Dodaj do ulubionych

Demonstracja arogancji TVP

IP: *.qdnet.pl 25.06.01, 00:00
Zwrócenie się przez TVP do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przekazanie
jej dodatkowo 2% zwpływów z abonamentu kosztem Polskiego Radia jest szczytem
arogancji i bezczelności. Ciekawe, jaka pozycję zajmie p. Juliusz Braun,
przewodniczący, "związany z Unią Wolności".
Obserwuj wątek
    • Gość: Indris Re: Demonstracja arogancji TVP IP: *.ibspan.waw.pl 26.06.01, 00:00
      P. Braun powinien zażądać przebadania psychiatrycznego zarządu TVP.
      • Gość: bykk Re: Do Indrisa IP: *.chello.pl 26.06.01, 00:00
        Gość portalu: Indris napisał(a):

        > P. Braun powinien zażądać przebadania psychiatrycznego zarządu TVP.

        Indris,ja Cię nie poznaję!Ty takie słowa na swoich?
        Popieram Cię w 100 procentach
        pozdrawiam
        • Gość: Indris Re: Do bykk-a IP: *.ibspan.waw.pl 26.06.01, 00:00
          1. Lewicowość to nie jest koniecznie SLD-owość, czy kwasowość. Zarząd TVP to nie są "moi"
          2. Gdyby nawet byli, to zawsze staram się trzymać zasady "Amicus Plato sed magis amica veritas"
          ("przyjacielem mi Platon ale większą przyjaciółką prawda").
          Pozdrawiam również.
          • Gość: bykk Re: Do Indrisa IP: *.chello.pl 26.06.01, 00:00
            Indris,jeśli jest tak jak piszesz,to OK!
            Pisałem tak,ponieważ na innym forum różnie pisałeś.
            pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka