Dodaj do ulubionych

Hofman:nie mam wiary

13.12.12, 10:53
powiedział dzisiaj rano w Trójce.
Hofman nie ma wiary,rozumu i przyzwoitości.typowy pisuar.
Obserwuj wątek
    • dystans4 Re: Hofman:nie mam wiary 13.12.12, 11:11
      Na jaką okoliczność on to powiedział. Tak ogólnie, czy w odniesieniu do konkretu?
      Czy mówił o wierze w prezesa?
      --
      Pozdrowienia
      bul.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka