Dodaj do ulubionych

Po-ligon Roberta Błońskiego: Koniec

IP: *.janow.sdi.tpnet.pl 25.11.02, 09:37
PANIE ROBERCIE ZNÓW SIE PAN POMYLIŁ.
ODRA WODZISŁAW JEST 4 A NIE 5.
(PATRZ ROCKI)
Obserwuj wątek
    • Gość: Marten A Adam Kompała? IP: *.profinet.eu.org 25.11.02, 10:35
      Panie Robercie,w Górnika Zabrze pominął Pan bardzo ważną rolę
      Adama Kompały! Jest to zawodnik, który rozpoczyna większośc
      akcji ofensywnych Górnika, dobrze rozgrywa piłkę, wspomaga
      obrońców - prawdziwy lider!
      Bez Kompały Niedzielan nie strzelił tylu bramek!
      Zgłaszam kandydaturę Kompały do reprezentacji!
      ...ale jeżeli dziennikarze nie widzą dobrej gry Adasia, to nie
      zauważy tego także Boniek(tak jak wcześniej zrobił to Engel)!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka