Dodaj do ulubionych

Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mistrz...

    • Gość: maciejko Ho to nie nazwisko :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:11
      "Kartka dla Ho(to całe jego nazwisko)"

      Oj drodzy Panowie redaktorzy (pozdrawiam) duży błąd. Koreańczycy nazywają się wg
      schematu: Nazwisko Imiona. Lee Ho więc na nazwisko ma Lee a na imię Ho :)
      • Gość: xcMat Re: Ho to nie nazwisko :) IP: 85.134.152.* 18.06.06, 22:27
        na livescorze jest H. Lee i nie ma problemu, chociaz licho wie...
        jak tam mecz? wg statystyk posiadania piłki korea cisnie ;P
        oglada ktos to?
      • Gość: zip Re: Ho to nie nazwisko :) IP: *.aster.pl 18.06.06, 22:27
        A na koszulce miał napisane Ho, to co oni imiona na koszulach sobie wypisują??
    • aiki41 servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:26
      korea oddala 2 strzaly , 0 w swiatlo bramki
      co kogo obchodzi jakas przybylska? i kto to jest?
      • Gość: xcMat Re: servis coraz bardziej gowniany IP: 85.134.152.* 18.06.06, 22:29
        kolega sie pieni i nie moze wyluzowac?
        moze piwko?
      • skotipl Re: servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:31
        Nie narzekaj tylko się baw. Ja czytam z czysta przyjemnością oglądając mecze na telewizorze obok :D
        • Gość: Criss Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:32
          skotipl napisał:

          > Nie narzekaj tylko się baw. Ja czytam z czysta przyjemnością oglądając mecze na
          > telewizorze obok :D

          tak samo ja i leci muzyczka z winampa jeszcze
          • Gość: bramka Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:34
            Ja muzyczki nie ryzykuję. Boję się przegapić perełki commentatores
            • Gość: Criss Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:35
              ja mma podizelnośc uwagi i nic mi nie unknie :D
            • cover_wielki Re: servis coraz bardziej gowniany 18.06.06, 22:36
              komentatorów słucham jednym uchem
              w TV spoglądam i biorąc pod uwagę wszysktie mecze uważam że większośc jest
              bardzo ciekawych ijest co oglądać, były juz takie imprezy na których grali oby
              nie stracić bramki, katastrofa
              • Gość: bramka Re: servis coraz bardziej gowniany IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:39
                ten niestety należy do nudnej mniejszości
    • Gość: Mrs Kapiszyn Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.chello.pl 18.06.06, 22:28
      Co ja bym zrobila na tym mundialu, gdy tak slabo graja, gdyby nie z czuba...
      Pozdrowienia dla o malo co magistrow!!!
    • Gość: ig nuda IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.06.06, 22:34
      przelaczylem na fashion tv

      tego meczu po prostu nie da sie ogladac
      • skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:36
        No to prawda. Francuzi grają jakby nie chcieli stzrelic następnej bramki, a koreańczycy chcą ale nie potrafią :). Jescze chwila a mi telewozor uśnie.
        • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:37
          Ja bym już spała gdyby nie czub
          • skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:39
            No i mamay 1:1. W końcu daewoo wcisnęło bramkę ;)
          • cover_wielki Re: nuda 18.06.06, 22:39
            he he he he he wykrakali i dobrze !!! Brawo Korea
            • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:42
              Brawo! I co za skuteczność! 100% Jeden strzał, jeden gol!:)
              • Gość: Criss Re: nuda IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:43
                22:42:

                ???

                • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:44
                  chyba zajrzę na tego guardiana i sprawdzę jak się facet z tego wywinie:)
              • Gość: annika Re: nuda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:44
                dali radę :) brawoooo!
            • skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:43
              Jesteście niesamowici - Zizu dostał kartkę i to chyba naprawde jego ostatni mecz
              • cover_wielki Re: nuda 18.06.06, 22:44
                Z dzisiejszych spotkań należało oglądać z każdego ostatnie 15 minut. 45
                porywających minut :)
                • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:46
                  chyba jutro to zastosuję bo jak nie to wrzesień czeka
                • skotipl Re: nuda 18.06.06, 22:46
                  He he zgadza się. Bramka czy Ty jesteś teraz w anglii, że zamierzasz obejrzec dziennikarza Guardiana na żywo??
                  • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:47
                    nie ale chyba bym się wybrała;)
                    • el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:49
                      tak sobie myślę, że bramka, to nie chce zobaczyć go na żywo, ale raczej na go ;P
                      • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:53
                        wywinę się po angielsku: zobaczyć to ja chcę czubeiros;) na zdjęciu, nie na go
                  • el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:48
                    koleś powiedział, że nie wie o co chodzi. typowy Anglik
                    • Gość: bramka Re: nuda IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:50
                      podejrzewałam że powie coś w tym stylu. Oni tak mają:)
                      • el_kooba Re: nuda 18.06.06, 22:52
                        A i chyba Zizou nie lubią:
                        "If France go out that's Zidane's last contribution in football. He was always
                        crap anyway, a poor man's Mike Phelan."
                        • Gość: Criss Zdjęcie IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:53
                          22:51: Fotoedytorka wróciła i mówi, że po lekturze forum jest przejęta i wzruszona.

                          czyli mamy rozumieć że zdjęcie będzie?
    • Gość: ak Ja w kolejnej kwestii formalnej... IP: *.toya.net.pl 18.06.06, 22:36
      Czy zdjęcie, na którym jakaś madame (mademoiselle) ma...hmm... swój rewers?
      Jeśli tak - to bardzo bym prosił o jego zamieszczenie...
      • Gość: ak Re: Wersja poprawna IP: *.toya.net.pl 18.06.06, 22:40
        Czy zdjęcie, na którym jakaś madame (mademoiselle) wypisała imię swojego
        ulubionego piłkarza ma...hmm... swój rewers?
        Jeśli tak - to bardzo bym prosił o jego zamieszczenie...
        Tym bardziej, że właśnie Francuzi stracili bramkę.
        • el_kooba Dobra ta relacja Guardiana 18.06.06, 22:46
          “Is there a webcam in GU Towers?” asks Rona Skene (and many others). “We deserve
          to see this after what we've been through.” I have no idea what you’re talking
          about.
    • Gość: radjo Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.wroclaw.mm.pl 18.06.06, 22:51
      o ja ciebie zidane nie przybil piony ternerowi!!!
      • Gość: Criss Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.116.193.224.debica193.tnp.pl 18.06.06, 22:52
        chyba nie będzie juz mieć okazji Koniec 1:1
        • el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:54
          "Fotoedytorka wróciła i mówi, że po lekturze forum jest przejęta i wzruszona."
          I jutro będą zdjęcia??
          • cover_wielki Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:56
            Jeśli jutro ma byc fotka Pani Fotoedytor to pewnie w barwach Hiszpani albo
            Togo :)))
            • el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:58
              Wszystko jedno, byle fotka była
      • cover_wielki Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:53
        No proszę i zrobiła sie grupa śmierci he he he
        bramka gaś kompa i do nauki ;)
        jutro będzie podobnie jeak dzisij pewnie.
        • Gość: bramka Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.06.06, 22:56
          czuję się zagoniona. Idę szukać notatek. I jedzenia;) dobranoc, gole na noc
        • el_kooba Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist 18.06.06, 22:57
          Myślę, że znowu masz rację. Mam nadzieję, że mgr. będzie miał jutro dobry humor,
          bo jak nie to leżę... Dobranoc wszystkim ;P
          • Gość: annika Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:03
            ja zdaję we wtorek międzynarodowe stosunki gospodarcze :(
            trzymam za Was kciuki!
      • Gość: jajacek Re: Francja Korea Południowa na żywo. Koniec mist IP: *.hsd1.ca.comcast.net 18.06.06, 22:54
        Re:
        Scarlett Johansson to aktorka, bardzo ladna zresztaa. Po-google-uj ja sobie
    • Gość: lookasgld Żenada jak to Korei sie gol nienależał należał im IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:52
      siębo Francja nie grała do przodu tylko do bok myślała że dowiezie 1:0 do końca
      lub coś fuksem strzeli a tu klops zostali skarceni.Zresztąz grupy i tak wyjdzie
      Francja I Korea lub Szwajcaria.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka