Dodaj do ulubionych

Dariusz Wołowski: Wady geniuszy

IP: *.arcor-ip.net 24.04.03, 20:20
No cóż, jestem kibicem Interu i mogę tylko powiedzieć, że
obserwowanie ich gry to ostatnio doświadczenie znacznie gorsze
niż zjazd na nieheblowanej desce...
Obserwuj wątek
    • Gość: azzurra3 Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.ci.uw.edu.pl 25.04.03, 09:47
      Jeśli już mówimy o geniuszu, to może redaktor przyjrzałby się
      grze Francesco Toldo?
      • Gość: jada_jada_misie Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.47.30.61.isp.tfn.net.tw 25.04.03, 10:41
        dobra dobra, Inter ma Toldo i Vieriego. I na tym koniec. Ale w
        wykopywaniu pilki do przodu i przeszkadzaniu sa niezli ;)
      • Gość: mikeknot Re: Dariusz Wołowski: Wady geniuszy IP: *.media4.pl / 10.5.16.* 25.04.03, 17:40
        Toldo jest genialny i co w zwiazku z tym? Chyba nie o to tu
        chodzilo...
        Gdybym nie byl fanem Realu to i tak kibicowalbym tej druzynie. Z
        posrod polfinalistow tylko ich gra porywa tlumy i jest wyjatkowo
        piekna.
        A ze jestem ich fanem to wierze ze jeszcze 3 mecze i 10 puchar
        wedruje do stolicy Hiszpanii.
        Pozdrawiam wszystkich kibicow, takze fanow wloskiej pilki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka