Gość: wreszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 15:28 to dramat dla niego i jego rodziny! będą musieli sie wziąć do jaiejś roboty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec K-Koźl Pietrzyk: to dramat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 16:42 Sądzę, że nowe władze próbują sądażować opinię publiczną jak zareaguje na ten "nowatorski" pomysł. Żeby coś zabrać należy w to miejsce coś konkretnego zaproponować, ale narazie jaśnie rządząca PO tylko zaczyna burzyć a nic w zamian nie proponuje. Nie należę do Fanów Pana Prezesa Pietrzyka, ale życzę każdemu aby w życiu tyle dla sportu zrobił co Pietrzyk to byśmy stali tak dobrze w sporcie jak USA. Odpowiedz Link Zgłoś