Dodaj do ulubionych

W krainie króla Ubu

21.10.09, 11:41
Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne,
wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl.
M.
Obserwuj wątek
    • xerxys Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 11:44
      mariner4 napisał:

      > Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne,
      > wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl.
      > M.


      Fakt donosil rowniez ze w Wisle pojawily sie krokodyle, w to tez kazesz nam
      wierzyc ?
      ;-)
      • mariner4 Poszukaj sobie na tym portalu 21.10.09, 12:08
        ja tego nie wymyśliłem.
        M.
      • mariner4 Tutaj 21.10.09, 12:30
        www.plotek.pl/plotek/1,78649,7168226,Agent_Tomek_nie_sypial_z_kobietami_sluzbowo_.htmlM.
        • snajper55 Re: Tutaj 21.10.09, 12:37
          CBA już usunęło te informację.

          S.
          • mariner4 [...] 21.10.09, 12:40
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • zoro_wieczorowo_poro usuń "M" z htmlM i znowu jest n/t 21.10.09, 12:52


          • sclavus Nikt nie usunął! 21.10.09, 12:56
            Marinerowi wskoczyła kropka i M do linka (adresu)
            Usuń z adresu i kropkę i M a ci się otworzy :)
            • snajper55 Dziękuję wszystkim :) /nt 21.10.09, 18:36
              sclavus napisał:

              > Marinerowi wskoczyła kropka i M do linka (adresu)
              > Usuń z adresu i kropkę i M a ci się otworzy :)
          • wan4 Re: Tutaj 21.10.09, 13:46
            czyli jednak nie będą uchylać sie od obowiazków alimentacyjnych ?
    • mmikki Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 12:44
      mariner4 napisał:

      > Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne,
      > wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl.
      > M.

      tia...
      to mi przypomina filmy Barei: "Szatnia nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy
      pozostawione w szatni"
      • mariner4 Powinni jeszcze ogłosić" 21.10.09, 12:47
        CBA nie odpowiada za długi swoich agentów."
        M.
        • sclavus ... się rodrabniają... 21.10.09, 12:58
          Mogli napisać: CBA nie odpowiada za NIC!
          :)
          • ave.duce Re: ... się rodrabniają... 21.10.09, 17:29
            sclavus napisał:

            > Mogli napisać: CBA nie odpowiada za NIC!
            > :)

            Dobrze, że mam zwyczaj zwykle czytać wątek, zanim się dopiszę, bo napisałabym dokładnie to samo ;)

            :p
    • dystans4 Surrealizm 21.10.09, 17:04
      Ale do CBA ten pomysł pasuje jak ulał.
      Świadectwo nieskazitelnej postawy (wiadomo, patriotycznej, moralnej...)
      bul.
      • mariner4 Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 17:16
        czy można dokonać aborcji w takim wypadku.
        Trzeba problem rozwiązać całościowo.
        M.
        • snajper55 Re: Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 18:38
          mariner4 napisał:

          > czy można dokonać aborcji w takim wypadku.

          Czy bycie genetycnym pisowskim tajniakiem jest obciążeniem genetycznym
          kwalifikującym do przerwania ciąży ?

          S.
          • sclavus Re: Jeszcze powinni rozstrzygnąć 21.10.09, 18:44
            Absolutnie tak!
            ... i ksiądz... a nawet biskup, mogą... wiesz?
            :)
            • dystans4 Niedobrze 21.10.09, 23:52
              My żartujemy, a przecież same żarty - a przecież nikt z tym porządku nie robi - są potwierdzeniem bezsilności.
              Nie podoba mi się to. Potrzebna agitacja za czymś innym.
              Pozdrowienia, bul.
      • zoil44elwer Re: Surrealizm 22.10.09, 00:07
        Tak jak w PRL gdzie minister rolnictwa(Jan Dąb-Kocioł) wydał rozporządzenie
        wykonawcze:Na drodze publicznej należy prowadzić krowę mleczną z wstążką
        niebieską zawiązaną na jej lewym rogu.Natomiast krowa rasy mięsnej powinna mieć
        wstążkę koloru czerwonego.Serio,nie zmyślam!
        • mariner4 Nie slyszałem o tym, ale wierzę 22.10.09, 10:22
          Głupota w Polsce ma długie tradycje i jest ponad podziałami.
          m.
    • zoil44elwer Re: W krainie króla Ubu 21.10.09, 23:55
      Biurwy się biurwią nawet na biurku a nie biuro.
    • mariner4 Inny kwiatek z polaczkowskiej łączki 22.10.09, 11:52
      wyborcza.pl/1,75478,7172084,Niesmak_PO_torcie.html
      Co za poj..... kraj!
      M.
      • zoil44elwer Re: Inny kwiatek z polaczkowskiej łączki 22.10.09, 12:07
        W Polszcze obszary absurdu są niezmierzone.Polsko Polsko,jakich Ty masz ludzi?
        • mariner4 W mieście, w którym mieszkam 22.10.09, 12:14
          jest bar "Aurora" z wystrojem z czasów komunistycznym, głównie sowieckim. Barman
          nalewa drinki w mundurze wyższego oficera armii czerwonej, a jakże, przy
          orderach. Wszystko dla jaj, o czym każdy odwiedzający bar wie.
          I co zamknąć właściciela do pierdla?
          Polaczki zamykały by wszystkich. Polacy nie.
          M.
          • zoil44elwer Re: W mieście, w którym mieszkam 22.10.09, 12:26
            A ludzie o imionach Włodzimierz,Józef czy Adolf też trafią do tiurmy>Ja to na
            pewno bo moja wiara to Che Guevara.Czy polscy politycy bdą ścigani gsy w czasie
            wizyty w ChRLD oddadzą pokłon sztandarowi Chin(Czerwony z gwiazdami
            pięcioramiennymi)
            • mariner4 Dla mnie Che to rzezimieszek, ale noś sobie 22.10.09, 13:41
              np T-shirta z jego podobizną na zdrowie.
              M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka