Dodaj do ulubionych

Nowy Tuskoibus 2012

21.03.12, 19:27
niezalezna.pl/uploads/foto/2012/03/tuskobus-dzien_gniewu.jpg

Kiedy start busa i dokąd?
Obserwuj wątek
    • zzarda32 Re: Nowy Tuskoibus 2012 21.03.12, 19:29
      Dobry dowcip
    • green_feldkurat_katz Re: Nowy Tuskoibus 2012 21.03.12, 21:11
      Wkrótce.
      • kolor Re: Nowy Tuskoibus 2012 22.03.12, 06:38
        Swietna limuzyna na wywoz truchla z Wawelu.
    • ultimate.strike Re: Nowy Tuskoibus 2012 22.03.12, 07:46
      A kaczyńscy z samolotem próbowali. Chyba im coś nie wyszło, może sie na pociąg przesiądą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka