Gość: Alpinistka
IP: *.arcor-ip.net
07.05.04, 11:16
Mamy:
------
morze, rzeki, jeziora, gory,lasy,naturalne obszary z jeszcze nienaruszona
przyroda, w sumie niezly klimat.
Wegrzy wykorzystywali zawsze swoje atuty, aby turystow przyciagnac,
majac wlasciwie tylko jedno zamulone i plytkie jezioro.
A my, co my robimy ?
Straszymy wszystkich paliwami, ktore nie spelniaja norm,
Avis, Sixt Budget, Europcar wprowadzaja ograniczenia na wynajem
samochodow, gdy chodzi o wyjazd do Polski, jazda prywatnym samochodem
to prawie gwarantowane samobojstwo ( styl jazdy na drogach ), nie mowiac
juz o tym, ze nawet jak nam sie uda dojechac, to musimy bezwzglednie
szukac platnego parkingu, np w Szklarskiej Porebie 24 PLN za dobe,
prawie tyle, co nocleg.
Wiec pakujemy plecaki i jedziemy gdzies dalej, gdzie mozemy przynajmniej
spac spokojnie.
Polska moglaby na prawdziwej turystyce zarobic, ale na to potrzeba jeszcze
wiele lat zmian. I nie ma sie co ludzic, ze bedzie szybciej.