Gość: Shadhun
IP: 82.139.58.*
30.09.07, 16:40
Wreszcie wracają tam gdzie ich miejsce. Środek tabeli, jeszcze niech ruskiemu tatusiowi sie odwidzi i będzie pięknie. Jako kibic MU potrafię szanować przeciwników takich jak np. Arsenal Liverpool Newcastle, kluby z tradycjami. Chelsea zbudowana tylko na pieniążkach Abramovica była obraza dla całej piłki nożnej. Mam nadzieje ze Chelsea zniknie z futbolowego świata i to będzie ostrzeżeniem dla reszty, iż samą kasą nic się w futbolu nie wskóra (długo terminowo).