Dodaj do ulubionych

Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 11:20
Policja-Prokuratura-Wisła Kraków Mistrzostwo Polski
...smiech na sali
Obserwuj wątek
    • Gość: bezstronny Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.eranet.pl 13.04.08, 11:20
      Po co mu to bylo ??
      • Gość: kapitalista Re: Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 13.04.08, 12:44
        A ja uważam, że słusznie. Przecież taki Drumlak ma więcej do stracenia jak
        zarabia 30 tysięcy niż pracownik hipermarketu, który zarabia 1 tysiąc złotych,
        więc jasne jest, że prokurator powinien najpierw bronić pana Drumlaka, zamiast
        30 pracowników hipermarketu, nie mówiąc już u cudzoziemcach czy wykorzystywanych
        kobietach. Oni tracą dużo mniej niż pan Drumlak.
    • Gość: olok Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.uoks.uj.edu.pl 13.04.08, 11:21
      hahahha, ale prokuratura sie zbłaxniła. Takie widowiko i wielkie
      nic, słowo przeciwko słowu Drumlaka. CYRK!
    • artur74 Państwo POlicyjne dało o sobie znać! 13.04.08, 11:26
      Wyobrażam sobie, co by się działo, gdyby do tego "pokazowego" aresztowania
      doszło za kadencji PiS-u!
      TVN24 wraz z Wyborczą domagali by się natychmiastowej dymisji min.Ziobry!
      Sprawa jak setki innych w polskich sądach, zwolniony pracownik sądzi byłego
      pracodawcę. Za każdym razem dochodzi do tak spektakularnych poczynań prokuratury???
      • Gość: zet Re: Państwo POlicyjne dało o sobie znać! IP: *.chello.pl 13.04.08, 13:29
        jakich spektakularnych? kamery były? oddział AT? kajdanki-i-na-ziemię?
    • Gość: sprawiedliwy Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 11:52
      Nędzny prokuratorzyna z rejonowej z bladą gwiazdą na czole chciał
      mieć swoje 5 minut. Oby było to jego ostatnie 5 minut na tym
      stanowisku. Żenujące zachowanie przedstawicieli wymiaru
      sprawiedliwości cuchnące czasami stalinowskimi.
    • Gość: gość Ziobrowskie metody IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 12:03
      dalej obowiązują. Spektakularne zatrzymanie w tak błahej i
      niejednoznacznej sprawie. I co na to tak walcząca z byłym ministrem
      GW?

      Wiśle gratulujemy "wysądowanego" mistrzostwa
      • uchachany Jak to co na to GWno?! Tradyyjnie wezwie do 13.04.08, 12:40
        zapuszkowania Ziobry :-).

        Gość portalu: gość napisał(a):

        > dalej obowiązują. Spektakularne zatrzymanie w tak błahej i
        > niejednoznacznej sprawie. I co na to tak walcząca z byłym ministrem
        > GW?
        >
        > Wiśle gratulujemy "wysądowanego" mistrzostwa
    • mi-c Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. 13.04.08, 12:06
      Tak 'wykorzenieni' prokuratorzy 'krakowscy' rozumieja haslo 'wiernosc'. Taka
      odwaga niewiele kosztuje... Gdyby trzeba bylo zatrzymac innego wielkiego
      sponsora, wowczas pelne byly by gacie strachu, bo stracic by mozna bylo nie
      tylko posade...
    • sceptyk31 Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. 13.04.08, 12:09
      I za chwile się okazę, że zatrzymanie było na wyrost, bezzasadne.
      Bo w istocie sprawa jest drobna i niepewna, opieraq się na tym co
      mówi Drumlak, któremu nie za bardzo się chciało grać za 30 tys.
      miesięcznie.
    • Gość: TICO [...] IP: 212.160.200.* 13.04.08, 12:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gość Re: Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 12:23
        ja mam nadzieję, że tylko patrzeć odezwie się prokuratura na temat
        przekrętów w pewnej firmie pracy chronionej. Tam popełniono znacznie
        poważniejsze przestępstwa karno-skarbowe niż zarzucane powyżej. Ale
        jak ktoś napisał - tam do zatrzymań nie dojdzie.

      • Gość: luka Re: Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 12:29
        A pozatym Drumlak to kawał obiboka.Spytaj o niego w Lubinie lub
        rodzinnym Szczecinie(jak przychodził ,przepraszam jak Go Cracovia
        przygarnęła to fani Pogoni przepowiadali nam kłopoty).Jak nie wiesz
        wszystkiego to się nie wypowiadaj i nie obrażaj innych.
      • Gość: jax o tym kto kogo skręcił IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 12:33
        mogą powiedzieć prezesi np. Pogoni Szczecin i Zagłębia Lubin. Tam
        też Drumlak grał poza boiskiem tak samo, ale nic nie ugrał, ani nie
        było spektakularnych zatrzymań bo:
        - nie było jeszcze w WD PZPN prowiślackiego B.
        - w Szczecinie i Lubinie nie było prowiślackich prokuratorów
        dzielnicowych
        - policja wspiera tylko policyjne kluby, jakim nadal jest (vchoć już
        nieformalnie) Wisła
        • Gość: elo Re: o tym kto kogo skręcił IP: *.eastwest.com.pl 13.04.08, 12:37
          prowiślackie ciekawe, a mnie sie wydaje ze w Krakowie jest wiecej procaxowych bo
          gdyby tak nie bylo wszysce jej kibolki siedzieli by w pierdlu. bo przeciez
          wiadomo 90 procent kibolków Cracovi to bandziory.
    • Gość: Ciekawy Akcje Comarchu IP: *.chello.pl 13.04.08, 12:28
      W poniedziałek akcje Comarchu lecą 20%. Kupujemy ile wlezie. We wtorek okazuje
      się, że w sprawie aresztowania oczywiście z dużej chmury mały deszcz - jak to w
      Polsce bywa - akcje Comarchu odzyskują większość strat a my sprzedajemy z
      zyskiem ok 15% ;)
    • Gość: dzia sprawa:) co najwyżej dla sądu pracy IP: *.radioalfa.pl 13.04.08, 12:31
      a tu taka armata, hehehehe
    • Gość: gość Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 12:50
      dawno temu śpiewał Maciej Zembaty:

      "Pan prokurator" ma rację - mamy w Polsce "demokrację"

      jak widać nic się nie zmieniło.

    • Gość: bog.sur Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 12:52
      kibice cracovi! wasz klub jest po prostu piłkarsko słabszy od wisły i musicie to wreszcie przyjąć to do wiadomości a nie doszukiwać się drugiego dna w zatrzymaniu prezesa f.
      • Gość: sur.bog Re: Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 13:00
        w takim razie mam propozycję, aby wszyscy wyrzuceni z pracy zaczęli
        domagać się od prokuratury równie spektakularnych zatrzymań swoich
        byłych pracodawców.

        Tylko w ten sposób prokuratura i policja zdejmą z siebie
        białogwardyjskie odium ;)

        A cała sprawa to równa wielka kompromitacja jak w sprawie doktora G.
        Ale o tym GW już nie napisze.
    • Gość: Leesior Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 13:13
      Zatrzymanie na pokaz.

      "Stara" sprawa, a tu nagle po wielu miesiącach trzeba cztery osoby
      zatrzymać... Ciekawe po co ???!!! Jaki był powód, że nie można ich
      było normalnie wezwać do prokuratury ??? Bo będą mataczyć...? Jakby
      chcieli, to już "wieki" temu by wszystko między sobą ustawili...

      Jak było za PIS, tak jest i teraz.... A j asię głupi łudziłem, że
      władza będzie służyć społeczeństwu, a nie nim "rządzić"...

      CYRK, CYRK, CYRK, a nawet i GWIEZDNY CYRK... :(
      • Gość: kapitalista Re: Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 13.04.08, 13:26
        > Jak było za PIS, tak jest i teraz....

        No nie do końca. Bo za PiS to chociaż w rządzących był w oczach ten ogień,
        czasem strzelali na ślepo, ale wiadomo było co robią, bądź co chcieliby zrobić,
        walczyli o sprawę, w którą wierzyli.

        Teraz w oczach rządzących jest tylko miłość i wyrachowanie. Działania te same,
        ale jakby bardziej celne. Może dlatego, że nie są pochodną żadnej idei, tylko
        jasno określonych interesów.
    • Gość: ~pasy ubeckie metody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 13:40
      jakby nie można było wezwać F. do prokuratury; ale lepiej jest
      zrobić złą atmosferę przed derbami.
      Być możo u nas chodził gość po boisku, ale nikomu krzywdzy nie
      zrobił. Na Reymonta natomiast lubią sobie porzucać nożami z trybun
      do zawodników i jakoś bez większych konsekwencji (zamknięta jedna
      trybuna). Zdarza się, że wspaniali kibice wisły pobiją zawodników
      np. Arki Gdynia i też zamykają im tylko jedną trybunkę. Zaorać ten
      syf i pogonić buractwo na wszystkie strony i będzie w końcu spokój.
    • Gość: FortArt Kompromitacja prokuratury IP: 213.134.181.* 13.04.08, 14:02
      Dlaczego w ogóle został aresztowany skoro natychmiast go zwolniono. Czy nie
      można go było po prostu wezwać skoro sprawa jest znana od stycznia?
    • Gość: Krak Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.gemini.net.pl 13.04.08, 14:25
      Najwięcej to widzę że udziela się karków z Kałuży

      Jak zawsze - zburzony światopogląd że nie są najlepsi kolejny raz:

      między Wisła to ..... zaśpiewajcie sobie Strachy na Lachy:

      Jedzie pociąg, złe wagony
      do więzienia wiozą mnie,
      świat ma tylko cztery strony,
      a w tym świecie nie ma mnie.

      i tak innych przyśpiewek nie macie
    • Gość: ggnb Prokuratura postawiła zarzuty Januszowi F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 15:23
      najłatwiejsze zarobinie pieniedzy wystarczy zalogowac sie na bet and home wpłacic dowolna ilosc pieniedzy ktora zostanie automatycznie podwojona i obstawiac dowolne zakąłdy
      sportowe polecam

      www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=26509&lang=PL
      • Gość: ksc bet at home a nie bet and home :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 20:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka