Dodaj do ulubionych

Cejrowski poparł faszyzm...

12.11.13, 14:23
Czy TVP za publiczne pieniądze powinno pokazywać tego faszystę?
Obserwuj wątek
    • 1all.correct Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 14:26
      tanebo napisał:

      > Czy TVP za publiczne pieniądze powinno
      > pokazywać tego faszystę?[/url]

      To totalny palant.
      • karfioza Bzdura. Cejrowski nie jest przecież lewicowcem. 12.11.13, 15:58
        A jak nie jest lewicowcem to nie może być faszystą.

        Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników (niem. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP)
        • alistair-p Re: Bzdura. Cejrowski nie jest przecież lewicowce 13.11.13, 12:45
          A akwarium w domu ten Cejrowski ma ?
    • man_sapiens Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 14:32
      Idiotów nie powinna pokazywać. A ty mylisz faszyzm z nacjonalizmem.
    • ave.duce Cejrowski 12.11.13, 14:34
      „Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców” - komentuje Wojciech Cejrowski ... hipokryta.
      • tanebo Re: Cejrowski 12.11.13, 14:38
        A pro po hipokryty - ostatnio pokazali odcinek z Karaibów z plantacji tytoniu. Okazało się że ten zwolennik wolności nie wykazuje tolerancji wobec palaczy...
        • ave.duce Re: Cejrowski 12.11.13, 14:47
          Tolerancyjny Cejrowski to oksymoron ;)
          • tanebo Re: Cejrowski 12.11.13, 14:50
            Pamiętam że w każdym swoim programie głosił że PRL był tak zły bo nic mu nie było wolno...
            • ave.duce Re: Cejrowski 12.11.13, 15:01
              Szkoda czasu na WC ;)

              Pozdrawiam.
      • bew-is Re: Cejrowski 12.11.13, 17:39
        Własnie że nie hipokryta. Mówi to, co myśli i co jest zgodne z jego poglądami.

        ave.duce napisała:
        > „Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawici
        > ela, a nie plac zboczeńców” - komentuje Wojciech Cejrowski
        ... hipokr
        > yta.
    • neouser Cejrowski to ten moher z falsetem 12.11.13, 15:28
      któremu palce łamano?
    • zapijaczony_ryj Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak każdy 12.11.13, 15:38
      zresztą kto sie zada ł z Naczelnym Inaczej, ale ja mu to wybaczam, bo zrobił "Boso przez świat", a to jest absolutne mistrzostwo świata!
      To dzieki temu programowi miliony Polaków (i nie tylko) poznało zakątki tego Świata, których inaczej nigdy by nie poznali
      • jureczek_2 Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 15:43
        Hitler dał pracę pięciu milionom Niemcom.


        zapijaczony_ryj napisał:

        > zresztą kto sie zada ł z Naczelnym Inaczej, ale ja mu to wybaczam, bo zrobił "B
        > oso przez świat", a to jest absolutne mistrzostwo świata!
        > To dzieki temu programowi miliony Polaków (i nie tylko) poznało zakątki tego Św
        > iata, których inaczej nigdy by nie poznali
        • tanebo Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 15:50
          To leś do swojego Hitlera. A to co piszesz to brednia. W styczniu 1933 r., ostatnich miesiącach Republiki Weimarskiej, bezrobocie sięgnęło 6 mln osób (było to ok. 30 proc. siły roboczej). 23 marca Adolf Hitler przejął pełnię władzy. Już w styczniu kolejnego roku ze statystyk wynikało, że bez pracy jest tylko 3,3 mln osób. W jaki sposób w kilka miesięcy znaleziono pracę dla prawie 3 mln ludzi?

          Otóż naziści wykluczyli ze statystyk bezrobotne kobiety uznając, że miejsce kobiety jest w domu, z dziećmi. Dodatkowo tam, gdzie było to możliwe, kobiety zwalniano z pracy i zatrudniano na to miejsce mężczyzn. W podobny sposób potraktowano Żydów (usunięto ich ze statystyk i wyrzucano z pracy) a mieszkało ich wówczas w Niemczech pół miliona. Ponadto w 1935 r. przywrócono pobór do wojska (w 1939 r. w armii służyło już 1,4 mln osób), czyli bezrobotni zostali zwyczajnie wcieleni do armii i w ten sposób zniknęli ze statystyk.
          • jureczek_2 Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 13.11.13, 11:59
            To była metafora. Pomyśl zanim napiszesz.

            tanebo napisał:

            > To leś do swojego Hitlera. A to co piszesz to brednia. W styczniu 1
            > 933 r., ostatnich miesiącach Republiki Weimarskiej, bezrobocie sięgnęło 6 mln o
            > sób (było to ok. 30 proc. siły roboczej). 23 marca Adolf Hitler przejął pełnię
            > władzy. Już w styczniu kolejnego roku ze statystyk wynikało, że bez pracy jest
            > tylko 3,3 mln osób. W jaki sposób w kilka miesięcy znaleziono pracę dla prawie
            > 3 mln ludzi?
            >
            > Otóż naziści wykluczyli ze statystyk bezrobotne kobiety uznając, że miejsce kob
            > iety jest w domu, z dziećmi. Dodatkowo tam, gdzie było to możliwe, kobiety zwal
            > niano z pracy i zatrudniano na to miejsce mężczyzn. W podobny sposób potraktowa
            > no Żydów (usunięto ich ze statystyk i wyrzucano z pracy) a mieszkało ich wówcza
            > s w Niemczech pół miliona. Ponadto w 1935 r. przywrócono pobór do wojska (w 193
            > 9 r. w armii służyło już 1,4 mln osób), czyli bezrobotni zostali zwyczajnie wci
            > eleni do armii i w ten sposób zniknęli ze statystyk.

        • 99venus Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 20:19
          i zamordował 6 milionów polskich obywateli.
      • calun_torunski facet zawsze byl glupi - a te jego programy w TV 13.11.13, 13:11
        to festiwal ksenofobii i pogardy dla innych kultur

        w każdym zdaniu ośmieszenie tubylcow i wykazanie wyzszosci kultury białego człowieka w szczególności katolika, prymitywne żarty i zarciki

        tego się nie dalo sluchac
    • wydrwiwdowigrosz Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 15:50
      To zaden faszysta. To kabotyn. Landrynka z jego oficalnej strony:
      WYKSZTAŁCENIE
      matura w elitarnym XVII L.O. im. A.Frycza-Modrzewskiego w Warszawie
      studia:

      Szkoła Teatralna (PWST) w Warszawie
      Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) w Lublinie
      Uniwersytet Warszawski (UW) w Warszawie
      Santa Clara University w Kalifornii, USA

      Najbardziej pochłonęła go antropologia kultury, a w szczególności badania terenowe ginących plemion Amazonii

      JĘZYKI
      mówi, myśli, pracuje i tworzy w trzech językach;
      stosuje je wymiennie zależnie od aktualnych potrzeb:
      polski
      hiszpański (odmiana latynoska)
      angielski (odmiana amerykańska)
      Ponadto bez trudu porozumiewa się po rosyjsku i portugalsku (odmiana brazylijska)

      Potrafi imitować lokalne akcenty w sposób na tyle doskonały, żeby w Kolumbii uchodzić np. za Meksykanina lub Argentyńczyka, a w Nowym Jorku za przedstawiciela mniejszości włoskiej, polskiego Żyda lub kowboja z Texasu.

      ORGANIZACJE:
      Wojciech Cejrowski należy do następujacych organizacji:

      Royal Geographical Society - Królewskie Towarzystwo Geograficzne w Londynie - jest trzecim w historii Polakiem przyjętym w poczet tego prestiżowego grona jako członek rzeczywisty (Fellow)
      CMA - Country Music Association (USA)
      ACMA - Australian Country Music Association (Australia)
      South American Explorers Club

      Jeżeli ktokolwiek z Państwa miał przyjemność oglądać programy W.C., to wie, że jego angielski jest na poziomie pidżin, a hiszpański na poziomie habla. Polski całkiem niezły.
      • 99venus Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:21
        tyle nauki i wszystko na nic.facet niczego nie rozumie i niczego nie kuma.jak papuga.
        • potwor_z_piccadilly Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:35
          99venus napisał:

          > facet niczego nie rozumie i niczego nie kuma.jak p
          > apuga.

          Kuma, kuma.
          Kasę cwaniak robi i tyle.
          A że mu wychodzi, to wina tych, którzy na niego psiocząc, jednocześnie pilotami od tv, głosują na niego.
          To jak z kk, z tą tylko różnicą, że na sprytne wygibusy kk, ludzie głosują nogami.
      • ukos Niechęć nie usprawiedliwia bredni 13.11.13, 12:40
        wydrwiwdowigrosz napisał(a):

        > Jeżeli ktokolwiek z Państwa miał przyjemność oglądać programy W.C., to wie, że
        > jego angielski jest na poziomie pidżin, a hiszpański na poziomie habla.

        Bo nie przejmuje się akcentem? Można faceta nie lubić, ale zaprzeczać ze złości jego kompetencjom uznanym przez międzynarodowe grono fachowców to głupota.
    • lionold Re: Nigdy tej szui nie lubiłem, ale teraz 12.11.13, 20:33
      chętnie bym skorzystał z jego rad, że każdemu kogo nie lubię mogę nawrzucać - dosłownie i w przenośni - czego chcę i ile chcę. Na jakie lekcje religii katolickiej ta curva w życiu chodziła. Księża pedofile, katolicy scurvysyny - w co moi rodzice mnie wrobili chrzcząc mnie i oddając na całe życie do ich rejestrów.
    • rzewuski1 Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:59
      W jednym ze swoich programów jak był na Madagaskarze zachwalał nasze plany przedwojenne w zajęciu tej wyspy i jej kolonizacji.
    • kolter-xl Re: Cejrowski poparł faszyzm... 13.11.13, 13:40
      Nie darmo to bydle samo się kiedyś wabiło naczelnym oszołomem !!
    • absurdello Świetna reklama liceum im. Frycza Modrzewskiego 13.11.13, 15:48
      do którego uczęszczał, a i samo liceum ...

      "Współpraca zagraniczna

      Szkoła współpracuje z centralą ds. Szkolnictwa za Granicą w Kolonii (Zentralstelle fűr Auslandsschulwesen).
      Co roku certyfikat znajomości języka niemieckiego DSD II wręcza uczniom przedstawiciel Ambasady Niemieckiej. "

      Nie żebym coś sugerował ale brzmi dwuznacznie ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka