99venus 13.12.12, 10:53 powiedział dzisiaj rano w Trójce. Hofman nie ma wiary,rozumu i przyzwoitości.typowy pisuar. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dystans4 Re: Hofman:nie mam wiary 13.12.12, 11:11 Na jaką okoliczność on to powiedział. Tak ogólnie, czy w odniesieniu do konkretu? Czy mówił o wierze w prezesa? -- Pozdrowienia bul. Odpowiedz Link Zgłoś