Gość: WoRaS IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 15:59 Panie Henryku! Jest Pan Trenerem przez duże T!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WoRaS Boniek, Majewski, Wójcik to mogą Panu buty czyścić IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 16:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusek Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: 217.96.53.* 01.06.03, 16:37 prose pana a co to je kutas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WoRaS ty jesteś kretynem przez małe k IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 16:55 Dzik ma większy iloraz inteligencji od ciebie. Utnij sobie głowę, po co ci organ, którego nie używasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JJ Kretynie krakowski. Za tyle forsy to i Mandrysz IP: *.acn.pl 01.06.03, 18:38 z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i układy z Wisłą Połck, z PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co. Bez forsy wisla i ten kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy krakowskie jebane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja JJ to idiota. IP: *.net.autocom.pl 01.06.03, 18:55 Szacunek dla Kasperczka. Skąd taka wrogość idioto ??? Licz się ze słowami !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mniami JJ: po prostu wy***erdalaj IP: *.31.45.34.Dial1.NewYork1.Level3.net 01.06.03, 19:12 Gość portalu: JJ napisał(a): > z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i układy z Wisłą Połck, z > PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co. Bez forsy wisla i ten > kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy krakowskie jebane. JJ: po prostu wypierdalaj Odpowiedz Link Zgłoś
aztech Re: Kretynie krakowski. Za tyle forsy to i Mandry 01.06.03, 20:58 Gość portalu: JJ napisał(a): > z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i układy z Wisłą Połck, z > PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co. Bez forsy wisla i ten > kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy krakowskie jebane. Powiem szczerze gdy widzę wypowiedzi na tym poziomie to mi po prostu ręce opadają... Chcesz sobą coś reprezentować to napisz jakąś konkretną opinię, konstruktywną. Ja powiem szczerze.. cenię pracę trenera Kasperczaka, bo poskładał Wisłę do kupy, wydobyłz niej ten potencjał, który posiadała... Dał mi z tym zespołem bardzo wiele chwil radości, kiedy siedziałem przed TV w napięciu oczekuąc na mecze w pucharze UEFA... To jest trener z wizją. Do tego zdobył jeszcze mistrzostwo z Wisłą. A tak przy okazji to chciałbym ci powiedzieć, że nie każdy może prowadzić drużynę gdzie są gwaizdy (albo zawodnicy za takich się uważający). Vide przykład Realu Madryd za Rexach'a, czy niewypał jakim było zatrudnienie swego czsu Trappatoniego w Bayernie Monachium. To też jest sztuka zapanować nad zawodnikami, nawiązać z nimi kontakt. Co do funkcji trenera kadry narodowej to jestem za... ale póki co trzeba dać szansę Janasowi... zobaczymy co zdziała... w razie czego zawsze zostaje pan Henryk ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WoRaS Nie denerwuj się tak bo będziesz miał wrzody :) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 22:37 Ty chyba nie umiesz czytać. Nie tylko z Wisłą Kasperczak odnosi sukcesy (np. Mali). Zanim coś palniesz geniuszu zastanów się dwa razy. Jak narazie wygrywasz w wyścigu na idiotę roku... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kane kutas to twój ojciec IP: 80.48.253.* 01.06.03, 18:30 Ale chyba sam nie wie jak go używać, skoro spłodził coś takiego jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Ty z ku..y synu!!!!Podaj swoje dane to ci wpi....ę!!! IP: *.lodz.mm.pl 01.06.03, 21:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realfan Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: w3cache.* / 192.168.1.* 01.06.03, 21:57 czemu moderator pozwolil obrazac w taki sposob najlepszego trenerowi w pOLSCE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kik Droga redakcjo proszę usuń te wpisy IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 01.06.03, 22:21 Niektórzy nie potrafią rzeczowo komentować. Nie ma sensu więc zaśmiecać tego forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: 62.148.86.* 02.06.03, 13:54 To jest kibic Legii-łatwy do opisania profil psychologiczny. Właściwe miejsce zamieszkania -Tworki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s.o.s. Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.06.03, 16:24 Jaki ty jesteś elokwentny!!! A inteligencja cię rozpiera!!! Chyba pękasz teraz z dumy że udało ci się coś samodzielnie napisać. Właściwie to szkoda gadać. Przecież i tak nie zakumasz. Tu tylko lekarze mogą coś pomóc, chociaż szczerze wątpię czy nie jest za późno Odpowiedz Link Zgłoś
bzyk7 Łauuu... to jest trener! 01.06.03, 18:33 Własciwie nie trzeba innych komentarzy. Wreszcie artykuł, na jaki Kasperczak zasługiwał od dawna. Gdyby nie było szkoda tracić takiego trenera, to powiedziałbym: Kasperczak na prezydenta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Łauuu... to jest trener! IP: *.net.autocom.pl 01.06.03, 18:56 bzyk7 napisał: > Własciwie nie trzeba innych komentarzy. > Wreszcie artykuł, na jaki Kasperczak zasługiwał od dawna. > > Gdyby nie było szkoda tracić takiego trenera, to powiedziałbym: Kasperczak na > prezydenta! Święta racja bzyku !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gator Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: 68.69.59.* 01.06.03, 19:24 Pan Henryk Kasperczak jest jedna z nielicznych "polskich kamieni szlachetnych". Podjal on "Challenge" pracy trenerskiej i na sukces pracowal wiele lat w najtrudniejszych warunkach, w wielu roznych kulturach swiata. Byla by wielka strata dla polskiej pilki gdyby opuscil on kraj. Szanujcie wiec Polacy ten "brylant" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad54 Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.net.pl 01.06.03, 21:28 No,to już wiemy, dlaczego pan Kasperczak nie zostanie trenerem reprezentacji.Za uczciwy i zbyt pracowity. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paolo Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.ltk.com.pl 01.06.03, 21:53 Perfekcjonista w każdym calu-tylko dlaczego jeszcze nie jeste selekcjonerem???...Status dożywotni dla pana Kasperczaka od obiektywnego kibica z Lublina* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turez Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.lanet.wroc.pl 02.06.03, 00:17 Szacunek dla pana Henryka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heniek z Zabrza Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.03, 11:30 Wszystkie Heńki z Zabrza to fajne chłopaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiselka Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 02.06.03, 12:33 "janusek"to jest kibic Legły nie dziwcie mu sie,ze jest taki sfrustrowany biedaczek.Co im pozostalo sie tylko powiesic bo nawet Listek im pomoc nie moze nie bedzie w tym roku pucharow na Łazienkowskiej he he he !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Sekulska-Hebda Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.powiat.tarnow.pl 02.06.03, 13:51 Pozdrawiam Pana Henryka bardzo serdecznie!!!! Kiedyś z moim ojcem graliście w jednej druzyniew Mielcu, a ja pamiętam wizyty u Pana w meiszkaniu w bloku obok szkoły podstawowej numer 7, to było ostatnie piętro. Życzę sukcesów i dużo zdrowia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qarabasz Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.anatol.pl 02.06.03, 13:58 Z tego co pamiętam pan Kasperczak powiedział o krytyku i eunuchu, że z jednej są parafii... wtedy się rymuje itd. A bratanki to z innej chyba bajki... pozdawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Po prostu swietny tekst IP: *.ny325.east.verizon.net 02.06.03, 20:45 Na reszcie tekst na poziomie i to o pilce noznej, ktora zdazyl sie znudzic caly czytajacy narod. Ciekawie o pilce. Dziekujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.lodz.mm.pl 02.06.03, 21:09 Panie Henryku jest Pan Wielki. Pamiętam Pana mecze w Stali Mielec. Pamietam elegancję i wielką kulturę gry. Należy sie Panu to wszystko. Gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ślązak CAŁA POLSKA SKŁADA HOŁD ŚLĄZAKOWI IP: 81.210.69.* 04.06.03, 22:21 Pan Kasperczak jest ślązakiem i znakomitym trenerem , ale ślązaków się w Polsce ogólnie nie lubi a to tacy świetni ludzie. Brawo Panie Heńku jest Pan wielkim człowiekiem oraz trenerem. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciech Gra na cztery IP: *.wat.edu.pl 05.06.03, 17:30 "Gra na cztery, sześć, nawet osiem małych bramek to absolutne nowości treningowe w Polsce". Jakie nowości!? Fajny artykuł, ale bez przesady. To przecież ja, w klubie z ligi wojewódzkiej w juniorach na dodatek, mialem takie treningi. Można w artykule wchodzić komuś w d..., ale odrobina obiektywizmu by się jednak autorowi artykułu przydała. Odpowiedz Link Zgłoś