki oprócz pyszczenia i wszczynania napięć. Nigdy nic
            konstruktywnego z jego gadaniny nie wyszło a teraz to juz do końca stracił
            twarz bo sprzedał nawet swoje ideały (o ile je kiedykolwiek miał)
        • Gość: Rycho Re: Czułem, że tak się kończy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 09:22
          Wczorajsze decyzje PZPN o karach dla Ruchu,Gornika ,Slaska i Radomiaka swiadcza
          o chaosie,bezmyslnosci o rozdawaniu ciosow dookola,byle by "palanty " z PZPN i
          Komisji Etyki mialy spokoj.Przeciez to jest pozorowane dzialanie.Dlaczego nie
          karzecie Polonii W-wa,Lecha i innych klubow.Jest to ewidentne dzielenie klubow
          na 2 kategorie.Przydzielajac najpierw licencje a potem karzac klubu po raz nie
          wiem ktory udowodniliscie,ze Wasz czas sie skonczyl.Trzeba rozpie..c te
          banda "darmozjadow" z PZPN oraz Komisji Etyki,ktora zeszmacila sie
          totalnie.Niech wreszcie wladze Europejskiego futbolu przetną tę gangrenę.
      • Gość: obiektywny Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:04
        Brawo Tomaszewski . Ta ruda pała chciał mieć klub w 2 lidze za darmo.Zniszcz
        rudego bo co rude to wredne!!!
        • gadery Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję 12.08.05, 15:43
          A w domu wszyscy zdrowi?
        • dobrek34 Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję 17.08.05, 17:03
          Obiektywny. Słoneczko nie za bardzo główki przygrzało?
      • Gość: fan Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 12:05
        jasiu,znowu wszystko pomyliles,komisja etyki nie kleji etykiet na butelki.....
      • Gość: lancet "MIEDZIANE CZOLO" J.Tomaszewskiego.. IP: *.telia.com 12.08.05, 15:26
        (Ten tekst mial miec swoj debiut w tym watku, ale chyba nic sie nie stalo iz
        ukazal sie najpierw w watku pokrewnym..)
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

        "Jasiu... Daj juz sobie spokoj, a nam pokoj.. Wiemy ze czytasz co piszemy, choc
        moze nieregularnie.
        O ile metamorfoza z "enfant terrible" polskiej pilki w jej "Katona" - panie
        Tomaszewski - trwala stosunkowo dlugo, to kolejne "przepoczwarzenie sie" z
        "Katona" polskiej pilki w obrzydliwego PAJACA z miedzianym czolem(symbol
        hipokryzji, zaklamania i falszu) i bez zadnej godnosci i honoru - poszlo w iscie
        piorunujacym tempie.

        Bez wchodzenia w przyczyny, mozna tylko stwierdzic p.Tomaszewski: - BRZYDKO
        PACHNIE OD PANA.. - Taka sama cuchnaca won, jaka wydziela sie od tych, ktorzy
        stworzyli z polskiej pilki smierdzace bagno, a do ktorych "przypiales sie" pan,
        jak glodne dziecko do cycka matki.
        I nie pomoga juz kamuflujace wrzaski... Rzucajac ochlapy na zer motlochowi,
        chcesz pan ocalic "Listkoland" i "Listkoludkow".

        "No pasaran"("NIE PRZEJDA") - panie Tomaszewski, a wlasciwie to panu ten numer
        nie przejdzie. Tych, ktorzy dadza sie nabrac na panskie bicie piany i
        wszczynania tumultow, juz mozna liczyc na palcach.. - "No pasaran"...

        lancet
      • Gość: ja Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 15:37
        Wszystkie dziwki mowia, ze dupy nie daja trylko udostepniaja za godziwe
        wynagrodzenie. No i co Pan Panie Janku na to?
    • Gość: mp Kim jest Tomaszewski IP: *.lodz.mm.pl 12.08.05, 00:19
      Wejdzcie sobie na strone www.widzew.pl i zobaczcie tekst "Tomaszewski chce
      zawieszenia Bonka". Obejrzyjcie zdjecie. Oto kto teraz rządzi polskaa
      pilką:)
      • Gość: Seba Re: Kim jest Tomaszewski IP: *.lodz.mm.pl 12.08.05, 00:34
        No tak myslalem. Polecam wszystkim. Zdjecie mówi wszystko
      • Gość: chicago cubs TOMEK TY DZIADU....3 ZONY SIE NA TOBIE POZNALY IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 12.08.05, 04:53
        TOMASZEWSKI TY DZIADU....3 ZONY SIE NA TOBIE POZNALY....i my tez...fiuciiiie
        jeden.....nie cierpie cie...odkad wypowiadales te swoje sady na temat
        PZPN....wiedzialem ze ci czapka gorze..!!!!
      • Gość: chicago cubs <a href="http://www.widzew.pl/news/show.php?site=1&id=7669" target IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 12.08.05, 04:59
      • Gość: Jar Re: Kim jest Tomaszewski IP: *.mn.res.rr.com 12.08.05, 05:20
        Rewelacja zdjecie!!!!!!!!!!!
    • Gość: Mario Gratuluję udanego artykułu - trafiony w samo sedno IP: *.inferno2.dyndns.org / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:23
      Pan Jan Tomaszewski stracił zaufanie niemalże wszystkich osób, które jeszcze
      wierzyły że pomoże uzdrowić polską piłkę. To porażające co się stało z tą osobą.
    • Gość: NESTA Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:30
      POWTARZAM I BĘDE WSZYSTKIM POWTARZAL.TOMASZEWSKI TO NAJWIEKSZA SPRZEDAJNA
      KU...A NASZEGO FUTBOLU! LEPPER PRZY NIM TO GOŚĆ!
    • Gość: le koło TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:31
      Tomaszewski to takim sam śmieć, jak reszta bandy z PZPN. "Gołodupiec" bez
      kasy, który gardłując przeciwko Listkiewiczowi, próbował dorwać się do koryta.
      Kniec konców udało mu się to, więc będzie się tego trzymał, bo przecież z
      czegoś czynsz zapłacić musi - a Boniek już więcej mu nie pożyczy i nie opłaci
      za niego rachunku w restauracji. Zresztą Jasiu za to tak Bońka nienawidzi -
      czuje się upokorzony stanem jego konta i tym, że wielokrotnie płacił za ich
      wspólne kolacje. Gdyby Tomaszewski dodatkowo przegrał w sądzie sprawę z
      Listkiewiczem i musiał zapłacić mu odszkodowanie, to byłby jego koniec, więc
      poszedł na kolanach "do Canossy" i uprosił Listka, żeby odstąpił od
      oskarżenia, a Listek zgodził się na to, a w zamian Jasiu w odpowiednim
      momencie mu pomoże - teraz właśnie to czyni. Listek nie miał żadnego interesu
      w finansowym zgnojeniu Jasia, bo mu to serdecznie "wali". Wiedział, że Jasiu
      przyda mu się w odpowiednim momencie wraz z gronem wierzących mu "pożytecznych
      idiotów" - zapatrzonych w niego jak w obraz kibiców - czytających jego
      żałosne, pisane rynsztokowym językiem felietony. Listek liczył, że ci właśnie
      "pożyteczni idioci" uwierzą w moralną odnowę firmowaną nazwiskiem ich
      ulubionego felietonisty. Na szczęście się przeliczył, bo gnoju jest już tak
      wiele, że nawet Jasiu jest nim tak ubabrany, słowem, tkwi w tym gnoju po same
      uszy i jeszcze śmie mówić, że to dla zdrowia - że prawie każdy już widzi,
      jakiego pokroju człowiekiem jest Tomaszewski i nikt już więcej mu nie uwierzy.
      PS. za takie sk...synstwo, jak wczoraj, z wyciąganiem ze szpitala Pana
      Górskiego i wycieranie sobie gęby jego Autorytetem, to powinno się ich
      wszystkich wysłać na wycieczkę na białe niedźwiedzie.
      • Gość: Łódź jest cool Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:42
        Tomaszewski pasuje do pzpn jak papier do podcierania brundej d.u.p.y.
        • Gość: Marioninho Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:02
          Oczywiście Tomaszewski jest tym papierwm!!!!!!
          • dobrek34 Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ 17.08.05, 17:06
            Raczej tym, co się w ten papier wyciera.
    • Gość: cyg@nek Ubrać Jasia w kaftan! IP: *.osk.enformatic.pl 12.08.05, 00:56
      W 1973r. Anglicy nazwali Tomaszewskiego pajacem. Wtedy jeszcze nie mieli racji.
    • Gość: matti Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.telsten.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:09
      Tomaszewski jaki jest każden widzi... Jedynym wyjsciem jest wykupienie wszystkim członkom zarządu PZPN one way tickets do Abu Dhabi. Niech tam sobie stworzą jakiś związek np. Wolnych Arbuzów czy Kokosów jak kto woli. Tam każdy z nich będzie mógł spokojnie włożyć głowe w piasek i ściągać z tego profity. Na więcej-jak widać-tych panów nie stać.
    • Gość: xxx MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.ramtel.com.pl 12.08.05, 01:12
      Przeciez to jasne ze chodzi tu o calkowite pograzenie PZPN w przeddzien
      rostrzygniecia euro2012 na ktore Polska i Ukraina maja spore szanse.
      Wiadomo ze PZPN potrzebuje naprawy, ale takie jaja wlasnie teraz.
      Dlaczego teraz???
      Wielkie pieniadze i wielka polityka nie zna przypadkow!!!
      • Gość: euro2012 Re: MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.ramtel.com.pl 12.08.05, 01:13
        Niestety.
        • Gość: gordon Re: MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 13:47
          tak. to prawda. Polecam artykuł WPROST kwiecien br....tam pułkownik Gieorgijewski
          który uciekł do USA i przekazał całe siatki sowieckich szpiegów w wielu
          krajach/ amerykanie o mało nie zwariowali ze szczescia!!/ mówi prostym tekstem,
          ze wprawdzie wojska sowieckie z Polski wyszły,co Lechu sprytnie wymusił od
          narąbanego Jelcyna, ale jak podaje z dumą cyt; ..zostawilismy Wam w Polsce
          5000 naszych agentow..i oni dalej pracują,często ich widzę w Waszej telewizji.."
    • Gość: NESTA DO WIADOMOSCI RAFALA STECA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:12
      Czytajac od kilku lat Pana felietony i komentarze z niedowierzaniem stwierdzam,
      ze powoli zbliża się Pan do poziomu publicystyki sportowej nieosiągalnej dla
      calej reszty dziennikarstwa sportowego w Polsce,publicystyki którą
      reprezentowal niedościgniony wzór Ś.P.ZDZISLAW AMBROZIAK.Brawo Panie
      Rafale.B.dobrze odrobil Pan lekcje zadane przez Swojego Mistrza, który może być
      z Pana dumny.Ten sam inteligenty,dosadny styl felietonów powodujący tak jak w
      przypadku listkiewicza reakcje czlowieka, który tak naprawde kazda swoja
      wypowiedzia obnaza i osmiesza siebie, ponizajac nas prawdziwych kibicow,
      których pewnie ma za debili. Swoją drogą zapewne pamieta Pan i my wszyscy
      felietony Z.AMBROZIAKA z przed lat dot. usunięcia przez Dębskiego starego
      Dziurowicza i calej tej ówczesnej przy tym awantury. Już wtedy pisal,że
      Listkiewicz nic nie zmieni i tak naprawde byl to tylko skok na kase.
      ŻALUJE że nie ma P.Zdzislawa już wśród nas, sądze razem byście jescze mocniej
      napiętnowali to cale PZPN-owskie bagno.
      Co do Tomaszewskiego powtórze to co w innym poscie-Jest to Największa K...a
      polskiej pilki.


      Trzymaj tak Rafal!!
      • Gość: !!! Do NESTY: Stec to jeden z najgorszych dziennikarzy IP: *.dsl.mindspring.com 12.08.05, 01:59
        a do Ambroziaka to mu daleko!
        • Gość: kaos Re: Do NESTY: Stec to jeden z najgorszych dzienni IP: *.nat1.net.btsnet.pl 12.08.05, 08:08
          a jednak jego felietony bardzo przyjemnie sie czyta :)
    • Gość: wic Listek kupił Jasia bez kłopotu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:12
      Tomaszewski był sfrustrowny tym,że był poza układami,dlatego ciągle
      ujadał.Mimo,że jst głupi jak but kupiono jego milczenie.Żaden z niego
      ideowiec.Jest taki sam,jak setki innych pazernych żyjących z futbolu.
      • Gość: abakumow UJADACIE A NIC NIE ROBICIE IP: *.os.kn.pl 12.08.05, 07:23
        Puściłem juz (pod poprzednimi artykulami) pare postów zachęcających do
        wspolnego działania w celu zaprotestowania wobec poczynań obecnego PZPN. I co?
        I zero odzewu.....Dlaczego tak jest że Polaczki lubią gderać gderać a nic nie
        robią??????
        • Gość: Jas_Wedrowniczek2 Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej stronie IP: *.prs.pl 12.08.05, 08:58
          Kolesie z mafii łatewo nie odpuszczą. Próbują ośmieszać Tomaszewskiego.

          Moze nie potrafi pływac w tym bagnie jak inne rekiny, ale napewno
          nie jest winny powstania tego bagna!

          trzymam za Tomaszewskiego kciuki. Janku - Moze nie warto z nimi wchodzic w
          układy i lepiej dac się tej bandzie cwaniaczków samodzielnie pozażynać?
          • Gość: Arnoszt Re: Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej str IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:39
            -Janku???Jaś wędrowniczek???Kolego czego Ty sie napaliłeś albo najadłeś?Trawy
            jakiejs?Wszysstko czarno na bialym wyjasnil(jak byś nie zrozumial artykulu)
            zdaje się kolega"le koło" -brawo !(calkowicie rozjasniejacy komentarz)a Ty
            piszesz Janku...i wietrzysz tu spisek przeciwko niemu?Przestań palic,bo to
            szkodzi !
            • Gość: herbapol palenie nie szkodzi IP: 62.89.110.* 12.08.05, 13:56
              dobre ziólko nie jest złe
          • Gość: dino-Widzew Re: Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej str IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:43
            Tylko Z.BONIEK jest w stanie zrobic z tym porzadek!!!ale jestem temu przeciwny!!
            wole zeby zostal w WIDZEWIE!!!!tomaszewski szmatooo!!!!
    • Gość: eddy Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.torun.mm.pl 12.08.05, 01:19
      No coz, jak sie Pan Jasio do korytka dorwal to teraz juz mowi z pelnymi ustami a
      to zawsze inaczej brzmi. Najzabawniejsza jest propozycja aby stare afery ulegly
      przedawnieniu a od teraz to juz wszystko bedzie cacy. Ciekaw jestem czy aby
      pewien znany polski bramkarz nie przepuszczal od czasu do czasu z rozmyslem
      pilki do swej siatki zeby zainkasowac pare zlotych.
    • Gość: Mychu Tomaszewski ! Brzydze sie toba ! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.05, 01:21
      Zycze ci wszystkiego najgorszego ! Jestes dla mnie zerem !
      • Gość: Jas_Wedrowniczek2 Patrzcie lepiej na tych, którzy to bagno tworzyli! IP: *.prs.pl 12.08.05, 08:48
        LUDZIE !!!!!!

        Zostawcie Tomaszewskiego w spokoju. Nawet jesli zrobił jakieś błedy gdy
        zbratał się z cwaniakami i pseudodziałaczami, to napewno nie jest przez to
        bardziej winny od całej tej mafii, która to bagno tworzyła!

        Czy wasza pamięć jest taka krótka?

        A jak oceniacie conajmniej K I L K U D Z I E S I Ę C I U
        sędziów
        zawodników,
        trenerów,
        działaczy PZPN ??????????

        Teraz to Tomaszewski najbardziej winny?

        Weźcie zimny prysznic i zacznijcie myslec, czy ktos z branży wam nie chce
        zamydlić oczu!

        Pomyślcie:
        Jeśli opluwacie osoby, które najdłużej trzymały dystans do tego bagna, to w
        ogólności może odrodzić piłkę nożną w Polsce?

        Pamietacie co rosjanie ogłosili po pobiciu Polaka w Moskwie?
        ze był w stanie upojenia...
        Takie zdjęcie mogło miec ten sam cel - ośmieszenie...

        Że Tomaszewski przez naiwnosc mógł zrobic jakies błedy dowodzi raczej, że
        pływanie w tym bagnie wymaga bardzo dużego obycia w układach i tym smrodzie.

        Rekinom z mafii na 100% oddajecie przysługę dyskredytując go.

        To co sie pisze i jak reagują niektórzy "wszystkowiedziacy" kibice to wyłącznie
        histeria.

        Tomaszewski próbuje je naprawic.
        Wyżywajcie się bardziej jednak na tych, którzy to bagno budowali latami,
        bo to ich trzeba w pierwszej kolejności ukarać.

    • Gość: grom Re: Człowiek, który okazazał się szmatą. IP: *.UNUSED.EPIX.NET 12.08.05, 01:51
      Ta kreatura nie należy do do istot o wysokich wartościah. Jest po prostu dnem z
      dolnej półki zatopionej w szambie. Rzygać się chce na to g. PZPN pozyskało
      następnego mafijnego debila. Zjawisko to jest tym bardziej przykre, że łajdak
      dołączył do żydowskiej bandy okupującej i beszczeszcz,,,acej Polskę. Teraz jest
      łatwiej zrozumieć palowanie zdrajców. Na pohybel zdrajco i marny robaku tomaszewski.
      • jarek.jam Widze, ze "kolega" uczyl sie logiki u Tomaszewskie 12.08.05, 07:12
        • Gość: Janek II CZLOWIEK ZWANY SWINIA IP: *.nsw.bigpond.net.au 12.08.05, 13:50
          nie ma honoru spocona swinia jedna
    • Gość: romek Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.Zabrze.Net.pl 12.08.05, 02:02
      Cytat:"W maju 1995 r. GKS grał z Sokołem Tychy. Sędziował Andrzej Czyżniewski z
      Gdańska. Klub z Katowic przegrał. Po meczu Dziurowicz zbeształ arbitra. "Ty
      poje... sk..., wykończę cię, a twoi liniowi zgniją w III lidze, wyp..." -
      usłyszał oniemiały. Poskarżył się do PZPN-u. Miesiąc później ówczesny prezes
      Kazimierz Górski stwierdził, że nie ma dowodów, że Dziurowicz obraził sędziego.
      Czyżniewski bardzo szybko wyleciał z ekstraklasy i skończył karierę."
      Reszta miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,2866218.html

      Czyżby nawet Kazimierz Górski był "zamieszany"?
      • Gość: mp Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.dyn.optonline.net 12.08.05, 03:39
        I skonczy z tymi ukladami.Mialby tez poparcie FIFA i UEFA.
        • Gość: Jar Re: Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.mn.res.rr.com 12.08.05, 05:38
          Wlasnie, Zibi na Prezesa PZPN!
          • Gość: Boniek na prezesa Re: Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:34
            Zibi wytocz proces temu sk....... i niech zamknie się raz na wieki.
    • Gość: usa Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.paramountplating.com 12.08.05, 03:51
      Tomaszewski to burak jakich nie sposob spotkac nawet pod najberdziej chamskimi
      budami z tanim piwem i korbolami rozlewanymi przez klientele do plastikowych
      kubeczkow. Mam nadzieje, ze skonczy myjac kible na Centralnym.
      • Gość: Jas_Wedrowniczek2 Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.prs.pl 12.08.05, 09:08
        Brak szacunku do starszych jest twoim głownym problemem...

        dla ciebie to Pan Jan Tomaszewski.

        Ten PAN "zatrzymał Anglię" i przez kilkanaście lat czynnie budował chwałę
        polskiej piłki nożnej! Miliony kibiców i Polaków przez m.inn. Tomaszewskiego w
        smutnych czasach gierka przez krótkie chwile meczów polskiej reprezentacji
        mogło cieszyc się, że są POLAKAMI.

        Ty zapewnie przez całe swoje życie oceniałeś innych z perspektywy kibli na
        Centralnym. To smutna i żałosna perspektywa. współczuję.

        • Gość: muka! Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.aster.pl 12.08.05, 10:19
          Żal mi ciebie jeśli potrafiłeś cieszyć się z tego że jesteś Polakiem tylko
          podczas mewczów reprezentacji. W ogóle jakiś żałosny ten twój post...
    • Gość: www.widzew.pl Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 05:19
      Tomaszewski chce zawieszenia Zbigniewa Bońka!
      Środa, 10.08.2005 21:36


      Jan Tomaszewski kontynuuje swoją prywatną wojnę przeciwko Zbigniewowi Bońkowi.
      Po wnioskach do prokuratury oraz do Wydziału Dyscypliny PZPN przeciwko
      Widzewowi, tym razem postanowił uderzyć bezpośrednio w popularnego "Zibiego".
      Komisja Etyki, której przewodniczy Tomaszewski wystąpiła do zarządu PZPN o
      zawieszenie Bońka do czasu wyjaśnienia sprawy rzekomych nieprawidło-wości w
      przekształceniach w łódzkim klubi
    • Gość: Działacz Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 05:41
      Tomek dopuki był poza strukturami PZPN miał odwagę a gdy Listek dopuścil go do
      koryta zmienił całkowicie front. Jeszcze ciekawiej jest w Lubuskim Kolegium
      Sędziów, Gdzie ustanowiono komisarza rozwiązując zarząd a komisarzem Prezes
      LZPN mianował poprzedniego Przewodniczącego, który doprowadził okręg na samo
      dno. Ciekawostką jest iż komisarz Pan Zenon Kaleta jest psychicznie chory i
      przez psychiatrę skirowany został na rętę inwalidzką. I może dlatego może
      beskarnie pozwolić sobie na ustawianie meczy tak jak dwa lata temu na meczu
      Czarnych Żagań zabronił sędzienu wpisywania udzielonej "czerwonej kartki" aby
      pomóc drużynie w następnym meczu. Do zarządu Komisarz wbrew przepisom FIFA i
      PZPN powołał czynnych sędziów (łatwiej manipulować meczami) a szkoleniowcem
      zrobił Dariusza Czarnego, który został wyrzucony z III ligi po
      meczu "Chrobrego" Głogów z "Rozwoje" Katowice gdy na stacji benzynowej
      przyjmował od działaczy gości pieniądze. Na drugi dzień osobiście w telewizji
      decyzję o wyrzuceniu podjął Prezes Listkiewicz.
    • Gość: PZPN PZPN IP: *.krw.estpak.ee 12.08.05, 06:52
      Oto jak PZPN chce wyjanic sprawe korupcji w polskiej pilce
      Poniewaz Dziurowicz wspolpracuje z prokuratura (tzn powiedzial prokuratowori ze kupowal mecze)
      nalezy
      1. ...... zglosic do prokuratury, ze kupowal mecze
      2. Nalezy takze zglosic urzedowi skarbowemu
      3. Oczywiscie nalezy zaweisic BONKA
      4. zwolac walny zjazd zeby zrobic jeszcze wieksza zadyme
      5. powolac jeszcze jedno komisje, zamieszania jest zby malo
      6. dac wotum zaufania Listkieczowi, zeby jesli jest jednym z nas zatuszowal wszystko
      jesli nie utrzmal "status quo"
      albo zeby znalazl jeszcze jednego idiote(czytaj Tomaszewski)

      Wnioski/uwagi/sugestie
      1. czy moze to jest Mafia ?
      2. dlaczego Listkiewicz wzial Tomaszewskiego?,
      zeby belkot wychodzil z PZPN ?
      zeby nikt nie mogl zrozumiec o co chodzi PZPN ?
      zeby postaral sie o to, zeby Boniek nie chcial nadydowac na szefa PZPN?
      czy tylko po to, zeby sad nie grzebal glebiej
      3. Czy ktos wie gdzie Tomaszewski uczy sie logiki?(nie wysle do tej szkoly moich dzieci)
      4. "Dzialacz pilkarski"= przekrety?
    • lk-b-01 Nie byłem, nie jestem i nie będę "Listkoludkiem" 12.08.05, 07:08
      byleś i jesteś palantem (do n-tej potegi)
      • Gość: Vaudeville byłeś i jestes C.W.E.L.E.M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 07:28
        MAM nadzieje,ze ktos plunie ci w ten fałszywy ryj, konfidencie,łajzo!!
        jestes zerem, jestes dnem!!
    • Gość: abakumow UJADACIE A NIC NIE ROBICIE IP: *.os.kn.pl 12.08.05, 07:24
      Puściłem juz (pod poprzednimi artykulami) pare postów zachęcających do
      wspolnego działania w celu zaprotestowania wobec poczynań obecnego PZPN. I co?
      I zero odzewu.....Dlaczego tak jest że Polaczki lubią gderać gderać a nic nie
      robią??????

      • Gość: jarj ok, czekam na konkrety IP: *.krw.estpak.ee 12.08.05, 08:12
    • Gość: jojo Re: Człowiek, który zatrzymał sie w rozwoju IP: *.server.ntli.net 12.08.05, 07:47
      ...
    • Gość: Joe Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 07:56
      TYLKO JEDEN CZŁOWIEK MOZE ZROBIC Z TYM BAGNEM PORZĄDEK NAZYWA SIĘ BONIEK!!!
      FACET ZNA SIĘ NA PIŁCE JAK MAŁO KTO W TYM KRAJU, NA NOWOCZESNEJ PIŁCE I
      MECHANIZMAMI NIĄ KIERUJĄCYMI.ZRESZTĄ WIDAĆ, ŻE TRENEREM DOBRYM NIGDY NIE BEDZIE
      ALE MENAGO JAK NAJBARDZIEJ.POKAŻCIE MI FACETA, KTÓRY BY POTRAFIŁ(W POLSCE)
      DOPROWADZIĆ DO KONTRAKTU Z TV ZA TAKĄ SUME JAKĄ DAŁ ZA TĘ CIENIUTKĄ POLSKA
      LIGE,C+.I TO JEST NAJWAZNIEJSZE,JAK KLUBY BEDĄ MIAŁY GRAĆ O NAPRAWDE DUZE
      PIENIADZE TO MOZE NIE BEDZIE IM SIE OPLACAĆ KUPCZYĆ,POD WARUNKIEM ZE KARY ZA
      PRZKUPSTWO BEDĄ DRAKOŃSKI, WTEDY ZASTANOWIA SIE 10 RAZY ZAMIN ZAPROPONUJĄ
      ŁAPÓWĘ!
      • Gość: Widzew-fan Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:53
        nie,nie weto!!! nie przenoscie nam ZIBIEGO do Warszawy !!!
    • Gość: jaro człowiek któremu brakowało stanowiska IP: *.ksiazat.v.pl 12.08.05, 08:18
      przeciez pan T to zwykły oszust-następny pajac w PZPN.Przecież na tych dziadków
      juz nie mozna patrzyc.I jeszcze biednego ,starego Górskiego jak lalke wszedzie
      ciągają ,żeby podbudować nieistniejącą reputacje.!
    • Gość: YO! Wielki Pajac i Łgarz - Marny piłkarz IP: 193.30.160.* 12.08.05, 08:19
      • wujekmarek Dla mnie to kawal swini 12.08.05, 08:25
        i to bez honoru

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka