Gość: Paweł IP: *.isi.net.pl / *.crowley.pl 12.08.05, 00:13 Jasne bylo, ze zamknie usta, jak znajdzie sie na garnuszku PZPN... Pajac - no ale do niczego innego nas nie przyzwyczail przez ostatnie lata. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: twinn Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:18 no w koncu ktos jakis felieton napisal na temat tego "kolesia". po prostu jak patrze na tego goscia to nie wiem czy sie z niego smiac czy plakac ze taki czlowiek wzial sie za naprawianie polskiego futbolu....juz wiem dlaczego listek wlasnie jego do tego zatrudnil... zal dupe sciska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świteź Wiązów Czułem, że tak się kończy. IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.05, 01:34 W PZPN nie ma już miejsca dla 40-50 letnich starych, skorumpowanych trypli!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia waraszawa Boniek na prezesa PZPN!!! Tylko ON!!! IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.05, 03:49 Panie Bońku kochany... ratunku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piłkarski poker KOMPROMITACJA TOMASZEWSKIEGO IP: *.plusgsm.pl 12.08.05, 10:00 ten pan sie skompromitowal bardziej niz ktokolwiek inny ze zwiazku. ten ktory podrzegal do rewolucji i sam mowil o aferach w polskiej pilce teraz stoi w szeregu z tymi ktorzy te afery rozpetali. przyczyny sa dwie : albo tomaszewskiemu obiecali gory zlota albo maja na tomaszewskiego haka. to zenujace co tera mowi tomaszewski, facet stracil wszystko to co do tej pory zyskal, nazwisko zesmacil, historia zapamieta go jako sprzedawczyka, szkoda faceta bo bylo nie bylo dobrym byl bramkarzem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expert tomaszewski nas zdradził ! IP: *.plusgsm.pl 12.08.05, 10:02 zdradził uczciwych i przeszedł na strone cinkciarzy i oszustów ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jas_Wedrowniczek2 Zamilcz waść i pomyśl ! IP: *.prs.pl 12.08.05, 12:27 Powtórzenie z wątku umieszczonego dużo głębiej: LUDZIE !!!!!! Zostawcie Tomaszewskiego w spokoju. Nawet jesli zrobił jakieś błedy przez to ze zbratał się z cwaniakami i pseudodziałaczami, to napewno nie jest przez to bardziej winny od całej tej mafii, która to bagno tworzyła! Czy wasza pamięć jest taka krótka? Teraz to Tomaszewski najbardziej winny? Weźcie zimny prysznic i zacznijcie myslec, czy ktos z branży wam nie chce zamydlić oczu! Pomyślcie: Jeśli opluwacie osoby, które najdłużej trzymały dystans do tego bagna, to KTO może odrodzić piłkę nożną w Polsce? Rekinom z mafii na 100% oddajecie przysługę dyskredytując go. Wyżywajcie się bardziej na tych, którzy to bagno budowali latami, bo to ich trzeba w pierwszej kolejności ukarać. Z innej strony: przez tą aferę setkom osób z branży pali się ziemia pod nogami. Będą za wszelką cenę mydlić, kombinować i cały arsenał podłości wylewać na każdego kto im zagraża taka jest mentalnośc cwaniaczków z tego bagna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldzio Re: Zamilcz waść i pomyśl ! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 12.08.05, 12:47 Dziwne słowa waść prawisz... Tomaszewski nie zrobił nic....powtarzam nic aby oczyścic nasza piłkę.. Mało tego przez swoje działanie tylko utrudnia sszukanie winnych. Bo jak inaczej nazwać jego popis z ukaraniem Dziurowicza? Chyba tylko chce odstraszyć innych aby wyjawiali całą prawdę o polskiej piłce. Tomaszewski won!!! Nie mam zadnych wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
mrpear JAN SPOCONY i MICHAŁ LIŚĆ... 12.08.05, 13:19 CI PAnowie mogą jeszcze długo porządzić w PZPN. Podobna afera w Czechach ciągnie się od dwóch lat, mimo konkretnych dowodów przeciw działaczom (patrz wczorajszy Przekrój). Na szczęście jesień blisko więc... LIŚCIU SPADAJ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ty Tomaszewski na prezesa PZPN, takie ma ambicje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 21:27 Kiedyś mówił, że zgodziłby się poprowadzić reprezentację, teraz zobaczył dla siebie szansę w kierowaniu całym PZPN'em. Od początku tylko pier..lił żeby wymusić na Liściu awans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kroolik TOMASZEWSKI TO BURAK!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:11 TOMASZEWSKI TO BURAK!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: KOMPROMITACJA TOMASZEWSKIEGO IP: 62.121.129.* 12.08.05, 10:24 Na Tomaszewskiego nie trzeba mieć haka. To jest po prostu głupek i prymityw, typowy polski pyskacz, który ma we krwi narzekanie na taką czy owaką władzę. Lubi się odrażać, czego to by IM nie zrobił, gdyby tylko mógł. A tak naprawdę nie trzeba wiele, żeby go kupić. Ot, wystarczy ciepła posadka figuranta w jakiejś żałosnej komisyjce, która nic nie robi. I juz jest jednym z NICH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek SPOCONY JANEK DOSTAŁ POSADĘ TO MA TERAZ IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 12.08.05, 10:42 WSZYSTKO W DUPIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szafix Tomaszewski się zeszmacił i tyle!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 08:13 Tak warczał,tak krzyczał "LISTOLUDKI" a teraz dostał ciepła posadkę i co? Gdzie teraz są jego obietnice oczyszczenia polskiej piłki? Dziurowicza zawiesić bo kapuje.Żygać się chce jak tego słucham. Jedna wielka klika złodziejska klika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! RE: On zawsze był...!!!!!!!!! IP: *.eds.net 12.08.05, 09:55 Od zakończenia kariery sportowej (czynnej) ten człowiek nigdy mi sie nie podobał. Od tego czasu on zawsze był przepraszam za wyrażenie "Szmatą". A co on zrobił dla polskiej piłki oprócz pyszczenia i wszczynania napięć. Nigdy nic konstruktywnego z jego gadaniny nie wyszło a teraz to juz do końca stracił twarz bo sprzedał nawet swoje ideały (o ile je kiedykolwiek miał) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycho Re: Czułem, że tak się kończy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 09:22 Wczorajsze decyzje PZPN o karach dla Ruchu,Gornika ,Slaska i Radomiaka swiadcza o chaosie,bezmyslnosci o rozdawaniu ciosow dookola,byle by "palanty " z PZPN i Komisji Etyki mialy spokoj.Przeciez to jest pozorowane dzialanie.Dlaczego nie karzecie Polonii W-wa,Lecha i innych klubow.Jest to ewidentne dzielenie klubow na 2 kategorie.Przydzielajac najpierw licencje a potem karzac klubu po raz nie wiem ktory udowodniliscie,ze Wasz czas sie skonczyl.Trzeba rozpie..c te banda "darmozjadow" z PZPN oraz Komisji Etyki,ktora zeszmacila sie totalnie.Niech wreszcie wladze Europejskiego futbolu przetną tę gangrenę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:04 Brawo Tomaszewski . Ta ruda pała chciał mieć klub w 2 lidze za darmo.Zniszcz rudego bo co rude to wredne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gadery Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję 12.08.05, 15:43 A w domu wszyscy zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
dobrek34 Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję 17.08.05, 17:03 Obiektywny. Słoneczko nie za bardzo główki przygrzało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 12:05 jasiu,znowu wszystko pomyliles,komisja etyki nie kleji etykiet na butelki..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lancet "MIEDZIANE CZOLO" J.Tomaszewskiego.. IP: *.telia.com 12.08.05, 15:26 (Ten tekst mial miec swoj debiut w tym watku, ale chyba nic sie nie stalo iz ukazal sie najpierw w watku pokrewnym..) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ "Jasiu... Daj juz sobie spokoj, a nam pokoj.. Wiemy ze czytasz co piszemy, choc moze nieregularnie. O ile metamorfoza z "enfant terrible" polskiej pilki w jej "Katona" - panie Tomaszewski - trwala stosunkowo dlugo, to kolejne "przepoczwarzenie sie" z "Katona" polskiej pilki w obrzydliwego PAJACA z miedzianym czolem(symbol hipokryzji, zaklamania i falszu) i bez zadnej godnosci i honoru - poszlo w iscie piorunujacym tempie. Bez wchodzenia w przyczyny, mozna tylko stwierdzic p.Tomaszewski: - BRZYDKO PACHNIE OD PANA.. - Taka sama cuchnaca won, jaka wydziela sie od tych, ktorzy stworzyli z polskiej pilki smierdzace bagno, a do ktorych "przypiales sie" pan, jak glodne dziecko do cycka matki. I nie pomoga juz kamuflujace wrzaski... Rzucajac ochlapy na zer motlochowi, chcesz pan ocalic "Listkoland" i "Listkoludkow". "No pasaran"("NIE PRZEJDA") - panie Tomaszewski, a wlasciwie to panu ten numer nie przejdzie. Tych, ktorzy dadza sie nabrac na panskie bicie piany i wszczynania tumultow, juz mozna liczyc na palcach.. - "No pasaran"... lancet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 15:37 Wszystkie dziwki mowia, ze dupy nie daja trylko udostepniaja za godziwe wynagrodzenie. No i co Pan Panie Janku na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Kim jest Tomaszewski IP: *.lodz.mm.pl 12.08.05, 00:19 Wejdzcie sobie na strone www.widzew.pl i zobaczcie tekst "Tomaszewski chce zawieszenia Bonka". Obejrzyjcie zdjecie. Oto kto teraz rządzi polskaa pilką:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seba Re: Kim jest Tomaszewski IP: *.lodz.mm.pl 12.08.05, 00:34 No tak myslalem. Polecam wszystkim. Zdjecie mówi wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chicago cubs TOMEK TY DZIADU....3 ZONY SIE NA TOBIE POZNALY IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 12.08.05, 04:53 TOMASZEWSKI TY DZIADU....3 ZONY SIE NA TOBIE POZNALY....i my tez...fiuciiiie jeden.....nie cierpie cie...odkad wypowiadales te swoje sady na temat PZPN....wiedzialem ze ci czapka gorze..!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chicago cubs <a href="http://www.widzew.pl/news/show.php?site=1&id=7669" target IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 12.08.05, 04:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jar Re: Kim jest Tomaszewski IP: *.mn.res.rr.com 12.08.05, 05:20 Rewelacja zdjecie!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Gratuluję udanego artykułu - trafiony w samo sedno IP: *.inferno2.dyndns.org / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:23 Pan Jan Tomaszewski stracił zaufanie niemalże wszystkich osób, które jeszcze wierzyły że pomoże uzdrowić polską piłkę. To porażające co się stało z tą osobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NESTA Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:30 POWTARZAM I BĘDE WSZYSTKIM POWTARZAL.TOMASZEWSKI TO NAJWIEKSZA SPRZEDAJNA KU...A NASZEGO FUTBOLU! LEPPER PRZY NIM TO GOŚĆ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le koło TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:31 Tomaszewski to takim sam śmieć, jak reszta bandy z PZPN. "Gołodupiec" bez kasy, który gardłując przeciwko Listkiewiczowi, próbował dorwać się do koryta. Kniec konców udało mu się to, więc będzie się tego trzymał, bo przecież z czegoś czynsz zapłacić musi - a Boniek już więcej mu nie pożyczy i nie opłaci za niego rachunku w restauracji. Zresztą Jasiu za to tak Bońka nienawidzi - czuje się upokorzony stanem jego konta i tym, że wielokrotnie płacił za ich wspólne kolacje. Gdyby Tomaszewski dodatkowo przegrał w sądzie sprawę z Listkiewiczem i musiał zapłacić mu odszkodowanie, to byłby jego koniec, więc poszedł na kolanach "do Canossy" i uprosił Listka, żeby odstąpił od oskarżenia, a Listek zgodził się na to, a w zamian Jasiu w odpowiednim momencie mu pomoże - teraz właśnie to czyni. Listek nie miał żadnego interesu w finansowym zgnojeniu Jasia, bo mu to serdecznie "wali". Wiedział, że Jasiu przyda mu się w odpowiednim momencie wraz z gronem wierzących mu "pożytecznych idiotów" - zapatrzonych w niego jak w obraz kibiców - czytających jego żałosne, pisane rynsztokowym językiem felietony. Listek liczył, że ci właśnie "pożyteczni idioci" uwierzą w moralną odnowę firmowaną nazwiskiem ich ulubionego felietonisty. Na szczęście się przeliczył, bo gnoju jest już tak wiele, że nawet Jasiu jest nim tak ubabrany, słowem, tkwi w tym gnoju po same uszy i jeszcze śmie mówić, że to dla zdrowia - że prawie każdy już widzi, jakiego pokroju człowiekiem jest Tomaszewski i nikt już więcej mu nie uwierzy. PS. za takie sk...synstwo, jak wczoraj, z wyciąganiem ze szpitala Pana Górskiego i wycieranie sobie gęby jego Autorytetem, to powinno się ich wszystkich wysłać na wycieczkę na białe niedźwiedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łódź jest cool Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 00:42 Tomaszewski pasuje do pzpn jak papier do podcierania brundej d.u.p.y. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marioninho Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:02 Oczywiście Tomaszewski jest tym papierwm!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dobrek34 Re: TOMASZEWSKI TO ŚMIEĆ 17.08.05, 17:06 Raczej tym, co się w ten papier wyciera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Ubrać Jasia w kaftan! IP: *.osk.enformatic.pl 12.08.05, 00:56 W 1973r. Anglicy nazwali Tomaszewskiego pajacem. Wtedy jeszcze nie mieli racji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matti Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.telsten.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:09 Tomaszewski jaki jest każden widzi... Jedynym wyjsciem jest wykupienie wszystkim członkom zarządu PZPN one way tickets do Abu Dhabi. Niech tam sobie stworzą jakiś związek np. Wolnych Arbuzów czy Kokosów jak kto woli. Tam każdy z nich będzie mógł spokojnie włożyć głowe w piasek i ściągać z tego profity. Na więcej-jak widać-tych panów nie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.ramtel.com.pl 12.08.05, 01:12 Przeciez to jasne ze chodzi tu o calkowite pograzenie PZPN w przeddzien rostrzygniecia euro2012 na ktore Polska i Ukraina maja spore szanse. Wiadomo ze PZPN potrzebuje naprawy, ale takie jaja wlasnie teraz. Dlaczego teraz??? Wielkie pieniadze i wielka polityka nie zna przypadkow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euro2012 Re: MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.ramtel.com.pl 12.08.05, 01:13 Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gordon Re: MOSKWA MA AGENTOW NAWET W NASZEJ PILCE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 13:47 tak. to prawda. Polecam artykuł WPROST kwiecien br....tam pułkownik Gieorgijewski który uciekł do USA i przekazał całe siatki sowieckich szpiegów w wielu krajach/ amerykanie o mało nie zwariowali ze szczescia!!/ mówi prostym tekstem, ze wprawdzie wojska sowieckie z Polski wyszły,co Lechu sprytnie wymusił od narąbanego Jelcyna, ale jak podaje z dumą cyt; ..zostawilismy Wam w Polsce 5000 naszych agentow..i oni dalej pracują,często ich widzę w Waszej telewizji.." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NESTA DO WIADOMOSCI RAFALA STECA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:12 Czytajac od kilku lat Pana felietony i komentarze z niedowierzaniem stwierdzam, ze powoli zbliża się Pan do poziomu publicystyki sportowej nieosiągalnej dla calej reszty dziennikarstwa sportowego w Polsce,publicystyki którą reprezentowal niedościgniony wzór Ś.P.ZDZISLAW AMBROZIAK.Brawo Panie Rafale.B.dobrze odrobil Pan lekcje zadane przez Swojego Mistrza, który może być z Pana dumny.Ten sam inteligenty,dosadny styl felietonów powodujący tak jak w przypadku listkiewicza reakcje czlowieka, który tak naprawde kazda swoja wypowiedzia obnaza i osmiesza siebie, ponizajac nas prawdziwych kibicow, których pewnie ma za debili. Swoją drogą zapewne pamieta Pan i my wszyscy felietony Z.AMBROZIAKA z przed lat dot. usunięcia przez Dębskiego starego Dziurowicza i calej tej ówczesnej przy tym awantury. Już wtedy pisal,że Listkiewicz nic nie zmieni i tak naprawde byl to tylko skok na kase. ŻALUJE że nie ma P.Zdzislawa już wśród nas, sądze razem byście jescze mocniej napiętnowali to cale PZPN-owskie bagno. Co do Tomaszewskiego powtórze to co w innym poscie-Jest to Największa K...a polskiej pilki. Trzymaj tak Rafal!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Do NESTY: Stec to jeden z najgorszych dziennikarzy IP: *.dsl.mindspring.com 12.08.05, 01:59 a do Ambroziaka to mu daleko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Do NESTY: Stec to jeden z najgorszych dzienni IP: *.nat1.net.btsnet.pl 12.08.05, 08:08 a jednak jego felietony bardzo przyjemnie sie czyta :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wic Listek kupił Jasia bez kłopotu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 01:12 Tomaszewski był sfrustrowny tym,że był poza układami,dlatego ciągle ujadał.Mimo,że jst głupi jak but kupiono jego milczenie.Żaden z niego ideowiec.Jest taki sam,jak setki innych pazernych żyjących z futbolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abakumow UJADACIE A NIC NIE ROBICIE IP: *.os.kn.pl 12.08.05, 07:23 Puściłem juz (pod poprzednimi artykulami) pare postów zachęcających do wspolnego działania w celu zaprotestowania wobec poczynań obecnego PZPN. I co? I zero odzewu.....Dlaczego tak jest że Polaczki lubią gderać gderać a nic nie robią?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jas_Wedrowniczek2 Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej stronie IP: *.prs.pl 12.08.05, 08:58 Kolesie z mafii łatewo nie odpuszczą. Próbują ośmieszać Tomaszewskiego. Moze nie potrafi pływac w tym bagnie jak inne rekiny, ale napewno nie jest winny powstania tego bagna! trzymam za Tomaszewskiego kciuki. Janku - Moze nie warto z nimi wchodzic w układy i lepiej dac się tej bandzie cwaniaczków samodzielnie pozażynać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arnoszt Re: Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej str IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 10:39 -Janku???Jaś wędrowniczek???Kolego czego Ty sie napaliłeś albo najadłeś?Trawy jakiejs?Wszysstko czarno na bialym wyjasnil(jak byś nie zrozumial artykulu) zdaje się kolega"le koło" -brawo !(calkowicie rozjasniejacy komentarz)a Ty piszesz Janku...i wietrzysz tu spisek przeciwko niemu?Przestań palic,bo to szkodzi ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herbapol palenie nie szkodzi IP: 62.89.110.* 12.08.05, 13:56 dobre ziólko nie jest złe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dino-Widzew Re: Godzej! niektórym mylą kto jest po jakiej str IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:43 Tylko Z.BONIEK jest w stanie zrobic z tym porzadek!!!ale jestem temu przeciwny!! wole zeby zostal w WIDZEWIE!!!!tomaszewski szmatooo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eddy Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.torun.mm.pl 12.08.05, 01:19 No coz, jak sie Pan Jasio do korytka dorwal to teraz juz mowi z pelnymi ustami a to zawsze inaczej brzmi. Najzabawniejsza jest propozycja aby stare afery ulegly przedawnieniu a od teraz to juz wszystko bedzie cacy. Ciekaw jestem czy aby pewien znany polski bramkarz nie przepuszczal od czasu do czasu z rozmyslem pilki do swej siatki zeby zainkasowac pare zlotych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mychu Tomaszewski ! Brzydze sie toba ! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.05, 01:21 Zycze ci wszystkiego najgorszego ! Jestes dla mnie zerem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jas_Wedrowniczek2 Patrzcie lepiej na tych, którzy to bagno tworzyli! IP: *.prs.pl 12.08.05, 08:48 LUDZIE !!!!!! Zostawcie Tomaszewskiego w spokoju. Nawet jesli zrobił jakieś błedy gdy zbratał się z cwaniakami i pseudodziałaczami, to napewno nie jest przez to bardziej winny od całej tej mafii, która to bagno tworzyła! Czy wasza pamięć jest taka krótka? A jak oceniacie conajmniej K I L K U D Z I E S I Ę C I U sędziów zawodników, trenerów, działaczy PZPN ?????????? Teraz to Tomaszewski najbardziej winny? Weźcie zimny prysznic i zacznijcie myslec, czy ktos z branży wam nie chce zamydlić oczu! Pomyślcie: Jeśli opluwacie osoby, które najdłużej trzymały dystans do tego bagna, to w ogólności może odrodzić piłkę nożną w Polsce? Pamietacie co rosjanie ogłosili po pobiciu Polaka w Moskwie? ze był w stanie upojenia... Takie zdjęcie mogło miec ten sam cel - ośmieszenie... Że Tomaszewski przez naiwnosc mógł zrobic jakies błedy dowodzi raczej, że pływanie w tym bagnie wymaga bardzo dużego obycia w układach i tym smrodzie. Rekinom z mafii na 100% oddajecie przysługę dyskredytując go. To co sie pisze i jak reagują niektórzy "wszystkowiedziacy" kibice to wyłącznie histeria. Tomaszewski próbuje je naprawic. Wyżywajcie się bardziej jednak na tych, którzy to bagno budowali latami, bo to ich trzeba w pierwszej kolejności ukarać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom Re: Człowiek, który okazazał się szmatą. IP: *.UNUSED.EPIX.NET 12.08.05, 01:51 Ta kreatura nie należy do do istot o wysokich wartościah. Jest po prostu dnem z dolnej półki zatopionej w szambie. Rzygać się chce na to g. PZPN pozyskało następnego mafijnego debila. Zjawisko to jest tym bardziej przykre, że łajdak dołączył do żydowskiej bandy okupującej i beszczeszcz,,,acej Polskę. Teraz jest łatwiej zrozumieć palowanie zdrajców. Na pohybel zdrajco i marny robaku tomaszewski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek II CZLOWIEK ZWANY SWINIA IP: *.nsw.bigpond.net.au 12.08.05, 13:50 nie ma honoru spocona swinia jedna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.Zabrze.Net.pl 12.08.05, 02:02 Cytat:"W maju 1995 r. GKS grał z Sokołem Tychy. Sędziował Andrzej Czyżniewski z Gdańska. Klub z Katowic przegrał. Po meczu Dziurowicz zbeształ arbitra. "Ty poje... sk..., wykończę cię, a twoi liniowi zgniją w III lidze, wyp..." - usłyszał oniemiały. Poskarżył się do PZPN-u. Miesiąc później ówczesny prezes Kazimierz Górski stwierdził, że nie ma dowodów, że Dziurowicz obraził sędziego. Czyżniewski bardzo szybko wyleciał z ekstraklasy i skończył karierę." Reszta miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,2866218.html Czyżby nawet Kazimierz Górski był "zamieszany"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.dyn.optonline.net 12.08.05, 03:39 I skonczy z tymi ukladami.Mialby tez poparcie FIFA i UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jar Re: Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.mn.res.rr.com 12.08.05, 05:38 Wlasnie, Zibi na Prezesa PZPN! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boniek na prezesa Re: Kiedy Boniek zostanie prezesem PZPN? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:34 Zibi wytocz proces temu sk....... i niech zamknie się raz na wieki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usa Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.paramountplating.com 12.08.05, 03:51 Tomaszewski to burak jakich nie sposob spotkac nawet pod najberdziej chamskimi budami z tanim piwem i korbolami rozlewanymi przez klientele do plastikowych kubeczkow. Mam nadzieje, ze skonczy myjac kible na Centralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jas_Wedrowniczek2 Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.prs.pl 12.08.05, 09:08 Brak szacunku do starszych jest twoim głownym problemem... dla ciebie to Pan Jan Tomaszewski. Ten PAN "zatrzymał Anglię" i przez kilkanaście lat czynnie budował chwałę polskiej piłki nożnej! Miliony kibiców i Polaków przez m.inn. Tomaszewskiego w smutnych czasach gierka przez krótkie chwile meczów polskiej reprezentacji mogło cieszyc się, że są POLAKAMI. Ty zapewnie przez całe swoje życie oceniałeś innych z perspektywy kibli na Centralnym. To smutna i żałosna perspektywa. współczuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muka! Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.aster.pl 12.08.05, 10:19 Żal mi ciebie jeśli potrafiłeś cieszyć się z tego że jesteś Polakiem tylko podczas mewczów reprezentacji. W ogóle jakiś żałosny ten twój post... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.widzew.pl Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 05:19 Tomaszewski chce zawieszenia Zbigniewa Bońka! Środa, 10.08.2005 21:36 Jan Tomaszewski kontynuuje swoją prywatną wojnę przeciwko Zbigniewowi Bońkowi. Po wnioskach do prokuratury oraz do Wydziału Dyscypliny PZPN przeciwko Widzewowi, tym razem postanowił uderzyć bezpośrednio w popularnego "Zibiego". Komisja Etyki, której przewodniczy Tomaszewski wystąpiła do zarządu PZPN o zawieszenie Bońka do czasu wyjaśnienia sprawy rzekomych nieprawidło-wości w przekształceniach w łódzkim klubi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Działacz Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 05:41 Tomek dopuki był poza strukturami PZPN miał odwagę a gdy Listek dopuścil go do koryta zmienił całkowicie front. Jeszcze ciekawiej jest w Lubuskim Kolegium Sędziów, Gdzie ustanowiono komisarza rozwiązując zarząd a komisarzem Prezes LZPN mianował poprzedniego Przewodniczącego, który doprowadził okręg na samo dno. Ciekawostką jest iż komisarz Pan Zenon Kaleta jest psychicznie chory i przez psychiatrę skirowany został na rętę inwalidzką. I może dlatego może beskarnie pozwolić sobie na ustawianie meczy tak jak dwa lata temu na meczu Czarnych Żagań zabronił sędzienu wpisywania udzielonej "czerwonej kartki" aby pomóc drużynie w następnym meczu. Do zarządu Komisarz wbrew przepisom FIFA i PZPN powołał czynnych sędziów (łatwiej manipulować meczami) a szkoleniowcem zrobił Dariusza Czarnego, który został wyrzucony z III ligi po meczu "Chrobrego" Głogów z "Rozwoje" Katowice gdy na stacji benzynowej przyjmował od działaczy gości pieniądze. Na drugi dzień osobiście w telewizji decyzję o wyrzuceniu podjął Prezes Listkiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PZPN PZPN IP: *.krw.estpak.ee 12.08.05, 06:52 Oto jak PZPN chce wyjanic sprawe korupcji w polskiej pilce Poniewaz Dziurowicz wspolpracuje z prokuratura (tzn powiedzial prokuratowori ze kupowal mecze) nalezy 1. ...... zglosic do prokuratury, ze kupowal mecze 2. Nalezy takze zglosic urzedowi skarbowemu 3. Oczywiscie nalezy zaweisic BONKA 4. zwolac walny zjazd zeby zrobic jeszcze wieksza zadyme 5. powolac jeszcze jedno komisje, zamieszania jest zby malo 6. dac wotum zaufania Listkieczowi, zeby jesli jest jednym z nas zatuszowal wszystko jesli nie utrzmal "status quo" albo zeby znalazl jeszcze jednego idiote(czytaj Tomaszewski) Wnioski/uwagi/sugestie 1. czy moze to jest Mafia ? 2. dlaczego Listkiewicz wzial Tomaszewskiego?, zeby belkot wychodzil z PZPN ? zeby nikt nie mogl zrozumiec o co chodzi PZPN ? zeby postaral sie o to, zeby Boniek nie chcial nadydowac na szefa PZPN? czy tylko po to, zeby sad nie grzebal glebiej 3. Czy ktos wie gdzie Tomaszewski uczy sie logiki?(nie wysle do tej szkoly moich dzieci) 4. "Dzialacz pilkarski"= przekrety? Odpowiedz Link Zgłoś
lk-b-01 Nie byłem, nie jestem i nie będę "Listkoludkiem" 12.08.05, 07:08 byleś i jesteś palantem (do n-tej potegi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vaudeville byłeś i jestes C.W.E.L.E.M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 07:28 MAM nadzieje,ze ktos plunie ci w ten fałszywy ryj, konfidencie,łajzo!! jestes zerem, jestes dnem!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abakumow UJADACIE A NIC NIE ROBICIE IP: *.os.kn.pl 12.08.05, 07:24 Puściłem juz (pod poprzednimi artykulami) pare postów zachęcających do wspolnego działania w celu zaprotestowania wobec poczynań obecnego PZPN. I co? I zero odzewu.....Dlaczego tak jest że Polaczki lubią gderać gderać a nic nie robią?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Człowiek, który zatrzymał sie w rozwoju IP: *.server.ntli.net 12.08.05, 07:47 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joe Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 07:56 TYLKO JEDEN CZŁOWIEK MOZE ZROBIC Z TYM BAGNEM PORZĄDEK NAZYWA SIĘ BONIEK!!! FACET ZNA SIĘ NA PIŁCE JAK MAŁO KTO W TYM KRAJU, NA NOWOCZESNEJ PIŁCE I MECHANIZMAMI NIĄ KIERUJĄCYMI.ZRESZTĄ WIDAĆ, ŻE TRENEREM DOBRYM NIGDY NIE BEDZIE ALE MENAGO JAK NAJBARDZIEJ.POKAŻCIE MI FACETA, KTÓRY BY POTRAFIŁ(W POLSCE) DOPROWADZIĆ DO KONTRAKTU Z TV ZA TAKĄ SUME JAKĄ DAŁ ZA TĘ CIENIUTKĄ POLSKA LIGE,C+.I TO JEST NAJWAZNIEJSZE,JAK KLUBY BEDĄ MIAŁY GRAĆ O NAPRAWDE DUZE PIENIADZE TO MOZE NIE BEDZIE IM SIE OPLACAĆ KUPCZYĆ,POD WARUNKIEM ZE KARY ZA PRZKUPSTWO BEDĄ DRAKOŃSKI, WTEDY ZASTANOWIA SIE 10 RAZY ZAMIN ZAPROPONUJĄ ŁAPÓWĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew-fan Re: Człowiek, który zatrzymał rewolucję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 11:53 nie,nie weto!!! nie przenoscie nam ZIBIEGO do Warszawy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro człowiek któremu brakowało stanowiska IP: *.ksiazat.v.pl 12.08.05, 08:18 przeciez pan T to zwykły oszust-następny pajac w PZPN.Przecież na tych dziadków juz nie mozna patrzyc.I jeszcze biednego ,starego Górskiego jak lalke wszedzie ciągają ,żeby podbudować nieistniejącą reputacje.! Odpowiedz Link Zgłoś