Gość: Siwy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.10.08, 17:44
Arsene powinen kupic paru dobrych zawodnikow podczas zimowego okienka zeby
przynajmniej zdobyc 1 puchar. Moim zdaniem najlepiej by bylo kupic
doswiadczonego defensywnego pomocnika i paru dobrych rezerwowych np. na skrzydla