Gość: Agniecha Re: Dziś rozpoczynają się Spotkania Młodych w Led IP: *.trzebnica.org / *.trzebnica.pl 31.05.04, 00:40 Byłam na Lednicy w tym roku poraz pierwszy, ale mówie wam było poprostu super !! Niestety nieprzeszłam przez brame :( Bo bylismy na samym końcu pola a musielismy szybciej wrócic do autobusu. Ale zato napewno za rok przejde :) Pozdrawiam gorąco z Trzebnicy Dozobaczenia w Lednicy 14 maja 2005 !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srac na idiotow a barany na ofiare zarzneliscie? IP: *.client.comcast.net 31.05.04, 01:20 och wy pomylency, skupiacie sie w okol pedofili i zboczencow ktorzy uwielbiala mlodych. Pies was tracal niech czarni was wala nawet kijem od szczotki. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Pozdrowienia od szczęśliwego ateisty 31.05.04, 01:52 Istotą szczęścia jest miłość. Należy jej szukać zawsze i wszędzie. Ja znalazłem a Bóg nie miał z tym nic wspólnego. Jeżeli ktoś znajduje ją w Bogu to też dobrze. Pozdrawiam wszystkich. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Re: Dziś rozpoczynają się Spotkania Młodych w Led IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 05:05 Jezusowi tak.KRK nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Kto finansuje ten zlot ciemnoty ? IP: *.comnet.krakow.pl 31.05.04, 10:11 Czarni wzorują się na komunistach, oni też robili zloty młodzieży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryla Re: Polska w UE to okradziony kraj IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 31.05.04, 14:56 Polska wydana przez Episkopat do UE to kaleka pozbawiona suwerennosci. Bez indywidualnego chlopa to bedzie folwark bez wiary i kosciola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziuta z Rawy View from afar IP: *.proxy.aol.com 31.05.04, 18:49 Wlasnie wyczytalam na internecie nastepujaca wiadomosc Jesus loves gay porn. Do wiadmosci dla tych panow co dorwali sie do wladzy i chca mowic Polakom jak zyc.Bush w USA tez probuje to robic ale jest ktos taki jak Mike Moore pare fajnych filmow dokumentalnych zrobi i prezydenta USA osmieszy pokazujac jakim jest glabem a czy w Polsce jakis dziennikarz odwazy sie nakrecic demaskujacy dokument o panu Rokicie,braciach Kaczynskich czy o Wojtyle,nie sadze i dlatego Polska to zacofany kraj i takie spotkania o ktorym jest ten artykul w sam raz do tego kraju pasuja,I prefer to watch gay porn. Odpowiedz Link Zgłoś
michal25arizona Re: View from afar 31.05.04, 19:08 Ciekawy komentarz. Nastepna osoba pelna nienawisci. Czyli ze jak nikt nie nakreci filmu osmieszajacego wymienione przez ciebie osoby to znaczy ze Polska jest krajem zacofanym ?? A co jesli w zyciu tych ludzi nie ma wystarczajaco duzo glupich rzeczy ktore moglyby posluzyc za fundament tego filmu ?? Ale Ty i tak wiesz swoje, nie ?? Gość portalu: Ziuta z Rawy napisał(a): > Wlasnie wyczytalam na internecie nastepujaca wiadomosc Jesus loves gay porn. > Do wiadmosci dla tych panow co dorwali sie do wladzy i chca mowic Polakom jak > zyc.Bush w USA tez probuje to robic ale jest ktos taki jak Mike Moore pare > fajnych filmow dokumentalnych zrobi i prezydenta USA osmieszy pokazujac jakim > jest glabem a czy w Polsce jakis dziennikarz odwazy sie nakrecic demaskujacy > dokument o panu Rokicie,braciach Kaczynskich czy o Wojtyle,nie sadze i dlatego > Polska to zacofany kraj i takie spotkania o ktorym jest ten artykul w sam raz > do tego kraju pasuja,I prefer to watch gay porn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziuta z Rawy Biedna polska mlodziez IP: *.proxy.aol.com 31.05.04, 19:17 Jak ja mialam te swoje nastoletnie lata to mieszkalam w kraju socjalistycznym,mielismy czyny spoleczne,pochody pierwszomajowe ktore jako uczennica zmuszona bylam w tym uczestniczyc a po godzinach szkolnych musialam dla dobra rodziny chodzic na nauke religii,rekolekcje i najprzerozniejsze procesje Bozego Ciala a raz nawet poszlam na pielgrzymke do Czestochowy.To bylo z nudow a o czym ja myslalam w tym wieku to byly drugs,seks i rokendroll.LSD mozna bylo tylko dostac a na dyskotekach sluchalo sie Led Zeppelin i Donne Summer i wiem ze jakbym miala szanse to zrezygnowalabym z udzialu w pochodach pierwszomajowych czy rekolekcjach a wiecej czasu spedzalabym na dobrej potancowce.Mlodziezo obudzcie sie mlodosc jest aby sie wyszumiec a potem bedzie chodzilo sie nagminnie na msze swiete aby prosic o rozgrzeszenie za grzechy mlodosci a jak w mlodosci sie nie grzeszy tylko modli to jaka bedzie ich starosc przeraza mnie to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol w. co za ciemny lud IP: *.sympatico.ca 01.06.04, 03:48 w polszcze! i jak ludzie, ktorzy wodzeni sa na pasku przez wszechmocnych funkcjonariuszy kultu zydowki z bekartem maja funkcjonowac w 21 wieku? wyprane mozgi nigdy nie beda mogly konkurowac z mlodymi europejczykami, skazujac ten papiezow na status skansenu. niech zyje nowe sredniowiecze! Odpowiedz Link Zgłoś