15.01.21, 08:44
Posłuchałem rano Schetynę w RMF. Normalnie rozpacz. Kiedyś knur polityki z ambicjami na fotel premiera, dzisiaj prosi koleżków z PiS o emeryturę i święty spokój.

Budka - od razu sprawiał wrażenie mundrości a'la Gomułka. Pięć minut nadziei i potem dupa.

Jest tylko jeden facet, który może uratować platfusiarnię. To Trzaskowski, którego tetrycy nie cierpią. Jak tylko mogą to świnie mu podkładają.
Obserwuj wątek
  • topiramax Re: Tetrycy. 15.01.21, 09:57
   Jeden się umie ustawić (patrz naczelny tetryk) a inny nie. A narzekali na Millera, że nie umie się w porę wycofać. Cóż, jak się nie ma celu w życiu.
   • ktos_z_kosmosu Re: Tetrycy. 15.01.21, 14:02
    buldog2 napisał:

    > Z czym idzie do ludzi Trzaskowski, wie kto?

    Się zobaczy.
    Dziś amatorszczyzną byłoby wykładanie wszystkich kart.
    Tym bardziej amatorszczyzną w przypadku gdy te karty jeszcze nie zostały rozdane, a nawet nie jest wiadomo kto je będzie rozdawał.
    W czasie wojennych zmagań, generał, który ujawni z kim jest w sojuszu, jakimi i jak uzbrojonymi siłami dysponuje, jakie ma plany rozlokowania tych sił i jaką strategię zamierza zastosować, może tylko pomarzyć o zwyciężeniu wroga. Ten już będzie przygotowany.
    • haen2010 Re: Tetrycy. 15.01.21, 17:29
     Trzaskowski miał b. dobrą kampanię. I dobre credo. Dobrze pamiętam, co Schetyna wyprawiał wcześniej z Kidawą - Błońską. Jakby miał osobną komórę do centrali na Nowogrodzkiej.

     Moim zdaniem, on te wybory wygrał. Sto procent komisji było poza kontrolą opozycji, a wiele z nich podporządkowanych pisowskim fachowcom. Ta szalona frekwencja nie wzięła się znikąd. Na proste dosypywanie kart do urny jeszcze nikt nie znalazł sposobu.
  • taniarada Re: Tetrycy. 15.01.21, 11:24
   Aż żal się nie wpisać.Jaki program wyborczy PO.Obalić PIS i Kaczyńskiego.Schetyna nie jest głupi .Teraz z Kaczorem nie wygra .1. w 2023 roku głosować będzie ok. 3,5 mln. wyborców, którzy w czasach rządów PO-PSL byli dziećmi, oni będą odporni na argumenty że rządzili źle. Do nich argument "a pamiętasz rządy PO ?!" nie trafi. A gadkę PO ma gładką, oni to kupią
   2. Każda władza stopniowo się zużywa - PIS też, choć wolniej niż PO
   3. Kaczyński będzie miał 74 lata i nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem, jego odejście wpędzi PIS w kryzys wewnętrzny, wybuchnie walka o przejęcie władzy w PIS.Siema henek ,ale dla mnie jesteś dyletantem .
  • qwardian Re: Tetrycy. 15.01.21, 16:22
   Czajkowski jest moim zdaniem najlepszy w Platformie. Zatruł pół Wisły, a teraz zamroził pół miasta. Za Niemca, to przynajmniej węgiel był w piecu..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka