Gość: silesius Szkoda Jankowskiego IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 00:36 Z afery Rywingate szechter/Michnik szybko sie wykrecil. Ile gw zaplacila prokuraturze i sedziom (tym uleglym) za wyrok w sprawie rywina? nigdy sie nie dowiemy. co porabia jaruzel/spawacz, z jakich pieniedzy zyje? nikt nie wie. ile emerytury pobieraja stalinowscy oprawcy - roszice (jeszcze - byc moze zyjacy) redaktorow gw, tez nikt nie wie (czy tez np. - w kontekscie rocznicy Powstania Warszawskiego - ile tysiecy zlotych emerytury pobieraja zbrodniarze stalinowscy: stefek michnik, wolinska czy morelß). lepiej - bez dowodow winy - "dopieprzyc" jankowskiemu. ot polska demokracja, III rp, anno domini 2004. wstd. wczoraj schroder mowil cos o hanbie: ale czy to jest zrozumiale dla gw i wiekszosci uczestnikow forum? nie. lepiej - bezpodstawnie - nazwac kobylanskiego w urugwaju ss-manem, jankowsiego pederasta, jakim samochodem (dowodow brak) jezdzi rydzyk czy jankowski, itd., itp. dobrze, ze w takiej "polsce" nie mieszkam od lat. pewnie w leb bym sobie strzelil. to jankowski, ryzyk, kobylanski strzelali do polakow na wybrzezu, na "wujku", zabli pyjasy, przemyka, strzeleckiego, ksiezy (np. niedzielaka)? chyba zwariowaliscie w tej III rp. a idzcie wszyscy do diabla! razem z tzw. (a moze rzeczywista) zydokomuna z gw. a moze adas michnik powie, jak to bylo mozliwe, ze na povzatku lat 60-tych ten gowniarz jzdzil po calej europie, gdzie w prl-u paszportu nie mozna bylo dostac? kto mu to zalatwil? itd., itp. rzygac sie chce. ale prosze: bawcie sie dalej; kiedys ludzie pojda po rozum go glowy, obudza sie ("nasz narod, jak lawa, z wierzchu...), i roz... te uklady. moze i wam - pomiotowi prl-owskiego estblishmentu dopier.... ja sobie na to stad popatrze, i niem - bede bil brawo, albo sie- cholera - poplacze. nie zasluzyliscie mlotki ani na papieza, ani na walese. karnawal sie skonczy (wodka i pety tez). wtedy pozostanie wam tylko kac. "miales chamie zloty rog..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak a co to ma wspolnego ze zboczonym klecha ? IP: *.marketscore.com / *.sjc.marketscore.com 03.08.04, 00:42 Tobie cos odbija,klecho. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius zboczony tzw. "polak" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 00:44 ile drinkow debilu wiles? moze tylko sam samogon bez "zagrychy". takie sa twoje - kretynie - uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol a jak ci smakuje tamtejszy chlebek........ IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 03.08.04, 00:43 chyba nie tak smaczny jak polski - NASZ POLSKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius smakuje lepiej, bo bez was - zakalcow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 00:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak nawet wyzebrany od Niemcow,czarna swinko ? IP: 8.183.217.* / 208.183.225.* 03.08.04, 00:47 Ty nie wiesz nawet pasozycie,ze chleb, na ktory sie pracuje smakuje lepiej niz wyzebrany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius zebrac to mozesz u mnie. jestem kims i mam kase IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 00:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Masz wyzebrana na tace kase,czarna swinko IP: *.marketscore.com / *.ia3.marketscore.com 03.08.04, 01:02 Jestes zerem moralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius "polak", czyzbys wlasnie spojrzal w lustro? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:05 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak gdy patrze w lustro nie widze zebraka w koloratce IP: 210.96.49.* 03.08.04, 01:12 i to jest duzo,czarna swinko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: a jak ci smakuje tamtejszy chlebek........ IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 00:53 ...pol...ale tys "glupi"...w usa...jest wszysko...nawet...NASZ POLSKI...to sie nazywa dlatego...ameryka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius masz racje mee; ale czy "polak" ma szare komorki? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 00:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol świetnie: siedzisz w hameryce, wcinasz......... IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 03.08.04, 00:57 polski chlebek, klikasz na polskim forum - po holere ci to, jesteś tam nieszczęsliwy ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: świetnie: siedzisz w hameryce, wcinasz....... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:02 ...polo...bez przesady- zapraszam cie do siebie...jak bedziesz w okolicy...a opowiadajac na twe pytanie...to podobno i wsrod pingwinow sa ...polacy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec do "silesiusa" Re: Szkoda Jankowskiego IP: 81.219.144.* 03.08.04, 00:48 No ostry jestes, ale najbardziej obrzydliwe jest, ze pismaki z brukowcow (GW bardzo sensownie oo tej sprawie pisze, musi pisac, bo inni pisza) do ktorych dolaczylo dzisiejsze "Wprost" juz wydalo wyrok zanim jeszcze pojawilo sie oskarzenie. A potem zostanie: h.j. ukradl czy h.j okradli? A moze dobrze, ze teraz trafily brukowce na h.j., bo im dokopie za cale chamstwo w referowaniu innych spraw (lincze, samosady zamiast opisow sytuacji na miare tego, co JEST faktem). h.j. powinien teraz obskubac brukowce do osci na "swoj" bursztynowy oltarz. Choc ie przepadam za h.j. medialnym, to chyba go jeszcze polubie, byle odchrzanil sie od Zydow i zydow (niech sie najwyzej zabierze za izraelskich czy raczej sjonistycznych SS-manow Sharona dokonujacych shoah Palestynczykow). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Spalem w wielu klasztorach IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:03 jezdzac po polsce, francji, hiszpanii, portugalii, wloszech i niemczech, sypiam czesto w klasztorach. naprawde robi dobrze, oderwac sie od chamstwa codziennosci. 16 lat bylem ministrantem - w gliwicach i krakowie: sluzylem u ks. buczkowskiego, ktorego ze lwowa przepedzli komunisci - m.in ozjasz szechter, ojciec adama m., szefa gw, sluzylem u biskupa pietraszki i ks. tischnera i plonki w sw.annie wkrakowie. i co? nikt mnie nie "molestowal". najpierw dowody, szanowni panstwo. bez nich, to wszystko to bicie piany czerwpnych i rozowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak w to nikt nie watpi,czarna swinko,ze bywasz w tam IP: *.yournetplus.com / 63.110.140.* 03.08.04, 01:10 Moze wchodzisz w sklad 30% hetero i wolisz chodzic za wyzebrane na tace pieniadze do niemieckich burdeli ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius "polak" idz spac! zaczepiaj a.m. nie mnie! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:13 pewnie sypiasz pod mostem na greenpoicie, albo handlujesz polska kielbasa na stacji metra w polskiej dzielnicy w chicago. przynajmniej taka tutaj prezentujesz mentalnosc. i "niech Bog ci wybaczy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak tzw.Bog narzedzie zebrania czarnych swinek IP: 204.249.102.* 03.08.04, 01:21 Bez niego spalbys w rynsztoku,bo do niczego oprocz zebrania sie nie nadajesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: w to nikt nie watpi,czarna swinko,ze bywasz w IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:14 ...ty jestes typowym polactwa...h...jem...przynajmiej tak to wyglada po twej wypowiedzi...chamie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius mee, daj "polaczkowi" spokoj IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:20 ty byles w afryce, ja tez - ostatnio na wyspach zielonego przyladka (tam polakow cenia, bo papiez polak). to bezmozgowie i tak niczego nie rozumie: ma horyzont wielce ograniczony: wczoraj wrocilem z norwegii - bardzo cenia poslkich fachowcow (tam jeszcze talatajstwo a la "polak" nie dotarlo"). po co kruszyc kopie z giermkami. pozostanmy wsrod nas - rycerzy -, ktorzy jeszcze potrafia oroznic prawde od pomowienia, dobro od zla. pozdrawiam - ale tylko ciebie i ludzi myslacych. do reszty mam prosbe: jak za duzo wypiliscie, to idzie spac. jutro zsiadle mleczko, albo kefirek, i... moze czesc szarych komorek da sie uratowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak wojaze za wyzebrany szmal,czarna swinko ? IP: *.fivearea.com / *.fivearea.com 03.08.04, 01:24 Przeciez ty do niczego innego sie nie nadajesz oprocz zebrania i pieprzenia bajeczek o panu bozi na uzytek wymozdzonych emerytow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: wojaze za wyzebrany szmal,czarna swinko ? IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:30 ...Polack...ale ty pierdol...sz...a tak na marginesie ...mowisz o sobie ja reka...czy moja reka...a jezeli reka jest nie-twoja...to ..o czym piepszysz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: wojaze za wyzebrany szmal,czarna swinko ? IP: 204.249.102.* 03.08.04, 01:35 Demaskuje czarne swinki bez litosci.To im sie nalezy w RP¨. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: wojaze za wyzebrany szmal,czarna swinko ? IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:38 ...nakatowales sie uszatka ...co dwa uszka duze ma...ot co...napisz cos od siebie...jezeli mozesz- jeszcze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius sam siebie debilku zdemaskowales! IQ = 0 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak sam siebie debilku zdemaskowales,czarna swinko IP: *.marketscore.com / *.ia3.marketscore.com 03.08.04, 01:49 Masz tylko,jak twoi koledzy powolanie do zebrania i typet swinki wystrojonej na procesje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: sam siebie debilku zdemaskowales,czarna swink IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:57 ...Polak...trzymajmy sie razem...zlej energi nie marnujmy..na naszych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Spalem w wielu klasztorach...a mee byl w afryce IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:11 ...narescie normalny ...czlowiek...sie odezwal...o co walczy-mee...uzywajmy wlasnego doswiadczenia...prosze...a nie robmy z siebie klonow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola Re: Spalem w wielu klasztorach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 09:22 I tam cie nauczono tak plugawego jezyka, jakiego tu uzywasz? Takiej wscieklosci i obrzucania innych blotem? Kompromitujesz sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius zastanow sie co piszesz! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 11:36 czy uwazasz, ze juz wogole nie powinno sie reagowac na te plugawe, niczym nie potwierdzone oskarzenia pod adresem CZLOWIEKA (tak, ks. Jankowski tez jest czlowiekiem), i pozwolic na to, zeby w sposob calkowicie nieuprawniony ta cala banda chamow na forum obrzucala inwektywami jego i caly kosciol. Przepraszam, ale jakbys ty zareagowala, gdyby ktos powiedzial tutaj: no tak, jola to k..., sam widzialem ja w burdelu w - np. - berlinie. nie mam sie czego wstydzic: wstydzic powinny sie media i to cale talatajstwo, ktore juz teraz wysalo wyrok (bez jakichkolwiek dowodow). no coz, mentalnosci polakow jeszcze bardzo daleko do mentalnosci obywateli panstwa prawa. komunizm zrobil swoje. walentynowicz postapila slusznie: pokazala, ze nawet po prawie 25 latach nie zapomniala, co to znaczy walczyc o godnosc czlowieka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgorzta Re: zastanow sie co piszesz! IP: *.arcor-ip.net 03.08.04, 12:05 Ja nikogo nie oskarzam a ustosunkowuje sie do tego co jankowski sam mial do powiedzenia na lamach wyborczej.A w koncu do tego co mieli do powiedzenia forumowicze.Co bandy chamow i tatalajstwa sie nie odniose. Nikt nie wydal wyroku . Niektorzy odniesli sie w mniej inni bardziej agresywny sposob . To nie tylko komunizm zrobil swoje . Klerykalizm tez zbiera owoce. Mowisz o mentalnosci obywateli panstwa prawa ? Jakiego prawa ? Kanonicznego ? Walentynowicz pokazala co to jest walka o godnosc czlowieka ? Drogi Silesiusie rozumiem ze godnosc Slawka nie gra zadnej roli . On juz jej nie posiada ? Co do oskarzen . Jesli mialabym zaryzykowac falszywe oskarzenie a dobrostan dziecka lub bardzo mlodego czlowieka to zapewniam ciebie ze ja nie mialabym watpliwosci. Zrobilabym wszystko zeby sprawa wyszla na swiatlo dzienne. Kazdego myslacego czlowieka to co opowiedzial jankowski musi wzbudzac niestety najsmutniejsze podejrzenia. Jeszcze raz on mowil o sobie. Mozna wsciekac sie na poziom mediow, nie mozna nie zauwazyc licznych patologii. Piszesz o jankowskim CZLOWIEK i o tym ze nie mozna reagowac na plugawe niczym nie potwierdzone oskarzenia . Musze ciebie rozczarowac po tym co o sobie opowiedzial - potwierdzil niestety najsmutniejsze podejrzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.sympatico.ca 03.08.04, 01:25 pralat jest tak piekny i dobry, ze chyba sie rozplacze i owierze w jego slowa,czego ci maloletni chca od niego? jakie ja mialem podle zycie , bylem ministrantem ale do berlina nikt mnie bral, do rzymu nikt mnie nie wozil, spac musialem w domu na tapczanie, forsy nikt mi nie dawal,na ubranie to moj ojciec pracowal,a ksiadz to tylko mial pretensje ,ale widocznie bylem z urodzenia pechowcem a moze nie bylem w jego ,tzn. mojego ksiedza typie tak powaznie to bzdety henia j. kupy sie trzymaja,ciekawe czy sam to wymyslil, czy to jego adwokat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec do "antek" IP: 81.219.144.* 03.08.04, 01:30 Gość portalu: antek napisał(a): "pralat jest tak piekny i dobry, ze chyba sie rozplacze i owierze w jego slowa,czego ci maloletni chca od niego? jakie ja mialem podle zycie , bylem ministrantem ale do berlina nikt mnie bral, do rzymu nikt mnie nie wozil, spac musialem w domu na tapczanie, forsy nikt mi nie dawal,na ubranie to moj ojciec pracowal,a ksiadz to tylko mial pretensje ,ale widocznie bylem z urodzenia pechowcem a moze nie bylem w jego ,tzn. mojego ksiedza typie tak powaznie to bzdety henia j. kupy sie trzymaja" Rozumiem, ze ty trzymasz sie kupy, zeby nie powiedziec dosadniej, co ci sie przelewa w mozgu. CIESZ SIE, ZE TWOJ OJCIEC PRACOWAL i ze miales OK dom i niech cie nie zzera zawisc, ze biednemu ktos pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek biedny musi dawac d.. ksiedzu aby przezyc w RP ? IP: *.cnds.hs.kr / 211.57.209.* 03.08.04, 01:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys52 Po to zrobili sobie biedne panstwo wyznaniowe, IP: *.proxy.aol.com 03.08.04, 07:06 by podaz byla duza a ryzyko male Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Henio to zdolny chlopak. Bzdury wymysla sam. IP: 206.47.183.* 03.08.04, 01:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius to posluchaj! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:39 mialem/chcialem pojsc do seminarium, ale stwierdzilem, ze celibat to dla mnie za duze wyzwanie. powiedzialem o tym proboszczowi buczkowskiemu (urodzony w tarnopolu - wtedy jeszcze polskim), absolwentowi liceum klasycznego (8 lat laciny i greki - potrafil w wieku 80 lat cytowac Cycerona i mrak Aureliusza po lacinie), ktory stwíerdzil: idz na filzofie do krakowa: tam wykladal ingarden i dambska: dobra szkola mylsenia i logiki. poszedlem, skonczylem: dawal mie "kase": wszyscy o tym w mojej podgliwickiej dzielnicy wiedzieli, i wszyscy byli "za". bez niego nie bylbym tym, kim jestem. Forsy nie dostawalem ani od pzpr-u, ani od calej komuny. ks. Ludwik - kochyn proboszcz - nigdy nikogo nie "dotknal". Jedyna rzecza, ktora ode mnie wymagal, to liczenie osob, ktore chadzaly na tzw. wybory do sejmu prl-u, czy rad naradowych: chcial wiedziec, jaki jest stopien klamstwa komunistycznej wladzy (pol rodziny wybili mu we lwowie niemcy, reszte przepedzili sowieci do lagrow). i o czym tutaj "pieprzysz". moze to zabrzmi bardzo egzystencjalnie, ale "wejdz w siebie", i postaraj sie zrozumiec. takze i to, ze ten ksiadz spowiadal ludzi po wojnie (bylo to zabronione i grozilo kara wiezienia) po niemiecku, m.in. moja babcie niemke, ktora - uczac sie polskiego - u niego mogla sie swobodnie po niemiecku wyspowiadac. w poczatku lat 60-tych ub-cja "zapalowala" w gliwicach 3 franciszkanow, broniacych obecnosci krzyza pod ich kosciolem. dlatego pytanie: krotkie (nie miejsce tutaj na dluzsze dywagacje): nie chcesz, czy nie mozesz zrtozumiec. jakby nie bylo. zamilcz! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: to posluchaj! 03.08.04, 08:25 Reklama dźwignią handlu.... Księżulo zaistniał w mediach, a że ze złej strony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie_warto_odpowiad OCHYDNE POMÓWIENIA PODŁYCH OSOBNIKÓW ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 10:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Legenda Solidornosci Umiera IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 01:36 Umiera To co z takim trudem zostalo wywalczone poprzez zwyklych robotnikow Stoczni. Dziwie sie ze Walentynowicz probuje to ratowac. To juz koniec tej epoki,ktora nabrala robotnikow na swoje kiesy,i teraz jescze bezczelnie klamie. A co na to Walesa? Jego najwazniejszy grzesznik? A moze....? Ach,zygac sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurdyban komu i z czego spowiadał się prałat ?? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 03.08.04, 01:39 bo że się powinien spowiadac nie mam wątpliwości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Legenda Solidornosci Umiera IP: *.marketscore.com / *.or3.marketscore.com 03.08.04, 01:44 Walentynowicz - prosta,stara kobieta. Co ona moze wiedziec o zboczeniach ksiezy ? Henio wykorzystal jej glupote w perfidny sposob jak te dzieciaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shejk Dlaczego do gowna wszystkie muchy sie zlatuja IP: *.phil.east.verizon.net 03.08.04, 01:43 Mnie to gowno obchodzi kto z kim spi byle sie wyspal. Drukoje te posty i pakazuje moim znajomym jaka jest zawisc wsrod Polakow. Moze to wplywa na nich bo mniej juz daja na pomoc dla Polakow na powodzian na Owsiaka orkiestre.A nawet slyszy sie przeklenstwa ze w Polsce Polakom od---lo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Dlaczego do gowna wszystkie muchy sie zlatuja IP: *.marketscore.com / *.sjc.marketscore.com 03.08.04, 01:54 To wcale gowno nie jest,bo tu chodzi o zbrodnie pedofilii i w dodatku w wykonaniu ksiedza oraz finansowanie dzieciecej prostytucji za pieniadze z koscielnej tacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius a dowody? moze ty jestes ss-manem? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 01:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shejk Re: Dlaczego do gowna wszystkie muchy sie zlatuja IP: *.phil.east.verizon.net 03.08.04, 02:05 Panie Janie bywaly wieksze zbrodnie i nic nie uczyniono. Swiatem rzadzi pieniadz babska dupa i klamstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Dlaczego do gowna wszystkie muchy sie zlatuja IP: 200.56.224.* 03.08.04, 02:12 Zobaczymy jak sie wywiaze prokuratura gdanska z zadania. W kazdym razie matka moze zrobic z tej sprawy skandal na cala UE,jezeli jej czarni nie przekupia,oczywiscie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katoliczka - najpr Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.arcor-ip.net 03.08.04, 01:52 O Jezunku kochany . Wez i nas ocal przed tom zmowom zydow , cyklistow i masonow. Nasz najladniejszy , najelegantszy pralat stal sie ofiarom Michnika. Rozne kreatury podejrzane z zagranicy chca nas pozbawic naszej dumy i ostoji. Zdrajcy na utrzymaniu wrogiego kapitalu , sprzedawczyki sprawy polskiej oczerniaja naszego wielebnego o czyny haniebne. A pralat kocha chlopcow dla ktorych robi wszystko - bo to godne milosci owieczki som. Pralacie ja ciebie kocham chociaz natchnienie milosciom do ciebie ukrywalam . Bo nie wiem kogo kocham bardziej czy ciebie czy Boga. Glupie pytanie ja kocham ciebie bo ty jestes moim Bogiem- drogowskazem natchnieniem i wniebowstapieniem. O pralacie tak bardzo chce ucalowac twe opierscienione dlonie , nie -calowac chce pierscienie. Zbawco moj i dobroczynco jak mozna robic taka tobie krzywdem. Toz ty nasz najwiekszy partyjot jezdeś. Ojcze pralacie , niedoscigniony ideale , ty nasza gwiazdo betlejemska oswiec nasz swoim blaskiem.Forumowicze , ci najwierniejsi i najwytwrlsi towarzysze walki o katolickosc i czystosc polskiego kosciola - nie dajmy sobie pluc w twarz jakims zdrajcom naszej katolickiej sprawy. Do boju bracia i siostry ztom reakcjom obcych wrogich polskiej sprawie agentow. Kazdy ksiadz to jak fura gnoju w walce z reakcyjnymi wrogami kosciola swietego . Do boju bracia o nasz kosciol jedyny , nasze ocalenie , nasz zywiciela i dobroczynce. Koniec pralata to koniec Polski. Nie pozwolmy oczerniac pralata - oczrniajc pralata oczerniamy Polskie. A nie o takie Polskie walczyl pralat.Do boju bracia i siostry zanim wrogowie kosciola zniszczom Polskie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felka You're a woman after my own heart!!! Love you. IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.08.04, 01:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.ca.astound.net 03.08.04, 03:04 Grafomania jakiegoś Zyda. Drodzy Państwo! Tym razem padło znów na księdza prałata Jankowskiego. Tym razem "befehl" dostał redaktor naczelny Dziennika Bałtyckiego - niemieckiej Piątej Kolumny medialnej - Maciej SIEMBIEDA (tel do redakcji: 058-3003-300 Siembieda wysłał na robotę "specjalistę" - Waldemara Ulanowskiego, wychowanka michnikowskiej psiarni, który już nie raz próbował obrzucać błotem duchownych katolickich. Jakie są fakty? Właściwie - żadne. Wszystko opiera się na zeznaniu matki rzekomej ofiary, że podejrzewa ks. Jankowskiego o molestowanie jej syna - kilkunastoletniego chłopaka. Chłopak stanowczo zaprzecza, oskarżając swoją matkę o kłamstwo. Nie mieszka zresztą z matką, a z dziadkami. "Moja rodzina jest patologiczna. Wolałem być u księdza niż w domu" - mówi. Ale od czego fachowcy? Psycholog sądu rodzinnego (brak nazwiska) uważa, że chłopak kłamie. Nic dziwnego, taka gratka! Opłaca się nacisnąć ostro na chłopaka, aby zmienił zdanie! Swój udział w tym łajdactwie mają również "polskie sądy". "Dla dobra śledztwa" nie podaje się nazwiska matki, ale "znany w Gdańsku prałat Henryk J." krąży po wszystkich polskojęzycznych mediach. Bazylika św. Brygidy w Gdańsku oblężona przez "dziennikarzy". Ksiądz prałat Henryk Jankowski - legenda Solidarności, niezłomny obrońca chrześcijaństwa i polskości. Kapelan "Solidarności" i stoczniowców. Jest kawalerem wielu orderów i wyróżnień międzynarodowych. Nadany mu tytuł Honorowego Obywatela Gdańska otrzymał wraz z działaczami NSZZ" Solidarność" 15 grudnia 2000 r. w Dworze Artusa. Kanonik, od 1990 r. prałat i kapelan honorowy Jego Świątobliwości. "Człowiek, który zdobył niepodważalne zasługi w walce o godność człowieka i niepodległość Ojczyzny, który zawsze działał na własną kapłańską odpowiedzialność ryzykując wiele, nawet własne życie. W czasach komunistycznych prześladowany, śledzony, wielokrotnie przesłuchiwany i oskarżony przez prokuraturę o działalność na szkodę państwa, w Polsce demokratycznej stał się obiektem bezpardonowych, obelżywych paszkwilów, często lansowanych przez tych samych, którzy kiedyś poszukiwani przez służbę bezpieczeństwa szukali i znajdywali opiekę u ks. Jankowskiego na plebanii Św. Brygidy w Gdańsku. Pomimo licznych szykan i gróźb ks. Jankowski jest wytrwały w służbie prawdy. "Z tej drogi - jak uparcie mówi - zejść nie mogę" napisał Peter Raina. Drodzy Gdańszczanie i solidarnościowcy! Oto polskojęzyczne szczekaczki próbują obrzucić błotem Waszego bohatera. Bohatera Polaków. Kiedyście Go potrzebowali - był zawsze na wasze zawołanie, ryzykując wszystkim. Dziś, kiedy potrzebuje wsparcia i pomocy - GDZIE JESTEŚCIE??? Czy pozwolicie łajdakom bezkarnie obrażać Księdza Jankowskiego??? Do tego już doszło??? Nie ma w Trójmieście ludzi sprawiedliwych? Czy Gdańsk, Gdynia, Sopot i inne miasta Wybrzeża, tak zasłużone w walce o wolną Polskę, tak wykrwawione w tej walce, teraz mają stać się symbolem tchórzostwa i zdrady? Czy już sprzedaliście się Niemcom? Czy już oddaliście swoje dusze złu? Czego nie mogła dokonać komunistyczna armia Jaruzelskiego i ZOMO, dokonały teraz polskojęzyczne media i Piąta Kolumna niemiecka??? Czy zapomnieliście, stoczniowcy KTO JEST WASZYM KAPELANEM??? A może waszym kapelanem stały się już niemieckie, antypolskie media? Przyszedł znów czas wyborów. Czas czynnego opowiedzenia się przy Polsce, albo - kompletnego i ostatecznego skundlenia się. Wasz wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Narod Polski Ksieze Pralacie - odpowiemy na Apel! IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.08.04, 03:15 Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka 03.08.04, 08:21 Pachnie "wałęsizmem"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: NO I KTO BEKNIE ZA POMOWIENIA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 01:53 ...wyborcza zrobila niezla stluczke...wiec moze se...odpowie za ublizenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bee Ten beknie kogo pralat pozwie.Czy pozwie ?Hahaha IP: 5.5R* / *.as2532.sol.superonline.com 03.08.04, 01:59 Pralat nie taki glupi na jakiego wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: wiec co wposcicie ...mee W KONCU...NA FORUM IP: *.avenel01.nj.comcast.net 03.08.04, 02:31 ...droga ...wyborczo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shejk Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.phil.east.verizon.net 03.08.04, 02:00 Co wodka nie mogla zrobic w komunizmie to teraz jest pewne ze zasianie nienawisci i klamstwa bedzie ogromnym sukcesem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Degrengolada gw IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 02:13 pani??? (moze lepiej monstrum) nazywajace sie kinga dunin oglosilo bylo na lamach tzw wysokich obcasow gw, ze "wszyscy jestesmy pedofilami". kochani, czy potrzeba lepszego dowodu na to, ze gw zeszla na poziom superekspresu? "Polak", czy tez tez jestes pedofilem? chyba tak; zastosowanie przez to chamskie czupiradlo (zane takze z chamskich popisow na tvn-ie) kwantyfikatora ogolnego nie daje ci, chlopie (a moze dziewczynko???) zadnej szansy. Nie pastw sie wiecej nad jankowskim, zastanow sie lepiej nad tym , kogo "w myslach" zgwalciles. Ale jaja w tej gw. i to ma byc powazna gazeta? chyba za chwile sam sie napije. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Klecho,czemu nie spisz ? Czy roraty masz w d..? IP: 5.3.1R* / 202.157.192.* 03.08.04, 02:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius psycholu! roraty sa w adwencie! to jeszcze 4 miesi IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 02:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy psycholu! Tobie zakazali odprawiania mszy ? IP: 211.252.10.* 03.08.04, 02:31 Jak pieprzysz na forum po calych nocach to potem caly dzien spisz,klecho. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius "ciekawy" nie jestem ksiedzem IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 02:34 a moze ty odprawiasz swoje czarno-czerwone( mam na mylsi gw) msze tutaj? dlaczego tam, za nowa zelazna kurtyna, wszystkim musialo odebrac rozum? moze lepiej cos innego? coz, niezbadane sa wyroki boskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: Degrengolada gw IP: *.prenet.pl 03.08.04, 02:59 A fe, jaki język! I Ty się chwalisz, że studiowałeś filozofię u prof. Ingardena? Nigdy nie uwierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius A jaki inny jezyk? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 03:07 Krzysiek. Zastanow sie sam: jakim jezykiem mozna do tych ludzi tutaj przemowic? niestety, ani husserl, ani ingraden nam nie pomoga. sam sie zastanawiam - jak mawial i spiewal kaczmarski - "co sie stalo z nazsa klasa"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: A jaki inny jezyk? IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 03:19 Nie Huserl,nie Ingarden,ale Heisenberg nauczyl by cie rozumu. A najbardziej to chyba Hegel! i Sp.Ks.prof J.Tischner. Palo zakuta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius "Robotnik"! Wiesz wogolr o czym mowisz? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 03:30 Czy ci ktos bajke na dobranoc przeczytal? Heisenberg?! A co on ma do tego, ze michnik znow sie upil, i chamskie teksty puszcza, bo na zaleczenie kaca kefiru zabraklo? Tischner? jako poplecznik debilkow, rzucajacych oskarzenia ad hoc, bez dostarczenia dowodow? chyba ´"robotnik" za duzo wypiles! a propos: zostaw robotnikow w spokoju (sam przepracowalem prawie 1,5 roku na dole na kopalni), ty - sorry, ale inaczej niesposob mi cie nazwac - nawet nie wiesz co praca (fizyczna) znaczy. Dlatego piszesz te swoje bzdety (chyba na rausczu) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: "Robotnik"! Wiesz wogolr o czym mowisz? IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 03:43 To ty sie zawalis,idioto skonczony. Wszyscy jestescie dobrzy,wykorzystujac narod polski i robotnikow polskich.Tak jak zrobila to ta kanalia!!! Co on razem z Walesa mowili 15 lat temu?!!! I poszlismy. A i w czesniej szlismy z nimi w 1980,kiedy te psy szczekaly, a my wierzylismy im.Jak w Tabernakulum!! Wiedz stul ryj,i schowaj sie lepiej pod lozko,bo jak cie dostane,to tylko fragmenta jakies pozostana. Do czego ono doprowadzili??? Do nedzy i ubostwa tego robotnika ktory za nich wtedy walczyl. Wstyd. Czas na podzynanie gardla! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius To poderznij sobie gardlo w USA czy w Kanadzie! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 03:51 Sadzac z twojego lacza internetowego, to wlasnie tam "maszkycisz" po smietnikach. Tylko kto dal ci na komputer? tow. olszowski w "nju jorku" twoja dupe obrabia? takiej jakosci zdaja sie byc twoje mysli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech Re: Degrengolada gw IP: *.ca.astound.net 03.08.04, 03:01 Drodzy Państwo! Tym razem padło znów na księdza prałata Jankowskiego. Tym razem "befehl" dostał redaktor naczelny Dziennika Bałtyckiego - niemieckiej Piątej Kolumny medialnej - Maciej SIEMBIEDA (tel do redakcji: 058-3003-300 Siembieda wysłał na robotę "specjalistę" - Waldemara Ulanowskiego, wychowanka michnikowskiej psiarni, który już nie raz próbował obrzucać błotem duchownych katolickich. Jakie są fakty? Właściwie - żadne. Wszystko opiera się na zeznaniu matki rzekomej ofiary, że podejrzewa ks. Jankowskiego o molestowanie jej syna - kilkunastoletniego chłopaka. Chłopak stanowczo zaprzecza, oskarżając swoją matkę o kłamstwo. Nie mieszka zresztą z matką, a z dziadkami. "Moja rodzina jest patologiczna. Wolałem być u księdza niż w domu" - mówi. Ale od czego fachowcy? Psycholog sądu rodzinnego (brak nazwiska) uważa, że chłopak kłamie. Nic dziwnego, taka gratka! Opłaca się nacisnąć ostro na chłopaka, aby zmienił zdanie! Swój udział w tym łajdactwie mają również "polskie sądy". "Dla dobra śledztwa" nie podaje się nazwiska matki, ale "znany w Gdańsku prałat Henryk J." krąży po wszystkich polskojęzycznych mediach. Bazylika św. Brygidy w Gdańsku oblężona przez "dziennikarzy". Ksiądz prałat Henryk Jankowski - legenda Solidarności, niezłomny obrońca chrześcijaństwa i polskości. Kapelan "Solidarności" i stoczniowców. Jest kawalerem wielu orderów i wyróżnień międzynarodowych. Nadany mu tytuł Honorowego Obywatela Gdańska otrzymał wraz z działaczami NSZZ" Solidarność" 15 grudnia 2000 r. w Dworze Artusa. Kanonik, od 1990 r. prałat i kapelan honorowy Jego Świątobliwości. "Człowiek, który zdobył niepodważalne zasługi w walce o godność człowieka i niepodległość Ojczyzny, który zawsze działał na własną kapłańską odpowiedzialność ryzykując wiele, nawet własne życie. W czasach komunistycznych prześladowany, śledzony, wielokrotnie przesłuchiwany i oskarżony przez prokuraturę o działalność na szkodę państwa, w Polsce demokratycznej stał się obiektem bezpardonowych, obelżywych paszkwilów, często lansowanych przez tych samych, którzy kiedyś poszukiwani przez służbę bezpieczeństwa szukali i znajdywali opiekę u ks. Jankowskiego na plebanii Św. Brygidy w Gdańsku. Pomimo licznych szykan i gróźb ks. Jankowski jest wytrwały w służbie prawdy. "Z tej drogi - jak uparcie mówi - zejść nie mogę" napisał Peter Raina. Drodzy Gdańszczanie i solidarnościowcy! Oto polskojęzyczne szczekaczki próbują obrzucić błotem Waszego bohatera. Bohatera Polaków. Kiedyście Go potrzebowali - był zawsze na wasze zawołanie, ryzykując wszystkim. Dziś, kiedy potrzebuje wsparcia i pomocy - GDZIE JESTEŚCIE??? Czy pozwolicie łajdakom bezkarnie obrażać Księdza Jankowskiego??? Do tego już doszło??? Nie ma w Trójmieście ludzi sprawiedliwych? Czy Gdańsk, Gdynia, Sopot i inne miasta Wybrzeża, tak zasłużone w walce o wolną Polskę, tak wykrwawione w tej walce, teraz mają stać się symbolem tchórzostwa i zdrady? Czy już sprzedaliście się Niemcom? Czy już oddaliście swoje dusze złu? Czego nie mogła dokonać komunistyczna armia Jaruzelskiego i ZOMO, dokonały teraz polskojęzyczne media i Piąta Kolumna niemiecka??? Czy zapomnieliście, stoczniowcy KTO JEST WASZYM KAPELANEM??? A może waszym kapelanem stały się już niemieckie, antypolskie media? Przyszedł znów czas wyborów. Czas czynnego opowiedzenia się przy Polsce, albo - kompletnego i ostatecznego skundlenia się. Wasz wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Narod Polski jESTESMY ZA, A NAWET PRZECIW! IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.08.04, 03:13 Drogi Ksieze Pralacie! Nie musisz w te bezsenna noc ukrywac sie pod obcym imieniem. Twoj Narod, Twoje Owce sa z Tobom. Nie pozwolimy Cie zniszczyc zgrai michnikowskich psow, bo karawana idzie dalej. Plun na tego Slawka, znajdziemy Ci innego ministranta pod opieke. Otrzyj twarz z plwocin, ktorymi Cie obryzguja niegodni poslkojezyczni forumowicze. Ch.j im w d.pe, ze sie tak wyrazimy. Jest jeszcze wsrod nas dosc prawdziwych Polakow, jest jeszcze prawdziwie polska prokuratura i oni Cie skrzywdzic nie dadzom, nie dadzom Cie skundlic, jak piszesz w swojej odezwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: Degrengolada gw IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 03:26 Przestan tu chrzanic od rzeczy. Przeczytaj dokladniej ten artykul,ktory jest wywiadem z ta kanalia. W pici polo,to ty mozesz pogrywac,ale nie z takimi jak ja. To my,wygralismy te Polske,a co on z nia zrobil? I ten jego powiernik Walesa? Przyjdzie czas zaplaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Ty wygrales? Czyzbys byl w sdl? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 03:36 "robotnik" nie pieprz. co wygrales? pseudo-magistra kwacha (17,5 mln. § w bankach szwajcarskich zdefraudowanych, moskiewska pozyczak, "polisa" zonki i oleksowej). To ty nie krzan: rozliczy sie michnika za czlowieka honoru kiszczaka). A kto zabil ks. Popieluszke, niedzielaka i wielu innych? czy to kosciol zamykal dzailaczy pzpr-u w mamrze, czy odwrotnie? wyspij sie "robotnik" i pomysl (jesli jeszcze masz wystarczajaca liczbe szarych komorek) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: Ty wygrales? Czyzbys byl w sdl? IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 03:53 Sluchaj ty silesiusz! Jezeli jestes Polakiem to dlaczego pierdolisz jak niemiec? Wara z naszego kraju! Ale juz,ajak nie to cie ja i moi kumple przepedza. Dosc takich mamy przemadrzalych idiotow,to przez takich jak ty to wszystko dzieje sie posrednio. Wynocha! Ale juz !!! Skurwysynie jebany,sprzedales Polske,i jescze tu podnosisz ryja? Cos robil gowniarzu w 1980? srales w maty?to sraj dalej ale teraz ze strachu bo cie tam nasi znajda! Dosc skurwysynstwa w Polsce!!! Musi sie odrodzic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Ile Bimberkow juz wychalles? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 04:00 wiedzialem, ze jetes prymitywnym pomiotem sld: twoj jezyk cie zdradza; tylko, ze chyba za duzo bimberkow juz wychales; oj niedobrze "robotnik"; juz cie ani ub ani barcikowski do "roboty" nie wezma; i bedzie bezrobotny "robotnik"; lepiej od razu spadaj stad sb-ecki kapusiu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bimber Re: Ile Bimberkow juz wychalles? IP: 68.144.232.* 03.08.04, 08:23 prosze mnie w to nie mieszac. z szaconkiem, bo sie wk...wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XL Re:Lechu opiłeś się ? IP: *.piekary.net / *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.04, 12:20 Lechu wklejasz ten sam propagandowy kawałek raz za razem . Opiłeś się prałaciego nasienia ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: 192.195.12.* 03.08.04, 03:29 5 lat temu w Londynie poznalam czlowiela imieniem Andreas, ktory mial dziewczyne Polke- Honorate z Gdanska. Pamietam, jak opowiadal, ze byli na kolacji w Konskiej Podkowie i tam poznal ksiedza Jankowskiego. Jankowski byl tam w otoczeniu kilku nastoletnich chlopcow i A. byl przekonany, ze ksiadz lubi mlodych chlopcow. Wtedy wydalo mi sie to bzdura... ale przypomnialo mi sie to dzis.... Zenujace... Kosciol Katolicki... Ktory to juz przypadek??? Ile dzieci skrzywdza jeszcze Ci wykolejency... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Kilka lat temu poznalem "Kike",..na ksiezycu IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 03:41 tam wystawiala pupe na marsa, az kilku "marsjanskich gowinairzy" sie zlecialo, i stracilo "chlopiectwo". Andreas - niemiec z londynu i - kochajacy inaczej i po swojemu honorate z gdanska - wszystko filmowal kamera cyfrowa. Dowody? a po co co? historia ciekawa, to i tak wszyscy (ktorym Bozia za malo szarych komorek dala - stali w zlej kolejce) uwierza. Miau!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: Kilka lat temu poznalem "Kike",..na ksiezycu IP: *.dyn.optonline.net 03.08.04, 03:56 W Ameryce jestem na wakacjach u braciszka. Przygotuj sie,wracam w koncu sierpnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius przyznaj się !!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.04, 08:32 jesteś przecież MINISTRANTEM volksdeutsch`a - na "naukach w szkole językowej w Reichu" - tylko powiedz mi ( bom ciekaw), po jasną cholerę jeździć do Niemiec - by doskonalić FRANCUSKI ????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius nie uzywaj chamie mojego nicka!! bolszewik! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 11:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Przyznaj się !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.04, 08:37 jesteś przecież MINISTRANTEM volksdeutsch`a - na "naukach w szkole językowej w Reichu" - tylko powiedz mi ( bom ciekaw), po jasną cholerę jeździć do Niemiec - by doskonalić FRANCUSKI ????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista ANNIE WALENTYNOWICZ ODBIŁO... IP: *.magma / *.magma-net.pl 03.08.04, 08:14 Myślałem, że Anna Walentynowicz jest normalną kobietą. Jak widać z jej postępowania - kobiecie odbija pod czaszką. Tym razem Wałęsa okazał się mądrzejszy od Walentynowicz! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: ANNIE WALENTYNOWICZ ODBIŁO... 03.08.04, 08:23 To nie jest możliwe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: ANNIE WALENTYNOWICZ ODBIŁO... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 09:31 Pani Walentynowicz jest stara kobieta. Ona juz zyje tylko mitami i przeszloscia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hahaha Kobiet i w dodatku starych Jankowski nie molestuje IP: 200.71.41.* 03.08.04, 10:20 Skad moze wiedziec,biedna na czym to polega ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 08:49 Za chwilę nie będzie można dotknąć własnego dziecka żeby nie być posądzonym o pedofilię. Mam chrześniaka i zawsze całuję go w czoło i policzki, przytulam do siebie i to z prawdziwej miłości i nie widzę w tym nic złego.Ksiądz jest osobą samotną, która świadomie rezygnuje z ojcostwa i to ,że komuś da odrobinę serca i przytuli do siebie, to nie jest oznaką zboczenia. Otrząśnijmy się z tych różnych pseudo oskarżeń, bo za chwilę zapalą się stosy.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maverick Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: 82.139.9.* 03.08.04, 09:36 Gra się nie toczy w tej chwili o jakieś tam 8000 zł - tylko może i o milion $ - jeśli matka i syn dobrze to rozegrają !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgprzta Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.arcor-ip.net 03.08.04, 09:54 Po zorientowaniu sie ile kosztuje nauka jezyka w Berlinie Zebysmy troche wiecej wiedzieli. Wybralam jeden z instytuow - sa nieco drozsze np GI ale i np DID www.did.de Nauka w szkole przez dwa tygodnie to okolo 400 euro Kwatery - pokoj przy rodzinie okolo 170 euro tygodniowo- pokoj i sniadanie. W hotelu w pokoju jednoosobowym ponad 200 euro za tydzien. Wyzywienie w ciagu tygodnia - zalezy od tego co sie je. Czyli dwa tygodnie pobytu- nauki to okolo 800 euro - miesiac 1600 To tak zebysmy mieli orientacje. 1600 euro to mniej wiecej koszty podstawowe. Bardzo chcialabym uwieryc w bezinteresowna milosc do mlodziezy. Pieknie byloby gdybysmy mieli takich sponsorow. Tylko ja w taka bezinteresownosc Jankowskiego poprostu nie wierze. Cala ta historia -wyglada na to ze odstawil Jankowski chlopaka bo sie "zestarzal" .Byc moze to jedna z przyczyn narkomani Slawka. I jeszcze cos . W calej tej sprawie mamy obroncow jankowskiego. Na forum . Niektorzy sugeruja ze jankowski to kosciol a kosciol to Polska. Prosze nie zapominac ze kosciol w pl reprezentuje interesy Watykanu. Polska i Watykan moga miec wspolne interesy ale nie musza. Podobnie zreszta jak swiat swiecki i kosciol - moga miec wspolny interes ale czesto jest inaczej. Obroncow jankowskiego , dojrzalego czlowieka - przynajmniej wiekiem mamy sporo . Ale co ze Slawkiem ? Gdzie sa obroncy chlopca ? Zreszta po co bronic zdegenerowanego gnoja z patologicznej rodziny ?Nieprawdaż? Narkomana , niewdziecznika .Chodzi o dobre imie jankowskiego a jankowski to kosciol , a kosciol to Polska . W ten sposob zadnego problemu sie nie uda wyjasnic. Bo juz na wstepie zakladamy ze chodzi o spisek. Albo o wrogosc wobec kosciola. To wlasciwie koniec dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel PODŁE POMÓWIENIA podłych ludzi I NIC WIĘCEJ ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 09:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy A ty skad to wiesz,jasnowidzu ? Miales sen jakis ? IP: 200.41.4.* 03.08.04, 10:25 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Polskie owce sa zdegenerowane - Tylawa,Slawek IP: 5.2.1R* / 200.35.96.* 03.08.04, 10:36 Zidiociale ciemniactwo jest okrutne. Napastuje ofiare,nie oprawce. Nikogo nie obchodza zdeprawowane przez zboczencow w sutannach dzieci,nikt nie zada dla nich kuracji psychologicznej.Slawek postawiony miedzy matka,ktora pewnie kocha mimo wszystko i wplywowym,bogatym kochankiem ma niezwykle trudny wybor - brnac w klamstwie,czy nareszcie z nim skonczyc. Ani jedno i ani drugie chlopakowi sie nie oplaci,to pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J-23 Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.arcor-ip.net 03.08.04, 10:47 ''..Przyjechał jeszcze do mnie ostatni raz latem i poprosił o pieniądze, osiem tysięcy ..'' - ależ księżula ma dobre serduszko .. - to ja poprose o pięc, ale dupy mu nie dam .. - mogę tylko buzi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: 211.185.39.* 03.08.04, 10:54 Pocalowalbys Henka w usta za 5 tysiecy ? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.69 Nie wierzę księżom, gdy widzę ich pychę 03.08.04, 11:24 Do chwili uzyskania mocnych dowodów w sprawie, podejrzewany jest niewinny. Ja jednak, widząc obłudę i dwulicowość księży w Polsce, nie wierzę ich zapewnieniom. Kościół w Polsce chyba jeszcze nigdy nie przyznał się do winy, a czerwone władze wchodzą im w czarne dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius GW - FORUM KLERYKOFOBOW!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.08.04, 11:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek ZAWODOWI KLEROFILE Z REICHU - WON IP: 5.2.* / *.cu.edu.tr 03.08.04, 11:54 Jezeli cos sie nie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XL Re: GW - FORUM KLERYKOFOBOW!! IP: *.piekary.net / *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.04, 12:13 Silesiusie chyba już najwyższy czas zanurkować pod sutannę . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sierotek WN Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: 212.33.76.* 03.08.04, 12:07 Nie mam ojca ani matki już nie młody lecz przystojny chętnie oddam me wydatki czy mnie przyjmie prałat hojny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: *.do.pl / *.generacja.pl 03.08.04, 12:54 Dlaczego, do cholery, policja nie zajęła twardego dysku komputera Jankowskiego? Dlaczego nie dokonano przeszukania jego mieszkania? Dlaczego nie zatrzymano go, lub przynajmniej nie zarządzono aresztu domowego lub dozoru policyjnego na wypadek jego ewentualnych prób mataczenia?!!!! Jakim prawem uchyla się wobec niego postępowanie tak gorliwie stosowane wobec innych osób, na których padło podejrzenie o pedofilię!!!??? Niech ktoś w końcu walnie pięścią w stół i przestanie się cackać z urojoną świętością! Jeśli jest niewinny (w co mocno wątpię i mam do tego pełne prawo), dowiedzie tego - prawdą swych słów i uczciwością swych czynów! Wszystko zresztą widać w jego oczach, w twarzy, słychać w jego głosie. Daje się to wyczytać z sensu krzywych słów jakie wypowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Prokuratura RP jak PRLowska - gowna nie rusza IP: 5.5R* / 212.253.2.* 03.08.04, 13:00 Kiedys ci panowie zaplaca za niesprawiedliwe wyroki i niechlujne tendencyjne sledztwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: portki może jednak prawda IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 03.08.04, 13:01 "Kleryk lub mnich, który molestuje młodocianych lub chłopców bądź jest przyłapany na całowaniu czy popełnia inny haniebny czyn, niech będzie wychłostany publicznie i po zgoleniu głowy niech twarz jego będzie opluta, niech będzie przykuty do metalowych łańcuchów" - napisał siedemnaście wieków temu św. Bazyl z Cezarei, jeden z ojców Kościoła. Niezdrowe skłonności niektórych księży - jak widaś na tym przykładzie - nie są zjawiskiem ostatnich lat, jednak dopiero ostatnio Kościół przestał sobie z nim radzić. Metody stosowane od wieków zaczęły zawodzić. Istnieje silne domniemanie, że skłonności księdza prałata Henryka J. nie były tajemnicą dla jego przełożonego, arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego. Matka gimnazjalisty Sławomira R. sygnalizowała w gdańskiej kurii, że jej syn jest kochankiem księdza J. Złożoność sytuacji polega jednak na tym, że biskup staje wówczas w obliczu konfliktu lojalności. Jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej zobowiązany jest do powiadomienia organów ścigania, ale papieskie zalecenia z 2001 r., zawarte w liście "Sacramentorum Sanctitatis Tutela", de facto nakazują mu zachowanie takiej wiedzy w tzw. sekrecie papieskim, równoznacznym z tajemnicą spowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
franciszek.modrzycki Panie Boze kiedy pokarasz sekte rzym.-katolicka... 03.08.04, 13:15 Czy to jest juz ta Polska? Ta, na ktora czekano tak dlugo? Gdzie sie podzial ten entuzjazm? Wiara w lepsze jutro... Kosciol rzym.-kat.? To jest mafia, a nie kosciol. Kazdy z tych skurwieli w sutannach doskonale o tym wie. A glupi narod wierzy... To jest Polska XXI wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Panie Boze kiedy pokarasz sekte rzym.-katolic IP: 211.251.83.* 03.08.04, 13:31 Polska gnila zawssze i gnije nadal z powodu czarnej mafii. Nie licz na jakiegos wyimaginowanego Boga,ze zrobi z nia porzadek zamiast Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAN KO. Re: Panie Boze kiedy pokarasz sekte rzym.-katolic IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 10.08.04, 20:02 NIE MA CO LICZYĆ, ŻE LUDZIE ZMĄDRZEJĄ I BĘDĄ KRYTYCZNI WOBEC OSZUSTÓW W CZERNI.tYLE WIEKÓW INTENSYWNEGO PRANIA MÓZGÓW I OGŁUPIANIA LUDZI MUSI PRZYNOSIĆ EFEKTY.a Z BOGIEM JEST JAK Z CHOROBĄ. JEŻELI PACJENT WYZDROWIEJE TO CHWAŁA BOGU. JEŚLI PACJENT UMRZE - TO ZŁY LEKARZ. LUDZIE SĄ BEZREFLEKSYJNI W SWOJEJ MASIE. NIESTETY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lex Re: może jednak prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 16:20 Jako obywatel tego kraju mam w nosie zalecenia papieskie dla purpuratow jesli przestepstwo wykracza poza sklad osobowy kleru. Pan Goclowski jest TYLKO takim samym obywatelem kraju wobec obowiazujacego tutaj prawa jak my wszyscy. Jesli polskie prawo lub jego straznicy dopuszcza(ja) inne interpretacje to ja mam takie prawo gdzies. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAN KO. Re: może jednak prawda IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 10.08.04, 20:04 GOŚCIU LEX. JESTEŚ CHYBA NAIWNY. A CO Z AFERĄ STELLA MARIS. NAWET NIE PRZESŁUCHANO GOCŁOWSKIEGO, MIMO IŻ TO ON ODPOWIADA ZA TĄ CZARNĄ MAFIĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Geneza inteligencji i kuktury mee. 03.08.04, 14:47 Piękny poranek w chłopskiej zagrodzie. Słoneczko odsłania szarości poranka. Pięknym uśmiechem zachęca do życia wszystko co się przebudza. Ze stodoły wybiega młoda kózka, radośnie podskakując otrząsa się i meczy mee!, mee! Za nią wychodzi ze stodoły gospodarz i przeciągając się z wyciągniętymi ramionami ku górze, rzecze półgłosem: Oj żebyś ty jeszcze gotować umiała??. Amen. Wszelkie prawa zastrzeżone. Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katol A co z dzieciakami? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 16:26 Wszyscy albo potepiaja albo bronia na kolanach starego bogatego pedala... A co z dzieciakami ze skrzywiona psychika? To juz nikogo nie obchodzi? A gdzie jest ten Slawek i kto mu teraz mozg pruje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H Re: Nie dotknąłem żadnego chłopaka IP: 63.121.99.* 03.08.04, 16:27 Ks. Jankowski napewno sobie poradzi z odwetem zydowskim. Ale Slawus to bedzie gnil w rynsztoku z jego mama. Zrobiono z igly widly. Coraz czesciej beda zamykane drzwi wszystkich plebanji przed nosem dla motlochu wolajacego o pomoc.Stare powiedzenie sie sprawdza jak poscielesz tak sie wyspisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup prosze ksiedza... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 16:33 Niech sie ksiadz tak nie denerwuje. Bramy takich parafii jak Brigida Plaza juz dawno sa zamkniete, jak ksiadz to blyskotliwie zauwazyl "dla motlochu". Tam przyjmuje sie tylko moznych, bogatych i tych, ktorzy sa do czgos potrzebni ( w dzien i w nocy...) .. prosze ksiedza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H Rabinie IP: 63.121.99.* 03.08.04, 17:05 Bardzo denerwuje sie jak widze co wy mozecie namacic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy [...] IP: obelix.hlw* / 193.170.41.* 03.08.04, 16:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec spoko.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 16:46 mamy jeszcze czcigodnych salezjanow, swietnego manago w Toruniu, paulinow ( spoko te 2,5 miliona jest tylko kaucja...) i takich, o ktorych nawet nie wiesz... No i 69 milionikow od panstwa z podatkow waszych tez, do tego sporo ziemi - nie martw sie, brzuszki nam nie spadna.. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: spoko.. 03.08.04, 22:40 Czy ten "menago" z Torunia też z Jankowitzem?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiwifan definicja.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 16:36 He,he,he.. wlasnie uslyszalem w tiwi definicje pojecia "sekta". To wg. jednego faceta od sekt : " przestepcza organizacja mieniaca sie kosciolem". He,he,he... blisko, blisko.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.sncdsb.on.ca / *.ls.shawcable.net 03.08.04, 17:12 Także przed sądem rodzinnym chłopak miał zaprzeczyć, jakoby był molestowany. Biegły psycholog uznał jednak, że Sławomir R. kłamie. Są też wątpliwości, czy chłopak mógł sam stworzyć - napisane literackim językiem - oświadczenie, skierowane do arcybiskupa. Sam duchowny, Henryk J. twierdzi, że zeznania matki to "pomówienia i bzdury". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 17:26 Nieee, przeciez wszyscy narkomani i do tego nieletni, opuszczajacy szkole itp posluguja sie literackim jezykiem. Nie wiedziales o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: 200.168.71.* 03.08.04, 17:32 ale pod warunkiem spedzenia kilku nocy w malzenskim lozu na plabanii w Gdansku. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? 03.08.04, 22:38 ... kto z kim przestaje... może to nie była pedofilia tylko nauka języka literackiego nocami...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sledczy Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.proxyplus.cz / 193.87.23.* 04.08.04, 00:41 A pierwszym sprawdzianem byl list przeciw matce napisany do szefa Henia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgorzata Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.arcor-ip.net 04.08.04, 01:38 tak zniknela nasza dyskusja, przepadl post z austrii zanim udalo mi sie odpowiedziec.Albo zapytac czy zdjecia przedstwiajace ekscesy klerykow wywolaly oburzenie tak jak w Polsce,tzn "atak na kosciol"albo tak jak w pl niektorzy sugeruja ze krytyczny stosunek do kosciola jest atakiem na suwerennosc Polski.Spiskiem .Czy cos takigo mialo miejsce w Austrii? Czy ktokolwiek rozpatrywal to co mialo miejsce w Austrii w tych kategoriach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blekot Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.home.cgocable.net 04.08.04, 03:39 Czy moze te zdjecia sa dostepne gdzies na internecie? Prosilbym o link. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgorzata Re: Czy Jankowski sam napisal oswiadczenie ? IP: *.arcor-ip.net 04.08.04, 08:47 Ja nie znalazlam . Natomiast jesli chodzi o skandal w Austrii to zostal wyslany przedstawiciel Watykanu by wyjasnic sprawe. W Austrii przedstawiciele kosciola chcieli sprawe zbagatelizowac- probowano wmowic opini publicznej ze zachowania pedofilskie to takie niewinne igraszki. Prokurator austriacki widzial to inaczej. Zajete przez policje komputery sa materialem dowodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria molestowanie IP: *.lubin.dialog.net.pl 03.08.04, 17:33 pani walentynowicz! czy pani byla materacem? Odpowiedz Link Zgłoś