Dodaj do ulubionych

A na salonie24 wszczęli alarm

23.07.11, 09:41
że następne będą młodzieżówki PiSu..

ech...


Masakra w Norwegii ostrzeżeniem dla Polaków

Chyba nie mamy już wątpliwości – w Norwegii doszło do masowego morderstwa na tle politycznym. Nienawiść do przeciwników politycznych popchnęła młodych ludzi do zabijania innych młodych ludzi. Widzieli w nich bowiem nie swoich konkurentów na scenie...
MAREK MIGALSKI | 08:40 |22
Szok i niedowierzanie

Już wczoraj słuchałam z irytacją ekspertów od bezpieczeństwa. Chciałam napisać "ekspertów", ale niestety nie mogę - dzisiaj jeszcze wiszą ich wypociny na...
UFKA | 08:02 |35

Rzeź dzieci w Norwegii
Jak podaje onet.pl, na wyspie Utoya w Norwegii, doszło do rzezi nastolatków przebywających na obozie młodzieżówki Partii Pracy, rzezi dokonanej przez jednego (sic!)...
Obserwuj wątek
    • katarynka650 Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 09:43
      na liście podejrzanych jest niejaki Anders .. skąd zanmy to nazwisko ?:)
      • ex.mila Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 09:44
        katarynka650 napisała:

        > na liście podejrzanych jest niejaki Anders .. skąd zanmy to nazwisko ?:)

        Gdyby to by nie było takie tragiczne i głupie to bym chętnie na ten temat pożartowała.
      • pan.banzai Katarynce kto placi za dzialalnosc antylewicowa na 23.07.11, 12:14
        ...forach?
        • ave.duce :( 23.07.11, 12:18
          Niepodobne do Ciebie > "niskie" pytanie...
    • wojtekwojtek44 Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 09:49
      prędzej młodzieżówki PiS-u zrobią to same, o ile zdążyłem zauważyć poglądy sprawcy i PiS-u są dość podobne
      • ex.mila Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 09:51
        wojtekwojtek44 napisał:

        > prędzej młodzieżówki PiS-u zrobią to same, o ile zdążyłem zauważyć poglądy spra
        > wcy i PiS-u są dość podobne

        Specjalnie do tego nie nawiązywałam. Nie idźmy tą drogą.
        • wojtekwojtek44 Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:04
          może masz rację, ale to się samo nasuwa, nieprawdaż?
          • ex.mila Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:12
            wojtekwojtek44 napisał:

            > może masz rację, ale to się samo nasuwa, nieprawdaż?

            oczywiście
          • eekonomista Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:36
            Kolejna spiskowa teoria? Duch Jarka Kaczyńskiego i Antka Macierewicza i tu jest żywy jak widzę.
            • pies_na_czarnych Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:39
              eekonomista napisał:

              > Kolejna spiskowa teoria? Duch Jarka Kaczyńskiego i Antka Macierewicza i tu jest
              > żywy jak widzę.
              >

              Nie pocieszaj nas. Oni przeciez jeszcze zyja :o(
              • eekonomista Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:44
                Duch to wyraz wieloznaczny. Jestem agnostykiem, więc nie używam słowa duch w rozumieniu duszy opuszczającej ciało po śmierci człowieka.

                "duch
                1. «istota nadprzyrodzona obdarzona tajemniczą siłą»
                2. «bezcielesna zjawa»
                3. «w filozofii idealistycznej: podstawowy pierwiastek niematerialny, początek wszechrzeczy, podporządkowujący sobie materię»
                4. «według pojęć religijnych, mitologicznych i teozoficznych: byt osobowy niematerialny»
                5. «właściwości psychiczne i intelektualne człowieka»
                6. «temperament, skłonności, usposobienie; też: człowiek o określonym temperamencie, skłonnościach, usposobieniu»
                7. «istotna treść, istotny charakter czegoś»
                8. «zapał, odwaga»
                9. daw. «oddech, tchnienie»"
                Źródło: Internet, sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2454543
    • ave.duce Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 09:55
      ... za liberalizacją dostępu do broni palnej ...
      • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 09:59
        ave.duce napisała:

        > ... za liberalizacją dostępu do broni palnej ...

        O! Święta prawda! Korwiniści płaczą najgłośniej, że w następnej kolejności oni zostaną rozstrzelani przez lewaków Co za hipokryzja, oj Ave..ty to mi potrafisz ciśnienie podnieść..:-)
        • pan.sajgon Jeden juz w Lodzi zostal zamordowany 23.07.11, 10:05
          z powodow politycznych, stwierdzila prokuratura.
          • sclavus Re: Jeden juz w Lodzi zostal zamordowany 23.07.11, 11:42
            Łociec Rydzyk go namówił.... a to by znaczyło, że z powodów religijnych...
            Czyżbyś zamiast prób kopania, odgrzewał stare kotlety, na domiar złego fałdzywki???
            • ex.mila Re: Jeden juz w Lodzi zostal zamordowany 23.07.11, 12:11
              sclavus napisał:

              > Łociec Rydzyk go namówił.... a to by znaczyło, że z powodów religijnych...
              > Czyżbyś zamiast prób kopania, odgrzewał stare kotlety, na domiar złego fałdzywk
              > i???

              Odpuść mu - to biedny człowiek. Jedyne czym się zajmuje to zbieraniem odpadków z dworskiego stołu. Nie warto marnowa pióra.
        • ave.duce Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 10:08
          Wśród "korwinistów" więcej farbowanych lisów > znamy.znamy :) Jak przyjdzie co do czego - Pi$ über alles. W tych wyborach to nie wyjdzie na wierzch, bo jest 1. tura.

          ps. dzięki > wiesz za co. Trochę przeszacowałaś :)
          • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 10:12
            ave.duce napisała:

            > Wśród "korwinistów" więcej farbowanych lisów > znamy.znamy :) Jak przyjdzie
            > co do czego - Pi$ über alles. W tych wyborach to nie wyjdzie na wierzch, bo je
            > st 1. tura.

            Waszczykowski (nie zabijajcie nas!) kręci kuprem z podniecenia. Pewnie Rymanowski zaprosi go do swojego programu. Oczywiście nie będę oglądać.



            >
            > ps. dzięki > wiesz za co. Trochę przeszacowałaś :)


            Cała przyjemność po mojej stronie.
            • ruski99 [...] 23.07.11, 10:17
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • ex.mila Re: LK 23.07.11, 10:21
                ruski99 napisała:

                > Giejbomber w Warszawie się sprawdził.

                Bielan doskonale wyglądał w szarej bluzie z kapturem. to prawda.
            • ave.duce Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 10:24
              Dzięki Bogu - oglądam tv sporadycznie, a tvn24 wcale.
              Wystarczy mi radio, a w nim "eksperckie" bajdurzenia ... nie zabijajcie nas! ... Waszczykowskiego.

              Na szczęście i tv, i radio można zawsze przełączyć/wyłączyć i przerzucić się na obserwację aviofauny - wizja i fonia ekstra!
          • mietowe_loczki Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 11:23
            > Wśród "korwinistów" więcej farbowanych lisów > znamy.znamy :) Jak przyjdzie
            > co do czego - Pi$ über alles.

            Oczywiście. Też tak uważam odkąd pamiętam. Dlatego zwolennicy UPR są u mnie oczko wyżej w pewnej skali, przy czym "oczko wyżej" nie jest tu - brońcie mnie bogowie - komplementem.
            • ave.duce Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 11:27
              Oczko wyżej w skali, mającej swój początek głęboko pod poziomem gruntu?
              • mietowe_loczki Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 11:29
                Coś mniej więcej.
            • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 11:57
              mietowe_loczki napisała:

              > > Wśród "korwinistów" więcej farbowanych lisów > znamy.znamy :) Jak prz
              > yjdzie
              > > co do czego - Pi$ über alles.
              >
              > Oczywiście. Też tak uważam odkąd pamiętam. Dlatego zwolennicy UPR są u mnie ocz
              > ko wyżej w pewnej skali, przy czym "oczko wyżej" nie jest tu - brońcie mnie bog
              > owie - komplementem.

              A mi się korwiniści kojarzą się głownie z męsko-damskim mizianiem. Nie widzieć czemu.
              • mietowe_loczki Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:17
                > A mi się korwiniści kojarzą się głownie z męsko-damskim mizianiem. Nie widzieć
                > czemu.

                A mnie, nie wiedzieć czemu, korwiniści kojarzą się ze wszystkim tylko nie z tym. Podejrzewam nawet, że to może być ich główny problem.
                • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:28
                  mietowe_loczki napisała:

                  > > A mi się korwiniści kojarzą się głownie z męsko-damskim mizianiem. Nie wi
                  > dzieć
                  > > czemu.
                  >
                  > A mnie, nie wiedzieć czemu, korwiniści kojarzą się ze wszystkim tylko nie z tym
                  > . Podejrzewam nawet, że to może być ich główny problem.

                  A pani paczula i jej wallenrod? Przeca to zdeklarowani korwiniści.
                  • ave.duce Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:29
                    Nie, to farbowane lisy właśnie.
                    • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:35
                      ave.duce napisała:

                      > Nie, to farbowane lisy właśnie.

                      z jakiego się przefarbowali? Wiem, że po 10 kwietnia przefarbowali się na pisowców pt "Zabiliście mojego prezydenta pretorianie ryżego tuska", ale w wersji pierwotnej byli korwinistami. No chyba, że o czymś nie wiem.
                      • ave.duce Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:39
                        Duuużooo wcześniej.
                        Uwierz mi na słowo.
                        • ex.mila Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:45
                          ave.duce napisała:

                          > Duuużooo wcześniej.
                          > Uwierz mi na słowo.

                          wierzę
      • snajper55 Re: Będą głosować na JKM vel KNP? 23.07.11, 12:40
        ave.duce napisała:

        > ... za liberalizacją dostępu do broni palnej ...

        No jasne. Napiszą, że gdyby dzieciaki miały broń, to by się obroniły.

        S.
    • pies_na_czarnych Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:30
      Podejrzany ma podobne poglady do panskich "panie" Migalski.
      • ex.mila Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 10:32
        pies_na_czarnych napisała:

        > Podejrzany ma podobne poglady do panskich "panie" Migalski.
        >
        Dokładnie. Ich hipokryzja mnie ..nie wiem jakich słów użyć..wprawia w osłupienie.
      • mietowe_loczki Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 11:24
        pies_na_czarnych napisała:

        > Podejrzany ma podobne poglady do panskich "panie" Migalski.

        10/10
    • halfinteligentzpis Oni tam ciagle jeszcze w helowej mgle? 23.07.11, 10:38
      ex.mila napisała:

      > że następne będą młodzieżówki PiSu..


      Czy Igor Janke z Małżonką tez są w tej młodzieżowce?
      • ex.mila Re: Oni tam ciagle jeszcze w helowej mgle? 23.07.11, 10:47
        Ajwaj, ale mają używanie - cuda na kiju


        Kto stoi za zamachem w Norwegii?
        KISIEL | 10:34
        Jak wykorzystać zbrodnię?
        KARLIN | 10:32
        Przystojny młody Norweg,typ nordycki!
        ŻONA LOTA | 10:31
        Kolejny debil na głównej w Salon24 ("Rzeź dzieci w Norwegii")
        Aż poleje się krew (ku przestrodze)
        MICHAŁ GĄSIOR | 09:56
        Aaaaa tragedie wykorzystam…
        RADEK K. | 09:46
        Norwegia i Salon 24
        LESTAT | 09:45


        takiego podniecenia na salonie nie wywołał nawet Janke, płaczący, że lewacy znęcają się nad jego niegramotną żoną.
    • ex.mila widzę, że tu nie lepiej niż w psychiatryku... 23.07.11, 10:56
      dokładnie ta sama melodia....
    • cookies9 Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 12:38

      ex.mila napisała:

      > że następne będą młodzieżówki PiSu..
      >
      > ech...

      Biorąc pod uwagę polityczne korzenie sprawcy,wskazówka jest inna...nacjonalistyczny-chrześcijański nurt...
      Anders Behring Breivik - nacjonalista, "chrześcijański fundamentalista"

      • ex.mila Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 12:42
        cookies9 napisała:

        > Biorąc pod uwagę polityczne korzenie sprawcy,wskazówka jest inna...nacjonalisty
        > czny-chrześcijański nurt...
        > Anders Behring Breivik - nacjonalista, "chrześcijański fundamentalista"
        >

        A dla mnie to zwykły zabójca - nie cierpię ani Terlikowskiego, ani tej bandy salonowych hipokrytów, ale żaden sajgon czy lachon nie weźmie kałasznikowa i nie zacznie strzelać do lewaków. Poglądy polityczne to sprawa wtórna jak się nie ma instynktu zabójcy.
        • ex.mila Nie równajmy do Waszczykowskiego 23.07.11, 12:44
          i jego pupilków. Proszę.
        • cookies9 Re: A na salonie24 wszczęli alarm 23.07.11, 14:22
          ex.mila napisała:

          > cookies9 napisała:
          >
          > > Biorąc pod uwagę polityczne korzenie sprawcy,wskazówka jest inna...nacjon
          > alisty
          > > czny-chrześcijański nurt...
          > > Anders Behring Breivik - nacjonalista, "chrześcijański fundamentalista"
          > >
          >
          > A dla mnie to zwykły zabójca - nie cierpię ani Terlikowskiego, ani tej bandy s
          > alonowych hipokrytów, ale żaden sajgon czy lachon nie weźmie kałasznikowa i nie
          > zacznie strzelać do lewaków. Poglądy polityczne to sprawa wtórna jak się nie m
          > a instynktu zabójcy.

          To nie jest zwykły zabójca.Jest fundamentalistą religijnym i w imię wiary dokonał tej
          strasznej rzezi...

          "...Ma poglądy skrajnie prawicowe, antyislamskie, jest chrześcijańskim fundamentalistą, "

          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9995537,Telewizja_podala_tozsamosc_zatrzymanego_ws__zamachow_.html
    • indeed4 Detektyw Paczula... 23.07.11, 12:53
      .... wytropiła rasizm w GW

      mampytanie.salon24.pl/326639,wlosy-i-oczy-zamachowca

      Tutaj linki do gazet, które ( za PAP ) podały opis zamachowca razem ze zdjęciem:

      Tekst linka
      • ex.mila Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 12:56
        indeed4 napisał:

        > .... wytropiła rasizm w GW
        >
        o boże.
        • ex.mila Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 13:01
          ex.mila napisała:

          > indeed4 napisał:
          >
          > > .... wytropiła rasizm w GW
          > >
          > o boże.

          Najgorsze jest to, że ja podobnie jak Detektyw Paczula tez mam niebieskie oczy i jasne włosy. i nie idzie inaczej.
        • indeed4 Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 13:05
          No niestety, nasze polskie media są rasistowskie

          wiadomosci.dziennik.pl/swiat/galeria/347201,1,jasne-wlosy-i-niebieskie-oczy-to-on-strzelal-na-wyspie-galeria-zdjec.html


          fakty.interia.pl/raport/zamachy-w-norwegii/news/norwegia-zatrzymany-ma-poglady-skrajnie-prawicowe,1672062


          www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-media-podaly-tozsamosc-sprawcy-zamachow-w-norwegii,nId,351268
        • deoand Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 13:05
          Ano wszyscy płaczą a tym samym czasie norwescy piloci F-16 zrzucaja boimby na Tripolis i giną ludzie i wszyscy płaczący cieszą się , że kolejna bomba zabiła ileś tam libijskich dzieci , i zniszczyła kolejny budynek rządowy .... a tu płacz

          a my spokojnie juz ponad miesiąc My Nato czyli My Polacy albo dwa rzucamy bomby i mordujemy ludzi , którzy składaja sie z rąk , nóg tułowia i głowy .

          ale libijczyków to prawidłowo mordujemy - ich matki niech płaczą - dobrze , że płaczą .

          Bravo dla nas !!!!

          ano taki świat
      • pan.sajgon uwazam ze slusznie podniosla ten temat 23.07.11, 13:34
        indeed4 napisał:

        > .... wytropiła rasizm w GW
        >
        > mampytanie.salon24.pl/326639,wlosy-i-oczy-zamachowca
        >
        > Tutaj linki do gazet, które ( za PAP ) podały opis zamachowca razem ze zdjęciem
        > :
        >
        > Tekst linka

        Jedno nie przeczy drugiemu. Kolor wlosow i oczu nie powinien krzyczec z tytulow.
        Z tytulu wynika jasno ze zbrodnie popelnil aryjczyk, czemu to ma sluzyc ?
        Za dlugo nie ma wojny w Europie ?
        • indeed4 Jaki tam aryjczyk ... 23.07.11, 13:48
          typ nordycki, a kto wie, czy nie rusek! Ruskie mają jasne włosy - anwad niżej pisze, że to robota Putina.

          1309.salon24.pl/326623,przystojny-mlody-norweg-typ-nordycki

          rynsztok.salon24.pl/326651,nordycki-typ
      • mietowe_loczki Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 13:44
        *jęk rozpaczy*
        • ex.mila Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 13:58
          mietowe_loczki napisała:

          > *jęk rozpaczy*

          Raczej sprytne wykorzystanie okazji, żeby napisać że jest niebieskooką blondynką:-)
          • ave.duce Re: Detektyw Paczula... 23.07.11, 16:43
            etc.usf.edu/clipart/18900/18909/net_18909_lg.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka