kontestatorbg 24.07.10, 09:25 Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach i czy to jest główny powód dla którego nie wywalą go z PO Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:40 Przy profesjonaliźmie Palikota po roku działalności do dwudziestu procent. Nędza tzw lewicy jest totalna. Palikot jednak musi dotrwać do wyborów samorządowych. Jeżeli umocni swoją pozycję na lubelszczyźnie, to droga otwarta. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:52 >Nędza tzw lewicy jest totalna. Lewica jest nijaka, PO nieudolna i robi za kapciowych kleru katolickiego. PiSlamsci sa nie do przyjecia i wstyd, ze takie cuś istnieje. Wlaściwie to nie ma partii, ktora dawala by nadzieje na normalne, prawdziwie swieckie i przyjazne obywatelowi panstwo. Jest w polityce pare osob, ktore mogly by stworzyc partie normalnych ludzi. Jedną z takich osob jest Palikot. Odpowiedz Link Zgłoś
gucio60 Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:45 Jeżeli będą mu robić trudności w PO, jestem za jego ugupowaniem. To jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem. Za nim pójdzie wielu tak z PO jak i z lewicy, odrzuconych przez Napieralskiego. Gdyby stworzyli rozsądny, polityczny program o co wcale nie jest trudno, to mają duże szanse stać się silną frakcją w parlamencie - jako grupa środka. Odpowiedz Link Zgłoś
primasort Re: Partia Palikota 24.07.10, 09:59 gucio60 napisał: >To jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem. Naprawdę tylko o to chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
kontestatorbg Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:08 primasort napisała: > gucio60 napisał: > >To jedyny rozsądny i odważny facet w sejmie odnośnie rozprawy z PiSem. > > Naprawdę tylko o to chodzi? Od dawna tylko o to chodzi. KAżdy kto powie że nie lubi PiSu i zakłada partię ma na dzień dobry +10% poparcia. A to ze się na niczym nie zna to nie ważne. Wązne że PiSu nie lubi. Ot polska polityka i mentalność wyborców Odpowiedz Link Zgłoś
8macek moim zdaniem duuuużo więcej niż 20% 24.07.10, 09:56 jeśli wiadomo, że 2/3 wyborców lewicy głosowało na POwskiego prezydenta plus jeśli wiadomo, że co najmniej połowa zwolenników PO popiera palikota plus jeśli wiadomo, że zwolennicy PSL mają głęboko w środku gdzieś swojego generała plus jeśli założymy, że partie kanapowe będą chiały mieć swoich przedstawicieli w parlamencie... no to ja nie mam wątpliwości, że to będzie duuuuuuuuuuuuużo więcej niż 20% Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon majac poparcie 10 mln tylko 20% ? 24.07.10, 10:04 8macek napisał: > jeśli wiadomo, że 2/3 wyborców lewicy głosowało na POwskiego > prezydenta plus jeśli wiadomo, że co najmniej połowa zwolenników PO > popiera palikota plus jeśli wiadomo, że zwolennicy PSL mają głęboko > w środku gdzieś swojego generała plus jeśli założymy, że partie > kanapowe będą chiały mieć swoich przedstawicieli w parlamencie... > > no to ja nie mam wątpliwości, że to będzie duuuuuuuuuuuuużo więcej > niż 20% To kto klamie, Palikot czy ty? Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:04 Głosy nizdecydowanych,zawiedzionych,a tych jest sporo,na pewno powyżej 15% ...może być 'języczkiem u wagi' i dla liberałów i socjaldemokratów. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon ;-))))))))))))))))))))))))) 24.07.10, 10:09 zmien fusy w szklance bo te kiepsko cos wroza. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:37 kontestatorbg napisał: > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona. Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:38 grand_bleu napisała: > kontestatorbg napisał: > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona. Nie możliwe, żeby aż tak dużo! No, no, ma szanse Palikot stać się liczącą się partią! Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:43 heofon napisała: > grand_bleu napisała: > > > kontestatorbg napisał: > > > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach > > > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona. > > Nie możliwe, żeby aż tak dużo! No, no, ma szanse Palikot stać się liczącą się > partią! Palikot partią? Błąd logiczny, czy freudowski? Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 11:20 W jaki sposób mógłby to być pomyłka freudowska? :S Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 11:59 Zamiast zadawać pytania, napisz, dlaczego postawiłaś znak równości między partią i palikotem. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 12:32 heofon napisała: > Bo rozmawiamy o partii Palikota? o.O mówisz partia, myślisz palikot, brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:10 Tak gwoli przypomnienia: - nazwiska piszemy wielką literą - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak wybitnego męczennika jak Kaczyński) Odpowiedz Link Zgłoś
8macek Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:27 a kawior jemy z małego palca albo łyżeczką koralową albo plastikową z supermarketu... Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:47 wylogowany.pielegniarz napisał: > Tak gwoli przypomnienia: > - nazwiska piszemy wielką literą Nie drwi się ze zmarłych i ich rodzin - przekaż palikotowi. > - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak wybitnego męczennika jak Kaczyński) "Duże litery stosuje się niekiedy również ze względów uczuciowych i grzecznościowych, dla wyrażenia postawy uczuciowej piszącego, np. jego szacunku, miłości, podziwu itp. – wobec tego, do kogo albo o kim pisze. Można więc przez uszanowanie pisać dużą literą właściwie wszelkie wyrazy (nazwy), a zwłaszcza takie, jak: Ojciec, Matka, Ojczyzna, Naród, Państwo, Rząd, Sejm, Orzeł Biały, Wiosna Ludów, Rewolucja Październikowa; podobnie nazwy niektórych godności i tytułów, np.: Prezydent, Arcybiskup, Radca, Ekscelencja, Cesarz. @ Utarł się też zwyczaj pisania dużą literą nazw osób, do których się zwracamy w piśmie oraz osób bliskich adresatowi wypowiedzi albo piszącemu (jeśli chcemy wyrazić się o nich z szacunkiem)." hamlet.pro.e-mouse.pl/uczen/?id=ortoldm Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:25 grand_bleu napisała: > > > wylogowany.pielegniarz napisał: > > > Tak gwoli przypomnienia: > > - nazwiska piszemy wielką literą > > Nie drwi się ze zmarłych i ich rodzin - przekaż palikotowi. Zwróciłem jedynie na to uwagę, bo wygląda to małostkowo i śmiesznie. Coś, jakbyś ze złości tupnęła nóżką:) > > - prezydent piszemy małą literą(nawet, gdy dotyczy to tak > wybitnego męczennika jak Kaczyński) > > "Duże litery stosuje się niekiedy Sorry, ale mnie uczono inaczej. A mieszanie własnych emocji czy wyobrażeń o kimś z zasadami pisowni jakoś mi się nie widzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:30 grand_bleu napisała: > - przekaż palikotowi. Niby jak:)? Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:19 Nie rozumiem dlaczego tak wokół tego krążysz zamiast od razu powiedzieć :S Przecież jest jasne, że przynajmniej w tym momencie taka partia nie ma nic innego do zaoferowania niż samego Palikota. Więc co dokładnie mi udowodniłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
omamiony.wiedzmin Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:47 grand_bleu napisała: > kontestatorbg napisał: > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona. to już nie jest dno,jesteś w głębokim mule parę metrów niżej ....... owoce miłości politycznej do jarosława k. są jak widac z lekka nieświeże by nie powiedziec cuchnące Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:54 Nie podoba Ci się styl retoryczny zapożyczony od pana Bartoszewskiego, Wiedźminku? Nie mów, że widzisz się w partii Palikota, bo to byłoby naprawdę smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
omamiony.wiedzmin Re: Partia Palikota 24.07.10, 16:20 vargtimmen napisał: > > Nie podoba Ci się styl retoryczny zapożyczony od pana Bartoszewskiego, Wiedźmin > ku? > > Nie mów, że widzisz się w partii Palikota, bo to byłoby naprawdę smutne. Sorry Tim ale nie chce mi się z Wami gadac,daję tylko niekiedy upust swojej chamskiej złosliwosci Widocznie jestem skończonym degeneratem ale naprawdę nie widzę w czym Ty i Paczula jesteście lepsi od Janusza Palikota by miec czelnośc tak go flekowac. i tak ,nie wykluczam ,że zagłosuję w przyszłości na niego bądź jego partię bo mój zbydlęcony umysł ma qrewsko dośc tej pi..dolonej,politycznej obłudy i jest w odległości lat świetlnych daleko od Ciebie, Paczuli pisu, po czy sld. może kiedyś będzie jeszcze szansa pogadac normalnie ,niezbadane są wyroki Pani B. narazie Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Partia Palikota 24.07.10, 17:05 Palikot nie jest w porządku, jest dla mnie przedstawicielem najgorszej możliwej postawy w polityce: czystej destrukcji, psucia obyczajów, prymitywnego skandalizowania i odczłowieczania swoich ofiar (tak, tak ofiar...) - w imieniu i za cichym przyzwoleniem Władzy. I sam Palikot to faktycznie pół biedy, najgorsze jest to, że on to wszystko robi, najpewniej, za cichym przyzwoleniem władz PO, w których zasiada (polityka miłości, zgoda buduje i tym podobne frazesy). Ta mieszanina cynizmu PO z prymitywizmem i agresją Palikota to dla mnie mieszanina absolutnie nie do przyjęcia. Zapisuj się gdzie chcesz i trzymaj się ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen PS 24.07.10, 17:15 I jeszcze jedno dodam: nie wiem, czy masz obecnie jakieś ideały lub personalne sympatie polityczne, ale pomyśl przez chwilę, co się z nimi stanie, gdy staną na drodze do władzy PO lub frakcji Palikota i zajmie się nimi taki Palikot, lub ktoś, kto posłuży się jego knajacką metodą.... przy biernej postawie władz PO, do których Palikot należy, a może i przy cichym wsparciu państwowego aparatu ścigania i cyngli z mediów. Tępa, chamska agresja Władzy na opozycję. Czy może być coś gorszego? Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowany.pielegniarz Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 17:22 ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat różnego chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego bardziej destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej wysokiej kultury a w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego: Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę, złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których plucie Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach, stawianych przez poważne, opiniotwórcze media. To tyle, jeśli chodzi o destrukcję i brutalność. Odpowiedz Link Zgłoś
vargtimmen Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 17:41 wylogowany.pielegniarz napisał: > ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat różnego > chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego bardziej > destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej wysokiej kultury a > w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego: > > Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że > Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast > Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod > płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę, > złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których plucie > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach, > stawianych przez poważne, opiniotwórcze media. > Widzisz, ja widzę politykę przez pryzmat jakości, rangi podnoszonych problemów i przez pryzmat tego, na ile te problemy są stawiane w sposób umożliwiający ich dyskusję. Niestety, wiem, że polskie elity polityczne są skorumpowane, widzę złodziejstwo wręcz bezczelne, widzę furiackie lobby antylustracyjne, widzę decyzje godzące w rację stanu i masę świństwa w polskiej polityce. Korupcja i republika kolesiów w epoce przedkaczyńskiej mają potwierdzenie w szeregu ujawnionych afer. Uwłaszczenie nomenklatury postkomunistycznej i wynikające z niego wpływy np. w mediach - widać jasno. Sprawa FOZZ też długo miała status bajki o żelaznym wilku. To są sprawy dla państwa kluczowe, o nich mówi Kaczyński - i dobrze. A Palikot, kpiący z nadziei i podejrzeń matki Gosiewskiego i jej zabiegów, by wyjaśnić śmierć syna, sytuuje się dla mnie w gronie zupełnych prymitywów. Bije w bolesne sprawy ludzi, dla państwa nieistotne, skandalizując i rechocąc. Cóż mogę powiedzieć, oprócz tego, że widzę w tym tylko tępą agresję, nie służącą niczemu, oprócz interesu jego partii. Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 18:36 wylogowany.pielegniarz napisał: > ...to mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem już wcześniej na temat różnego > chamstwa - tego otwartego, oczywistego i rażącego formą od tego bardziej > destrukcyjnego, ukrytego i przykrytego płaszczykiem rzekomej wysokiej kultury a > w rzeczywistości o wiele bardziej brutalnego: Nie ma różnego chamstwa. Są treści, które Ci się nie podobają i z którymi się nie zgadzasz, a ponieważ brakuje Ci argumentów zgadzasz się na przemoc słowną, jaką uprawia palikot i jemu podobni. Ja uważam, że nie ma tematów tabu, jest prawo i obyczaj, które to regulują. Palikot obyczaj niszczy, za (już nawet nie milczącą) zgodą tzw. elity. Donald Tusk jednym słowem mógłby palikota uciszyć, ale tego nie robi, a to znaczy, że metoda palikota mu odpowiada. > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach, stawianych przez poważne, opiniotwórcze media. Daj przykład tych najcięższych zarzutów, które miały by być usprawiedliwieniem dla tego, co wygaduje palikot. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Co do destrukcji i psucia... 24.07.10, 23:49 wylogowany.pielegniarz napisał: > Metody Palikota od metod Kaczyńskich różnią się tym, że > Palikot wali po chamsku, jeśli chodzi o formę i prosto z mostu, natomiast > Kaczyńscy stosują metodę uderzania w białych rękawiczkach, gdzie pod > płaszczykiem wysokiej kultury osobistej mamy insynuacje o agenturę, zdradę, > złodziejstwo, czyli najbardziej fundamentalne dla polityków, przy których pluci > e > Palikota wygląda jak sensacyjki tabloidów przy najcięższych zarzutach, > stawianych przez poważne, opiniotwórcze media. > > > To tyle, jeśli chodzi o destrukcję i brutalność. Nie mogę napisać, że z ust mi to wyjąłeś, bo sama bym tak dobrze nie umiała opisać tej różnicy:) Dzisiaj Czubaszek pytana o "wyczyny" Palikota powiedziała tylko tyle, że jest on anitodum na PiS. I ma rację. Choć osobiście uważam, że mógłby sobie darować np. "g...o wybiło". A tak w ogóle to dobrze pamiętam zagrywki pisowskie z początku wojny np. tę (autor JarKacz w tvp), że Tusk ciężko zniósł porażkę (w boju prezydenckim) w 2005 i ma problemy psychiczne. Przedtem był dziadek z Wehrmachtu i ciągoty proniemieckie (teraz ma ruskie). Odpowiedz Link Zgłoś
grand_bleu Re: Partia Palikota 24.07.10, 18:17 omamiony.wiedzmin napisał: > grand_bleu napisała: > > > kontestatorbg napisał: > > > > > Ciekawe ile procent by uzyskała w wyborach > > > > mniej więcej tyle procent, ile liczy Polska zbydlęcona. > > to już nie jest dno,jesteś w głębokim mule parę metrów niżej ....... To nie muł, to gnój, wszyscy się w nim taplamy. I to jest efekt "polityki miłości" uprawianej przez Twojego ulubionego premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 10:59 Ja myślę, że przełomem będą wybory wrześniowe w platformie. Jeżeli Tusk przeforsuje swoją koncepcję rozszerzenia zarządu, to Palikot znajdzie się tam automatycznie jako szef regionu. Wtedy trudno mu będzie wystąpić otwarcie z nową inicjatywą polityczną. Ciekawe też będą wybory do nowego kierownictwa klubu. Głupek Tomczykiewicz wyraża w każdym wystąpieniu swoje obrzydzenie do Palikota. Jeżeli weźmie do zarządu Gowina to Palikot spokojnie może przyśpieszyć z inicjatywą polityczną, protuskową. Pod hasłem obrony Tuska i liberałów od intrygantów w rodzaju Schetyny i platfusowych propisowskich dewotów. Odpowiedz Link Zgłoś
ruski99 Re: Partia Palikota 24.07.10, 12:37 Jak Tomczykiewicz weźmie do zarządu nawiedzonego Gowina, to będę pierwszy który z bólem serca odpuści sobie PO. I również będę pierwszy, który złoży deklarację członkowską w partii Palikota. Na pohybel z katobolszewickimi politykami. Dość tego!!! Uważam , że PO będzie nie na rękę rozstawać się z Palikotem i go marginalizować. Facet się wnerwi i założy własne ugrupowanie. I nie będzie to kanapa tak jak Jurka i ta żałosna Polska21. 10-15 procent ma na starcie. Odpowiedz Link Zgłoś
111normalnyczlowiek1 KomunistycznaPartiaProstytutekPolitycznychPalikota 24.07.10, 12:46 kontestatorbg napisał: Ciekawe ile procent by uzyskała ---> To zależy ilu takich jak Miller, Bartoszewski,Sikorski, Wajda, Kutz, Wołek, Kuczyński, Nowak, Arabski, Śledzińska-Katarasińska, Kidawa-Błońska, Pitera ... zapisze się do takiej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram Re: KomunistycznaPartiaProstytutekPolitycznychPal 24.07.10, 13:09 Zamilcz tajny współpracowniku SB Odpowiedz Link Zgłoś
zoro_wieczorowo_poro Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:35 i paru liberałów z SLD do tego kilku jak Kutz z PO i całkiem duża siła się uzbiera Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Oglaszasz wyprzedaz 24.07.10, 13:37 zoro_wieczorowo_poro napisał: > i paru liberałów z SLD do tego kilku jak Kutz z PO i całkiem duża siła się uzbi > era gniotow na ktore nie bylo chetnych. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:43 Dodaj do tego struktury PD i SdPL oraz sporo ludzi od Piskorskiego z Olechowskim na czele. Tylko gwizdnąć i zbiegną się jak pszczółki na lukier. No i z forsą na początek całkiem bezproblemowo. Odpowiedz Link Zgłoś
zoro_wieczorowo_poro Re: Palikot- Kalisz - Olejniczak 24.07.10, 13:47 i będą minimum trzecią siłą, ale taką która przejmie po PSL rolę koalicjanta. Czyli zawsze mają głos i rządzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
purchawkapuknieta Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:38 Dostałaby sporo.byłby to jednak ostatni numer Palikota. Jako lider nie ma szans utrzymać się w światku polityki. Nie ma nic do zaproponowania oprócz antypisostwa i niecheci do Kościoła. (wiem, to dużo, ale czy wystarczy? chyba już nie po wyborze BronKoma na prezydenta). zakladałby nowe kolejne partie, zmieniał, przechodził, aż w końcu stałby się Niesiołowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Partia Palikota 24.07.10, 13:48 Uwazam że sie mylisz.Program do zaproponowania jest łatwo stworzyc ,trudniej realizować ,ale dla partii Palikota ( oceniam na 10%)to nie problem. Nie rzadzi -realizować nie musi.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Partia Palikota 24.07.10, 15:33 Facet niewiele pozostawia przypadkowi. Program już powstał w zeszłym roku, nikt nie chciał tego zauważyć. Tylko akcenty laickie trzeba dołożyć, mocne. W obecnej sytuacji to samograj polityczny. Klechy bardzo przesadziły z upolitycznieniem kościoła. Praktycznie są zapleczem jednej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
jkiko Re: Partia Palikota 24.07.10, 14:12 szmalcownik wydawał na pewną śmierc np. Żydów Niemcom w czasie wojny. Od słowa: "szmal" = pieniądze PS. Janusz Palikot nie jest potrzebny ani PO, ani Polsce, ani nawet światu, a działa na zlecenie ze Wschodu. COŚ DO PO-CZYTANIA [BLOGGER 'matka-kurka' PISZE]: 1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz? 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji. 3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju? 4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963? 5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik? 6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane? 7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe "zapicie na śmierć"? 8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku? 9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy? 10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego? 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. 13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota? 14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca? 15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę? 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania? Stawiam te wszystkie pytania i interesuje mnie tylko parę rzeczy. Czy Janusz Palikot ukradnie mi ten tekst, jak niegdyś ukradł mi tekst utrzymany w podobnym tonie, a dotyczący Rajmunda Kaczyńskiego? Czy opublikuje ten tekst na swoim blogu? Czy odpowie rzeczowo i udowodni ponad wszelką wątpliwość, że podobne wydarzenia nigdy nie miały miejsca? Czy podda się badaniu psychiatrycznemu? Czy media podejmą choćby jeden wątek? Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Partia Palikota 24.07.10, 16:01 Wklepujecie w różnych miejscach te głupoty i myslicie że Janusz na nie bedzie odpowiadał? Oleje ciepłym moczem :-)Masz informacje o jakims przestepstwie to do prokuratury ,tutaj to tylko mącenie wody. Odpowiedz Link Zgłoś
vladexpat Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. 24.07.10, 18:21 Partia Palikota to brednie rozpowszechniane przez pisowskich prowokatorów. Ani on partii zakładać nie zamierza, ani nikt go z PO nie wywali. Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem 24.07.10, 18:38 Myślisz? Mi się wydaje, że gdyby rzeczywiście założył partię centro-lewicową, i to "palikotowską" w stylu, to miałby szanse zaaktywizować część elektoratu, który normalnie nie głosuje. I że koalicja takiej partii z PO mogłaby się ładnie procentowo zsumować... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
vladexpat Re: Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem 24.07.10, 21:40 heofon napisała: > Myślisz? Mi się wydaje, że gdyby rzeczywiście założył partię centro-lewicową, i > to "palikotowską" w stylu, to miałby szanse zaaktywizować część elektoratu, > który normalnie nie głosuje. > > I że koalicja takiej partii z PO mogłaby się ładnie procentowo zsumować... ;-) Palikot nie jest głupi i wie, że nie będzie w stanie utrzymać długo odpowiedniego napięcia emocjonalnego. Ruch poparcia to pomysł zadaniowy. I tylko takim będzie, równolegle do rutyny działalności partyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
trevik Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 21:59 to sa powody, dla ktorych nie wywala tych panow z PO. Wrogowie PO zycza tej partii tego, z czym sami maja problemy, pytanie, czy centrum (politycy umiarkowani, zarowno z lewej, jak i z prawej) maja ochote umacniac sie przez paczkowanie, gdy poza nimi beton, T. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 22:02 trevik napisał: > to sa powody, dla ktorych nie wywala tych panow z PO. > Wrogowie PO zycza tej partii tego, z czym sami maja problemy, pytanie, czy > centrum (politycy umiarkowani, zarowno z lewej, jak i z prawej) maja > ochote umacniac sie przez paczkowanie, gdy poza nimi beton, > > T. Podoba mi sie ten zestaw Palikot - Gowin i odwroce Prostytutka polityczna i ksiadz wikary. Teraz zasadnicze pytanie, jakie lacza ich interesy ? Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: Partia Palikota, Gowina, Schetyny... 24.07.10, 22:13 mr.sajgon napisał: > Podoba mi sie ten zestaw Palikot - Gowin i odwroce > Prostytutka polityczna i ksiadz wikary. > Teraz zasadnicze pytanie, jakie lacza ich interesy ? No, z tym przykładem to trafiłeś jak z Curie-Skłodowską... Odpowiedz Link Zgłoś
psiogon Re: Partia Palikota 25.07.10, 01:48 Głównym powodem, dla którego Palikot pozostanie w PO jest to, że jest im niezbędny. Wykreowanie następnego Palikota trwałoby 1-2 lata (jeżeli dałoby się znaleźć takiego), a na to nie ma już czasu. Opowiadania Palikota o zakładaniu własnej partii to takie gadanie dla gadania, i chyba tego to już nikt poważnie nie bierze ?????? Odpowiedz Link Zgłoś