Gość: Kral IP: *.powered-by.skynet.be 19.06.01, 20:37 sie rozliczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cieć Re: Moldziez z SLD IP: 217.11.134.* 19.06.01, 23:07 Co to u licha jest Moldziez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jajacek Re: Moldziez z SLD IP: 213.224.86.* 20.06.01, 13:55 Kral na razie to mozesz im buty czscic A do rozliczenia nie dozyjesz tak dlugo to bedzie trwalo! Odpowiedz Link Zgłoś