kiemlicz88
24.03.12, 08:23
vod.gazetapolska.pl/712-haniebne-klamstwa-kopacz
Kopacz 29 kwietnia z trybuny sejmowej:
Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić. Wykonywali jak fachowcy swoją pracę, z wielkim poszanowaniem ofiar tej katastrofy.
Kopacz 23 marca 2012:
Polscy lekarze nie mogli uczestniczyć w sekcji zwłok, będąc w innym kraju i nie będąc biegłymi - w ten sposób marszałek Sejmu Ewa Kopacz tłumaczy powód, dla którego w czasie przeprowadzanych w Moskwie sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej nie brali udziału polscy lekarze.
www.wprost.pl/ar/312480/Kopacz-polscy-lekarze-brali-udzial-w-sekcjach-ofiar-katastrofy-Tu-154M-Nigdy-tak-nie-mowilam/?N=1