Dodaj do ulubionych

artykuł Steca

IP: *.chello.pl 10.07.06, 23:49
fajny ten tekst, zgadzam się z autorem, że niewielu piłkarzy może pochwalić
się czystą grą. i nie zgadzam się z sądami niektórym, że Zidane przekreslił
swoją karierę.
jako człowiek potepiam go za to, co zrobił (chociaż nie wiemy tak naprawdę,
co zrobił - czego bronił?), ale jako jego kibic nie przekreslam go. Nie robię
nic na siłę - po oglądnieciu wielu meczy nie mam poczucia, że zrobił cos,
czego nie zrobiło już wielu przed nim. To mnie cieszy i martwi - cieszy, bo
Zidane jest bez wątpienia piłkarskim wirtuozem. Martwi - bo zaczynamy
przechodzić na takimi incydentami do porządku dziennego. Jaki jest złowty
Środek?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka