Gość: plazma
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.07.06, 19:12
jak to jest? po jakiemu oni między sobą, na boisku, arbiter do zawodników,
zawodnicy miedzy soba, trenerzy z zawodnikami. przecież to jest jedno wielkie
przemieszanie narodowościowe. czy angielski jest w obowiazku? czy piłkarz musi
znać wiecej niz jeden język?