Dodaj do ulubionych

Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieujawni

13.09.12, 18:38
Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieujawnione dochody
opole.gazeta.pl/opole/1,35114,12474170,Sad__ksiadz_ma_zaplacic_2_mln_zl_kary_za_nieujawnione.html
To jest ta pralnia ryzykownej kasy?
Cżęś z tych 11 miliardów złotych co co roku są przekazywane na polski KK?

Dobry trend.
Rydzyk pewnie bardzo uważnie obserwuje tę sprawę bo na razie jest precedensowa ale go również dotyka.
O ile nie zostanie zamieciona pod dywan.
Obserwuj wątek
    • losiu4 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 18:55
      niewykluczone iż okaze sie jakimś Bolesławem. Tak u nas zaczynali gołod...cy co to nagle kasiorę dostawali na rozkręcanie biznesów (np. medialnych i nie tylko) i wspieranie swojaków.

      Pozdrawiam

      Losiu
    • jot-es49 W tym kontekście... 13.09.12, 19:02
      ciekawi mnie kiedy TV Trwam zapytają skąd wziął się ten okrągły milion na opłacenie transmisji?
      • losiu4 Re: W tym kontekście... 13.09.12, 19:11
        a finanse akurat były podawane przy okazji zamieszania przy koncesjach na TV cyfrową :)

        Pozdrawiam

        Losiu
        • jot-es49 Pytanie tylko... 13.09.12, 19:15
          czy skarbówka o tych finansach wie?
          • aniechto.only Re: Pytanie tylko... 13.09.12, 19:20
            Pewnie nie, f ryży finanse trzyma w reklamówkach.
            • jot-es49 A jak by co... 13.09.12, 19:34
              to się zasłonią tajemnicą spowiedzi!
              A karę zapłaci z dobrego serca pewna posłanka...
    • life.form To była dobra akcja 13.09.12, 19:07
      Te dane ogłosili w środę, gdy przejęli sejmową mównicę w punkcie obrad - oświadczenia poselskie. Jeden po drugim wygłaszali krótkie raporty o tym, ile milionów kosztuje nauczanie religii w szkołach.

      Więcej... wyborcza.pl/1,75478,12480805,Ruch_Palikota_wygania_religie_ze_szkol_do_kosciolow.html?utm_source=HP&utm_campaign=wyborcza&utm_content=cukierek1&utm_medium=AutopromoHP#ixzz26N1fzlrg
    • niezdeprawowany6 z tymi 11 miliardami to ci się coś PO-myrdało... 13.09.12, 19:17
      n/t
      • porannakawa01 Re: z tymi 11 miliardami to ci się coś PO-myrdało 13.09.12, 19:45
        A jakie ty masz wiadomosci?
        Jaka kwota cotrocznie?
      • sawawawa komu ksiezulek ukradl te kase? 14.09.12, 02:32
        jakie narkotyki sprzedal ten swintuch czarny?
        • life.form Raczej to pralnia 14.09.12, 08:45
          sawawawa napisała:

          > jakie narkotyki sprzedal ten swintuch czarny?

          Tajemnica spowiedzi plus przywileje biznesowe kleru to świetny sposób na pralnię. Następny krok po wyczyszczeniu to jakiś słup.
    • rzewuski1 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 19:20
      niech płaci a jak nie ma niech instytucja za niego płaci
      sprzedać plebanie i kościół
      • porannakawa01 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 20:22
        rzewuski1 napisał:

        > niech płaci a jak nie ma niech instytucja za niego płaci
        > sprzedać plebanie i kościół

        Okazało się, że to nie żadna kara lecz po prostu niezapłacony podatek.
        Z kary wspaniałomyślnie zrezygnowali.
        • rzewuski1 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 20:24
          Okazało się, że to nie żadna kara lecz po prostu niezapłacony podatek.
          Z kary wspaniałomyślnie zrezygnowali.

          pewnie z GPC zadzwonili podali się za premiera i w ten sposób ocaleli patriotę
    • haen2010 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 20:34
      Sprawa już była opisywana. Mafia watykańska bez żadnej kontroli straszną kasę zdziera z Polski. Szkoda, że nie pytają o kasę proboszcza ze Świebodzina czy Lichenia.
      • porannakawa01 Re: Sąd: ksiądz ma zapłacić 2 mln zł kary za nieu 13.09.12, 22:10
        haen2010 napisał:

        > Sprawa już była opisywana

        Dziś się pokazała w opolskiej.
        Być może to dalszy ciąg kiedyś opisywanej sprawy.
        Ciekawe jak teraz Rydzyk wytłumaczy ten milion za transmisję.
        Ktoś mu do ogródka w torbie foliowej wrzucił czy pani poseł mu pożyczyła na spowiedzi.
    • mariner4 Będziemy mieli wreszcie ubogiego księdza 14.09.12, 08:35
      jak zapłaci te 2 miliony.
      M.
      • life.form Re: Będziemy mieli wreszcie ubogiego księdza 14.09.12, 08:42
        Jaki tam ubogi? 2 miliony to tylko podatek od przychodu, na którym dał się przyłapać.
    • naspers Fiskus 14.09.12, 08:41
      Dlatego też powinno się wszystko pisać Fiskusowi a jeśli kto coś zataja Fiskus i tak to weźmie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka