Dodaj do ulubionych

Urban na 1

    • Gość: ksiengowy Urban na 1 IP: *.gdynia.mm.pl 21.03.09, 15:59
      W rankingach wtapianej miesiecznie kasy na pensje dla tych grajow tez sa na
      pierwszych miejscach, wiec chyba ewritingisgut?
    • papa_s Kibce - ocena celująca (6) 21.03.09, 16:52
      Zwłaszcza za to jak w pierwszej połowie praktycznie nic się nie działo i z nudów
      zaczęli między sobą rzucać między sobą piłkę wykrzykując drwiąco: Ole!
      • Gość: thc Re: Kibce - ocena celująca (6) IP: *.resetnet.pl 21.03.09, 23:37
        Powiem tak, często dziennikarze mówią, że Legia ma najlepszy skłąd w
        lidze. No to jak się ogląda ich grę to człowiek się złości, czasem
        smieje ale pod wrażeniem umiejętności NIE JEST ! A więc jeśli oni są
        najlepsi to o reszcie lepiej nie mówić. Widać to zresztą co roku w
        pucharach. Nawet Lech dzisiaj zagrał z Arką jak reszta z tej kopaczy
        z tej młócki. Nie ma stadionów nie ma piłkarzy.
    • Gość: Vialli Urban na 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 14:55
      Najłatwiej kopać trenera. Drużyna gra słabo winny trener...
      Nigdy nie byłem zwolennikiem zmiany trenera ale to co wyczynia Urban
      musi do tego doprowadzić.
      1. Jak można grać uparcie u siebie jednym napastnikiem, silnym
      fizycznie ale słabym mentalnie? W końcówce aż się prosiło wpuścić
      drugiego.
      2. W szatni dochodzi do jakiś kłótni. To widać gołym okiem.
      3. Dlaczego gra Roger?
      4. Dlaczego drużyna nie walczy?
      5. Dlaczego jest tak źle jak powinno być dobrze?
      6. Dlaczego drużyna nie robi postępów, wręcz przeciwnie. Większość
      zawodników gra słabiej niż rok czy dwa temu. Patrz Radović.
      7. Urban był napastnikiem ale czy wychował sobie chociaż jednego
      młodego następcę.
      8. Urban to Górnik i nic tego nie zmieni.
      9. Znów zatrudniono trenera który uczy się w Legii, odejdzie i
      będzie nam chciał dokopać i pewnie z raz mu się uda....
      10. Trzeba trenera z jajami. W Polsce takiego nie widzę.

      tak więc trzeba panu podziękowac tylko kto następcą? Magiera? ha ha
      ha

      pozdro dla normalnych
    • Gość: cytryna Oceny Legii za mecz z Górnikiem: Urban na 1 IP: *.chello.pl 22.03.09, 22:03
      a na jaka ocene zasluguje p.trzeciak,co z jego transferami,gdzie ci napastnicy.
      bo ani majkowski ani paluchowski z tej roli sie nie wywiazuja,i do tego jeszce
      giza ktory gra w pierszym skladzie.rybus niech zostaje po dreningach i cwiczy
      kiwke jeden na jednego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka