Dodaj do ulubionych

William Hill: Polska wyjdzie z grupy

13.12.05, 13:02
99 procent kibicow w Polsce potrafiloby ulozyc pary zwyciezcow grup
identyczne,jak bookmacherzy Hilla.To akurat jest proste.Zobaczymy,jak bedzie
w rzeczywistosci...
Obserwuj wątek
    • aint.important William Hill: Polska wyjdzie z grupy 13.12.05, 13:04
      Z punktu widzenia logiki to zly tytul. William Hill typuje, ze Polska jest
      druga co do szans zajecia pierwszego miejsca w grupie. "William Hill: Polska
      wyjdzie z grupy" mozna byloby napisac, gdyby typowanie dotyczylo zakladu "Kto
      wyjdzie z grupy A?"
      • sztukas86 Za małe szanse dla Polski 13.12.05, 16:11
        Chyba bookmacherzy Hilla nie oglądali eliminacji MŚ i tego jak grała tam
        Polska! Niemcy pewnie wyjdą z grupy ale nie był bym pewien czy na pewno z
        pierwszego miejsca. W tej chwili Polska jest moim zdaniem lepsza od swoich
        zachodnich sąsiadów. Zobaczymy jak będzie za pół roku...
      • Gość: ZZZ Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 151.204.99.* 13.12.05, 19:01
        aint.important napisał(a):

        > Z punktu widzenia logiki to zly tytul. William Hill typuje, ze Polska jest
        > druga co do szans zajecia pierwszego miejsca w grupie. "William Hill: Polska
        > wyjdzie z grupy" mozna byloby napisac, gdyby typowanie dotyczylo zakladu "Kto
        > wyjdzie z grupy A?"

        to - z punktu widzenia logiki - ktora Polska jest co do szans zajecia drugiego
        miejsca?
    • Gość: ktos tam Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 81.210.22.* 13.12.05, 13:14
      Moja opinia jest taka :
      na niektore fora moge pisac a na sic! polityczne musze sie logowac. Zadalem sobie trud napisania do GW i odpowiedzi "ni huja" - jakie traktowanie czytaelnikow taki ich jezyk. Widac moge stworzyc bzdurny adres @ i pisac co mysle o kaczce i inszych palantach ale niekoniecznie robic to anonimowo ( czy gowniany adres nie jest anonimowym ??) Po IP to juz sie ubecji esbecji nie wiem jak sie teraz to scierwo nazywa , nie chce im sie szukac. Maila ZADAJA :D niezle. Pozwole sobie wklejac ten post gdzie mi sie uda. PRECZ Z CENZURA W GW SKORO SAMA O TO PONIEKAD WALCZY.
    • Gość: rafał Ile można było zarobić na ostatnich ME ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 13:30
      Bo o ile dobrze pamiętam gdybym postawił na samym początku na Grecje to byłoby to to mnóstwo kasy. Zakłady przed samymi mistrzostwami stały chyba 250:1 na wygraną Greków i sytuowało ich to na 15 miejscu w stawce 16 finalistów. Łotwa miał bodajże wskaźnik 500:1 jako ostatnia drużyna w notowaniach...
      • Gość: NieGrek Na Greków było 100:1 IP: *.acn.waw.pl 13.12.05, 15:21
    • Gość: Jacek_S Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.mikemi.net 13.12.05, 13:32
      Czyli stawiam po tysiąc dolarów na Polskę, Ekwador i Kostarykę i w najgorszym
      wypadku (awansuje tylko Polska)jestem tysiąc do przodu?
      • Gość: vramin Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.chello.pl 13.12.05, 13:45
        Obawiam się, że to są zakłady na wyjście z grupy na _pierwszym_ miejscu.
        • Gość: Stefan Oczywiście, że tu chodzi o zwycięzcę grupy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 13:55
          www.willhill.com/iibs/EN/buildcoupon.asp?CouponChoice=FB1105043&Rules=true&compid=1407008&opptype=
    • Gość: kij Lazio - Trynidad i Tobago. Kiedy ten mecz? IP: 10.9.32.* 13.12.05, 13:51
      • Gość: Kubełek Adam Re: Lazio - Trynidad i Tobago. Kiedy ten mecz? IP: *.media4.pl 13.12.05, 14:22
        jak reprezentacja trynidadu kupi rasiaka
        • Gość: sowa A ja twierdze że Wyjdzie Wybrzeże Kości Słoniowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 15:57
          Ja twierdze że WKS ma dobrą ekipe i wyjdze z grupy kosztem argentyny , albo
          holandii! Poważnie mówie , nie robie Sobie jaj !! pozdrawiam
    • Gość: leming Afryka... IP: *.aster.pl 13.12.05, 14:22
      Jeszcze ktos chce powiedziec cos ciekawego o afrykanskim futbolu? Jaki jest,
      kazdy widzi. Zenada. Chyba tylko WKS moze sie pokusic o niespodzianke - ktora
      byloby wyjscie z grupy.
    • Gość: r Polska najlepszy zespol a Niemcy faworytem... IP: *.cec.eu.int 13.12.05, 14:43
      nawet jesli tlumaczymy artykuly to warto by bylo o sens zadbac, bo zenujacy
      jest pierwszy akapit
    • rewen4 Polska niezle zamota.... 13.12.05, 14:50
      Polska w grupie z Niemcami, Kostaryka i Ekwadorem?? Otoz sadze ze to bedzie
      tak. Janas tak wyszkoli, ze dwoch ostatnich to rozniesiemy(3:1, moze 2:0).
      Natomiast Niemcy... odwieczny wrog Polski w pierwszej polowie beda zbyt pewne
      wygranej i to ich zgobi. Ale po drugiej polowie kibice i wszyscy modlac sie o
      zwyciestwo osiagna swoje. Polska po wyjsciu z grupy bedzie postrzegana jako
      najbardziej nieprzewidywalna druzyna zdolna pokonac kazdego ale przegra
      pierwszy mecz, gdyz nasi pilkarze tak szczesliwi z dobrych wynikow albo na
      nastepny dzien wyjda na kacu, albo pewni wygranej z wiara w siebie zapomna ze
      trzeba jeszcze biegac za pilka.... Tak to jest zawsze....
    • Gość: Alojzy Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 217.153.39.* 13.12.05, 14:54
      Jeśli chodzi o Trynidad i Lumbago to ja stawiam, że z grupy wyjdzie Lumbago, a
      Trynidad nie.
      • Gość: que? Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.aster.pl 13.12.05, 15:14
        to miało być dowcipne?
        • Gość: was? Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 217.153.39.* 13.12.05, 16:01
          Nie, to miało wystraszyć króliki australijskie z nor.
          • Gość: olaf Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 16:50
            nie wyjdziemy nawet z grupy i o to ja sie moge zalozyc
    • Gość: POLSKA WYGRA !!!!! Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.range86-130.btcentralplus.com 13.12.05, 17:39
      TAK TYLKO , ZE CI ANGIELSCY , MYSLA , ZE SEDZIOWIE DADZA ANGLII MISTRZOSTWO , A
      JA MYSLE , ZE POLSKI FIFA TEZ SIE BOI , TYLKO , ZE MY JESZCZE POTRAFIMY PRZYJAC
      PILKE i GRAC , JEZELI SIE ZMOBILIZUJEMY TO MAMY SZANSE MY WYGRAC MUNDIAL i z
      NIEMCAMI i z BRAZYLIA i innymi !!!! prywatnie wolal bym nie trafic na Szwecie
      z , ktora anglicy , takze nie wygrali 37 lat !!!!!
      • Gość: ZZZ obudz sie czlowieku IP: 151.204.99.* 13.12.05, 19:14
        obejrzyj sobie mecz Anglia - Polska i powiedz to jeszcze raz.

        w meczu z lepsza druzyna - Niemcy, Anglia, to bedzie "przegrana po dobrej grze",
        a z lepsza - Argentyna, Holandia - to bedzie "Shalke 0:4".

        Nawet gdy Rasiak nie zagra.
    • Gość: WILIAMS , MAZYCIEL Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.range86-130.btcentralplus.com 13.12.05, 17:44
      CZY ON OGADAL WOGULE MECZ ANGLII z HISZPANIA , OSTATNI , PIERWSZA POLOWA !!!!
      BU , HA ... HA ....HA ....... HAAAAAAAAA !!!! TO BYLO ZENUJACE , ANGLICY WOGOLE
      WYMIEKLI i BYLI ZADNI KRWI , NIE PILKI , POWINNO BYC 6 - 0 , SKONCZYLO SIE NA
      TYLKO 1 - O DLA HISZPANII , ALE JAKI STYL .
      • Gość: wit Widać tak zenujące, że ci sie capslock zawiesił! IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 19:05
    • Gość: rt za 1 funta post. na Brazylię można wygrać 3.75 IP: *.aster.pl 13.12.05, 17:58
      tzn. zarobi sie 2,75 na czysto czy rzeczywiście 3,75 funta jak napisano?
    • Gość: daniel Kostaryka IP: 216.191.177.* 13.12.05, 19:23
      Styl gry tego panstwa jest wogule inny niz styl Europejski. Z Niemcami zagraja
      twardo i mecz bedzie bliski. Bedzie interesujaco. Nie zdziwilbym sie jakby
      byl remis (1-1). Nie jest to grupa latwa ale nie najtrudniejsza.

      Pamietajmy ze nie ma tu slabych druzyn (Ghana, Japonia, Wybrzeże Kości
      Słoniowej) nie maja nic do stracenia a wiec ... zagraja o wszystko aby
      udowodnic na co ich stac. Maja wielu dobrych pilkarzy wysokiej klasy ...
      pokonali druzyny o wiele lepsze od siebie i zaimponuja ponownie.
    • Gość: dolfuss Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.chello.pl 13.12.05, 20:25
      Kto stawia na naszych???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka