Gość: RumBurak IP: *.arcor-ip.net 24.04.03, 20:20 No cóż, jestem kibicem Interu i mogę tylko powiedzieć, że obserwowanie ich gry to ostatnio doświadczenie znacznie gorsze niż zjazd na nieheblowanej desce... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: azzurra3 Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.ci.uw.edu.pl 25.04.03, 09:47 Jeśli już mówimy o geniuszu, to może redaktor przyjrzałby się grze Francesco Toldo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jada_jada_misie Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.47.30.61.isp.tfn.net.tw 25.04.03, 10:41 dobra dobra, Inter ma Toldo i Vieriego. I na tym koniec. Ale w wykopywaniu pilki do przodu i przeszkadzaniu sa niezli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikeknot Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.media4.pl / 10.5.16.* 25.04.03, 17:40 Toldo jest genialny i co w zwiazku z tym? Chyba nie o to tu chodzilo... Gdybym nie byl fanem Realu to i tak kibicowalbym tej druzynie. Z posrod polfinalistow tylko ich gra porywa tlumy i jest wyjatkowo piekna. A ze jestem ich fanem to wierze ze jeszcze 3 mecze i 10 puchar wedruje do stolicy Hiszpanii. Pozdrawiam wszystkich kibicow, takze fanow wloskiej pilki. Odpowiedz Link Zgłoś