Gość: maciejko Ho to nie nazwisko :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:11 "Kartka dla Ho(to całe jego nazwisko)" Oj drodzy Panowie redaktorzy (pozdrawiam) duży błąd. Koreańczycy nazywają się wg schematu: Nazwisko Imiona. Lee Ho więc na nazwisko ma Lee a na imię Ho :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xcMat Re: Ho to nie nazwisko :) IP: 85.134.152.* 18.06.06, 22:27 na livescorze jest H. Lee i nie ma problemu, chociaz licho wie... jak tam mecz? wg statystyk posiadania piłki korea cisnie ;P oglada ktos to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zip Re: Ho to nie nazwisko :) IP: *.aster.pl 18.06.06, 22:27 A na koszulce miał napisane Ho, to co oni imiona na koszulach sobie wypisują?? Odpowiedz Link Zgłoś
aiki41 servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:26 korea oddala 2 strzaly , 0 w swiatlo bramki co kogo obchodzi jakas przybylska? i kto to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xcMat Re: servis coraz bardziej gowniany IP: 85.134.152.* 18.06.06, 22:29 kolega sie pieni i nie moze wyluzowac? moze piwko? Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:31 Nie narzekaj tylko się baw. Ja czytam z czysta przyjemnością oglądając mecze na telewizorze obok :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Criss Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:32 skotipl napisał: > Nie narzekaj tylko się baw. Ja czytam z czysta przyjemnością oglądając mecze na > telewizorze obok :D tak samo ja i leci muzyczka z winampa jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:34 Ja muzyczki nie ryzykuję. Boję się przegapić perełki commentatores Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Criss Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:35 ja mma podizelnośc uwagi i nic mi nie unknie :D Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:36 komentatorów słucham jednym uchem w TV spoglądam i biorąc pod uwagę wszysktie mecze uważam że większośc jest bardzo ciekawych ijest co oglądać, były juz takie imprezy na których grali oby nie stracić bramki, katastrofa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:39 ten niestety należy do nudnej mniejszości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrs Kapiszyn Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.chello.pl 18.06.06, 22:28 Co ja bym zrobila na tym mundialu, gdy tak slabo graja, gdyby nie z czuba... Pozdrowienia dla o malo co magistrow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ig nuda IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.06.06, 22:34 przelaczylem na fashion tv tego meczu po prostu nie da sie ogladac Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:36 No to prawda. Francuzi grają jakby nie chcieli stzrelic następnej bramki, a koreańczycy chcą ale nie potrafią :). Jescze chwila a mi telewozor uśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:37 Ja bym już spała gdyby nie czub Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:39 No i mamay 1:1. W końcu daewoo wcisnęło bramkę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: nuda 18.06.06, 22:39 he he he he he wykrakali i dobrze !!! Brawo Korea Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:42 Brawo! I co za skuteczność! 100% Jeden strzał, jeden gol!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Criss Re: nuda IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:43 22:42: ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:44 chyba zajrzę na tego guardiana i sprawdzę jak się facet z tego wywinie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: annika Re: nuda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:44 dali radę :) brawoooo! Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:43 Jesteście niesamowici - Zizu dostał kartkę i to chyba naprawde jego ostatni mecz Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: nuda 18.06.06, 22:44 Z dzisiejszych spotkań należało oglądać z każdego ostatnie 15 minut. 45 porywających minut :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:46 chyba jutro to zastosuję bo jak nie to wrzesień czeka Odpowiedz Link Zgłoś
skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:46 He he zgadza się. Bramka czy Ty jesteś teraz w anglii, że zamierzasz obejrzec dziennikarza Guardiana na żywo?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:47 nie ale chyba bym się wybrała;) Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:49 tak sobie myślę, że bramka, to nie chce zobaczyć go na żywo, ale raczej na go ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:53 wywinę się po angielsku: zobaczyć to ja chcę czubeiros;) na zdjęciu, nie na go Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:48 koleś powiedział, że nie wie o co chodzi. typowy Anglik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:50 podejrzewałam że powie coś w tym stylu. Oni tak mają:) Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:52 A i chyba Zizou nie lubią: "If France go out that's Zidane's last contribution in football. He was always crap anyway, a poor man's Mike Phelan." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Criss Zdjęcie IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:53 22:51: Fotoedytorka wróciła i mówi, że po lekturze forum jest przejęta i wzruszona. czyli mamy rozumieć że zdjęcie będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ak Ja w kolejnej kwestii formalnej... IP: *.toya.net.pl 18.06.06, 22:36 Czy zdjęcie, na którym jakaś madame (mademoiselle) ma...hmm... swój rewers? Jeśli tak - to bardzo bym prosił o jego zamieszczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ak Re: Wersja poprawna IP: *.toya.net.pl 18.06.06, 22:40 Czy zdjęcie, na którym jakaś madame (mademoiselle) wypisała imię swojego ulubionego piłkarza ma...hmm... swój rewers? Jeśli tak - to bardzo bym prosił o jego zamieszczenie... Tym bardziej, że właśnie Francuzi stracili bramkę. Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Dobra ta relacja Guardiana 18.06.06, 22:46 “Is there a webcam in GU Towers?” asks Rona Skene (and many others). “We deserve to see this after what we've been through.” I have no idea what you’re talking about. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radjo Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.wroclaw.mm.pl 18.06.06, 22:51 o ja ciebie zidane nie przybil piony ternerowi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Criss Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:52 chyba nie będzie juz mieć okazji Koniec 1:1 Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:54 "Fotoedytorka wróciła i mówi, że po lekturze forum jest przejęta i wzruszona." I jutro będą zdjęcia?? Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:56 Jeśli jutro ma byc fotka Pani Fotoedytor to pewnie w barwach Hiszpani albo Togo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:58 Wszystko jedno, byle fotka była Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:53 No proszę i zrobiła sie grupa śmierci he he he bramka gaś kompa i do nauki ;) jutro będzie podobnie jeak dzisij pewnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bramka Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:56 czuję się zagoniona. Idę szukać notatek. I jedzenia;) dobranoc, gole na noc Odpowiedz Link Zgłoś
el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:57 Myślę, że znowu masz rację. Mam nadzieję, że mgr. będzie miał jutro dobry humor, bo jak nie to leżę... Dobranoc wszystkim ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: annika Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:03 ja zdaję we wtorek międzynarodowe stosunki gospodarcze :( trzymam za Was kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajacek Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.hsd1.ca.comcast.net 18.06.06, 22:54 Re: Scarlett Johansson to aktorka, bardzo ladna zresztaa. Po-google-uj ja sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lookasgld Żenada jak to Korei sie gol nienależał należał im IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:52 siębo Francja nie grała do przodu tylko do bok myślała że dowiezie 1:0 do końca lub coś fuksem strzeli a tu klops zostali skarceni.Zresztąz grupy i tak wyjdzie Francja I Korea lub Szwajcaria. Odpowiedz Link Zgłoś