Dodaj do ulubionych

MŚ NIEMCY 2006

25.10.05, 22:46
czy wiecie gdzie można kupic bilety ????
ja nie jestem w temacie, ale przyjeżdżają do mnie goście z daleka "zwariowani
fani piłki" p o m o c y !!!
Obserwuj wątek
    • hundra Re: MŚ NIEMCY 2006 25.10.05, 22:53
      PROSZĘ O MAILA NA PRIV DOBRZE ZAPLACĘ ZALEŻY MI BARDZO
      DZIEKUJE

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka