block-buster 13.12.05, 13:02 99 procent kibicow w Polsce potrafiloby ulozyc pary zwyciezcow grup identyczne,jak bookmacherzy Hilla.To akurat jest proste.Zobaczymy,jak bedzie w rzeczywistosci... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aint.important William Hill: Polska wyjdzie z grupy 13.12.05, 13:04 Z punktu widzenia logiki to zly tytul. William Hill typuje, ze Polska jest druga co do szans zajecia pierwszego miejsca w grupie. "William Hill: Polska wyjdzie z grupy" mozna byloby napisac, gdyby typowanie dotyczylo zakladu "Kto wyjdzie z grupy A?" Odpowiedz Link Zgłoś
sztukas86 Za małe szanse dla Polski 13.12.05, 16:11 Chyba bookmacherzy Hilla nie oglądali eliminacji MŚ i tego jak grała tam Polska! Niemcy pewnie wyjdą z grupy ale nie był bym pewien czy na pewno z pierwszego miejsca. W tej chwili Polska jest moim zdaniem lepsza od swoich zachodnich sąsiadów. Zobaczymy jak będzie za pół roku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZ Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 151.204.99.* 13.12.05, 19:01 aint.important napisał(a): > Z punktu widzenia logiki to zly tytul. William Hill typuje, ze Polska jest > druga co do szans zajecia pierwszego miejsca w grupie. "William Hill: Polska > wyjdzie z grupy" mozna byloby napisac, gdyby typowanie dotyczylo zakladu "Kto > wyjdzie z grupy A?" to - z punktu widzenia logiki - ktora Polska jest co do szans zajecia drugiego miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos tam Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 81.210.22.* 13.12.05, 13:14 Moja opinia jest taka : na niektore fora moge pisac a na sic! polityczne musze sie logowac. Zadalem sobie trud napisania do GW i odpowiedzi "ni huja" - jakie traktowanie czytaelnikow taki ich jezyk. Widac moge stworzyc bzdurny adres @ i pisac co mysle o kaczce i inszych palantach ale niekoniecznie robic to anonimowo ( czy gowniany adres nie jest anonimowym ??) Po IP to juz sie ubecji esbecji nie wiem jak sie teraz to scierwo nazywa , nie chce im sie szukac. Maila ZADAJA :D niezle. Pozwole sobie wklejac ten post gdzie mi sie uda. PRECZ Z CENZURA W GW SKORO SAMA O TO PONIEKAD WALCZY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafał Ile można było zarobić na ostatnich ME ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 13:30 Bo o ile dobrze pamiętam gdybym postawił na samym początku na Grecje to byłoby to to mnóstwo kasy. Zakłady przed samymi mistrzostwami stały chyba 250:1 na wygraną Greków i sytuowało ich to na 15 miejscu w stawce 16 finalistów. Łotwa miał bodajże wskaźnik 500:1 jako ostatnia drużyna w notowaniach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek_S Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.mikemi.net 13.12.05, 13:32 Czyli stawiam po tysiąc dolarów na Polskę, Ekwador i Kostarykę i w najgorszym wypadku (awansuje tylko Polska)jestem tysiąc do przodu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vramin Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.chello.pl 13.12.05, 13:45 Obawiam się, że to są zakłady na wyjście z grupy na _pierwszym_ miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Oczywiście, że tu chodzi o zwycięzcę grupy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 13:55 www.willhill.com/iibs/EN/buildcoupon.asp?CouponChoice=FB1105043&Rules=true&compid=1407008&opptype= Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij Lazio - Trynidad i Tobago. Kiedy ten mecz? IP: 10.9.32.* 13.12.05, 13:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubełek Adam Re: Lazio - Trynidad i Tobago. Kiedy ten mecz? IP: *.media4.pl 13.12.05, 14:22 jak reprezentacja trynidadu kupi rasiaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sowa A ja twierdze że Wyjdzie Wybrzeże Kości Słoniowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 15:57 Ja twierdze że WKS ma dobrą ekipe i wyjdze z grupy kosztem argentyny , albo holandii! Poważnie mówie , nie robie Sobie jaj !! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leming Afryka... IP: *.aster.pl 13.12.05, 14:22 Jeszcze ktos chce powiedziec cos ciekawego o afrykanskim futbolu? Jaki jest, kazdy widzi. Zenada. Chyba tylko WKS moze sie pokusic o niespodzianke - ktora byloby wyjscie z grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Polska najlepszy zespol a Niemcy faworytem... IP: *.cec.eu.int 13.12.05, 14:43 nawet jesli tlumaczymy artykuly to warto by bylo o sens zadbac, bo zenujacy jest pierwszy akapit Odpowiedz Link Zgłoś
rewen4 Polska niezle zamota.... 13.12.05, 14:50 Polska w grupie z Niemcami, Kostaryka i Ekwadorem?? Otoz sadze ze to bedzie tak. Janas tak wyszkoli, ze dwoch ostatnich to rozniesiemy(3:1, moze 2:0). Natomiast Niemcy... odwieczny wrog Polski w pierwszej polowie beda zbyt pewne wygranej i to ich zgobi. Ale po drugiej polowie kibice i wszyscy modlac sie o zwyciestwo osiagna swoje. Polska po wyjsciu z grupy bedzie postrzegana jako najbardziej nieprzewidywalna druzyna zdolna pokonac kazdego ale przegra pierwszy mecz, gdyz nasi pilkarze tak szczesliwi z dobrych wynikow albo na nastepny dzien wyjda na kacu, albo pewni wygranej z wiara w siebie zapomna ze trzeba jeszcze biegac za pilka.... Tak to jest zawsze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alojzy Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 217.153.39.* 13.12.05, 14:54 Jeśli chodzi o Trynidad i Lumbago to ja stawiam, że z grupy wyjdzie Lumbago, a Trynidad nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: que? Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.aster.pl 13.12.05, 15:14 to miało być dowcipne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: was? Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: 217.153.39.* 13.12.05, 16:01 Nie, to miało wystraszyć króliki australijskie z nor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaf Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 16:50 nie wyjdziemy nawet z grupy i o to ja sie moge zalozyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLSKA WYGRA !!!!! Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.range86-130.btcentralplus.com 13.12.05, 17:39 TAK TYLKO , ZE CI ANGIELSCY , MYSLA , ZE SEDZIOWIE DADZA ANGLII MISTRZOSTWO , A JA MYSLE , ZE POLSKI FIFA TEZ SIE BOI , TYLKO , ZE MY JESZCZE POTRAFIMY PRZYJAC PILKE i GRAC , JEZELI SIE ZMOBILIZUJEMY TO MAMY SZANSE MY WYGRAC MUNDIAL i z NIEMCAMI i z BRAZYLIA i innymi !!!! prywatnie wolal bym nie trafic na Szwecie z , ktora anglicy , takze nie wygrali 37 lat !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZ obudz sie czlowieku IP: 151.204.99.* 13.12.05, 19:14 obejrzyj sobie mecz Anglia - Polska i powiedz to jeszcze raz. w meczu z lepsza druzyna - Niemcy, Anglia, to bedzie "przegrana po dobrej grze", a z lepsza - Argentyna, Holandia - to bedzie "Shalke 0:4". Nawet gdy Rasiak nie zagra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WILIAMS , MAZYCIEL Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.range86-130.btcentralplus.com 13.12.05, 17:44 CZY ON OGADAL WOGULE MECZ ANGLII z HISZPANIA , OSTATNI , PIERWSZA POLOWA !!!! BU , HA ... HA ....HA ....... HAAAAAAAAA !!!! TO BYLO ZENUJACE , ANGLICY WOGOLE WYMIEKLI i BYLI ZADNI KRWI , NIE PILKI , POWINNO BYC 6 - 0 , SKONCZYLO SIE NA TYLKO 1 - O DLA HISZPANII , ALE JAKI STYL . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wit Widać tak zenujące, że ci sie capslock zawiesił! IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.05, 19:05 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt za 1 funta post. na Brazylię można wygrać 3.75 IP: *.aster.pl 13.12.05, 17:58 tzn. zarobi sie 2,75 na czysto czy rzeczywiście 3,75 funta jak napisano? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daniel Kostaryka IP: 216.191.177.* 13.12.05, 19:23 Styl gry tego panstwa jest wogule inny niz styl Europejski. Z Niemcami zagraja twardo i mecz bedzie bliski. Bedzie interesujaco. Nie zdziwilbym sie jakby byl remis (1-1). Nie jest to grupa latwa ale nie najtrudniejsza. Pamietajmy ze nie ma tu slabych druzyn (Ghana, Japonia, Wybrzeże Kości Słoniowej) nie maja nic do stracenia a wiec ... zagraja o wszystko aby udowodnic na co ich stac. Maja wielu dobrych pilkarzy wysokiej klasy ... pokonali druzyny o wiele lepsze od siebie i zaimponuja ponownie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolfuss Re: William Hill: Polska wyjdzie z grupy IP: *.chello.pl 13.12.05, 20:25 Kto stawia na naszych??? Odpowiedz Link Zgłoś