Gość: ksiengowy Urban na 1 IP: *.gdynia.mm.pl 21.03.09, 15:59 W rankingach wtapianej miesiecznie kasy na pensje dla tych grajow tez sa na pierwszych miejscach, wiec chyba ewritingisgut? Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Kibce - ocena celująca (6) 21.03.09, 16:52 Zwłaszcza za to jak w pierwszej połowie praktycznie nic się nie działo i z nudów zaczęli między sobą rzucać między sobą piłkę wykrzykując drwiąco: Ole! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thc Re: Kibce - ocena celująca (6) IP: *.resetnet.pl 21.03.09, 23:37 Powiem tak, często dziennikarze mówią, że Legia ma najlepszy skłąd w lidze. No to jak się ogląda ich grę to człowiek się złości, czasem smieje ale pod wrażeniem umiejętności NIE JEST ! A więc jeśli oni są najlepsi to o reszcie lepiej nie mówić. Widać to zresztą co roku w pucharach. Nawet Lech dzisiaj zagrał z Arką jak reszta z tej kopaczy z tej młócki. Nie ma stadionów nie ma piłkarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vialli Urban na 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 14:55 Najłatwiej kopać trenera. Drużyna gra słabo winny trener... Nigdy nie byłem zwolennikiem zmiany trenera ale to co wyczynia Urban musi do tego doprowadzić. 1. Jak można grać uparcie u siebie jednym napastnikiem, silnym fizycznie ale słabym mentalnie? W końcówce aż się prosiło wpuścić drugiego. 2. W szatni dochodzi do jakiś kłótni. To widać gołym okiem. 3. Dlaczego gra Roger? 4. Dlaczego drużyna nie walczy? 5. Dlaczego jest tak źle jak powinno być dobrze? 6. Dlaczego drużyna nie robi postępów, wręcz przeciwnie. Większość zawodników gra słabiej niż rok czy dwa temu. Patrz Radović. 7. Urban był napastnikiem ale czy wychował sobie chociaż jednego młodego następcę. 8. Urban to Górnik i nic tego nie zmieni. 9. Znów zatrudniono trenera który uczy się w Legii, odejdzie i będzie nam chciał dokopać i pewnie z raz mu się uda.... 10. Trzeba trenera z jajami. W Polsce takiego nie widzę. tak więc trzeba panu podziękowac tylko kto następcą? Magiera? ha ha ha pozdro dla normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cytryna Oceny Legii za mecz z Górnikiem: Urban na 1 IP: *.chello.pl 22.03.09, 22:03 a na jaka ocene zasluguje p.trzeciak,co z jego transferami,gdzie ci napastnicy. bo ani majkowski ani paluchowski z tej roli sie nie wywiazuja,i do tego jeszce giza ktory gra w pierszym skladzie.rybus niech zostaje po dreningach i cwiczy kiwke jeden na jednego Odpowiedz Link Zgłoś