Dodaj do ulubionych

"urzędowy" język piłki nożnej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 19:12
jak to jest? po jakiemu oni między sobą, na boisku, arbiter do zawodników,
zawodnicy miedzy soba, trenerzy z zawodnikami. przecież to jest jedno wielkie
przemieszanie narodowościowe. czy angielski jest w obowiazku? czy piłkarz musi
znać wiecej niz jeden język?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka