Gość: Niki No co a moze wygraja??? hehehe IP: 2.5.STABLE* / *.wsm.wielun.pl 01.10.03, 21:03 Z Nikim nie wygraja to pewne!!! Niki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madziar Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: 80.51.247.* 12.10.03, 22:52 Z nami kurde mogą wygrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sutan Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.dolsat.pl 14.10.03, 19:03 Polska reprezentacja do najlepszych nie nalezy ale jest jeszcze wiele słabszych reprezentacji,np.san marino,andora,liechtenstein w meczach z san marino pokazała klase hehe;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urabura Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: 80.51.247.* 17.10.03, 00:49 O z kim to my nie mozemy wygrac? Huhu nie ma lewara na nas, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Lewar Jak to nie ma Lewara?!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 19:06 Jak to nie ma????? Niech przyjezdzajom do nas. Maciej Lewar - prezes LZS Lewar Drapichrusty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesymista czyżby już z nikim??? IP: 80.51.247.* 21.10.03, 21:39 Chyba już z nikim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: czyżby już z nikim??? IP: 212.160.152.* 23.10.03, 23:30 maja szansę wygrać tylko z andrzejem gołota ale nie na parkingu pod hotelem, z kazdego innego miejsca to pewnie spierdoli i to jest jakas szansa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alaskan z Alaski Moze jakis stary zalany Atlantyd z Atlantydy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 19:17 Nareszcie mi przeszlo po tym swinstwie co mnie spoili jakies siwe lby. A poza tym to mi zamarzly lacza internetowe i dopiero teraz jak zem ubil wieloryba, Ale sie wygadalem kurde, tzn. nie ubijalem bo ten wieloryb to tez byl tak upity przez te siwe lby ze sam zdechl, a zreszta nalezalo mu sie, temu wielorybu, bo sie nie zatrzymal do kontroli. I jego tluszczem podgrzalem mojego kompa no i teroz do was pisze. Ale nic nie wiem bo te lby to mie tak spoily zeby swiadkow nie miec jak gadaly z kim moga wygrac. Ale mowily cos ze jada o tym pogadac na Atlantyde bo tam nie beda sie wyrozniac z tlumu bo tam wszyscy chodza zalani. A ja mysle ze jakiegos starego zalanego Atlantyda by sie mozna spytac z kim moze wygrac ta wasza kadra, bo nikt niezalanyzalany to raczej nie bedzie wiedzial. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AtlantydzAtlantydy U nas wszystko zalane IP: 80.51.247.* 25.10.03, 19:08 Jestem najstarszym i najbardziej zalanym Atlantydem z Atlantydy. U nas wszystko zalane. Ogórki i grzybki w zalewie, co drugi to Zalewski, kąpiemy się tylko w zalewach, jemy zalewajkę, a każdy atlantyd zalewa jak coś mówi.Ale nawet jak Zalewski zalewał po zalewajce z ogóreczkami w zalewie nad zalewem to nie powiedział nic o tym z kim może wygrac Wasza reprezentacja.Ale był u nas kiedyś stary Kalif z Kaliforni, który chwalił się że wie wszystko. To moze on coś Wam powie. To tyle. Ja idę się zalać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Atlantyd Zalalem Kalifa IP: 80.51.247.* 09.11.03, 12:07 Oj chyba Kalif z Kaliforni, zresztą bardzo stary chyba Wam nie powie z kim moze wygrać ta Wasza kadra, bo właśnie leży zalny u mnie na melinie. Musicie odpowiedzi szukać gdzie indziej. Kalif zanim się zalał bełkotał coś o jakiejś Lasce z Las Vegas albo Las Palmas. Popytajcie Jej. Stary wiecznie zalany Atlantyd z Atlantydy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stary Makaroniarz To bylo nieuczciwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.03, 21:00 Nie myslcie sobie ze powiem teraz, ze ta wasza kadra moze wygrac z nasza. To zwyciestwo bylo calkowicie nieuczciwe. A bylo to tak: jak wiadomo po kazdym treningu prawdziwy makaroniarz musi zjesc dobry wloski makaron. Wiec nasza kadra przyjechala do mojej slynnej makaroniarni pod samiuckie Kielce. Naszykowalem im makarona takiego dobrego jak nigdy. Ale kiedy zem wyszedl na zaplecze dosypac emulgatoratora do pizzy to w tym czasie jakis agent pzpn musial dosypac do makaronu prochow na przeczyszczenie. No i cala nasza kadra sie za przeproszenie posr.... A z posranymi to i wasza kadra bez Zurawia moze wygrac. Najgorzej bylo z Toldo bo to straszny zarlok. Widzieiscie chyba wiszaca na bramce rolke papieru toaletowego? No wlasnie. A Vieriego tez widzieliscie jak co chwile kucal za choragiewka w narozniku boiska w nadziei ze ta go zasloni? No wlasnie. Stary Makaroniarz z Makaroniarni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MegaTrener P.Janas Z każdym - jesteśmy najlepsi IP: 80.51.247.* 16.11.03, 13:06 Wszystkich zlejemy, jak tych makaroniarzy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gromek z Parcic Pitolisz! IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:29 Dupa tam!!! Wygrejta cos o punkty to pogodomy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: holender Z Włochami, z Serbią i Czarnogórą !!! IP: *.tnt34.rtm1.nld.da.uu.net 17.11.03, 08:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Latajacy Cholender Re: Z Włochami, z Serbią i Czarnogórą !!! IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:28 Czyli z trzema panstwami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stary Serb To tez lipa jak z makaronami IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:35 E tam, to wszystko lipa. My zesmy zyli wyborami prezydenckimi w Serbii, trzecimi na ktorych nie udalo sie wybrac prezydenta. A my bez prezydenta to jak owieczki bez Janosika, jak parafianie bez popa, jak wasz wasza samoobrona bez Leppera, jak Rywin bez swojej komisji. Kto nas biedniusienkich obroni jak braklo wujka Miloszewicia? Jak on byl to sie gralo ze hu hu! Jakbymy mieli prezydenta to bymy z wami pojechali jak Miloszewic po bandyckim haskim trybunale. Stary Serb z Serbii(tylko z Serbii) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalif z Kalifornii Ze niby kto jest zalany? IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:57 Za co? Ze niby ja zalany jestem? Albo stary? To wy nie znacie jeszcze KAlifa z Kalifornii, bo niby skad macie znac. Nie takie Atlantydy sie zalewalo tu i tam, ale glownie tam. Raz to nawet mi sie udalo zalac trupa w trupa, tylko nie wiem czy ten trup to czasami nie zyl jeszcze. No ale ja se jestem takim niezbyt starym Kalifem co se chodzi z kilofem po tej uboguchnej Kalifornii. Tak se chodze od kanionu do kanionu az se zaszlem do Kamionu. No i zem sie przeląkł ze tu tez wszystko zalane chodzi. To se poszlem do Warszawy coby powiedziec komus z kim ta wasza kadra moze wygrac. Ale patrze se a tu pelno jakis Kalifow z kilofami co rozwalaja co popadnie i sie nap.. tymi kilofami i krzycza cos Precz z Millerem czy jakos tak. Ten Miller to pewnie jakis Szach co ich trzyma w szachu. To se pomyslalem nic tu po mnie, macie tylu kalifow ze ja zem nie jest potrzebny. To wam nie powiem. A laski sie nie pytajcie bo podobno przeprowadzila sie z Las Vegas do Las Kolumna a tam to takich rzeczy sie nie wie. Stary Kalif z Kalifornii i jego kilof. P.S. Ale moze sie spytajcie Jednego starego Leona z Sierra Leone, bo w pilke to oni graja nie od swieta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon z Siera Leone Laska jest u mnie a nie w Kolumnie IP: *.vie.telering.at 20.11.03, 18:12 Nie sluchajcie tego wiecznie zalanego Kalifa z Kaliforni co lazi z tym swoim kilofem po swiecie i pierdoly plecie. Laska z Las Vegas jest u mnie w Sierra Leone, a nie w jakiejs Kolumnie. I nic nie wiem o zadnej reprezentacji i o tym z kim moze ona wygrac. Owszem, w pilke gramy nie od swieta i nie od parady. Ale w taka pilke do drewna. Tak gramy ze hu hu albo jeszcze lepiej. Ja sam jestem kapitanem druzyny mistrza Sierra Leone w pilke do drewna nie chwalac sie. Aha ale moze moge Wam pomoc. Znam jednego goscia, nazywaja go Al z Algierii i on to jest fachowiec od pilki kopanej. Zapytajcie jego. Powolajcie sie na mnie to na pewno powie z kim mozecie wygrac Leon z Sierra Leone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.devs.futuro.pl 28.11.03, 18:48 z ziemia ognista ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziemianin ognisty Czy aby na pewno? IP: 212.95.9.* 30.11.03, 17:54 Ja bym nie byl taki pewny czy moga z nami wygrac. No chyba ze bylibysmy pod wplywem duzej ilosci wody ognistej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herr Arnold Aigner Ich weiß nicht IP: *.vie.telering.at 03.12.03, 19:13 Guten Tag alles polnische Freune.Ich wolle hilfe. Ich bin ein österreichiser fußbalexperte aus Linz. Ich habe keine anung. Vielleicht mit Rottebbacher Alte Frau Manschaft siegen? Das ist möglichkeit.Diese Frauen sind zirka siebzig Jahre alt.Ja. Das ist wirklich möglichkeit. Mit Herzlische Grüsen Arnold Aigner aus Linz - Fußbal Expert Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kawaler Maltański Nie myślcie że z Nami możecie IP: 80.51.247.* 15.12.03, 19:41 Myślicie że wygraliście z Maltą? To jakis kiepski żart. Przecież żaden z piłkarzy, którzy wystąpili w tym spotkaniu w koszulkach Malty nie jest maltańczykiem. To wszystko agenci jakiegoś Dziada. My Kawalerowie Maltańscy nie dalibyśmy się ograć jakiejś zbieraninie z Waszej Ligi. Nie wygracie w uczciwym meczu z nikim Kawaler Maltanski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al z Algierii A wy macie jakas kadre? IP: *.wsm.wielun.pl 20.12.03, 11:50 Trudne pytanie. Hmmmmm. A Pieron wie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pieron To sa jakies jaja. IP: *.wsm.wielun.pl 20.12.03, 11:52 Nieprawda ja nic nie wiem!!! Ale moze cos wie stary Transwestyta z Transylvanii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Transwestyta To chyba były jakieś jaja IP: 80.51.247.* 21.12.03, 19:12 Jestem Transwestyta z Transylwani. I to nie sa żadne jaja. Jaja były, ale odkąd jestem transweztytą to już ich nie ma.Za ta ą inne rzeczy. Ale jakie to nie powiem. I jeszcze jedno. Nie jestem tym transwestytą, z którym miał romans niejaki Dziad i z którego to związku narodził się Mechadziad czyli Dziad na Tranzystorach. A co do tej kadry to ja nawet nie wiem czy ona w ogóle istnieje.Zreszta ja teraz interesuję się kobiecymi dyscyplinami sportu. ALe wiem kto wie kto może coś wiedziec. To słynny sutener Ben z Bengalii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Czy ja się w tym roku dowiem? IP: 80.51.247.* 23.12.03, 18:49 Czy ja się w tym roku dowiem z kim ta kadra może wygrać? Kurde tylu ekspertów się wypowiadało i nikt nie wie???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: engel z engelbergu na pewno nie z janasem janasowa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 11:02 Jom słysoł ze tylko ze mnom na ławce wasa reprezentacja wygroć moze. Ale to niepewne informocje, bom to słysoł łot Amazona z Amazonii, a łon to nie zawsze prowde powie. Bo tom u nich w Amazoni to w Amazonce grają ale tylko w piłke ale wodnom, jom slysoł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wspaniały Z naszymi siatkarzami IP: 80.51.247.* 08.01.04, 16:39 Jak nawet Bułgarzy ich leją to pewnie piłkarze również mogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ben z Bengali Ze kto niby sutener??? IP: *.vie.telering.at 17.01.04, 15:30 Ja sie pytam, kto sutener? Przeciez te biedne sierotki co pod moim dachem czasem nocuja to biedactwa co nie maja domu ani rodziny, to co mam je ulice wyrzucic? Ja nie wnikam kto je tu odwiedza. Wiec niech ten Tranzwestyta z Transylwani nie pitoli glupot. Jestem uczciwy Ben z Bengali kuzyn Wielkiego Bena z Londynu i nie pozwole sobie na podobne pomowienia. A co do pilki noznej to kiedys jeden z klient... ups. znaczy gosci moich dziewczynek taki siwy leb, co ciagle zlopal jakies smierdzace piwsko mowil ,ze on to o pilce noznej wie wszystko.Ale mi sie zdaje ze on to psinco wie bo ciagle chodzil nawalony. Popytajcie mojego kuzyna Johna z Johanesburga, to on wam powie z kim mozecie wygrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matka Johna John wyjechał IP: *.one.pl / 80.51.247.* 29.02.04, 16:06 i nie wiem kiedy wróci. Wyjechał na Grenlandie w niewiadomym mi celu.Ostatni widział go jego kolega Władek z Władywostoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frutimil No to w końcu z kim może wygrać? IP: 80.51.247.* 09.04.04, 23:01 Hę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biedniusieńki O ja biedniusieńki IP: .51.247.* / 80.51.247.* 09.05.04, 08:56 O ja biedniusieńki. Chyba nikt mi nie powie z kim moze ta kadra wygrać. I co ja biedniusienki teraz ze soba poczne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Córa Koryntu To nie byli Grecy IP: *.cable.wsm.wielun.pl 30.05.04, 15:08 Tylko sobie nie myslcie ze wasza kadra moze wygrac z kadra Grecji. Te bażanty co przegraly wczoraj po golu samobojczym zreszta, tonie byli Grecy. Prawdziwi Grecy byli w tym czasie wszyscy pod Troją. A wczesniej ich przyjmowalam osobiscie na Koryncie. To że ktos udaje Greka to nie znaczy ze jest Grekiem. A,le wydaje mi sie ze na tytulowe pytanie moze cos wiedziec Phil z Philadelfii. Stara bezrobotna Córa Koryntu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Phil z Philadelphi A co to ja omnibus jaki jestem? IP: .51.247.* / 80.51.247.* 30.05.04, 21:25 Nie wiem. Ja jestem porządny Amerykanin z Philadelhi, najgrubszego miasta w USA. Ja sam waże 145 kg i rosne. Nie mam czasu na piłkę nozną bo muszę jeść. Co innego sumo albo podnoszenie ciężarów, a nie jakiś soccer przy którym mozna brrrr. schudnąć!Ale pogadajcie z Porterem z Portland. On jest chudy jak zapałka bo to może coś wie o piłce i wam powie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Humbak Wiem! Wiem! IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 30.05.04, 18:23 Z reprezentacją Brazylii... w szczypiorniaka, bo ci odruchowo łapaliby piłkę w ręce! Chociaż o gola byłoby ciężko, mimo iż bramkarz bo małej bramki przyzwyczajony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.net-conekt.pl 31.05.04, 00:00 z handlarzami szczypiorku z wysp owczych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssss Etiopia z 1-0 IP: 172.16.* / 217.153.79.* 31.05.04, 01:07 Etiopia z 1-0 Odpowiedz Link Zgłoś