Dodaj do ulubionych

Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typy

    • Gość: Niki No co a moze wygraja??? hehehe IP: 2.5.STABLE* / *.wsm.wielun.pl 01.10.03, 21:03
      Z Nikim nie wygraja to pewne!!!

      Niki
    • Gość: Madziar Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: 80.51.247.* 12.10.03, 22:52
      Z nami kurde mogą wygrać.
    • Gość: sutan Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.dolsat.pl 14.10.03, 19:03
      Polska reprezentacja do najlepszych nie nalezy ale jest jeszcze wiele
      słabszych reprezentacji,np.san marino,andora,liechtenstein
      w meczach z san marino pokazała klase
      hehe;P
      • Gość: urabura Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: 80.51.247.* 17.10.03, 00:49
        O z kim to my nie mozemy wygrac? Huhu nie ma lewara na nas,
        • Gość: M. Lewar Jak to nie ma Lewara?!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 19:06
          Jak to nie ma????? Niech przyjezdzajom do nas.

          Maciej Lewar - prezes LZS Lewar Drapichrusty
    • Gość: pesymista czyżby już z nikim??? IP: 80.51.247.* 21.10.03, 21:39
      Chyba już z nikim.
      • Gość: lukas Re: czyżby już z nikim??? IP: 212.160.152.* 23.10.03, 23:30
        maja szansę wygrać tylko z andrzejem gołota ale nie na parkingu pod hotelem, z
        kazdego innego miejsca to pewnie spierdoli i to jest jakas szansa
    • Gość: Alaskan z Alaski Moze jakis stary zalany Atlantyd z Atlantydy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 19:17
      Nareszcie mi przeszlo po tym swinstwie co mnie spoili jakies siwe lby. A poza
      tym to mi zamarzly lacza internetowe i dopiero teraz jak zem ubil wieloryba,
      Ale sie wygadalem kurde, tzn. nie ubijalem bo ten wieloryb to tez byl tak upity
      przez te siwe lby ze sam zdechl, a zreszta nalezalo mu sie, temu wielorybu, bo
      sie nie zatrzymal do kontroli. I jego tluszczem podgrzalem mojego kompa no i
      teroz do was pisze. Ale nic nie wiem bo te lby to mie tak spoily zeby swiadkow
      nie miec jak gadaly z kim moga wygrac. Ale mowily cos ze jada o tym pogadac na
      Atlantyde bo tam nie beda sie wyrozniac z tlumu bo tam wszyscy chodza zalani. A
      ja mysle ze jakiegos starego zalanego Atlantyda by sie mozna spytac z kim moze
      wygrac ta wasza kadra, bo nikt niezalanyzalany to raczej nie bedzie wiedzial.
      • Gość: AtlantydzAtlantydy U nas wszystko zalane IP: 80.51.247.* 25.10.03, 19:08
        Jestem najstarszym i najbardziej zalanym Atlantydem z Atlantydy. U nas wszystko
        zalane. Ogórki i grzybki w zalewie, co drugi to Zalewski, kąpiemy się tylko w
        zalewach, jemy zalewajkę, a każdy atlantyd zalewa jak coś mówi.Ale nawet jak
        Zalewski zalewał po zalewajce z ogóreczkami w zalewie nad zalewem to nie
        powiedział nic o tym z kim może wygrac Wasza reprezentacja.Ale był u nas kiedyś
        stary Kalif z Kaliforni, który chwalił się że wie wszystko. To moze on coś Wam
        powie. To tyle. Ja idę się zalać.
    • Gość: Atlantyd Zalalem Kalifa IP: 80.51.247.* 09.11.03, 12:07
      Oj chyba Kalif z Kaliforni, zresztą bardzo stary chyba Wam nie powie z kim moze
      wygrać ta Wasza kadra, bo właśnie leży zalny u mnie na melinie. Musicie
      odpowiedzi szukać gdzie indziej. Kalif zanim się zalał bełkotał coś o jakiejś
      Lasce z Las Vegas albo Las Palmas. Popytajcie Jej.
      Stary wiecznie zalany Atlantyd z Atlantydy
    • Gość: Stary Makaroniarz To bylo nieuczciwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.03, 21:00
      Nie myslcie sobie ze powiem teraz, ze ta wasza kadra moze wygrac z nasza. To
      zwyciestwo bylo calkowicie nieuczciwe.
      A bylo to tak: jak wiadomo po kazdym treningu prawdziwy makaroniarz musi zjesc
      dobry wloski makaron. Wiec nasza kadra przyjechala do mojej slynnej
      makaroniarni pod samiuckie Kielce. Naszykowalem im makarona takiego dobrego jak
      nigdy. Ale kiedy zem wyszedl na zaplecze dosypac emulgatoratora do pizzy to w
      tym czasie jakis agent pzpn musial dosypac do makaronu prochow na
      przeczyszczenie. No i cala nasza kadra sie za przeproszenie posr.... A z
      posranymi to i wasza kadra bez Zurawia moze wygrac. Najgorzej bylo z Toldo bo
      to straszny zarlok. Widzieiscie chyba wiszaca na bramce rolke papieru
      toaletowego? No wlasnie. A Vieriego tez widzieliscie jak co chwile kucal za
      choragiewka w narozniku boiska w nadziei ze ta go zasloni? No wlasnie.

      Stary Makaroniarz z Makaroniarni
    • Gość: MegaTrener P.Janas Z każdym - jesteśmy najlepsi IP: 80.51.247.* 16.11.03, 13:06
      Wszystkich zlejemy, jak tych makaroniarzy!!!!
      • Gość: Gromek z Parcic Pitolisz! IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:29
        Dupa tam!!! Wygrejta cos o punkty to pogodomy!!!
    • Gość: holender Z Włochami, z Serbią i Czarnogórą !!! IP: *.tnt34.rtm1.nld.da.uu.net 17.11.03, 08:17
      • Gość: Latajacy Cholender Re: Z Włochami, z Serbią i Czarnogórą !!! IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:28
        Czyli z trzema panstwami!!!
    • Gość: Stary Serb To tez lipa jak z makaronami IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:35
      E tam, to wszystko lipa. My zesmy zyli wyborami prezydenckimi w Serbii,
      trzecimi na ktorych nie udalo sie wybrac prezydenta. A my bez prezydenta to jak
      owieczki bez Janosika, jak parafianie bez popa, jak wasz wasza samoobrona bez
      Leppera, jak Rywin bez swojej komisji. Kto nas biedniusienkich obroni jak
      braklo wujka Miloszewicia? Jak on byl to sie gralo ze hu hu!
      Jakbymy mieli prezydenta to bymy z wami pojechali jak Miloszewic po bandyckim
      haskim trybunale.
      Stary Serb z Serbii(tylko z Serbii)
    • Gość: Kalif z Kalifornii Ze niby kto jest zalany? IP: *.wsm.wielun.pl 18.11.03, 19:57
      Za co? Ze niby ja zalany jestem? Albo stary? To wy nie znacie jeszcze KAlifa z
      Kalifornii, bo niby skad macie znac. Nie takie Atlantydy sie zalewalo tu i tam,
      ale glownie tam. Raz to nawet mi sie udalo zalac trupa w trupa, tylko nie wiem
      czy ten trup to czasami nie zyl jeszcze.
      No ale ja se jestem takim niezbyt starym Kalifem co se chodzi z kilofem po tej
      uboguchnej Kalifornii. Tak se chodze od kanionu do kanionu az se zaszlem do
      Kamionu. No i zem sie przeląkł ze tu tez wszystko zalane chodzi. To se poszlem
      do Warszawy coby powiedziec komus z kim ta wasza kadra moze wygrac. Ale patrze
      se a tu pelno jakis Kalifow z kilofami co rozwalaja co popadnie i sie nap..
      tymi kilofami i krzycza cos Precz z Millerem czy jakos tak. Ten Miller to
      pewnie jakis Szach co ich trzyma w szachu.
      To se pomyslalem nic tu po mnie, macie tylu kalifow ze ja zem nie jest
      potrzebny. To wam nie powiem.
      A laski sie nie pytajcie bo podobno przeprowadzila sie z Las Vegas do Las
      Kolumna a tam to takich rzeczy sie nie wie.
      Stary Kalif z Kalifornii i jego kilof.
      P.S. Ale moze sie spytajcie Jednego starego Leona z Sierra Leone, bo w pilke to
      oni graja nie od swieta.
      • Gość: Leon z Siera Leone Laska jest u mnie a nie w Kolumnie IP: *.vie.telering.at 20.11.03, 18:12
        Nie sluchajcie tego wiecznie zalanego Kalifa z Kaliforni co lazi z tym swoim
        kilofem po swiecie i pierdoly plecie. Laska z Las Vegas jest u mnie w Sierra
        Leone, a nie w jakiejs Kolumnie. I nic nie wiem o zadnej reprezentacji i o tym
        z kim moze ona wygrac. Owszem, w pilke gramy nie od swieta i nie od parady. Ale
        w taka pilke do drewna. Tak gramy ze hu hu albo jeszcze lepiej. Ja sam jestem
        kapitanem druzyny mistrza Sierra Leone w pilke do drewna nie chwalac sie. Aha
        ale moze moge Wam pomoc. Znam jednego goscia, nazywaja go Al z Algierii i on to
        jest fachowiec od pilki kopanej. Zapytajcie jego. Powolajcie sie na mnie to na
        pewno powie z kim mozecie wygrac
        Leon z Sierra Leone
    • Gość: as Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.devs.futuro.pl 28.11.03, 18:48
      z ziemia ognista ;]
      • Gość: Ziemianin ognisty Czy aby na pewno? IP: 212.95.9.* 30.11.03, 17:54
        Ja bym nie byl taki pewny czy moga z nami wygrac. No chyba ze bylibysmy pod
        wplywem duzej ilosci wody ognistej.
    • Gość: Herr Arnold Aigner Ich weiß nicht IP: *.vie.telering.at 03.12.03, 19:13
      Guten Tag alles polnische Freune.Ich wolle hilfe.
      Ich bin ein österreichiser fußbalexperte aus Linz. Ich habe keine anung.
      Vielleicht mit Rottebbacher Alte Frau Manschaft siegen? Das ist
      möglichkeit.Diese Frauen sind zirka siebzig Jahre alt.Ja. Das ist wirklich
      möglichkeit.
      Mit Herzlische Grüsen
      Arnold Aigner aus Linz - Fußbal Expert
    • Gość: Kawaler Maltański Nie myślcie że z Nami możecie IP: 80.51.247.* 15.12.03, 19:41
      Myślicie że wygraliście z Maltą? To jakis kiepski żart. Przecież żaden z
      piłkarzy, którzy wystąpili w tym spotkaniu w koszulkach Malty nie jest
      maltańczykiem. To wszystko agenci jakiegoś Dziada. My Kawalerowie Maltańscy nie
      dalibyśmy się ograć jakiejś zbieraninie z Waszej Ligi. Nie wygracie w uczciwym
      meczu z nikim
      Kawaler Maltanski
    • Gość: Al z Algierii A wy macie jakas kadre? IP: *.wsm.wielun.pl 20.12.03, 11:50
      Trudne pytanie. Hmmmmm. A Pieron wie!!!
      • Gość: Pieron To sa jakies jaja. IP: *.wsm.wielun.pl 20.12.03, 11:52
        Nieprawda ja nic nie wiem!!!
        Ale moze cos wie stary Transwestyta z Transylvanii.
        • Gość: Transwestyta To chyba były jakieś jaja IP: 80.51.247.* 21.12.03, 19:12
          Jestem Transwestyta z Transylwani. I to nie sa żadne jaja. Jaja były, ale odkąd
          jestem transweztytą to już ich nie ma.Za ta ą inne rzeczy. Ale jakie to nie
          powiem. I jeszcze jedno. Nie jestem tym transwestytą, z którym miał romans
          niejaki Dziad i z którego to związku narodził się Mechadziad czyli Dziad na
          Tranzystorach. A co do tej kadry to ja nawet nie wiem czy ona w ogóle
          istnieje.Zreszta ja teraz interesuję się kobiecymi dyscyplinami sportu.
          ALe wiem kto wie kto może coś wiedziec. To słynny sutener Ben z Bengalii.
    • Gość: Ciekawy Czy ja się w tym roku dowiem? IP: 80.51.247.* 23.12.03, 18:49
      Czy ja się w tym roku dowiem z kim ta kadra może wygrać? Kurde tylu ekspertów
      się wypowiadało i nikt nie wie????
    • Gość: engel z engelbergu na pewno nie z janasem janasowa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 11:02
      Jom słysoł ze tylko ze mnom na ławce wasa reprezentacja wygroć moze. Ale to
      niepewne informocje, bom to słysoł łot Amazona z Amazonii, a łon to nie zawsze
      prowde powie. Bo tom u nich w Amazoni to w Amazonce grają ale tylko w piłke
      ale wodnom, jom slysoł.
    • Gość: Wspaniały Z naszymi siatkarzami IP: 80.51.247.* 08.01.04, 16:39
      Jak nawet Bułgarzy ich leją to pewnie piłkarze również mogą.
    • Gość: Ben z Bengali Ze kto niby sutener??? IP: *.vie.telering.at 17.01.04, 15:30
      Ja sie pytam, kto sutener? Przeciez te biedne sierotki co pod moim dachem
      czasem nocuja to biedactwa co nie maja domu ani rodziny, to co mam je ulice
      wyrzucic? Ja nie wnikam kto je tu odwiedza. Wiec niech ten Tranzwestyta z
      Transylwani nie pitoli glupot. Jestem uczciwy Ben z Bengali kuzyn Wielkiego
      Bena z Londynu i nie pozwole sobie na podobne pomowienia. A co do pilki noznej
      to kiedys jeden z klient... ups. znaczy gosci moich dziewczynek taki siwy leb,
      co ciagle zlopal jakies smierdzace piwsko mowil ,ze on to o pilce noznej wie
      wszystko.Ale mi sie zdaje ze on to psinco wie bo ciagle chodzil nawalony.
      Popytajcie mojego kuzyna Johna z Johanesburga, to on wam powie z kim mozecie
      wygrac.
      • Gość: Matka Johna John wyjechał IP: *.one.pl / 80.51.247.* 29.02.04, 16:06
        i nie wiem kiedy wróci. Wyjechał na Grenlandie w niewiadomym mi celu.Ostatni
        widział go jego kolega Władek z Władywostoku.
    • Gość: Frutimil No to w końcu z kim może wygrać? IP: 80.51.247.* 09.04.04, 23:01
      Hę?
    • Gość: Biedniusieńki O ja biedniusieńki IP: .51.247.* / 80.51.247.* 09.05.04, 08:56
      O ja biedniusieńki. Chyba nikt mi nie powie z kim moze ta kadra wygrać. I co ja
      biedniusienki teraz ze soba poczne?
    • Gość: Córa Koryntu To nie byli Grecy IP: *.cable.wsm.wielun.pl 30.05.04, 15:08
      Tylko sobie nie myslcie ze wasza kadra moze wygrac z kadra Grecji. Te bażanty
      co przegraly wczoraj po golu samobojczym zreszta, tonie byli Grecy. Prawdziwi
      Grecy byli w tym czasie wszyscy pod Troją. A wczesniej ich przyjmowalam
      osobiscie na Koryncie.
      To że ktos udaje Greka to nie znaczy ze jest Grekiem.
      A,le wydaje mi sie ze na tytulowe pytanie moze cos wiedziec Phil z Philadelfii.

      Stara bezrobotna Córa Koryntu.
      • Gość: Phil z Philadelphi A co to ja omnibus jaki jestem? IP: .51.247.* / 80.51.247.* 30.05.04, 21:25
        Nie wiem. Ja jestem porządny Amerykanin z Philadelhi, najgrubszego miasta w USA.
        Ja sam waże 145 kg i rosne. Nie mam czasu na piłkę nozną bo muszę jeść. Co
        innego sumo albo podnoszenie ciężarów, a nie jakiś soccer przy którym mozna
        brrrr. schudnąć!Ale pogadajcie z Porterem z Portland. On jest chudy jak zapałka
        bo to może coś wie o piłce i wam powie.
    • Gość: Humbak Wiem! Wiem! IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 30.05.04, 18:23
      Z reprezentacją Brazylii... w szczypiorniaka, bo ci odruchowo łapaliby piłkę w
      ręce! Chociaż o gola byłoby ciężko, mimo iż bramkarz bo małej bramki
      przyzwyczajony.
    • Gość: adi Re: Z kim moze wygrac nasza kadra? - prosze o typ IP: *.net-conekt.pl 31.05.04, 00:00
      z handlarzami szczypiorku z wysp owczych
    • Gość: ssss Etiopia z 1-0 IP: 172.16.* / 217.153.79.* 31.05.04, 01:07
      Etiopia z 1-0
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka