Dodaj do ulubionych

Chelsea nie jest w stanie strzelić gola!

IP: 82.139.58.* 30.09.07, 16:40
Wreszcie wracają tam gdzie ich miejsce. Środek tabeli, jeszcze niech ruskiemu tatusiowi sie odwidzi i będzie pięknie. Jako kibic MU potrafię szanować przeciwników takich jak np. Arsenal Liverpool Newcastle, kluby z tradycjami. Chelsea zbudowana tylko na pieniążkach Abramovica była obraza dla całej piłki nożnej. Mam nadzieje ze Chelsea zniknie z futbolowego świata i to będzie ostrzeżeniem dla reszty, iż samą kasą nic się w futbolu nie wskóra (długo terminowo).
Obserwuj wątek
    • Gość: Lider Chelsea nie jest w stanie strzelić gola! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 16:42
      Fani Chelsea zapomnieli o jednej ważnej sprawie. Otóż gdyby nie Roman dalej by
      mieli gó.. nie klub. Mourinho był też człowiekiem Abramowicza. W końcu się
      ruski spakuje i zobaczymy co będą skandować wtedy.
      • Gość: Ąri Arsenal IP: 217.98.20.* 30.09.07, 17:04
        A ja jestem dumny, że Arsenal jako jedyny klub z czołowej czwórki Premier League
        jest w rękach angielskich. W przeciwieństwie do Chel$ea, Manche$teru United i
        Liverpoolu :)
        • Gość: gustaw Re: Arsenal IP: *.chello.pl 30.09.07, 18:14
          Tia... I jako jedyny klub z czołowej czwórki ligi angielskiej przez dłuuuuugi
          czas nie miał w składzie żadnego Anglika... Już wolę, żeby za cudze pieniądze
          rozwijały rodzimych piłkarzy!!
          Rezpekt!! :P)
    • ravers7 "KIBICE" 30.09.07, 18:10
      Na stronach Chelsea można przeczytać ciekawe komentarze prawdziwych "kibiców" z
      których połowa jest tej treści:"Ja chyba "przestaje kibicowac" chelsea bo
      "Mourinho odszedl, i zle graja, i juz nie wygrywaja, i nie kupują pilkarzy za
      mln euro itd. itp." Szybko przyszło szybko poszło" Klubu nie da sie zbudować
      tylko pieniędzmi. Na szczęście.
      • Gość: chels Re: "KIBICE" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 18:45
        Ciekawe, o jakich stronach mówisz. Chyba o tych wyssanych z palca.
        Kibice utożsamiają Mourinho z klubem, to symbol taki jak Lampard czy Terry, stąd
        nie ma się co dziwić fanom i ich zachowaniom
    • Gość: bobo chelsea Jose! Please, come back!!! IP: 80.54.49.* 30.09.07, 18:29
      :(
    • Gość: herman Re: Chelsea nie jest w stanie strzelić gola! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 10:21
      Mr Shadhun, zwycięska Chelsea nie "była zbudowana TYLKO na
      pieniądzach Abramowicza". Gdyby nie ciężka praca Mourinho i piłkarzy
      (w chwili przyjścia - poza niechcianymi Ballackiem i Szewą- nie
      wielkimi gwiazdami)klub mógłby się pałętać gdzieś w środku tabeli.
      Tak jak kilka innych klubów Premiership, Serie A czy PDivision,
      które mimo wielkich pieniędzy i gwiazd nie mają takich osiągnięć.
      Cóż, niektórzy zamiast pomyśleć i docenić wielkiego przeciwnika
      wolą pleść komunały (Shadhun, poszukaj znaczenia w słowniku, jeśli
      taki masz).
    • Gość: mona Re: Chelsea nie jest w stanie strzelić gola! IP: *.range86-162.btcentralplus.com 06.05.08, 02:18
      masz racje z tą kasą abramowicza ale co do reszty to szacunek tylko
      dla liverpool-u a m u nie liczy się nigdzie to łby bez szacunku dla
      innych zadufani w sobie
      • serfing Re: Chelsea nie jest w stanie strzelić gola! 28.07.08, 11:36
        Chelsea nie zaczela istniec po przyjsciu abramowicza tylko znacznie
        wczesniej.Poprostu zal niektorym ze to ich klubu nie kupil taki bogaty rosjanin.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka