Gość: adam IP: *.janow.sdi.tpnet.pl 25.11.02, 09:37 PANIE ROBERCIE ZNÓW SIE PAN POMYLIŁ. ODRA WODZISŁAW JEST 4 A NIE 5. (PATRZ ROCKI) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marten A Adam Kompała? IP: *.profinet.eu.org 25.11.02, 10:35 Panie Robercie,w Górnika Zabrze pominął Pan bardzo ważną rolę Adama Kompały! Jest to zawodnik, który rozpoczyna większośc akcji ofensywnych Górnika, dobrze rozgrywa piłkę, wspomaga obrońców - prawdziwy lider! Bez Kompały Niedzielan nie strzelił tylu bramek! Zgłaszam kandydaturę Kompały do reprezentacji! ...ale jeżeli dziennikarze nie widzą dobrej gry Adasia, to nie zauważy tego także Boniek(tak jak wcześniej zrobił to Engel)!!! Odpowiedz Link Zgłoś