tanebo 12.11.13, 14:23 Czy TVP za publiczne pieniądze powinno pokazywać tego faszystę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1all.correct Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 14:26 tanebo napisał: > Czy TVP za publiczne pieniądze powinno > pokazywać tego faszystę?[/url] To totalny palant. Odpowiedz Link Zgłoś
karfioza Bzdura. Cejrowski nie jest przecież lewicowcem. 12.11.13, 15:58 A jak nie jest lewicowcem to nie może być faszystą. Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników (niem. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Bzdura. Cejrowski nie jest przecież lewicowce 13.11.13, 12:45 A akwarium w domu ten Cejrowski ma ? Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 14:32 Idiotów nie powinna pokazywać. A ty mylisz faszyzm z nacjonalizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Cejrowski 12.11.13, 14:34 „Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców” - komentuje Wojciech Cejrowski ... hipokryta. Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Cejrowski 12.11.13, 14:38 A pro po hipokryty - ostatnio pokazali odcinek z Karaibów z plantacji tytoniu. Okazało się że ten zwolennik wolności nie wykazuje tolerancji wobec palaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Cejrowski 12.11.13, 14:50 Pamiętam że w każdym swoim programie głosił że PRL był tak zły bo nic mu nie było wolno... Odpowiedz Link Zgłoś
bew-is Re: Cejrowski 12.11.13, 17:39 Własnie że nie hipokryta. Mówi to, co myśli i co jest zgodne z jego poglądami. ave.duce napisała: > „Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawici > ela, a nie plac zboczeńców” - komentuje Wojciech Cejrowski ... hipokr > yta. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak każdy 12.11.13, 15:38 zresztą kto sie zada ł z Naczelnym Inaczej, ale ja mu to wybaczam, bo zrobił "Boso przez świat", a to jest absolutne mistrzostwo świata! To dzieki temu programowi miliony Polaków (i nie tylko) poznało zakątki tego Świata, których inaczej nigdy by nie poznali Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek_2 Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 15:43 Hitler dał pracę pięciu milionom Niemcom. zapijaczony_ryj napisał: > zresztą kto sie zada ł z Naczelnym Inaczej, ale ja mu to wybaczam, bo zrobił "B > oso przez świat", a to jest absolutne mistrzostwo świata! > To dzieki temu programowi miliony Polaków (i nie tylko) poznało zakątki tego Św > iata, których inaczej nigdy by nie poznali Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 15:50 To leś do swojego Hitlera. A to co piszesz to brednia. W styczniu 1933 r., ostatnich miesiącach Republiki Weimarskiej, bezrobocie sięgnęło 6 mln osób (było to ok. 30 proc. siły roboczej). 23 marca Adolf Hitler przejął pełnię władzy. Już w styczniu kolejnego roku ze statystyk wynikało, że bez pracy jest tylko 3,3 mln osób. W jaki sposób w kilka miesięcy znaleziono pracę dla prawie 3 mln ludzi? Otóż naziści wykluczyli ze statystyk bezrobotne kobiety uznając, że miejsce kobiety jest w domu, z dziećmi. Dodatkowo tam, gdzie było to możliwe, kobiety zwalniano z pracy i zatrudniano na to miejsce mężczyzn. W podobny sposób potraktowano Żydów (usunięto ich ze statystyk i wyrzucano z pracy) a mieszkało ich wówczas w Niemczech pół miliona. Ponadto w 1935 r. przywrócono pobór do wojska (w 1939 r. w armii służyło już 1,4 mln osób), czyli bezrobotni zostali zwyczajnie wcieleni do armii i w ten sposób zniknęli ze statystyk. Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek_2 Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 13.11.13, 11:59 To była metafora. Pomyśl zanim napiszesz. tanebo napisał: > To leś do swojego Hitlera. A to co piszesz to brednia. W styczniu 1 > 933 r., ostatnich miesiącach Republiki Weimarskiej, bezrobocie sięgnęło 6 mln o > sób (było to ok. 30 proc. siły roboczej). 23 marca Adolf Hitler przejął pełnię > władzy. Już w styczniu kolejnego roku ze statystyk wynikało, że bez pracy jest > tylko 3,3 mln osób. W jaki sposób w kilka miesięcy znaleziono pracę dla prawie > 3 mln ludzi? > > Otóż naziści wykluczyli ze statystyk bezrobotne kobiety uznając, że miejsce kob > iety jest w domu, z dziećmi. Dodatkowo tam, gdzie było to możliwe, kobiety zwal > niano z pracy i zatrudniano na to miejsce mężczyzn. W podobny sposób potraktowa > no Żydów (usunięto ich ze statystyk i wyrzucano z pracy) a mieszkało ich wówcza > s w Niemczech pół miliona. Ponadto w 1935 r. przywrócono pobór do wojska (w 193 > 9 r. w armii służyło już 1,4 mln osób), czyli bezrobotni zostali zwyczajnie wci > eleni do armii i w ten sposób zniknęli ze statystyk. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Fakt, facet zgłupiał jak wstąpił do PiS, jak 12.11.13, 20:19 i zamordował 6 milionów polskich obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
calun_torunski facet zawsze byl glupi - a te jego programy w TV 13.11.13, 13:11 to festiwal ksenofobii i pogardy dla innych kultur w każdym zdaniu ośmieszenie tubylcow i wykazanie wyzszosci kultury białego człowieka w szczególności katolika, prymitywne żarty i zarciki tego się nie dalo sluchac Odpowiedz Link Zgłoś
wydrwiwdowigrosz Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 15:50 To zaden faszysta. To kabotyn. Landrynka z jego oficalnej strony: WYKSZTAŁCENIE matura w elitarnym XVII L.O. im. A.Frycza-Modrzewskiego w Warszawie studia: Szkoła Teatralna (PWST) w Warszawie Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) w Lublinie Uniwersytet Warszawski (UW) w Warszawie Santa Clara University w Kalifornii, USA Najbardziej pochłonęła go antropologia kultury, a w szczególności badania terenowe ginących plemion Amazonii JĘZYKI mówi, myśli, pracuje i tworzy w trzech językach; stosuje je wymiennie zależnie od aktualnych potrzeb: polski hiszpański (odmiana latynoska) angielski (odmiana amerykańska) Ponadto bez trudu porozumiewa się po rosyjsku i portugalsku (odmiana brazylijska) Potrafi imitować lokalne akcenty w sposób na tyle doskonały, żeby w Kolumbii uchodzić np. za Meksykanina lub Argentyńczyka, a w Nowym Jorku za przedstawiciela mniejszości włoskiej, polskiego Żyda lub kowboja z Texasu. ORGANIZACJE: Wojciech Cejrowski należy do następujacych organizacji: Royal Geographical Society - Królewskie Towarzystwo Geograficzne w Londynie - jest trzecim w historii Polakiem przyjętym w poczet tego prestiżowego grona jako członek rzeczywisty (Fellow) CMA - Country Music Association (USA) ACMA - Australian Country Music Association (Australia) South American Explorers Club Jeżeli ktokolwiek z Państwa miał przyjemność oglądać programy W.C., to wie, że jego angielski jest na poziomie pidżin, a hiszpański na poziomie habla. Polski całkiem niezły. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:21 tyle nauki i wszystko na nic.facet niczego nie rozumie i niczego nie kuma.jak papuga. Odpowiedz Link Zgłoś
potwor_z_piccadilly Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:35 99venus napisał: > facet niczego nie rozumie i niczego nie kuma.jak p > apuga. Kuma, kuma. Kasę cwaniak robi i tyle. A że mu wychodzi, to wina tych, którzy na niego psiocząc, jednocześnie pilotami od tv, głosują na niego. To jak z kk, z tą tylko różnicą, że na sprytne wygibusy kk, ludzie głosują nogami. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Niechęć nie usprawiedliwia bredni 13.11.13, 12:40 wydrwiwdowigrosz napisał(a): > Jeżeli ktokolwiek z Państwa miał przyjemność oglądać programy W.C., to wie, że > jego angielski jest na poziomie pidżin, a hiszpański na poziomie habla. Bo nie przejmuje się akcentem? Można faceta nie lubić, ale zaprzeczać ze złości jego kompetencjom uznanym przez międzynarodowe grono fachowców to głupota. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Nigdy tej szui nie lubiłem, ale teraz 12.11.13, 20:33 chętnie bym skorzystał z jego rad, że każdemu kogo nie lubię mogę nawrzucać - dosłownie i w przenośni - czego chcę i ile chcę. Na jakie lekcje religii katolickiej ta curva w życiu chodziła. Księża pedofile, katolicy scurvysyny - w co moi rodzice mnie wrobili chrzcząc mnie i oddając na całe życie do ich rejestrów. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Cejrowski poparł faszyzm... 12.11.13, 20:59 W jednym ze swoich programów jak był na Madagaskarze zachwalał nasze plany przedwojenne w zajęciu tej wyspy i jej kolonizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Cejrowski poparł faszyzm... 13.11.13, 13:40 Nie darmo to bydle samo się kiedyś wabiło naczelnym oszołomem !! Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Świetna reklama liceum im. Frycza Modrzewskiego 13.11.13, 15:48 do którego uczęszczał, a i samo liceum ... "Współpraca zagraniczna Szkoła współpracuje z centralą ds. Szkolnictwa za Granicą w Kolonii (Zentralstelle fűr Auslandsschulwesen). Co roku certyfikat znajomości języka niemieckiego DSD II wręcza uczniom przedstawiciel Ambasady Niemieckiej. " Nie żebym coś sugerował ale brzmi dwuznacznie ... Odpowiedz Link Zgłoś