basia 01.11.03, 22:00 Zobaczcie to :) czy na plaży były pisane epitafia? www2.gazeta.pl/edukacja/1,38923,1087078.html Zapomniałaby umrzeć nieboże miała sklerozę Gilnazjalistka młoda biologia jej życia nie da. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emusia Re: Epitafium 01.11.03, 22:09 no-no (w tym miejscu grożę palcem wskazującym prawej dłoni). zeby mi to było ostatni raz. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 01.11.03, 22:11 Tu leży kolega nasz drogi z grajdołaka wystają mu nogi Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 01.11.03, 23:00 Tu leży dekarz o wielkich dłoniach już żadnej nie utuli w ramionach Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: Epitafium 01.11.03, 23:16 wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć, a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał pochował tego pieska i taki napis dał (czyli epitafium): wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć, a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał pochował tego pieska i taki napis dał wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć, a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał pochował tego pieska i taki napis dał wpadł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć, a taki głupi kucharz zastrzelił go na śmierć i przyszedł grugi kucharz co w sercu litosc miał pochował tego pieska i taki napis dał etc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium autentyczne IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 02.11.03, 17:56 Tu lezy on, tu lezy ona Tu lezy maz, tu lezy zona On jej, ona jemu wybudowali jeden drugiemu ten pomnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Antyepitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 02.11.03, 17:58 Tu nie lezy emusia bo zamiast umrzec poszla sie wysiusiac Odpowiedz Link Zgłoś
tato1966 Re: Antyepitafium 03.11.03, 07:55 Tu leży bezpotomny Tato. Sieroty, co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Antyepitafium 03.11.03, 08:39 a to mrecka jest mogiłka, wymoczka i zgniłka, nie doczekał biedak kawy, zakopali, oklepali, ręce z kurzu otrzepali... nie ma sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:13 przy mogile edzioszki, sprzedają pierożki, przy mogile taty, samochody na raty, u ignatza na grobie, kazdy może usiąść sobie, hot-dogi u kanuka, po dolarze sztuka, tylko u wampira pustki, nie dostał z piekła przepustki. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:34 I po Baloo Panno Lalu Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:45 Tu leży ciurek ten i owy Ba! marzenie ściętej głowy... Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 09:58 Lepiej jest mi tu w srodku, moj drogi krewniaku Niz Tobie na zewnatrz w listopadowym kapusniaku. Odpowiedz Link Zgłoś
tato1966 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:00 leżę sobie w tej ziemi. Komuś smutno? Nie mi. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:05 Po ciut przydlugiej zycia jesieni Przyjemnie jest wachac kwiatki od korzeni Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:20 Lekiem na życia smutki grób ten malutki Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 10:40 byłem ładny, elokwentny seksowny, inteligentny opiekuńczy, opalony pochowałem cztery żony teraz leżę tutaj w grobie to się może zdarzyć Tobie! patrz, przechodniu i pamiętaj czyś jest zdrowy czy też chori(!) żebyś nawet wygrał w totka idziesz spać? memento mori! Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 11:02 Za co,za co..jęki słychać za darmo na tamnten świat można się przejechać. Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: aleja zasłużonych - kwesta na nagrobki 03.11.03, 11:19 Jak to milo - leze sobie odprezony W Alei Bylych Niezastapionych. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 03.11.03, 11:28 Dziękaski wsiem kofani żegnam się na zawsze z Wami Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 03.11.03, 18:43 Emulka kochana.Ja nie.Czy ja używam słów -kofana? dziękaski? wsiem? E-E :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: Epitafium 03.11.03, 18:48 no nie, ale wiesz, jak ktos ma odchyły i chce z plazy odchodzi to te odchyły mogły mu sie rzucic na język. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 05.11.03, 13:51 nie mam pomysłu na kolejne epitafium,ale podleję kwiatki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 14:14 basia kwiatki podlewa nieboszczyk to jej kolega Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 14:48 Ewa na grobie basi wlasnie swieczke gasi Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 05.11.03, 15:02 Miło mi spotkać wielbicielkę poezji nagrobkowej Z innej beczki teraz,bo o vampirze chyba nie było Vampi_ra ta krypta niedomknięta o osikowym kołku nikt nie pamiętał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 15:12 Wampira zeby wystaja trumny sie zamknac nie udalo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 05.11.03, 15:20 Wampir krew wsyssal z sasiada teraz sie sam rozklada Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 06.11.03, 14:44 Tu leży MMPM bez togi Kodeksy przygniotły mu nogi. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Epitafium 06.11.03, 14:20 Na wieczną pamiątkę Lejdi Biedronce co kwiatki wącha na rajskiej łące Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 14:53 Tu lezy lady Diana co zostala rozjechana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 15:01 Na wieczna pamiatke play-boyowi co zycia uzywal do woli- niech sie rozklada powoli Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Epitafium 06.11.03, 15:12 Brydzysta. Lezy tu bez jednej, lewa mu butwieje, Nic go nie obchodzi, ze w Pinczowie dnieje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Epitafium IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 06.11.03, 15:24 Tu w wlasnej trumnie lezy stolarz co klepal biede tak sie doklepal ze go zaciukali za schede Odpowiedz Link Zgłoś