Dodaj do ulubionych

No i co, platfusiarnio?

22.05.13, 09:01
Sześć lat temu głosowałem na Was z pełnym przekonaniem. Że jesteście nowocześni i modernizacyjni. Że gdański bubek wierzy w to, co mówi.

Po trzech latach zobaczyłem tylko okropne złodziejstwo i łajdactwo. Garnitury od Armaniego, buty od Zegny i zegarki Made in Switzerland. Jesteście tacy sami jak Wasi kolesie z PSL. Jak Wasi proboszcze i biskupi wciskający ciemnotę z ambon wyposażonych w mikrofony.

Qrwa Wasza Mać - tyle mogę Wam napisać.
Obserwuj wątek
    • zapijaczonyryj Nie podoba ci się Armani, to zawsze masz wybór: 22.05.13, 09:22
      Gejowego:
      spieprzajdziadu.com/muzeum/images/thumb/5/59/Takiebutyjn2.jpg/236px-Takiebutyjn2.jpg
    • volupte Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:37
      A teraz juz w ogóle nie masz na kogo. Rozpłacz się:-)
      • godz-0800 Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:45
        volupte napisał:

        > A teraz juz w ogóle nie masz na kogo. Rozpłacz się:-)


        Zdarcie maski obłudy i kołtuństwa z platformy to nie jest powód do płaczu.
        W tym przypadku zgadzam się z haenem,choć ja tych problemów nie miałem.
        Debata przedwyborcza Tuska z Kaczyńskim wystarczyła mi aby wiedzieć wszystko o Tusku.
        Zdominowanie debaty pytaniem o ile wzrosły ceny kurczaków,chleba i cebuli za rządów PiS było pytaniem nie na poziomie przyszłego premiera rządu,bo dzisiaj Kaczor może go zapytać o to samo.
        Wiadomo jednak,że regulowaniem cen nie zajmuje się premier, tylko car, np. Putin.
        Czary goryczy dolało wyznanie Tuska, jak to kiedyś Kaczor straszył go pistoletem w windzie.
        • volupte Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:48
          Ale ciemny lud kupił:-)
          • godz-0800 Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:50
            volupte napisał:

            > Ale ciemny lud kupił:-)


            Dokładnie, tak jak piszesz.
        • zoil44elwer Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 15:36
          Debata A Kwaśniewskiego z D Tuskiem w 2007:
          DT:Panie Prezydencie czy Pan wie ile kosztuje kilogram cebuli,kiszonych ogórków....na osiedlowym zieleniaku?
          AK:Nie wiem bo nie chodzę na zakupy cebuli,ziemniaków,kiszonych i solonych ogórków et cetera......Ale czy Pan wie jaka jest skala podatkowa w Irlandii?
          DT:mmm nnnie wiem.
          Nazajutz mendia:DT wyraźnie pokonał w debacie AK(?)
      • m.c.hrabia Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:45
        volupte napisał:

        > A teraz juz w ogóle nie masz na kogo. Rozpłacz się:-)

        on teraz smakosz.
        t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQmJV55hbwcYSyHCmzRO36AC7c-PjN6YTCRQAjfjbISoopgdzyZ
        • volupte Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:50
          Na poczatku był palikotowym neofita , ale ostatnio Henio troche przejrzał i potrafi go krytykować.
          • godz-0800 Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 09:53
            volupte napisał:

            > Na poczatku był palikotowym neofita , ale ostatnio Henio troche przejrzał i pot
            > rafi go krytykować.

            To dobrze, choć ja czasami tez wsadzam "szpilę do ogródka" haena.
            Nie trawię tego tercetu, czyli Palikota,Tuska i Kaczora.
            • volupte Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 10:18
              Wiemy , masz duchowe pokrewieństwo z Oleksym:-)
              • godz-0800 Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 10:49
                volupte napisał:

                > Wiemy , masz duchowe pokrewieństwo z Oleksym:-)


                Duchowe z pewnością nie.
            • zoil44elwer Re: No i co, platfusiarnio? 22.05.13, 16:01
              Tripel:DT(liberał konserwatywny)-JK(konserwatysta i reformator)-JP(lewicowy liberał gospodarczy) Na ich widok mam odruchy refluksyjne(wymiotne)
    • platfusy.do.paki KLD = KLD = KLD 22.05.13, 10:29
      Nikt normalny na to nie głosował.
      Ludzie inteligentni wyciągają wnioski z przeszłości.

      PO to kwintesencja najgorszych cech plugawej części narodu (jak pisał wieszcz Mickiewicz): chamstwa, złodziejstwa, wulgarnego cwaniactwa, zdrady państowych interesów, zaściankowości maskowanej w groteskowy sposób prowincjonalną światowością.
      • volupte Re: KLD = KLD = KLD 22.05.13, 10:50
        Mickiewicz pisał o PO?
        • m.c.hrabia Re: KLD = KLD = KLD 22.05.13, 10:53
          volupte napisał:

          > Mickiewicz pisał o PO?

          musiałem wtedy wagarować .
          • platfusy.do.paki Re: KLD = KLD = KLD 22.05.13, 10:56
            > musiałem wtedy wagarować .

            "Dziady" były w liceum.
            Rzeczywiście mogłeś nie dotrzeć do tego etapu.
            • pis_da_deby Re: KLD = KLD = KLD 22.05.13, 11:06
              platfusy.do.paki napisał:

              > > musiałem wtedy wagarować .
              >
              > "Dziady" były w liceum.
              > Rzeczywiście mogłeś nie dotrzeć do tego etapu

              I nie tylko tam

              www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
              • haen2010 Jest jednak faktem 22.05.13, 14:38
                Że platfusy zbajerowali nas na chama i brutalnie. Jest faktem, że to qrestwo jakiego żeśmy nie zaznali w całej tysiącletniej historii.
                • m.c.hrabia Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 14:48
                  ty hjeniek nie leczysz się u tego samego lekarza co Macierewicz?

                  zmień ,pewnie już za późno, ale próbuj.
                • volupte Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 14:55
                  Heniu - boś ciemny lud - to dlatego czujesz sie zbajerowany. A oni po prostu musieli wiecej obiecać niz mogli zrobić. Raczej mozna sie czuc rozczarownym ze tyle zaniechali, ale taka jest polityka. Nie nalezy zbyt wiele oczekiwać.
                  • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:09
                    volupte napisał:

                    > Heniu - boś ciemny lud - to dlatego czujesz sie zbajerowany. A oni po prostu mu
                    > sieli wiecej obiecać niz mogli zrobić. Raczej mozna sie czuc rozczarownym ze ty
                    > le zaniechali, ale taka jest polityka. Nie nalezy zbyt wiele oczekiwać.

                    No...ale ty jesteś spec od piaru?
                    Gdyby miał to samo powiedzieć w odwrotnym kierunku, pewnie miałbyś kłopoty.
                    • volupte Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:11
                      Móglbym ale wtedy bym kłamał.
                      • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:14
                        volupte napisał:

                        > Móglbym ale wtedy bym kłamał.

                        Brawo, teraz uważasz,że mówisz prawdę?
                        Komu uwierzyłeś w to,że mówisz prawdę i nie kłamiesz?
                        • volupte Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:21
                          To mobbing , nie marudz:)
                          • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:26
                            volupte napisał:

                            > To mobbing , nie marudz:)



                            He he he he.....
                    • kosel_maruwi Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:15
                      godz-0800 napisał:


                      > Gdyby miał to samo powiedzieć w odwrotnym kierunku, pewnie miałbyś kłopoty.
                      >
                      Byl juz kiedys rzad, ktory spelnil wszystkie swoje obietnice wyborcze ?

                      No moze jeden. Ten od dwoch milionow mieszkan.
                      • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:20
                        kosel_maruwi napisał:

                        > godz-0800 napisał:
                        >
                        >
                        > > Gdyby miał to samo powiedzieć w odwrotnym kierunku, pewnie miałbyś kłopot
                        > y.
                        > >
                        > Byl juz kiedys rzad, ktory spelnil wszystkie swoje obietnice wyborcze ?
                        >
                        > No moze jeden. Ten od dwoch milionow mieszkan.



                        Dlatego rozliczam rządy za spełnienie swoich obietnic z kampanii wyborczej.
                        • kosel_maruwi Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:29
                          godz-0800 napisał:

                          > Dlatego rozliczam rządy za spełnienie swoich obietnic z kampanii wyborczej.
                          >
                          Rozsadnie. A jak u Ciebie z pamiecia ?

                          Przed wyborami wiązano z rządem Leszka Millera duże nadzieje również co do polityki wewnętrznej. Dzisiaj ma on jednak najniższe w historii notowania poparcia i niepewne własne szeregi. Jednym z powodów są na pewno niespełnione obietnice.

                          Trudno powiedzieć, jak długo Leszek Miller pozostanie jeszcze na czele Sojuszu i rządu. Nie ma jednak wątpliwości, że wszedł w schyłkowy okres swej kariery politycznej. Nieodpowiedzialnie składane nadmierne obietnice wyborcze i gry gabinetowe jako główny sposób sprawowania władzy, przy ubóstwie programowym, okazały się dla niego zabójcze. Gorzej, że okazały się również szkodliwe dla Polski.

                          www.uop12lat.republika.pl/aktualnosci/media_o_sluzbach/media/pazdziernik/1030_RP.htm
                          >
                          >
                          >
                          • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:41
                            godz-0800 napisał:

                            > Dlatego rozliczam rządy za spełnienie swoich obietnic z kampanii wyborczej.
                            >
                            Rozsadnie. A jak u Ciebie z pamiecia ?



                            Nie najgorzej.
                            Pamiętam wpadki Millera i pamiętam jego sukcesy.
                  • haen2010 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:15
                    Moja naiwność nie ma tu nic do rzeczy. Ja uwierzyłem Tuskowi kiedy mówił Norwidem : wolni ludzie, pracować czas

                    Nigdy sobie tego nie daruję. To nie ma nic wspólnego z polityką.
                    • godz-0800 Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:18
                      haen2010 napisał:

                      > Moja naiwność nie ma tu nic do rzeczy. Ja uwierzyłem Tuskowi kiedy mówił Norwid
                      > em : wolni ludzie, pracować czas
                      >
                      > Nigdy sobie tego nie daruję. To nie ma nic wspólnego z polityką.


                      Popełniłeś błąd.
                      Tusk jest kłamcą jak inni politycy.
                      Wśród kłamców, chciał by zawsze najlepszy.
                    • m.c.hrabia Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:20
                      haen2010 napisał:


                      > Nigdy sobie tego nie daruję. To nie ma nic wspólnego z polityką.

                      ino
                      amnesty.org.pl/uploads/pics/sznur.jpg
                      • volupte Re: Jest jednak faktem 22.05.13, 15:24

                        >
                        > ino
                        > amnesty.org.pl/uploads/pics/sznur.jpg
                        Ale to juz Wyspiański:)
      • zoil44elwer Re: kld = krld = Duce donalT... 22.05.13, 15:49
        Xiążę księstwa POmorskiego i resztek rp3.
    • tw_wielgus Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 16:24
      www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634857245524674552.jpg
      Heniu ty chiński tandeciarzu...
      • godz-0800 Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 16:24
        tw_wielgus napisał:

        > www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634857245524674552.jpg
        > Heniu ty chiński tandeciarzu...

        Ale mu doje...łeś.
        Jak na Nowaka przystało...
        • tw_wielgus Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 16:27
          Eeeee nie sadzę, pewien jestem, że nie załapał o co mi chodzi.
          Pewnie ma takie trzy i jest z tego dumny.
          • haen2010 Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 18:21
            Sprawdziłem ten zegarek. Parę stów.
      • zoil44elwer Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 18:37
        tw_wielgus napisał:

        > www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634857245524674552.jpg
        > Heniu ty chiński tandeciarzu...
        Heinrich ma ALZHEIMERA i zapomniał popełnić seppuku za błędy swego ex Duce(firera)
        • haen2010 Re: No i co, Heniu... 22.05.13, 19:49
          Mógłbyś przestać myśleć Gierkiem. Jak powiedział Churchill - Polska udławi się tą gęsią.

          Nie udławiła się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka