Gość: Cezary
IP: *.qdnet.pl
25.06.01, 00:00
Zwrócenie się przez TVP do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przekazanie
jej dodatkowo 2% zwpływów z abonamentu kosztem Polskiego Radia jest szczytem
arogancji i bezczelności. Ciekawe, jaka pozycję zajmie p. Juliusz Braun,
przewodniczący, "związany z Unią Wolności".