Gość: mostek
IP: *.icm.edu.pl / *.dhcp.adsl.tpnet.pl
13.07.02, 16:17
Co sądzicie o komentowaniu meczy prze Piotra Dębowskiego???
Nie wiem czemu ale jego komentowanie strasznie mnie drażni. Często się myli,
gada jakieś głupoty, powinni go zmienić.
Najbardziej podobają mi się fachowe komentarze Ambroziaka.