Dodaj do ulubionych

Co padliniarz wywlecze ?

29.03.11, 19:27
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9342950,Wybory_2011__Kurski___Spin_doktor__To_degradujace.html
Dziadek z Wermahtu był, samopobicie było

Co ten szeroki horyzont wymyśli ?
Obserwuj wątek
    • porannakawa01 Re: Co padliniarz wywlecze ? 29.03.11, 19:37
      Mama Kaczyńskich?
      Schorpowana, stara, spracowana zaprzągnieta do kampanii wyborczej PiS?
      Bezlitośnie?
      Najpierw ŚP Brat ale już wyborczo się zużył, teraz Matkę?
      Bez litości są!
      Matka Boska Zawsze Dziewica a Królowa Polski i za to się zabierze!
      • mowiono.mi.ze.to.on to możliwy scenariusz 29.03.11, 19:59
        nic mnie nie zaskoczy.
    • zzarda32 Re: Co padliniarz wywlecze ? 29.03.11, 20:08
      To pryszcz Ciekawsze pytanie to co wyciągnie Giertych???
      • bertolli Re: akcentowanie 01.04.11, 04:13
        ostentacyjne kaszubskosci?
        chory fack

        "System Tuska", "Moralna szara strefa III RP" - to tytuły dwóch spośród 114 rozdziałów "Raportu o stanie RP" autorstwa Jarosława Kaczyńskiego. W raporcie prezes zarzuca politykom PO akceptację dla "postaw antypolskich". Krytykuje też Platformę za to, że nie podnosi kwestii "narodu", a podkreśla znaczenie regionalizmów. Przykład? "Ostentacyjne akcentowanie przez Donalda Tuska swojej kaszubskości"

        zajezdza mi nomen omen hitlerem.
        czas najwyzszy cos z tym zrobic ludzie.
    • prawieemeryt Re: Po każdym występie ścierwnika należy 01.04.11, 10:03
      więc powszechnie odtwarzać występy długiego mecenasa Romana w Sejmie - w których jest swoisty i najprawdziszy obraz tej hieny!
    • cookies9 Re: Co padliniarz wywlecze ? 01.04.11, 11:10
      mowiono.mi.ze.to.on napisał:

      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9342950,Wybory_2011__Kurski___Spin_doktor__To_degradujace.html
      > Dziadek z Wermahtu był, samopobicie było
      >
      > Co ten szeroki horyzont wymyśli ?

      Już jest news:-) Premier Tusk nie jest Polakiem tylko Kaszubem:-) Myśl Kurskiego jest widoczna:-)


      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9357334,_PO_nie_mowi_o_narodzie____Tusk_ostentacyjnie_akcentuje.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka