Dodaj do ulubionych

Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie.

05.10.13, 20:37

synonim.net/synonim/ruch

PS
Ja bym szukal, jezeli juz sie musi, czegos, co jest rozsadnie jednoznaczne.

Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:50
      Mnie to: www.youtube.com/watch?v=Z6A4jkM3XV8
      • wsk175 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:54
        Czarnym sie dzieci kojarzą........
        • lumpior Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:56
          Oczywiście:RUCH Chorzów.
    • m.c.hrabia Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:59

      RUCH S.A.
      • mila2712 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:02
        HA!
        no popatrz ja o kioskach ty o firmie :)
      • eques Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 06.10.13, 06:27
        'ruch_cug' .... tak zwany.
    • remez2 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:00
      Interes. Ruch w interesie albo interes w ruchu.
    • mila2712 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:01
      Sławetne Kioski Ruchu w kórych można było kupić prasę ( i nie tylko )
      • hummer Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 05.10.13, 21:47
        mila2712 napisała:

        > Sławetne Kioski Ruchu w kórych można było kupić prasę ( i nie tylko )

        I dalej ma większość kiosków.
        ruch.com.pl/
        • wiosnaludzikow Re: Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 06.10.13, 07:01
          hummer napisał:
          > I dalej ma większość kiosków.
          > ruch.com.pl/
          Żartujesz. Ledwo zipie. Kolporter, HDS (In medio) rozkładają już Ruch na łopatki.
        • mila2712 Re: Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 06.10.13, 10:19
          Tak wiem :)
          Na mojej pięknej prowincji pozostał tylko jeden kiosk ruchu ( dawniej było mnóstwo -na każdym rogu ).
          Dla mnie to wspomnienie z dzieciństwa.
      • wasilko A starsze ekspedientki z zawziętą miną 05.10.13, 22:41
        dziurawiły szpilką gumki
        • mila2712 Re: A starsze ekspedientki z zawziętą miną 06.10.13, 10:20
          Czyżbyś zakupił paczkę w kiosku i zaliczył wpadkę ?
          • wasilko Ja nie 06.10.13, 10:56
            - Janie, prezerwatywę!
            - Nie tą, tą z herbem proszę...
            • mila2712 Re: Ja nie 06.10.13, 11:02
              Dobre :)
              A tak poważnie to rzeczywiście mówiono tak o kobietach z kiosków.
            • remez2 Re: Ja nie 06.10.13, 11:06
              wasilko napisał(a):

              > - Janie, prezerwatywę!
              > - Nie tą, tą z herbem proszę...
              Jakaś podróba. Prawdziwy hrabia powiedziałby - .
    • dystans4 Wróżba 05.10.13, 21:10
      Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
      --
      bul.
      • wiosnaludzikow Szkoda ,że niknął Kwaśniewski z okolic Ruchu 06.10.13, 07:03
        Było o czym mówić co się nie pokazał na konferencji.
        Może chodzi o RUCH AA ?
    • pan.nikt Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:36
      MÓJ RUCH

      I szach mat dla palikocin
      • lumpior Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:40
        pan.nikt napisał:

        > MÓJ RUCH
        >
        > I szach mat dla palikocin
        www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z0HavDHnYMA
    • volupte Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:50
      Jak to co? Dymanko. Chca nas po prostu wydymać.
      • hummer PO wydymało się samo. Taki samogwałt. 05.10.13, 22:23
        volupte napisał:

        > Jak to co? Dymanko. Chca nas po prostu wydymać.
    • tadzap Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 22:50
      Odruch.
      ``````
      Wymiotny.
    • haen2010 Ja też uważam, 06.10.13, 08:18
      Że Ruch Palikota rzetelnie sobie zapracował na nienawiść kościelnego zadupia. Jeżeli nowa nazwa jest prawdziwa, to celuje ona palcem w każdego wyborcę. On zdecyduje, czy chce być gastarbeiterem we własnym państwie za miskę zupy z łaski proboszcza, czy też zachować nadzieję na wymianę elit sqrwionego państwa prowadzących go prosto na tamten, lepszy świat. Za pożyczone pieniądze.
      • wiosnaludzikow Re: Ja też uważam, 06.10.13, 08:21
        haen2010 napisał:

        > On zdecyduje, czy chce być gastarbeiterem we własnym państwie za miskę zupy z łaski p
        > roboszcza,
        Co za róznica czy ta miska zupy będzie z łaski proboszcza czy Rostowskiego
        • haen2010 Re: Ja też uważam, 06.10.13, 09:10
          U mnie proboszcz i Opus Dei za jedno stoją.
          • gtxl Re: Ja też uważam, 06.10.13, 09:25
            haen2010 napisał:

            > U mnie proboszcz i Opus Dei za jedno stoją.


            O byłym wydawcy Ozonu nie wspomnisz?
            Tak mi dopomóż Bóg- www.youtube.com/watch?v=eHHy8NqNxYc
            • haen2010 Re: Ja też uważam, 06.10.13, 11:04
              Zawsze się dziwię, że koscielni chcą koniecznie uświnić Palikota, bo zwiał z chlewika proboszcza. To miłe, że tak go sobie ceniliście.

              Palikot natychmiast zamknął OZON, gdy dorwał tam się do pisania psychodeliczny dewot Terlikowski. Przedtem w ogóle się nie wtrącał, jak przyzwoity wydawca.
              • gtxl Re: Ja też uważam, 06.10.13, 21:48
                Zawsze się dziwię, że koscielni chcą koniecznie uświnić Palikota, bo zwiał z chlewika proboszcza. To miłe, że tak go sobie ceniliście.



                Ha,ha,ha, właśnie strzeliłeś sobie w płetwę.
                Czujesz coś prócz bólu?
                Kto temu pajacowi kazał przysięgać w sejmie tak mi dopomóż Bóg?
                Kościelni?

    • adalberto3 Może lepiej Ognisko Krzewienia Myśli Palikota. 06.10.13, 16:41
      Jakoś cieplej to brzmi, szczególnie przed zimą.
      • nazimno "Ruch Wiecznie Zywy": RWZ 07.10.13, 10:00
    • ukos Najlepiej pasują "wolta" i "piruet" :))) n/t 06.10.13, 18:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka