Dodaj do ulubionych

Partia Palikota

24.07.10, 09:25
Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach i czy to jest główny powód dla
którego nie wywalą go z PO
Obserwuj wątek
    • haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:40
      Przy profesjonaliźmie Palikota po roku działalności do dwudziestu
      procent. Nędza tzw lewicy jest totalna.

      Palikot jednak musi dotrwać do wyborów samorządowych. Jeżeli umocni
      swoją pozycję na lubelszczyźnie, to droga otwarta.
      • wanda43 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:52
        >Nędza tzw lewicy jest totalna.

        Lewica jest nijaka, PO nieudolna i robi za kapciowych kleru katolickiego.
        PiSlamsci sa nie do przyjecia i wstyd, ze takie cuś istnieje. Wlaściwie to nie
        ma partii, ktora dawala by nadzieje na normalne, prawdziwie swieckie i przyjazne
        obywatelowi panstwo. Jest w polityce pare osob, ktore mogly by stworzyc partie
        normalnych ludzi. Jedną z takich osob jest Palikot.
    • gucio60 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:45
      Jeżeli będą mu robić trudności w PO, jestem za jego ugupowaniem. To
      jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem.
      Za nim pójdzie wielu tak z PO jak i z lewicy, odrzuconych przez
      Napieralskiego. Gdyby stworzyli rozsądny, polityczny program o co
      wcale nie jest trudno, to mają duże szanse stać się silną frakcją w
      parlamencie - jako grupa środka.
      • primasort Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:59
        gucio60 napisał:
        >To jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem.

        Naprawdę tylko o to chodzi?
        • kontestatorbg Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:08
          primasort napisała:

          > gucio60 napisał:
          > >To jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem.
          >
          > Naprawdę tylko o to chodzi?


          Od dawna tylko o to chodzi. KAżdy kto powie że nie lubi PiSu i zakłada partię ma
          na dzień dobry +10% poparcia. A to ze się na niczym nie zna to nie ważne. Wązne
          że PiSu nie lubi. Ot polska polityka i mentalność wyborców
    • 8macek moim zdaniem duuuużo więcej niż 20% 24.07.10, 09:56
      jeśli wiadomo, że 2/3 wyborców lewicy głosowało na POwskiego
      prezydenta plus jeśli wiadomo, że co najmniej połowa zwolenników PO
      popiera palikota plus jeśli wiadomo, że zwolennicy PSL mają głęboko
      w środku gdzieś swojego generała plus jeśli założymy, że partie
      kanapowe będą chiały mieć swoich przedstawicieli w parlamencie...

      no to ja nie mam wątpliwości, że to będzie duuuuuuuuuuuuużo więcej
      niż 20%
      • mr.sajgon majac poparcie 10 mln tylko 20% ? 24.07.10, 10:04
        8macek napisał:

        > jeśli wiadomo, że 2/3 wyborców lewicy głosowało na POwskiego
        > prezydenta plus jeśli wiadomo, że co najmniej połowa zwolenników PO
        > popiera palikota plus jeśli wiadomo, że zwolennicy PSL mają głęboko
        > w środku gdzieś swojego generała plus jeśli założymy, że partie
        > kanapowe będą chiały mieć swoich przedstawicieli w parlamencie...
        >
        > no to ja nie mam wątpliwości, że to będzie duuuuuuuuuuuuużo więcej
        > niż 20%

        To kto klamie, Palikot czy ty?
    • keram.keram Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:04
      15 %
    • allspice Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:04
      Głosy nizdecydowanych,zawiedzionych,a tych jest sporo,na pewno
      powyżej 15% ...może być 'języczkiem u wagi' i dla liberałów
      i socjaldemokratów.
      • mr.sajgon ;-))))))))))))))))))))))))) 24.07.10, 10:09
        zmien fusy w szklance bo te kiepsko cos wroza.
    • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:37
      kontestatorbg napisał:

      > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach

      mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona.
      • heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:38
        grand_bleu napisała:

        > kontestatorbg napisał:
        >
        > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach
        >
        > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona.

        Nie możliwe, żeby aż tak dużo! No, no, ma szanse Palikot stać się liczącą się
        partią!
        • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:43
          heofon napisała:

          > grand_bleu napisała:
          >
          > > kontestatorbg napisał:
          > >
          > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach
          > >
          > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona.
          >
          > Nie możliwe, żeby aż tak dużo! No, no, ma szanse Palikot stać się
          liczącą się
          > partią!

          Palikot partią? Błąd logiczny, czy freudowski?
          • heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 11:20
            W jaki sposób mógłby to być pomyłka freudowska? :S
            • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 11:59
              Zamiast zadawać pytania, napisz, dlaczego postawiłaś znak równości
              między partią i palikotem.
              • heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 12:29
                Bo rozmawiamy o partii Palikota? o.O
                • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 12:32
                  heofon napisała:

                  > Bo rozmawiamy o partii Palikota? o.O

                  mówisz partia, myślisz palikot, brawo!
                  • wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:10
                    Tak gwoli przypomnienia:
                    - nazwiska piszemy wielką literą
                    - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak wybitnego
                    męczennika jak Kaczyński)

                    • 8macek Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:27
                      a kawior jemy z małego palca albo łyżeczką koralową albo plastikową
                      z supermarketu...
                    • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:47


                      wylogowany.pielegniarz napisał:

                      > Tak gwoli przypomnienia:
                      > - nazwiska piszemy wielką literą

                      Nie drwi się ze zmarłych i ich rodzin - przekaż palikotowi.


                      > - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak
                      wybitnego męczennika jak Kaczyński)

                      "Duże litery stosuje się niekiedy również ze względów uczuciowych i
                      grzecznościowych, dla wyrażenia postawy uczuciowej piszącego, np.
                      jego szacunku, miłości, podziwu itp. – wobec tego, do kogo albo o
                      kim pisze. Można więc przez uszanowanie pisać dużą literą właściwie
                      wszelkie wyrazy (nazwy), a zwłaszcza takie, jak: Ojciec, Matka,
                      Ojczyzna, Naród, Państwo, Rząd, Sejm, Orzeł Biały, Wiosna Ludów,
                      Rewolucja Październikowa; podobnie nazwy niektórych godności i
                      tytułów, np.: Prezydent, Arcybiskup, Radca, Ekscelencja,
                      Cesarz. @ Utarł się też zwyczaj pisania dużą literą nazw osób, do
                      których się zwracamy w piśmie oraz osób bliskich adresatowi
                      wypowiedzi albo piszącemu (jeśli chcemy wyrazić się o nich z
                      szacunkiem)."
                      hamlet.pro.e-mouse.pl/uczen/?id=ortoldm
                      • wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:25
                        grand_bleu napisała:

                        >
                        >
                        > wylogowany.pielegniarz napisał:
                        >
                        > > Tak gwoli przypomnienia:
                        > > - nazwiska piszemy wielką literą
                        >
                        > Nie drwi się ze zmarłych i ich rodzin - przekaż palikotowi.

                        Zwróciłem jedynie na to uwagę, bo wygląda to małostkowo i śmiesznie. Coś, jakbyś
                        ze złości tupnęła nóżką:)

                        > > - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak
                        > wybitnego męczennika jak Kaczyński)
                        >
                        > "Duże litery stosuje się niekiedy


                        Sorry, ale mnie uczono inaczej. A mieszanie własnych emocji czy wyobrażeń o kimś
                        z zasadami pisowni jakoś mi się nie widzi:)
                      • wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:30
                        grand_bleu napisała:


                        > - przekaż palikotowi.


                        Niby jak:)?
                  • heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:19
                    Nie rozumiem dlaczego tak wokół tego krążysz zamiast od razu powiedzieć :S

                    Przecież jest jasne, że przynajmniej w tym momencie taka partia nie ma nic
                    innego do zaoferowania niż samego Palikota.

                    Więc co dokładnie mi udowodniłaś?
      • omamiony.wiedzmin Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:47
        grand_bleu napisała:

        > kontestatorbg napisał:
        >
        > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach
        >
        > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona.
        to już nie jest dno,jesteś w głębokim mule parę metrów niżej .......
        owoce miłości politycznej do jarosława k. są jak widac z lekka nieświeże by nie
        powiedziec cuchnące
        • vargtimmen Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:54

          Nie podoba Ci się styl retoryczny zapożyczony od pana Bartoszewskiego, Wiedźminku?

          Nie mów, że widzisz się w partii Palikota, bo to byłoby naprawdę smutne.
          • omamiony.wiedzmin Re: Partia Palikota 24.07.10, 16:20
            vargtimmen napisał:

            >
            > Nie podoba Ci się styl retoryczny zapożyczony od pana Bartoszewskiego, Wiedźmin
            > ku?
            >
            > Nie mów, że widzisz się w partii Palikota, bo to byłoby naprawdę smutne.
            Sorry Tim ale nie chce mi się z Wami gadac,daję tylko niekiedy upust swojej
            chamskiej złosliwosci
            Widocznie jestem skończonym degeneratem ale naprawdę nie widzę w czym Ty i
            Paczula jesteście lepsi od Janusza Palikota by miec czelnośc tak go flekowac.
            i
            tak ,nie wykluczam ,że zagłosuję w przyszłości na niego bądź jego partię bo mój
            zbydlęcony umysł ma qrewsko dośc tej pi..dolonej,politycznej obłudy i jest w
            odległości lat świetlnych daleko od Ciebie, Paczuli pisu, po czy sld.
            może kiedyś będzie jeszcze szansa pogadac normalnie ,niezbadane są wyroki Pani B.
            narazie
            • vargtimmen Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:05



              Palikot nie jest w porządku, jest dla mnie przedstawicielem najgorszej możliwej
              postawy w polityce: czystej destrukcji, psucia obyczajów, prymitywnego
              skandalizowania i odczłowieczania swoich ofiar (tak, tak ofiar...) - w imieniu i
              za cichym przyzwoleniem Władzy. I sam Palikot to faktycznie pół biedy, najgorsze
              jest to, że on to wszystko robi, najpewniej, za cichym przyzwoleniem władz PO, w
              których zasiada (polityka miłości, zgoda buduje i tym podobne frazesy). Ta
              mieszanina cynizmu PO z prymitywizmem i agresją Palikota to dla mnie mieszanina
              absolutnie nie do przyjęcia.

              Zapisuj się gdzie chcesz i trzymaj się ciepło.
              • vargtimmen PS 24.07.10, 17:15

                I jeszcze jedno dodam: nie wiem, czy masz obecnie jakieś ideały lub personalne
                sympatie polityczne, ale pomyśl przez chwilę, co się z nimi stanie, gdy staną na
                drodze do władzy PO lub frakcji Palikota i zajmie się nimi taki Palikot, lub
                ktoś, kto posłuży się jego knajacką metodą.... przy biernej postawie władz PO,
                do których Palikot należy, a może i przy cichym wsparciu państwowego aparatu
                ścigania i cyngli z mediów. Tępa, chamska agresja Władzy na opozycję. Czy może
                być coś gorszego?
              • wylogowany.pielegniarz Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 17:22
                ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat różnego
                chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego bardziej
                destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej wysokiej kultury a
                w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego:

                Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że
                Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast
                Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod
                płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę,
                złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których plucie
                Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach,
                stawianych przez poważne, opiniotwórcze media.


                To tyle, jeśli chodzi o destrukcję i brutalność.
                • vargtimmen Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 17:41
                  wylogowany.pielegniarz napisał:

                  > ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat różnego
                  > chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego bardziej
                  > destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej wysokiej kultury a
                  > w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego:
                  >
                  > Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że
                  > Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast
                  > Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod
                  > płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę,
                  > złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których plucie
                  > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach,
                  > stawianych przez poważne, opiniotwórcze media.
                  >

                  Widzisz, ja widzę politykę przez pryzmat jakości, rangi podnoszonych problemów i
                  przez pryzmat tego, na ile te problemy są stawiane w sposób umożliwiający ich
                  dyskusję.

                  Niestety, wiem, że polskie elity polityczne są skorumpowane, widzę złodziejstwo
                  wręcz bezczelne, widzę furiackie lobby antylustracyjne, widzę decyzje godzące w
                  rację stanu i masę świństwa w polskiej polityce.

                  Korupcja i republika kolesiów w epoce przedkaczyńskiej mają potwierdzenie w
                  szeregu ujawnionych afer. Uwłaszczenie nomenklatury postkomunistycznej i
                  wynikające z niego wpływy np. w mediach - widać jasno. Sprawa FOZZ też długo
                  miała status bajki o żelaznym wilku. To są sprawy dla państwa kluczowe, o nich
                  mówi Kaczyński - i dobrze.

                  A Palikot, kpiący z nadziei i podejrzeń matki Gosiewskiego i jej zabiegów, by
                  wyjaśnić śmierć syna, sytuuje się dla mnie w gronie zupełnych prymitywów. Bije w
                  bolesne sprawy ludzi, dla państwa nieistotne, skandalizując i rechocąc. Cóż mogę
                  powiedzieć, oprócz tego, że widzę w tym tylko tępą agresję, nie służącą niczemu,
                  oprócz interesu jego partii.
                • grand_bleu Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 18:36
                  wylogowany.pielegniarz napisał:

                  > ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat
                  różnego
                  > chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego
                  bardziej
                  > destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej
                  wysokiej kultury a
                  > w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego:

                  Nie ma różnego chamstwa. Są treści, które Ci się nie podobają i z
                  którymi się nie zgadzasz, a ponieważ brakuje Ci argumentów zgadzasz
                  się na przemoc słowną, jaką uprawia palikot i jemu podobni.

                  Ja uważam, że nie ma tematów tabu, jest prawo i obyczaj, które to
                  regulują. Palikot obyczaj niszczy, za (już nawet nie milczącą)
                  zgodą tzw. elity.
                  Donald Tusk jednym słowem mógłby palikota uciszyć, ale tego nie
                  robi, a to znaczy, że metoda palikota mu odpowiada.


                  > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych
                  zarzutach, stawianych przez poważne, opiniotwórcze media.

                  Daj przykład tych najcięższych zarzutów, które miały by być
                  usprawiedliwieniem dla tego, co wygaduje palikot.
                • basia.basia Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 23:49
                  wylogowany.pielegniarz napisał:

                  > Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że
                  > Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast
                  > Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod
                  > płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę,
                  > złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których pluci
                  > e
                  > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach,
                  > stawianych przez poważne, opiniotwórcze media.
                  >
                  >
                  > To tyle, jeśli chodzi o destrukcję i brutalność.

                  Nie mogę napisać, że z ust mi to wyjąłeś, bo sama bym tak dobrze nie umiała
                  opisać tej różnicy:) Dzisiaj Czubaszek pytana o "wyczyny" Palikota powiedziała
                  tylko tyle, że jest on anitodum na PiS. I ma rację.

                  Choć osobiście uważam, że mógłby sobie darować np. "g...o wybiło".

                  A tak w ogóle to dobrze pamiętam zagrywki pisowskie z początku wojny np. tę
                  (autor JarKacz w tvp), że Tusk ciężko zniósł porażkę (w boju prezydenckim) w
                  2005 i ma problemy psychiczne. Przedtem był dziadek z Wehrmachtu i ciągoty
                  proniemieckie (teraz ma ruskie).
        • grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 18:17
          omamiony.wiedzmin napisał:

          > grand_bleu napisała:
          >
          > > kontestatorbg napisał:
          > >
          > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach
          > >
          > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona.
          >
          > to już nie jest dno,jesteś w głębokim mule parę metrów
          niżej .......

          To nie muł, to gnój, wszyscy się w nim taplamy. I to jest
          efekt "polityki miłości" uprawianej przez Twojego ulubionego
          premiera.
    • haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:59
      Ja myślę, że przełomem będą wybory wrześniowe w platformie. Jeżeli
      Tusk przeforsuje swoją koncepcję rozszerzenia zarządu, to Palikot
      znajdzie się tam automatycznie jako szef regionu. Wtedy trudno mu
      będzie wystąpić otwarcie z nową inicjatywą polityczną.

      Ciekawe też będą wybory do nowego kierownictwa klubu. Głupek
      Tomczykiewicz wyraża w każdym wystąpieniu swoje obrzydzenie do
      Palikota. Jeżeli weźmie do zarządu Gowina to Palikot spokojnie może
      przyśpieszyć z inicjatywą polityczną, protuskową. Pod hasłem obrony
      Tuska i liberałów od intrygantów w rodzaju Schetyny i platfusowych
      propisowskich dewotów.
      • ruski99 Re: Partia Palikota 24.07.10, 12:37
        Jak Tomczykiewicz weźmie do zarządu nawiedzonego Gowina, to będę pierwszy który
        z bólem serca odpuści sobie PO. I również będę pierwszy, który złoży deklarację
        członkowską w partii Palikota. Na pohybel z katobolszewickimi politykami. Dość
        tego!!!
        Uważam , że PO będzie nie na rękę rozstawać się z Palikotem i go marginalizować.
        Facet się wnerwi i założy własne ugrupowanie. I nie będzie to kanapa tak jak
        Jurka i ta żałosna Polska21. 10-15 procent ma na starcie.
    • 111normalnyczlowiek1 KomunistycznaPartiaProstytutekPolitycznychPalikota 24.07.10, 12:46
      kontestatorbg napisał: Ciekawe ile procent by uzyskała

      ---> To zależy ilu takich jak Miller, Bartoszewski,Sikorski, Wajda, Kutz, Wołek,
      Kuczyński, Nowak, Arabski, Śledzińska-Katarasińska, Kidawa-Błońska, Pitera ...
      zapisze się do takiej partii.
      • keram.keram Re: KomunistycznaPartiaProstytutekPolitycznychPal 24.07.10, 13:09
        Zamilcz tajny współpracowniku SB
    • zoro_wieczorowo_poro Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:35
      i paru liberałów z SLD do tego kilku jak Kutz z PO i całkiem duża siła się uzbiera
      • mr.sajgon Oglaszasz wyprzedaz 24.07.10, 13:37
        zoro_wieczorowo_poro napisał:

        > i paru liberałów z SLD do tego kilku jak Kutz z PO i całkiem duża siła się uzbi
        > era

        gniotow na ktore nie bylo chetnych.
      • haen1950 Re: Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:43
        Dodaj do tego struktury PD i SdPL oraz sporo ludzi od Piskorskiego z
        Olechowskim na czele. Tylko gwizdnąć i zbiegną się jak pszczółki na
        lukier.

        No i z forsą na początek całkiem bezproblemowo.
        • zoro_wieczorowo_poro Re: Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:47
          i będą minimum trzecią siłą, ale taką która przejmie po PSL rolę koalicjanta.
          Czyli zawsze mają głos i rządzą :)
    • purchawkapuknieta Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:38
      Dostałaby sporo.byłby to jednak ostatni numer Palikota. Jako lider nie ma szans
      utrzymać się w światku polityki. Nie ma nic do zaproponowania oprócz
      antypisostwa i niecheci do Kościoła. (wiem, to dużo, ale czy wystarczy? chyba
      już nie po wyborze BronKoma na prezydenta). zakladałby nowe kolejne partie,
      zmieniał, przechodził, aż w końcu stałby się Niesiołowskim.
      • etwas-geheimnis Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:48
        Uwazam że sie mylisz.Program do zaproponowania jest łatwo stworzyc ,trudniej
        realizować ,ale dla partii Palikota ( oceniam na 10%)to nie problem. Nie rzadzi
        -realizować nie musi.:-)
        • haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:33
          Facet niewiele pozostawia przypadkowi. Program już powstał w zeszłym
          roku, nikt nie chciał tego zauważyć. Tylko akcenty laickie trzeba
          dołożyć, mocne.

          W obecnej sytuacji to samograj polityczny. Klechy bardzo przesadziły
          z upolitycznieniem kościoła. Praktycznie są zapleczem jednej partii.
    • jkiko Re: Partia Palikota 24.07.10, 14:12
      szmalcownik wydawał na pewną śmierc np. Żydów Niemcom
      w czasie wojny.
      Od
      słowa: "szmal" = pieniądze
      PS.
      Janusz Palikot nie jest potrzebny ani PO, ani Polsce,
      ani nawet światu,
      a działa na zlecenie ze Wschodu.
      COŚ DO PO-CZYTANIA [BLOGGER 'matka-kurka' PISZE]:
      1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza
      Palikota, w czasie
      II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał
      polskich Żydów do
      Majdanka i Auschwitz?
      2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot
      stał się nagle
      człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w
      tym czasie, gdy
      ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i
      nacjonalizacji.
      3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z
      Biłgoraja na całe dwa
      lata,
      a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była
      identyfikacja
      szmalcowników
      przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w
      Biłgoraju?
      4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski
      Żyd, szantażowany i

      wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały
      z transportu do
      obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w
      roku 1963?
      5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast
      zajął się
      przyjaciel
      rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?
      6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba
      Schumanna są
      nieznane?
      7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem
      i przyczyną jego
      śmierci było przysłowiowe "zapicie na śmierć"?
      8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian
      Palikot zmarł na
      chodniku?
      9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem
      śmierci swojego ojca

      Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?
      10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto
      był spadkobiercą i

      czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze
      zostały zainwestowane w

      firmy Janusza Palikota?
      11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania
      odebranego od ojca

      mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał
      trwałego urazu
      psychicznego?
      12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w
      klinice
      psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma
      przeszłość ojca mordercy
      i
      alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota,
      która nosi
      znamiona
      poważnych zaburzeń psychicznych.
      13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być
      ekshumowane, aby zbadać

      przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich,
      w tym Janusza
      Palikota?
      14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn
      alkoholika, który widział

      tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim
      alkoholem, przyczyną
      milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie
      nie świadczy o
      wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci
      zysku za wszelką
      cenę przypominającej zachowania ojca?
      15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie
      powinien zamieścić

      na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby
      poszkodowani przez Mariana
      Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać
      swojego oprawcę?
      16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej
      zainwestował brudne i
      krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien
      wypłacić rodzinom
      prześladowanych Żydów odszkodowania?

      Stawiam te wszystkie pytania i interesuje mnie tylko
      parę rzeczy. Czy
      Janusz Palikot ukradnie mi ten tekst, jak niegdyś
      ukradł mi tekst
      utrzymany w podobnym tonie, a dotyczący Rajmunda
      Kaczyńskiego? Czy
      opublikuje ten tekst na swoim blogu? Czy odpowie
      rzeczowo i udowodni
      ponad wszelką wątpliwość, że podobne wydarzenia nigdy
      nie miały
      miejsca?
      Czy podda się badaniu psychiatrycznemu? Czy media
      podejmą choćby jeden

      wątek?
      • etwas-geheimnis Re: Partia Palikota 24.07.10, 16:01
        Wklepujecie w różnych miejscach te głupoty i myslicie że Janusz na nie bedzie
        odpowiadał? Oleje ciepłym moczem :-)Masz informacje o jakims przestepstwie to do
        prokuratury ,tutaj to tylko mącenie wody.
    • orle.szpony Wzakładach psychiatrycznych 100% POparcia ma pewne 24.07.10, 17:42

      • honeyr ...serio, cały PiS zagłosuje za Palikotem ?? 25.07.10, 01:18
    • vladexpat Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. 24.07.10, 18:21
      Partia Palikota to brednie rozpowszechniane przez pisowskich
      prowokatorów. Ani on partii zakładać nie zamierza, ani nikt go z PO
      nie wywali.
      • heofon Re: Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem 24.07.10, 18:38
        Myślisz? Mi się wydaje, że gdyby rzeczywiście założył partię centro-lewicową, i
        to "palikotowską" w stylu, to miałby szanse zaaktywizować część elektoratu,
        który normalnie nie głosuje.

        I że koalicja takiej partii z PO mogłaby się ładnie procentowo zsumować... ;-)
        • vladexpat Re: Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem 24.07.10, 21:40
          heofon napisała:

          > Myślisz? Mi się wydaje, że gdyby rzeczywiście założył partię
          centro-lewicową, i
          > to "palikotowską" w stylu, to miałby szanse zaaktywizować część
          elektoratu,
          > który normalnie nie głosuje.
          >
          > I że koalicja takiej partii z PO mogłaby się ładnie procentowo
          zsumować... ;-)
          Palikot nie jest głupi i wie, że nie będzie w stanie utrzymać
          długo odpowiedniego napięcia emocjonalnego. Ruch poparcia to
          pomysł zadaniowy. I tylko takim będzie, równolegle do rutyny
          działalności partyjnej.
    • trevik Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 21:59
      to sa powody, dla ktorych nie wywala tych panow z PO.
      Wrogowie PO zycza tej partii tego, z czym sami maja problemy, pytanie, czy
      centrum (politycy umiarkowani, zarowno z lewej, jak i z prawej) maja
      ochote umacniac sie przez paczkowanie, gdy poza nimi beton,

      T.
      • mr.sajgon Re: Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 22:02
        trevik napisał:

        > to sa powody, dla ktorych nie wywala tych panow z PO.
        > Wrogowie PO zycza tej partii tego, z czym sami maja problemy, pytanie, czy
        > centrum (politycy umiarkowani, zarowno z lewej, jak i z prawej) maja
        > ochote umacniac sie przez paczkowanie, gdy poza nimi beton,
        >
        > T.

        Podoba mi sie ten zestaw Palikot - Gowin i odwroce
        Prostytutka polityczna i ksiadz wikary.
        Teraz zasadnicze pytanie, jakie lacza ich interesy ?
        • heofon Re: Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 22:13
          mr.sajgon napisał:

          > Podoba mi sie ten zestaw Palikot - Gowin i odwroce
          > Prostytutka polityczna i ksiadz wikary.
          > Teraz zasadnicze pytanie, jakie lacza ich interesy ?

          No, z tym przykładem to trafiłeś jak z Curie-Skłodowską...
    • psiogon Re: Partia Palikota 25.07.10, 01:48
      Głównym powodem, dla którego Palikot pozostanie w PO jest to, że jest im
      niezbędny. Wykreowanie następnego Palikota trwałoby 1-2 lata (jeżeli dałoby się
      znaleźć takiego), a na to nie ma już czasu. Opowiadania Palikota o zakładaniu
      własnej partii to takie gadanie dla gadania, i chyba tego to już nikt poważnie
      nie bierze ??????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka