Dodaj do ulubionych

Dziś rozpoczynają się Spotkania Młodych w Lednicy

    • Gość: Agniecha Re: Dziś rozpoczynają się Spotkania Młodych w Led IP: *.trzebnica.org / *.trzebnica.pl 31.05.04, 00:40
      Byłam na Lednicy w tym roku poraz pierwszy, ale mówie wam było poprostu
      super !! Niestety nieprzeszłam przez brame :( Bo bylismy na samym końcu pola a
      musielismy szybciej wrócic do autobusu. Ale zato napewno za rok przejde :)
      Pozdrawiam gorąco z Trzebnicy
      Dozobaczenia w Lednicy 14 maja 2005 !!
    • Gość: srac na idiotow a barany na ofiare zarzneliscie? IP: *.client.comcast.net 31.05.04, 01:20
      och wy pomylency, skupiacie sie w okol pedofili i zboczencow ktorzy uwielbiala
      mlodych. Pies was tracal niech czarni was wala nawet kijem od szczotki.
    • kozaczek3 Pozdrowienia od szczęśliwego ateisty 31.05.04, 01:52
      Istotą szczęścia jest miłość.
      Należy jej szukać zawsze i wszędzie.
      Ja znalazłem a Bóg nie miał z tym nic wspólnego.
      Jeżeli ktoś znajduje ją w Bogu to też dobrze.
      Pozdrawiam wszystkich.
      Amen.
    • Gość: Zenon Re: Dziś rozpoczynają się Spotkania Młodych w Led IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 05:05
      Jezusowi tak.KRK nie.
    • Gość: H56 Kto finansuje ten zlot ciemnoty ? IP: *.comnet.krakow.pl 31.05.04, 10:11
      Czarni wzorują się na komunistach, oni też robili zloty młodzieży.
    • Gość: zyx NIE IP: *.it.usr.onet.pl 31.05.04, 11:07
      a ja powiem "NIE"
    • Gość: maryla Re: Polska w UE to okradziony kraj IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 31.05.04, 14:56
      Polska wydana przez Episkopat do UE to kaleka pozbawiona suwerennosci. Bez
      indywidualnego chlopa to bedzie folwark bez wiary i kosciola.
    • Gość: Ziuta z Rawy View from afar IP: *.proxy.aol.com 31.05.04, 18:49
      Wlasnie wyczytalam na internecie nastepujaca wiadomosc Jesus loves gay porn.
      Do wiadmosci dla tych panow co dorwali sie do wladzy i chca mowic Polakom jak
      zyc.Bush w USA tez probuje to robic ale jest ktos taki jak Mike Moore pare
      fajnych filmow dokumentalnych zrobi i prezydenta USA osmieszy pokazujac jakim
      jest glabem a czy w Polsce jakis dziennikarz odwazy sie nakrecic demaskujacy
      dokument o panu Rokicie,braciach Kaczynskich czy o Wojtyle,nie sadze i dlatego
      Polska to zacofany kraj i takie spotkania o ktorym jest ten artykul w sam raz
      do tego kraju pasuja,I prefer to watch gay porn.
      • michal25arizona Re: View from afar 31.05.04, 19:08
        Ciekawy komentarz. Nastepna osoba pelna nienawisci. Czyli ze jak nikt nie
        nakreci filmu osmieszajacego wymienione przez ciebie osoby to znaczy ze Polska
        jest krajem zacofanym ?? A co jesli w zyciu tych ludzi nie ma wystarczajaco
        duzo glupich rzeczy ktore moglyby posluzyc za fundament tego filmu ?? Ale Ty i
        tak wiesz swoje, nie ??



        Gość portalu: Ziuta z Rawy napisał(a):

        > Wlasnie wyczytalam na internecie nastepujaca wiadomosc Jesus loves gay porn.
        > Do wiadmosci dla tych panow co dorwali sie do wladzy i chca mowic Polakom jak
        > zyc.Bush w USA tez probuje to robic ale jest ktos taki jak Mike Moore pare
        > fajnych filmow dokumentalnych zrobi i prezydenta USA osmieszy pokazujac jakim
        > jest glabem a czy w Polsce jakis dziennikarz odwazy sie nakrecic demaskujacy
        > dokument o panu Rokicie,braciach Kaczynskich czy o Wojtyle,nie sadze i
        dlatego
        > Polska to zacofany kraj i takie spotkania o ktorym jest ten artykul w sam raz
        > do tego kraju pasuja,I prefer to watch gay porn.
    • Gość: Ziuta z Rawy Biedna polska mlodziez IP: *.proxy.aol.com 31.05.04, 19:17
      Jak ja mialam te swoje nastoletnie lata to mieszkalam w kraju
      socjalistycznym,mielismy czyny spoleczne,pochody pierwszomajowe ktore jako
      uczennica zmuszona bylam w tym uczestniczyc a po godzinach szkolnych musialam
      dla dobra rodziny chodzic na nauke religii,rekolekcje i najprzerozniejsze
      procesje Bozego Ciala a raz nawet poszlam na pielgrzymke do Czestochowy.To bylo
      z nudow a o czym ja myslalam w tym wieku to byly drugs,seks i rokendroll.LSD
      mozna bylo tylko dostac a na dyskotekach sluchalo sie Led Zeppelin i Donne
      Summer i wiem ze jakbym miala szanse to zrezygnowalabym z udzialu w pochodach
      pierwszomajowych czy rekolekcjach a wiecej czasu spedzalabym na dobrej
      potancowce.Mlodziezo obudzcie sie mlodosc jest aby sie wyszumiec a potem bedzie
      chodzilo sie nagminnie na msze swiete aby prosic o rozgrzeszenie za grzechy
      mlodosci a jak w mlodosci sie nie grzeszy tylko modli to jaka bedzie ich
      starosc przeraza mnie to.
    • Gość: karol w. co za ciemny lud IP: *.sympatico.ca 01.06.04, 03:48
      w polszcze! i jak ludzie, ktorzy wodzeni sa na pasku przez wszechmocnych
      funkcjonariuszy kultu zydowki z bekartem maja funkcjonowac w 21 wieku? wyprane
      mozgi nigdy nie beda mogly konkurowac z mlodymi europejczykami, skazujac ten
      papiezow na status skansenu. niech zyje nowe sredniowiecze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka