Dodaj do ulubionych

Kim jest Henryk Kasperczak?

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 15:59
Panie Henryku! Jest Pan Trenerem przez duże T!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: WoRaS Boniek, Majewski, Wójcik to mogą Panu buty czyścić IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 16:14
    • Gość: JJ Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: *.acn.pl 01.06.03, 16:16
      • Gość: janusek Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: 217.96.53.* 01.06.03, 16:37
        prose pana a co to je kutas?
      • Gość: WoRaS ty jesteś kretynem przez małe k IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 16:55
        Dzik ma większy iloraz inteligencji od ciebie.
        Utnij sobie głowę, po co ci organ, którego nie używasz.
        • Gość: JJ Kretynie krakowski. Za tyle forsy to i Mandrysz IP: *.acn.pl 01.06.03, 18:38
          z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i układy z Wisłą Połck, z
          PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co. Bez forsy wisla i ten
          kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy krakowskie jebane.
          • Gość: Ja JJ to idiota. IP: *.net.autocom.pl 01.06.03, 18:55
            Szacunek dla Kasperczka. Skąd taka wrogość idioto ??? Licz się
            ze słowami !!!!
          • Gość: mniami JJ: po prostu wy***erdalaj IP: *.31.45.34.Dial1.NewYork1.Level3.net 01.06.03, 19:12
            Gość portalu: JJ napisał(a):

            > z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i układy z
            Wisłą Połck, z
            > PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co. Bez
            forsy wisla i ten
            > kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy krakowskie
            jebane.

            JJ: po prostu wypierdalaj
          • aztech Re: Kretynie krakowski. Za tyle forsy to i Mandry 01.06.03, 20:58
            Gość portalu: JJ napisał(a):

            > z tą drużyna zostałby mistrzem. Tyle forsy nałapówy i
            układy z Wisłą Połck, z
            > PZPN i z sedziami. Kto ma forsę moze wszystko. Ot co.
            Bez forsy wisla i ten
            > kasperczak siedizeliby w drugiej lidze kutasy
            krakowskie jebane.

            Powiem szczerze gdy widzę wypowiedzi na tym poziomie to
            mi po prostu ręce opadają... Chcesz sobą coś
            reprezentować to napisz jakąś konkretną opinię,
            konstruktywną.
            Ja powiem szczerze.. cenię pracę trenera Kasperczaka, bo
            poskładał Wisłę do kupy, wydobyłz niej ten potencjał,
            który posiadała... Dał mi z tym zespołem bardzo wiele
            chwil radości, kiedy siedziałem przed TV w napięciu
            oczekuąc na mecze w pucharze UEFA...
            To jest trener z wizją. Do tego zdobył jeszcze
            mistrzostwo z Wisłą. A tak przy okazji to chciałbym ci
            powiedzieć, że nie każdy może prowadzić drużynę gdzie są
            gwaizdy (albo zawodnicy za takich się uważający). Vide
            przykład Realu Madryd za Rexach'a, czy niewypał jakim
            było zatrudnienie swego czsu Trappatoniego w Bayernie
            Monachium. To też jest sztuka zapanować nad zawodnikami,
            nawiązać z nimi kontakt.
            Co do funkcji trenera kadry narodowej to jestem za... ale
            póki co trzeba dać szansę Janasowi... zobaczymy co
            zdziała... w razie czego zawsze zostaje pan Henryk ;D
          • Gość: WoRaS Nie denerwuj się tak bo będziesz miał wrzody :) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.06.03, 22:37
            Ty chyba nie umiesz czytać. Nie tylko z Wisłą Kasperczak odnosi
            sukcesy (np. Mali). Zanim coś palniesz geniuszu zastanów się
            dwa razy.
            Jak narazie wygrywasz w wyścigu na idiotę roku... :)))
      • Gość: kane kutas to twój ojciec IP: 80.48.253.* 01.06.03, 18:30
        Ale chyba sam nie wie jak go używać, skoro spłodził coś takiego
        jak ty.
      • Gość: PP Ty z ku..y synu!!!!Podaj swoje dane to ci wpi....ę!!! IP: *.lodz.mm.pl 01.06.03, 21:08
      • Gość: realfan Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: w3cache.* / 192.168.1.* 01.06.03, 21:57
        czemu moderator pozwolil obrazac w taki sposob najlepszego
        trenerowi w pOLSCE
      • Gość: kik Droga redakcjo proszę usuń te wpisy IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 01.06.03, 22:21
        Niektórzy nie potrafią rzeczowo komentować. Nie ma sensu więc
        zaśmiecać tego forum
      • Gość: Zbyszek Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: 62.148.86.* 02.06.03, 13:54
        To jest kibic Legii-łatwy do opisania profil psychologiczny.
        Właściwe miejsce zamieszkania -Tworki
      • Gość: s.o.s. Re: Jest pan kutasem przez małe k. nt IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.06.03, 16:24
        Jaki ty jesteś elokwentny!!! A inteligencja cię rozpiera!!!
        Chyba pękasz teraz z dumy że udało ci się coś samodzielnie
        napisać. Właściwie to szkoda gadać. Przecież i tak nie zakumasz.
        Tu tylko lekarze mogą coś pomóc, chociaż szczerze wątpię czy nie
        jest za późno
    • bzyk7 Łauuu... to jest trener! 01.06.03, 18:33
      Własciwie nie trzeba innych komentarzy.
      Wreszcie artykuł, na jaki Kasperczak zasługiwał od dawna.

      Gdyby nie było szkoda tracić takiego trenera, to powiedziałbym: Kasperczak na
      prezydenta!
      • Gość: Ja Re: Łauuu... to jest trener! IP: *.net.autocom.pl 01.06.03, 18:56
        bzyk7 napisał:

        > Własciwie nie trzeba innych komentarzy.
        > Wreszcie artykuł, na jaki Kasperczak zasługiwał od dawna.
        >
        > Gdyby nie było szkoda tracić takiego trenera, to
        powiedziałbym: Kasperczak na
        > prezydenta!


        Święta racja bzyku !!!
    • Gość: gator Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: 68.69.59.* 01.06.03, 19:24
      Pan Henryk Kasperczak jest jedna z nielicznych "polskich kamieni
      szlachetnych". Podjal on "Challenge" pracy trenerskiej i na
      sukces pracowal wiele lat w najtrudniejszych warunkach, w wielu
      roznych kulturach swiata. Byla by wielka strata dla polskiej
      pilki gdyby opuscil on kraj. Szanujcie wiec Polacy ten "brylant"
    • Gość: ad54 Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.net.pl 01.06.03, 21:28
      No,to już wiemy, dlaczego pan Kasperczak nie zostanie trenerem
      reprezentacji.Za uczciwy i zbyt pracowity.
    • Gość: paolo Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.ltk.com.pl 01.06.03, 21:53
      Perfekcjonista w każdym calu-tylko dlaczego jeszcze nie jeste
      selekcjonerem???...Status dożywotni dla pana Kasperczaka od
      obiektywnego kibica z Lublina*
    • Gość: turez Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.lanet.wroc.pl 02.06.03, 00:17
      Szacunek dla pana Henryka
    • Gość: Heniek z Zabrza Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.03, 11:30
      Wszystkie Heńki z Zabrza to fajne chłopaki.
    • Gość: wiselka Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 02.06.03, 12:33
      "janusek"to jest kibic Legły nie dziwcie mu sie,ze jest taki
      sfrustrowany biedaczek.Co im pozostalo sie tylko powiesic bo
      nawet Listek im pomoc nie moze nie bedzie w tym roku pucharow na
      Łazienkowskiej he he he !!!
    • Gość: Iza Sekulska-Hebda Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.powiat.tarnow.pl 02.06.03, 13:51
      Pozdrawiam Pana Henryka bardzo serdecznie!!!! Kiedyś z moim
      ojcem graliście w jednej druzyniew Mielcu, a ja pamiętam wizyty
      u Pana w meiszkaniu w bloku obok szkoły podstawowej numer 7, to
      było ostatnie piętro. Życzę sukcesów i dużo zdrowia!
    • Gość: qarabasz Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.anatol.pl 02.06.03, 13:58
      Z tego co pamiętam pan Kasperczak powiedział o krytyku i
      eunuchu, że z jednej są parafii... wtedy się rymuje itd. A
      bratanki to z innej chyba bajki... pozdawiam.
    • Gość: K Po prostu swietny tekst IP: *.ny325.east.verizon.net 02.06.03, 20:45
      Na reszcie tekst na poziomie i to o pilce noznej, ktora zdazyl
      sie znudzic caly czytajacy narod. Ciekawie o pilce. Dziekujemy.
    • Gość: Zbyszek Re: Kim jest Henryk Kasperczak? IP: *.lodz.mm.pl 02.06.03, 21:09
      Panie Henryku jest Pan Wielki. Pamiętam Pana mecze w Stali
      Mielec. Pamietam elegancję i wielką kulturę gry. Należy sie Panu
      to wszystko. Gratuluję.
    • Gość: ślązak CAŁA POLSKA SKŁADA HOŁD ŚLĄZAKOWI IP: 81.210.69.* 04.06.03, 22:21
      Pan Kasperczak jest ślązakiem i znakomitym trenerem , ale
      ślązaków się w Polsce ogólnie nie lubi a to tacy świetni
      ludzie. Brawo Panie Heńku jest Pan wielkim człowiekiem oraz
      trenerem. Pozdrawiam.
    • Gość: wojciech Gra na cztery IP: *.wat.edu.pl 05.06.03, 17:30
      "Gra na cztery, sześć, nawet osiem małych bramek to absolutne
      nowości treningowe w Polsce". Jakie nowości!? Fajny artykuł, ale
      bez przesady. To przecież ja, w klubie z ligi wojewódzkiej w
      juniorach na dodatek, mialem takie treningi. Można w artykule
      wchodzić komuś w d..., ale odrobina obiektywizmu by się jednak
      autorowi artykułu przydała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka