Dodaj do ulubionych

Pietrzyk: to dramat

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 15:28
to dramat dla niego i jego rodziny! będą musieli sie wziąć do jaiejś
roboty
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec K-Koźl Pietrzyk: to dramat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 16:42
      Sądzę, że nowe władze próbują sądażować opinię publiczną jak
      zareaguje na ten "nowatorski" pomysł. Żeby coś zabrać należy w to
      miejsce coś konkretnego zaproponować, ale narazie jaśnie rządząca PO
      tylko zaczyna burzyć a nic w zamian nie proponuje. Nie należę do
      Fanów Pana Prezesa Pietrzyka, ale życzę każdemu aby w życiu tyle dla
      sportu zrobił co Pietrzyk to byśmy stali tak dobrze w sporcie jak
      USA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka