01.11.03, 22:00
Zobaczcie to :) czy na plaży były pisane epitafia?

www2.gazeta.pl/edukacja/1,38923,1087078.html
Zapomniałaby umrzeć
nieboże
miała sklerozę

Gilnazjalistka młoda
biologia jej życia nie da.


Obserwuj wątek
    • emusia Re: Epitafium 01.11.03, 22:02
      licealistka.
      • basia Re: Epitafium 01.11.03, 22:06
        Upsss....sory :)
        • emusia Re: Epitafium 01.11.03, 22:09
          no-no (w tym miejscu grożę palcem wskazującym prawej dłoni). zeby mi to było
          ostatni raz.
        • basia Re: Epitafium 01.11.03, 22:11
          Tu leży kolega nasz drogi
          z grajdołaka wystają mu nogi
    • basia Re: Epitafium 01.11.03, 23:00
      Tu leży dekarz o wielkich dłoniach
      już żadnej nie utuli w ramionach
      • emusia Re: Epitafium 01.11.03, 23:16
        wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć,
        a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć
        i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał
        pochował tego pieska i taki napis dał (czyli epitafium):
        wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć,
        a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć
        i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał
        pochował tego pieska i taki napis dał
        wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć,
        a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć
        i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał
        pochował tego pieska i taki napis dał
        wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć,
        a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć
        i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał
        pochował tego pieska i taki napis dał

        etc.
        • Gość: ewa Re: Epitafium autentyczne IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 02.11.03, 17:56
          Tu lezy on, tu lezy ona
          Tu lezy maz, tu lezy zona
          On jej, ona jemu
          wybudowali jeden drugiemu
          ten pomnik.
          • Gość: ewa Re: Antyepitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 02.11.03, 17:58
            Tu nie lezy emusia
            bo zamiast umrzec
            poszla sie wysiusiac
            • tato1966 Re: Antyepitafium 03.11.03, 07:55
              Tu leży bezpotomny
              Tato.
              Sieroty, co Wy na to?
              • mreck Re: Antyepitafium 03.11.03, 08:39
                a to mrecka jest mogiłka,
                wymoczka i zgniłka,
                nie doczekał biedak kawy,
                zakopali,
                oklepali,
                ręce z kurzu otrzepali...
                nie ma sprawy.
                • tiresias Re: Antyepitafium 03.11.03, 08:54
                  tu leży tire
                  odszedł w dies irae.

                  • mreck aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:13
                    przy mogile edzioszki,
                    sprzedają pierożki,
                    przy mogile taty,
                    samochody na raty,
                    u ignatza na grobie,
                    kazdy może usiąść sobie,
                    hot-dogi u kanuka,
                    po dolarze sztuka,
                    tylko u wampira pustki,
                    nie dostał z piekła przepustki.
                    • baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:34
                      I po Baloo
                      Panno Lalu
                      • basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:45
                        Tu leży ciurek ten i owy
                        Ba! marzenie ściętej głowy...
                        • baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:58
                          Lepiej jest mi tu w srodku, moj drogi krewniaku
                          Niz Tobie na zewnatrz w listopadowym kapusniaku.
                          • tato1966 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:00
                            leżę sobie w tej ziemi.
                            Komuś smutno? Nie mi.
                            • baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:05
                              Po ciut przydlugiej zycia jesieni
                              Przyjemnie jest wachac kwiatki od korzeni
                              • basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:20
                                Lekiem na życia smutki
                                grób ten malutki
                                • tiresias Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:40

                                  byłem ładny, elokwentny
                                  seksowny, inteligentny
                                  opiekuńczy, opalony
                                  pochowałem cztery żony

                                  teraz leżę tutaj w grobie
                                  to się może zdarzyć Tobie!

                                  patrz, przechodniu i pamiętaj
                                  czyś jest zdrowy czy też chori(!)
                                  żebyś nawet wygrał w totka
                                  idziesz spać? memento mori!
                                  • basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 11:02
                                    Za co,za co..jęki słychać
                                    za darmo
                                    na tamnten świat można się przejechać.
                                    • baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 11:19
                                      Jak to milo - leze sobie odprezony
                                      W Alei Bylych Niezastapionych.
    • basia Re: Epitafium 03.11.03, 11:28
      Dziękaski wsiem kofani
      żegnam się na zawsze z Wami

      • emusia Re: Epitafium 03.11.03, 18:11
        żarujesz se chyba.
        • basia Re: Epitafium 03.11.03, 18:43
          Emulka kochana.Ja nie.Czy ja używam słów -kofana? dziękaski? wsiem?

          E-E :))))
          • emusia Re: Epitafium 03.11.03, 18:48
            no nie, ale wiesz, jak ktos ma odchyły i chce z plazy odchodzi to te odchyły
            mogły mu sie rzucic na język.
            • basia Re: Epitafium 03.11.03, 19:53
              Dobrze,że tym ktosiem ja nie jestem...
    • ignatz Re: Epitafium 03.11.03, 21:51
      oto grób ignatza
      w końcu nie ma kaca
    • basia Re: Epitafium 05.11.03, 11:07
      Tu Oxa mogiłka
      żyłka mu pękła.

      • tiresias Re: Epitafium 05.11.03, 12:30

        pochowali Mrecka
        a szkoda człowiecka
        • basia Re: Epitafium 05.11.03, 13:51
          nie mam pomysłu na kolejne epitafium,ale podleję kwiatki
          • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 14:14
            basia kwiatki podlewa
            nieboszczyk to jej kolega
            • basia Re: Epitafium 05.11.03, 14:22
              Wielu za Ewą łka
              w raju ktoś na nią czeka
              • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 14:48
                Ewa na grobie
                basi
                wlasnie swieczke
                gasi
                • basia Re: Epitafium 05.11.03, 15:02
                  Miło mi spotkać wielbicielkę poezji nagrobkowej

                  Z innej beczki teraz,bo o vampirze chyba nie było

                  Vampi_ra ta krypta niedomknięta
                  o osikowym kołku nikt nie pamiętał
                  • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 15:12
                    Wampira zeby wystaja
                    trumny sie zamknac nie udalo
                    • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 15:20
                      Wampir krew wsyssal
                      z sasiada
                      teraz sie sam
                      rozklada
                      • basia Re: Epitafium 06.11.03, 14:22
                        brydż?

                        Ułóż pasjansa
                        na grobie Pieransa
                        • basia Re: Epitafium 06.11.03, 14:44
                          Tu leży MMPM bez togi
                          Kodeksy przygniotły mu nogi.
    • basia Re: Epitafium 06.11.03, 14:20
      Na wieczną pamiątkę Lejdi Biedronce
      co kwiatki wącha na rajskiej łące
      • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 14:53
        Tu lezy lady Diana
        co zostala rozjechana
        • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 15:01
          Na wieczna pamiatke play-boyowi
          co zycia uzywal do woli-
          niech sie rozklada powoli
          • baloo1 Re: Epitafium 06.11.03, 15:12
            Brydzysta.

            Lezy tu bez jednej, lewa mu butwieje,
            Nic go nie obchodzi, ze w Pinczowie dnieje
            • Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 15:24
              Tu w wlasnej trumnie
              lezy stolarz co klepal biede
              tak sie doklepal ze go zaciukali
              za schede

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka