Gość: wolny
IP: *.chello.pl
13.06.10, 22:19
a ja sie pytam, gdzie byli pozostali kandydaci? ze co? ze tak naprawde tylko
Ci maja szanse? po pierwsze nawet wg sondazy to nie jest pierwsza czworka bo
Janusz Korwin Mikke i nawet Andrzej Lepper ma wiecej % od takiego Pawlaka. co
nie zmienia, ze kazdy ma takie samo prawo do wypowiedzi i kazdy z kandydatow
powinien byc zaproszony, bo wielu ludzi nie wie nawet co inni spoza tej
zenującej 4 ma do powiedzenia a mowia zazwyczaj sensowniej niz ci wielcy
wybrancy.
albo dzisiaj Wielki Pan na włościach Bronisław 'wyjście z nato' Komorowski
robil wielka fete na agrykoli i zbieral pieniadze na powodzian, a po co mu
takie wielkie plakaty wyborcze(mowil ze bilbordow nie bedzie mial ale przeciez
plakat to nie bilbord jak wypowiadala sie jedna z jego prawych rak od kampani)
zamiast nich, tych plakatow moglby dac kase na powodzian jak to zrobil z cala
swoja kasa na kampania Bogusław Ziętek.
polecam debate kandydatow zorganizowanych przez UW
www.youtube.com/watch?v=5SM4JoveAT4 byli zaproszeni wszyscy, ale nie
wszyscy przyszli...
Wg mnie jedynym sensownym kandydatem obecnie jest Janusz Korwin Mikke, nie
zgadzam sie z nim w 100% ale w wielu sprawach, poza tym jest konsekwetny i nie
da sobie w kasze dmuchac. jesli ktos sie waha czy glosowac na niego czy np na
Bronisława K. tylko dlatego zeby nie wygral Jarosław K. to niech sie nie
zastanawia i glosuje na Janusza Korwina Mikke bo glos na niego to nie jest
glos stracony (przeciwko komus mozna zaglosowac w drugiej turze) a glos
wolajacy o pomstwe do nieba bo to co sie dzieje obecnie w polityce te ich
PO-PiSy to zenada.