Gość: eurofanatik Znowu trafilismy na latwa grupe.... :))) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.12.05, 23:30 Wszystko jest oczywiste. Kazda grupa ma dwoch zdecydowanych faworytow. U nas to jestesmy my i Niemcy. Tylko grupa Argentyny i Holandii wyglada ciekawiej ze wzgledu na nieobliczalna Serbie i Czarnogore. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz Re: Mięli zakodować... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:37 Podobno wszystkie telewizje zagraniczne w naszych kablówkach i platformach cyfrowych miały zakodować losowanie, ale nie zakodowały!!! To super, dzięki niemieckiej "Dars Erste" można było wszystko obejrzeć (przynajmniej na "Cyfra+"). Ciekawe, czy jakieś kary za to dostaną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fela Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.dclient.hispeed.ch 09.12.05, 23:38 Piłka z wymalowanymi podpaskami... czyżby Niemcy planowali zbiorową miesiączkę na czerwca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary mason Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:40 Polska3-0 -polska b michal delura , lukas podolski , lukas sinkiewicz,miroslav klose, berndt schneider [schindzielorz,tim borowski,] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Grupa E zdecydowanie najmocniejsza IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 09.12.05, 23:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turtlezzz Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:53 Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko przekonać do wagi sprawy polskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frestu Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.dip.t-dialin.net 10.12.05, 00:23 gdzie mozna zamawiac bilety ?podajcie stronke jak wiecie dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Thea Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) IP: *.pools.arcor-ip.net 10.12.05, 00:49 Gość portalu: turtlezzz napisał(a): > Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko przeko > nać do wagi sprawy polskiej. *************************** Jestesmy za swoimi, teraz zgadujcie za ktorymi? Odpowiedz Link Zgłoś
prphts Re: Miroslav Klose nowym Wallenrodem ! ;)) 10.12.05, 18:02 ość portalu: Thea napisał(a): > Gość portalu: turtlezzz napisał(a): > > Może Niemcy polskiego pochodzenia zrobią dywersję ? ;) Trzeba ich szybko > przeko > > nać do wagi sprawy polskiej. > *************************** > Jestesmy za swoimi, teraz zgadujcie za ktorymi? To łatwe Za swoimi czyli niemieckimi popaprańcami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fly_high Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 10.12.05, 00:22 no zebym tego nie zaobaczylw telewizji....qwa ani pol zlamanego grosza na abonamet.jedyne co ogladam w tv to lost i mecze. teraz zero respektu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sake(ŁKS) Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 00:27 Chcialbym zeby po tym mundialu skonczlo sie wrwszcie gadanie o Meczu Na Wodzie. Koniec z legendami czas do pracy panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro1 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: 83.9.37.* 10.12.05, 00:52 dwa miesiące temu graliśmy z Ekwadorem? A ja myślałem, że to było 13 listopada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oferma Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 10.12.05, 00:56 Kalinowski! na drugi raz nie mruż tak oczu bo krzywo się odbija, albo Strejlaua posadzcie żeby się nie wiercił, jakiś kołnierz mu zamocujcie, do zobaczenia za cztery lata, Kwaśniewski na przewodniczącego KRRiT! Nie będzie wpadek on tak kocha sport, ruscy powinni się zgodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y Grupy C E F - Trudne... IP: *.wa.westnet.com.au 10.12.05, 01:28 Wedlug mni najtrudniejsze w mundialu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.ny325.east.verizon.net 10.12.05, 03:47 czy ktos wie cos na temat transmisji z losowania do np. Kostaryki,Ekwadoru czy nawet Trynidad i Tobago? Jezeli byly takowe,to zaloze sie ze takie kraje maja duza przewage nad Polska i ciezko bedzie Polakom pokonac je takze na boisku,maja juz przewage psychologiczna,niestety...! Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:30 ciesz sie ze nie musiales tego ogladac . niemcy sie osmieszyli . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: durny RASIAK IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 05:17 RASIAK & Janas. Odpowiedz Link Zgłoś
slawekbieroza Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 07:03 z Z Rasiakiem w składzie już jesteśmy w drugiej rundzie Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:29 Z rasiakiem nawet kostaryka nam dokopie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIEBIESKI Korzeniowski musi odejsc!!!!!!!!!!!! IP: 195.128.228.* 10.12.05, 08:31 tvp w dupe i korzeniowski wydupiaj ile wlezie za brak transmisji!!!!!!!!!!!!! barany jedne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 08:38 "Wstydźcie się, telewizje " Więcej jeszcze im płacić abonamentu -aby ustalali so bie wysokie pensje.... a dla widzów nic nie robili...ZA co MY płacimy??? Odpowiedz Link Zgłoś
halszka17 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 10.12.05, 08:47 losowanie ogladalam w pierwszym programie austriackiej telewizji, chociaz Austriacy jak wiadomo nie biora udzialu w tej imprezie. coz, trzeba bz miec wielka moc charakteru, wielka wole zwyciestwa, zdolnosc do poswiecen i wyrzeczen i wiele innych cech, ktorych Polacy nie posiadaja - by mowic o jakims rewanzu za 1974... A Heidi Klum ze swoimi wymiarami, chyba 120 w talii, byla chyba symbolem wielkosci Niemiec.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nordic To nie jest latwa grupa. Germany na pewno dojdą do IP: *.olsztyn.mm.pl 10.12.05, 09:02 To nie jest latwa grupa. Germany na pewno dojdą do 1/2 finałów. Czyli 3 druzyny walcza, a 1 awansuje i wychodzi z grupy!!! / bo niemcy maja to jak w banku/Ticos oraz Equador to przeciez Magic Latinos! A zatem latwo nie bedzie. Osobiscie uważam, że euforia jest niezrozumiała: w kazdej grupie jest 2 dobrych i 2 słabszych /teoretycznie/. Mozna bylo trafic lepiej niz na gospodarzy / vide mundial w korei/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdbn Re: To nie jest latwa grupa. Germany na pewno doj IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 10.12.05, 14:22 Kluczem może być mecz z Kostaryką. Jest wyżej niż Polska w rankingu FIFA i może się okazac, że ostatni mecz z nimi to będzie mecz bezpośrednio o awans (przy Ekwadorze jako najsłabszym). No a w takim meczu wszystko się może zdarzyć, pomyłka sędziego, jakaś głupio wpuszczona szmata czy karny i potem bicie głową w mur. Nie dzielmy więc skóry na niedźwiedziu i niech nas także nie uśpi te 3-0 z Ekwadorem. Oni przeciez też doskonale pamiętają, że tyle przegrali i nie są takimi debilami, żeby nie umieć wyciągąc z porażki wniosków.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nordic Re: To nie jest latwa grupa. Germany na pewno doj IP: *.olsztyn.mm.pl 10.12.05, 20:03 No, ale mam nadzieje ze jednak wyjda i.... dalej tragedia: Anglia lub Szwecja!!!!. Z jednymi i drugimi raczej nie ma szans(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.klaudyny.waw.pl / *.klaudyny.waw.pl 10.12.05, 16:23 Polska pilka jest totalnie do dupy.Lepiej niech sie wezma za kopanie rowow a nie za pile>cioty walone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Umbro Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 10.12.05, 16:47 Myśle że Polska wygra z Ekwadorem i z Kosta Rikom ale z Niemcami orżnie,myśle że zajmie 2 miejsce i dostanie się do dalszej grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
tatamajaja no i po zawodach, będzie jak z Koreą, by by mundra 10.12.05, 16:48 by mundralu w eliminacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x KRZYNOWEK I SMOLAREK MAJA PRZECHLAPANE IP: *.ramtel.pl 10.12.05, 17:57 ...podejrzewam ze Krzynio i Ebi nie pograja sobie zbyt wiele na wiosne... Juz ich kluby o to zadbaja by nie byli w formie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kragg spojrzenie z boku IP: *.acn.waw.pl 10.12.05, 17:57 Śmieszne jest to analizowanie z kim Polska wyląduje/wylądowała w grupie. Gdyby drużyna była dobra, to by ją waliło z kim będzie grać. A tak wszyscy przeżywają ze Niemcy to kiepsko, ale trafiliśmy jakiś dwóch "leszczy" i będzie można im dokopać. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruti Dwie grupy smierci IP: *.bulldogdsl.com 10.12.05, 18:17 Moim skromnym zdaniem sa dwa grupy smierci w tych mistrzostwach. W grupie Argentyna, Holandia, WKS i Serbia tylko Serbia wydaje sie byc odrobine slabsza. Natomiast w grupie Wlochy, Czechy, Ghana i USA wszystkie zespoly sa silne organizacyjnie (takze Ghana - najlepiej taktyczny zespol Afryki), a miedzy zepsolami moim zdaniem nie ma istotnych roznic. Prawde mowiac przewiduje awans Ghany i Czech. Wlochy nie podolaja z Ghana ani z Czechami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chlopak Repra Niemiec IP: *.chello.pl 10.12.05, 19:17 U nas Klose i Podolski czy Borowski, grzali by lawe ... Nie dziwie sie ze wybrali Niemcy... ( Ja bym im oddal jeszcze Lewandowskiego ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adolf Always sponsorem ??? IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 10.12.05, 19:42 to oni maja grac piłka w podpaski wymalowaną Czy Always jest sponsorem tych mistrzostw ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spieprzajdziadu ciekawe kto wygra w ustawce z ekwadorem IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.12.05, 19:52 albo czy kibole z kostaryki dadz rade naszym na ustawce w lesie pod berlinem. PS. czy konstaryka ma cos wspolnego z parowkami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajacek moja wrozba IP: *.hsd1.ca.comcast.net 11.12.05, 14:57 Moja wrozba 1. Final BRAZYLIA - NIEMCY 2. Trzecie miejsce: ANGLIA - WLOCHY czyli: 1.BRAZYLIA 2.NIEMCY 3. ANGLIA 4 WLOCHY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajacek ConStaryka IP: *.hsd1.ca.comcast.net 11.12.05, 15:00 Constaryka gra z Polska, ale "Kielbasa" gra w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś