hundra 25.10.05, 22:46 czy wiecie gdzie można kupic bilety ???? ja nie jestem w temacie, ale przyjeżdżają do mnie goście z daleka "zwariowani fani piłki" p o m o c y !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hundra Re: MŚ NIEMCY 2006 25.10.05, 22:53 PROSZĘ O MAILA NA PRIV DOBRZE ZAPLACĘ ZALEŻY MI BARDZO DZIEKUJE Odpowiedz Link Zgłoś