Dodaj do ulubionych

Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl

    • Gość: eurofanatik Znowu trafilismy na latwa grupe.... :))) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.12.05, 23:30
      Wszystko jest oczywiste. Kazda grupa ma dwoch zdecydowanych faworytow. U nas
      to jestesmy my i Niemcy. Tylko grupa Argentyny i Holandii wyglada ciekawiej ze
      wzgledu na nieobliczalna Serbie i Czarnogore.
      • Gość: maz Re: Mięli zakodować... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:37
        Podobno wszystkie telewizje zagraniczne w naszych kablówkach i platformach
        cyfrowych miały zakodować losowanie, ale nie zakodowały!!!
        To super, dzięki niemieckiej "Dars Erste" można było wszystko obejrzeć
        (przynajmniej na "Cyfra+").
        Ciekawe, czy jakieś kary za to dostaną...
    • Gość: Fela Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.dclient.hispeed.ch 09.12.05, 23:38
      Piłka z wymalowanymi podpaskami... czyżby Niemcy planowali zbiorową miesiączkę
      na czerwca?
    • Gość: stary mason Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:40
      Polska3-0 -polska b michal delura , lukas podolski , lukas
      sinkiewicz,miroslav klose, berndt schneider [schindzielorz,tim borowski,]


    • Gość: piotrek Grupa E zdecydowanie najmocniejsza IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 09.12.05, 23:48
    • Gość: turtlezzz Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:53
      Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko przekonać do wagi sprawy polskiej.
      • Gość: frestu Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.dip.t-dialin.net 10.12.05, 00:23
        gdzie mozna zamawiac bilety ?podajcie stronke jak wiecie dzieki
      • Gość: Thea Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.pools.arcor-ip.net 10.12.05, 00:49
        Gość portalu: turtlezzz napisał(a):
        > Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko przeko
        > nać do wagi sprawy polskiej.
        ***************************
        Jestesmy za swoimi, teraz zgadujcie za ktorymi?
        • prphts Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) 10.12.05, 18:02
          ość portalu: Thea napisał(a):

          > Gość portalu: turtlezzz napisał(a):
          > > Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko
          > przeko
          > > nać do wagi sprawy polskiej.
          > ***************************
          > Jestesmy za swoimi, teraz zgadujcie za ktorymi?

          To łatwe
          Za swoimi czyli niemieckimi popaprańcami
    • Gość: fly_high Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 10.12.05, 00:22
      no zebym tego nie zaobaczylw telewizji....qwa ani pol zlamanego grosza na abonamet.jedyne co ogladam w tv to lost i mecze. teraz zero respektu
    • Gość: Sake(ŁKS) Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 00:27
      Chcialbym zeby po tym mundialu skonczlo sie wrwszcie gadanie o Meczu Na Wodzie.
      Koniec z legendami czas do pracy panowie.
    • Gość: jaro1 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: 83.9.37.* 10.12.05, 00:52
      dwa miesiące temu graliśmy z Ekwadorem? A ja myślałem, że to było 13
      listopada...
    • Gość: oferma Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 10.12.05, 00:56
      Kalinowski! na drugi raz nie mruż tak oczu bo krzywo się odbija, albo Strejlaua
      posadzcie żeby się nie wiercił, jakiś kołnierz mu zamocujcie, do zobaczenia za
      cztery lata, Kwaśniewski na przewodniczącego KRRiT! Nie będzie wpadek on tak
      kocha sport, ruscy powinni się zgodzić.
    • Gość: y Grupy C E F - Trudne... IP: *.wa.westnet.com.au 10.12.05, 01:28
      Wedlug mni najtrudniejsze w mundialu.
    • Gość: jojo Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.ny325.east.verizon.net 10.12.05, 03:47
      czy ktos wie cos na temat transmisji z losowania do np. Kostaryki,Ekwadoru czy
      nawet Trynidad i Tobago? Jezeli byly takowe,to zaloze sie ze takie kraje maja
      duza przewage nad Polska i ciezko bedzie Polakom pokonac je takze na
      boisku,maja juz przewage psychologiczna,niestety...!
      • dzieciatko_o_dyrektora Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:30
        ciesz sie ze nie musiales tego ogladac . niemcy sie osmieszyli .
    • Gość: durny RASIAK IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 05:17
      RASIAK
      & Janas.
    • slawekbieroza Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 07:03
      z
      Z Rasiakiem w składzie już jesteśmy w drugiej rundzie
      • dzieciatko_o_dyrektora Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:29
        Z rasiakiem nawet kostaryka nam dokopie .
    • Gość: NIEBIESKI Korzeniowski musi odejsc!!!!!!!!!!!! IP: 195.128.228.* 10.12.05, 08:31
      tvp w dupe i korzeniowski wydupiaj ile wlezie za brak transmisji!!!!!!!!!!!!!
      barany jedne
    • Gość: ala Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 08:38
      "Wstydźcie się, telewizje " Więcej jeszcze im płacić abonamentu -aby ustalali
      so bie wysokie pensje.... a dla widzów nic nie robili...ZA co MY płacimy???
    • halszka17 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:47
      losowanie ogladalam w pierwszym programie austriackiej telewizji, chociaz
      Austriacy jak wiadomo nie biora udzialu w tej imprezie.
      coz, trzeba bz miec wielka moc charakteru, wielka wole zwyciestwa, zdolnosc do
      poswiecen i wyrzeczen i wiele innych cech, ktorych Polacy nie posiadaja - by
      mowic o jakims rewanzu za 1974...
      A Heidi Klum ze swoimi wymiarami, chyba 120 w talii, byla chyba symbolem
      wielkosci Niemiec..
    • Gość: nordic To nie jest latwa grupa. Germany na pewno dojdą do IP: *.olsztyn.mm.pl 10.12.05, 09:02
      To nie jest latwa grupa. Germany na pewno dojdą do 1/2 finałów. Czyli 3 druzyny
      walcza, a 1 awansuje i wychodzi z grupy!!! / bo niemcy maja to jak w
      banku/Ticos oraz Equador to przeciez Magic Latinos! A zatem latwo nie bedzie.
      Osobiscie uważam, że euforia jest niezrozumiała: w kazdej grupie jest 2 dobrych
      i 2 słabszych /teoretycznie/. Mozna bylo trafic lepiej niz na gospodarzy / vide
      mundial w korei/

      • Gość: gdbn Re: To nie jest latwa grupa. Germany na pewno doj IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 10.12.05, 14:22
        Kluczem może być mecz z Kostaryką. Jest wyżej niż Polska w rankingu FIFA i może
        się okazac, że ostatni mecz z nimi to będzie mecz bezpośrednio o awans (przy
        Ekwadorze jako najsłabszym). No a w takim meczu wszystko się może zdarzyć,
        pomyłka sędziego, jakaś głupio wpuszczona szmata czy karny i potem bicie głową
        w mur. Nie dzielmy więc skóry na niedźwiedziu i niech nas także nie uśpi te 3-0
        z Ekwadorem. Oni przeciez też doskonale pamiętają, że tyle przegrali i nie są
        takimi debilami, żeby nie umieć wyciągąc z porażki wniosków..
        • Gość: nordic Re: To nie jest latwa grupa. Germany na pewno doj IP: *.olsztyn.mm.pl 10.12.05, 20:03
          No, ale mam nadzieje ze jednak wyjda i.... dalej tragedia: Anglia lub
          Szwecja!!!!. Z jednymi i drugimi raczej nie ma szans((((
    • Gość: pies Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.klaudyny.waw.pl / *.klaudyny.waw.pl 10.12.05, 16:23
      Polska pilka jest totalnie do dupy.Lepiej niech sie wezma za kopanie rowow a
      nie za pile>cioty walone
    • Gość: Umbro Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 10.12.05, 16:47
      Myśle że Polska wygra z Ekwadorem i z Kosta Rikom ale z Niemcami orżnie,myśle
      że zajmie 2 miejsce i dostanie się do dalszej grupy.
    • tatamajaja no i po zawodach, będzie jak z Koreą, by by mundra 10.12.05, 16:48
      by mundralu w eliminacjach.
    • Gość: x KRZYNOWEK I SMOLAREK MAJA PRZECHLAPANE IP: *.ramtel.pl 10.12.05, 17:57
      ...podejrzewam ze Krzynio i Ebi nie pograja sobie zbyt wiele na wiosne...
      Juz ich kluby o to zadbaja by nie byli w formie.
    • Gość: kragg spojrzenie z boku IP: *.acn.waw.pl 10.12.05, 17:57
      Śmieszne jest to analizowanie z kim Polska wyląduje/wylądowała w grupie.
      Gdyby drużyna była dobra, to by ją waliło z kim będzie grać.
      A tak wszyscy przeżywają ze Niemcy to kiepsko, ale trafiliśmy jakiś dwóch
      "leszczy" i będzie można im dokopać.

      Żenada.
    • Gość: maruti Dwie grupy smierci IP: *.bulldogdsl.com 10.12.05, 18:17
      Moim skromnym zdaniem sa dwa grupy smierci w tych mistrzostwach. W grupie Argentyna, Holandia, WKS i Serbia tylko Serbia wydaje sie byc odrobine slabsza. Natomiast w grupie Wlochy, Czechy, Ghana i USA wszystkie zespoly sa silne organizacyjnie (takze Ghana - najlepiej taktyczny zespol Afryki), a miedzy zepsolami moim zdaniem nie ma istotnych roznic. Prawde mowiac przewiduje awans Ghany i Czech. Wlochy nie podolaja z Ghana ani z Czechami.
    • Gość: chlopak Repra Niemiec IP: *.chello.pl 10.12.05, 19:17
      U nas Klose i Podolski czy Borowski, grzali by lawe ... Nie dziwie sie ze
      wybrali Niemcy... ( Ja bym im oddal jeszcze Lewandowskiego )
      • Gość: A Re: Repra Niemiec IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 10.12.05, 19:39
      • Gość: Adolf Always sponsorem ??? IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 10.12.05, 19:42
        to oni maja grac piłka w podpaski wymalowaną
        Czy Always jest sponsorem tych mistrzostw ?
    • Gość: spieprzajdziadu ciekawe kto wygra w ustawce z ekwadorem IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.12.05, 19:52
      albo czy kibole z kostaryki dadz rade naszym na ustawce w lesie pod berlinem.

      PS. czy konstaryka ma cos wspolnego z parowkami?
      • Gość: jajacek moja wrozba IP: *.hsd1.ca.comcast.net 11.12.05, 14:57
        Moja wrozba
        1. Final BRAZYLIA - NIEMCY

        2. Trzecie miejsce: ANGLIA - WLOCHY

        czyli:
        1.BRAZYLIA
        2.NIEMCY
        3. ANGLIA
        4 WLOCHY
        • Gość: jajacek ConStaryka IP: *.hsd1.ca.comcast.net 11.12.05, 15:00
          Constaryka gra z Polska, ale "Kielbasa" gra w Polsce
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka