Dodaj do ulubionych

Schetyna.Schetyna

08.07.10, 18:40

Jeden z najlepszych i najsprawniejszych polskich współczesnych
polityków. Czy się to komuś podoba czy nie, zajdzie znaczniej dalej,
niż się to komukolwiek śni.

Zapamiętajcie.

Wilk
Obserwuj wątek
    • mao111 Re: Schetyna.Schetyna 08.07.10, 18:43
      Nie wiem czy mu się chce zajść daleko. Jednak zawsze wolał być w cieniu.
    • hummer Już zaszedł z Opola do Legnicy 08.07.10, 18:45
      wilk.podhalanski napisał:

      >
      > Jeden z najlepszych i najsprawniejszych polskich współczesnych
      > polityków. Czy się to komuś podoba czy nie, zajdzie znaczniej dalej,
      > niż się to komukolwiek śni.
      >
      > Zapamiętajcie.

      Nie długo zostanie niemieckim politykiem :)
    • wojciech.2345 Re: Schetyna.Schetyna 08.07.10, 19:23
      A mnie ciekawi

      czy i kiedy ugryzie Donalda w łydkę?
    • kecawa [...] 08.07.10, 19:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mr.sajgon Zgodnie ze slowawami Komorowskiego 08.07.10, 20:06
        Jaki prezydent taki palac, dlatego nie nalezy mu sie dziwic, ze namiestnikowski
        to dla niego za wysokie progi.
    • hordol zostanie premierem? 08.07.10, 20:12
      • wilk.podhalanski Re: zostanie premierem? 08.07.10, 22:26

        Zostanie.

        Wilk
        • haen1950 Re: zostanie premierem? 08.07.10, 23:22
          Dopóki jest Tusk, to Schetyna może tylko pomarzyć o premierowaniu.
          Ważne będzie kto zostanie szefem klubu i czy Tusk we wrześniu
          przepchnie rozszerzenie zarządu o baronów.

          Mnie sie wydaje, że Schetyna nie wyleciał za aferę hazardową, on
          chyba wyleciał za to, że rekomendował Tuskowi pozostawienie
          Kamińskiego w CBA. To była zbrodnia, nie błąd.

          Nie ze Schetyną tak dobrze, jak się wydaje.
          • trevik Tusk jest wystawiony na strzal 08.07.10, 23:33
            jest premierem a to paskudne stanowisko.
            Kiedys moze dojsc do bitwy o wladze i nie tyle Schetyna, co ktos przez niego
            popierany ja wygra - nie dzis, nie jutro, ale gdyby mocno spadlo poparcie dla
            rzadu to kto wie. PO to nie PiS - Tusk nie wywala z partii , czy wysyla do
            Brukseli dlatego, ze ktos ma wysokie poparcie,

            T.
        • hordol a bedzie lepszym premierem niz donald? 08.07.10, 23:50
          ????
    • inwestor_z_kataru Gruppenführer KAT ? 08.07.10, 23:42
      Przypominam, że Schetyna podobnie jak Bogdan Klich zrezygnowali z
      lotu do Katynia po spotkaniu Tuska z Putinem.
      A co do tego, że daleko zajdzie to się zgadzam. Sam o tym pisałem

      forum.gazeta.pl/forum/w,28,110784252,110784252,Grzesiu_Schetyn
      a_daleko_zajdzie.html
    • don.kichote Trudno się nie zgodzić! 09.07.10, 00:06
      wilk.podhalanski napisał:

      > zajdzie znaczniej dalej,
      > niż się to komukolwiek śni.
    • titerlitury Re: Schetyna.Schetyna 09.07.10, 00:17
      MOżna sądzić, że to taki współczesny Midas: gdy zajmował się
      Śląskiem Wrocław drużyna rok po roku zdobywała tytuły mistrza polski
      w koszykówce mężczyzn. Gdy zajął sie polityką na dużą skalę z mocnej
      partii, ale zajmującej III pozycję uczynił prawdziwego hegemona,
      który dziś sięga po wszystko.
      Ale rzeczywiście, ma się wrażenie, że Schetyna dobrze czuhe sie na
      fotelu pilota rajdowego, zaś za kierownica nawet trudno go sobie
      wyobrazić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka