mariner4 21.10.09, 11:41 Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne, wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl. M. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xerxys Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 11:44 mariner4 napisał: > Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne, > wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl. > M. Fakt donosil rowniez ze w Wisle pojawily sie krokodyle, w to tez kazesz nam wierzyc ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Poszukaj sobie na tym portalu 21.10.09, 12:08 ja tego nie wymyśliłem. M. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Tutaj 21.10.09, 12:30 www.plotek.pl/plotek/1,78649,7168226,Agent_Tomek_nie_sypial_z_kobietami_sluzbowo_.htmlM. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 [...] 21.10.09, 12:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Nikt nie usunął! 21.10.09, 12:56 Marinerowi wskoczyła kropka i M do linka (adresu) Usuń z adresu i kropkę i M a ci się otworzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Dziękuję wszystkim :) /nt 21.10.09, 18:36 sclavus napisał: > Marinerowi wskoczyła kropka i M do linka (adresu) > Usuń z adresu i kropkę i M a ci się otworzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
wan4 Re: Tutaj 21.10.09, 13:46 czyli jednak nie będą uchylać sie od obowiazków alimentacyjnych ? Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 12:44 mariner4 napisał: > Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne, > wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl. > M. tia... to mi przypomina filmy Barei: "Szatnia nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni" Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Powinni jeszcze ogłosić" 21.10.09, 12:47 CBA nie odpowiada za długi swoich agentów." M. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus ... się rodrabniają... 21.10.09, 12:58 Mogli napisać: CBA nie odpowiada za NIC! :) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: ... się rodrabniają... 21.10.09, 17:29 sclavus napisał: > Mogli napisać: CBA nie odpowiada za NIC! > :) Dobrze, że mam zwyczaj zwykle czytać wątek, zanim się dopiszę, bo napisałabym dokładnie to samo ;) :p Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Surrealizm 21.10.09, 17:04 Ale do CBA ten pomysł pasuje jak ulał. Świadectwo nieskazitelnej postawy (wiadomo, patriotycznej, moralnej...) bul. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 17:16 czy można dokonać aborcji w takim wypadku. Trzeba problem rozwiązać całościowo. M. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 18:38 mariner4 napisał: > czy można dokonać aborcji w takim wypadku. Czy bycie genetycnym pisowskim tajniakiem jest obciążeniem genetycznym kwalifikującym do przerwania ciąży ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 18:44 Absolutnie tak! ... i ksiądz... a nawet biskup, mogą... wiesz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Niedobrze 21.10.09, 23:52 My żartujemy, a przecież same żarty - a przecież nikt z tym porządku nie robi - są potwierdzeniem bezsilności. Nie podoba mi się to. Potrzebna agitacja za czymś innym. Pozdrowienia, bul. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Surrealizm 22.10.09, 00:07 Tak jak w PRL gdzie minister rolnictwa(Jan Dąb-Kocioł) wydał rozporządzenie wykonawcze:Na drodze publicznej należy prowadzić krowę mleczną z wstążką niebieską zawiązaną na jej lewym rogu.Natomiast krowa rasy mięsnej powinna mieć wstążkę koloru czerwonego.Serio,nie zmyślam! Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Nie slyszałem o tym, ale wierzę 22.10.09, 10:22 Głupota w Polsce ma długie tradycje i jest ponad podziałami. m. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 23:55 Biurwy się biurwią nawet na biurku a nie biuro. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Inny kwiatek z polaczkowskiej łączki 22.10.09, 11:52 wyborcza.pl/1,75478,7172084,Niesmak_PO_torcie.html Co za poj..... kraj! M. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Inny kwiatek z polaczkowskiej łączki 22.10.09, 12:07 W Polszcze obszary absurdu są niezmierzone.Polsko Polsko,jakich Ty masz ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 W mieście, w którym mieszkam 22.10.09, 12:14 jest bar "Aurora" z wystrojem z czasów komunistycznym, głównie sowieckim. Barman nalewa drinki w mundurze wyższego oficera armii czerwonej, a jakże, przy orderach. Wszystko dla jaj, o czym każdy odwiedzający bar wie. I co zamknąć właściciela do pierdla? Polaczki zamykały by wszystkich. Polacy nie. M. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: W mieście, w którym mieszkam 22.10.09, 12:26 A ludzie o imionach Włodzimierz,Józef czy Adolf też trafią do tiurmy>Ja to na pewno bo moja wiara to Che Guevara.Czy polscy politycy bdą ścigani gsy w czasie wizyty w ChRLD oddadzą pokłon sztandarowi Chin(Czerwony z gwiazdami pięcioramiennymi) Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Dla mnie Che to rzezimieszek, ale noś sobie 22.10.09, 13:41 np T-shirta z jego podobizną na zdrowie. M. Odpowiedz Link Zgłoś