Dodaj do ulubionych

Lozano bez echa obejmuje niemiecką kadrę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 13:15
Bez echa, bo nikt sie na swiecie tym sportem nie interesuje. Tylko w Polsce sie niektorym wydaje, ze to sport niemal tak popularny jak pilka nozna bo strasznie sie ja promuje w naszym kraju. Niestety, nie. Daleko mu mu do Koszykowski, Hokeja a nawet Rugby. Nie wspominajac juz o futbolu.
Obserwuj wątek
    • mmisial LOZANO 21.11.08, 15:24
      byłeś kimś... w tym kraju nikt nie wygra z działaczami... jestem ciekaw jakie
      teraz będą sukcesy :/ oj szkoda wielka szkoda.....

      PEŁEN SZACUNEK DLA TEGO TRENERA

      a poprzednik to się chyba na niczym nie zna, tym bardziej na siatkówce
      • wojszki Re: LOZANO 21.11.08, 21:25
        Poprzednik zna na siatkówce. Ten sport jest popularny w krajach
        gdzie jest liga na w miarę dobrym poziomie czyli Włochy, Rosja,
        Polska, Grecja, Francja, Hiszpania i Turcja. Lozano poszedł do
        Niemiec gdyż nie miał innych ofert. Tak jak miał w Polsce nie będzie
        miał nigdzie. Sam się starał, żeby z nim kontraktu nie przedłużono.
        Jakim był trenerem pokazał w 2007 roku kiedy otrzymał prezent w
        postaci finałowego turnieju Ligi Światowej. Mógł, mając zapewniony
        udział, ustawić szkolenie tak jak chciał. W ME wyszła figa z makiem.
    • maz45 Re: Lozano bez echa obejmuje niemiecką kadrę 21.11.08, 16:00
      Bez przesady, siatkówka staje się coraz popularniejsza na świecie. Świadczą o
      tym chociażby zainteresowania telewizji. Nie chodzi tu o nasz Polsat Sport, a
      chociażby o Eurosport. Kiedyś w tej stacji siatkówki nie było w ogóle. Teraz
      jest jej tyle samo, a nawet więcej niż koszykówki. Zresztą uważam, że koszykówka
      jest w odwrocie.
      Jeśli chodzi o Lozano, to cóż, niech mu się wiedzie z Niemcami. U nas pierwsze 2
      lata miał świetne, ale drugie dwa fatalne. Pozostawił po sobie schorowaną i
      doszczętnie wyeksploatowaną reprezentację. Zaliczył upokarzające wpadki z takimi
      "potęgami" jak Estonia, Czarnogóra, czy Belgia. Jego głównym zadaniem miało być
      zdobycie medalu na IO w Pekinie. Zadania nie wykonał, więc odszedł bez żalu.
      Nikt po nim płakał nie będzie. Niech wykańcza teraz Niemców...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka