nazimno 05.10.13, 20:37 synonim.net/synonim/ruch PS Ja bym szukal, jezeli juz sie musi, czegos, co jest rozsadnie jednoznaczne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
douglasmclloyd Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:50 Mnie to: www.youtube.com/watch?v=Z6A4jkM3XV8 Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:54 Czarnym sie dzieci kojarzą........ Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 20:56 Oczywiście:RUCH Chorzów. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:02 HA! no popatrz ja o kioskach ty o firmie :) Odpowiedz Link Zgłoś
eques Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 06.10.13, 06:27 'ruch_cug' .... tak zwany. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:00 Interes. Ruch w interesie albo interes w ruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:01 Sławetne Kioski Ruchu w kórych można było kupić prasę ( i nie tylko ) Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 05.10.13, 21:47 mila2712 napisała: > Sławetne Kioski Ruchu w kórych można było kupić prasę ( i nie tylko ) I dalej ma większość kiosków. ruch.com.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 06.10.13, 07:01 hummer napisał: > I dalej ma większość kiosków. > ruch.com.pl/ Żartujesz. Ledwo zipie. Kolporter, HDS (In medio) rozkładają już Ruch na łopatki. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: Ruch dalej działa. To spółka akcyjna. 06.10.13, 10:19 Tak wiem :) Na mojej pięknej prowincji pozostał tylko jeden kiosk ruchu ( dawniej było mnóstwo -na każdym rogu ). Dla mnie to wspomnienie z dzieciństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko A starsze ekspedientki z zawziętą miną 05.10.13, 22:41 dziurawiły szpilką gumki Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: A starsze ekspedientki z zawziętą miną 06.10.13, 10:20 Czyżbyś zakupił paczkę w kiosku i zaliczył wpadkę ? Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Ja nie 06.10.13, 10:56 - Janie, prezerwatywę! - Nie tą, tą z herbem proszę... Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: Ja nie 06.10.13, 11:02 Dobre :) A tak poważnie to rzeczywiście mówiono tak o kobietach z kiosków. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Ja nie 06.10.13, 11:06 wasilko napisał(a): > - Janie, prezerwatywę! > - Nie tą, tą z herbem proszę... Jakaś podróba. Prawdziwy hrabia powiedziałby - tę. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Szkoda ,że niknął Kwaśniewski z okolic Ruchu 06.10.13, 07:03 Było o czym mówić co się nie pokazał na konferencji. Może chodzi o RUCH AA ? Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:36 MÓJ RUCH I szach mat dla palikocin Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:40 pan.nikt napisał: > MÓJ RUCH > > I szach mat dla palikocin www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z0HavDHnYMA Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 21:50 Jak to co? Dymanko. Chca nas po prostu wydymać. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer PO wydymało się samo. Taki samogwałt. 05.10.13, 22:23 volupte napisał: > Jak to co? Dymanko. Chca nas po prostu wydymać. Odpowiedz Link Zgłoś
tadzap Re: Co kojarzy sie z "ruchem" w nazwie. 05.10.13, 22:50 Odruch. `````` Wymiotny. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Ja też uważam, 06.10.13, 08:18 Że Ruch Palikota rzetelnie sobie zapracował na nienawiść kościelnego zadupia. Jeżeli nowa nazwa jest prawdziwa, to celuje ona palcem w każdego wyborcę. On zdecyduje, czy chce być gastarbeiterem we własnym państwie za miskę zupy z łaski proboszcza, czy też zachować nadzieję na wymianę elit sqrwionego państwa prowadzących go prosto na tamten, lepszy świat. Za pożyczone pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Ja też uważam, 06.10.13, 08:21 haen2010 napisał: > On zdecyduje, czy chce być gastarbeiterem we własnym państwie za miskę zupy z łaski p > roboszcza, Co za róznica czy ta miska zupy będzie z łaski proboszcza czy Rostowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Ja też uważam, 06.10.13, 09:10 U mnie proboszcz i Opus Dei za jedno stoją. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: Ja też uważam, 06.10.13, 09:25 haen2010 napisał: > U mnie proboszcz i Opus Dei za jedno stoją. O byłym wydawcy Ozonu nie wspomnisz? Tak mi dopomóż Bóg- www.youtube.com/watch?v=eHHy8NqNxYc Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Ja też uważam, 06.10.13, 11:04 Zawsze się dziwię, że koscielni chcą koniecznie uświnić Palikota, bo zwiał z chlewika proboszcza. To miłe, że tak go sobie ceniliście. Palikot natychmiast zamknął OZON, gdy dorwał tam się do pisania psychodeliczny dewot Terlikowski. Przedtem w ogóle się nie wtrącał, jak przyzwoity wydawca. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: Ja też uważam, 06.10.13, 21:48 Zawsze się dziwię, że koscielni chcą koniecznie uświnić Palikota, bo zwiał z chlewika proboszcza. To miłe, że tak go sobie ceniliście. Ha,ha,ha, właśnie strzeliłeś sobie w płetwę. Czujesz coś prócz bólu? Kto temu pajacowi kazał przysięgać w sejmie tak mi dopomóż Bóg? Kościelni? Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Może lepiej Ognisko Krzewienia Myśli Palikota. 06.10.13, 16:41 Jakoś cieplej to brzmi, szczególnie przed zimą. Odpowiedz Link Zgłoś