haen2010
22.05.13, 09:01
Sześć lat temu głosowałem na Was z pełnym przekonaniem. Że jesteście nowocześni i modernizacyjni. Że gdański bubek wierzy w to, co mówi.
Po trzech latach zobaczyłem tylko okropne złodziejstwo i łajdactwo. Garnitury od Armaniego, buty od Zegny i zegarki Made in Switzerland. Jesteście tacy sami jak Wasi kolesie z PSL. Jak Wasi proboszcze i biskupi wciskający ciemnotę z ambon wyposażonych w mikrofony.
Qrwa Wasza Mać - tyle mogę Wam napisać.